Kabak Büyüsü

Güçlü büyülerin tesirleri de etki süreleri de güçlü olmaktadır. En güçlü büyüler kara büyülerdir ve bu büyüler genel olarak aşk için uygulanan büyülerdir. Bu büyülerin tesiri diğer büyülere göre çok daha hızlı bir şekilde kişiler üzerinde etki eder ve aynı zamanda büyünü tesir süresi de diğer büyülere göre çok daha uzun sürecektir.

PAYLAŞ

Güçlü büyülerin tesirleri de etki süreleri de güçlü olmaktadır. En güçlü büyüler kara büyülerdir ve bu büyüler genel olarak aşk için uygulanan büyülerdir. Bu büyülerin tesiri diğer büyülere göre çok daha hızlı bir şekilde kişiler üzerinde etki eder ve aynı zamanda büyünü tesir süresi de diğer büyülere göre çok daha uzun sürecektir. Bu şekilde kişiler amaçlarına çok daha kısa süre içerisinde ulaşacaklardır. Kabak büyüsü de aşk için uygulanan büyü çeşitlerinden biridir ve gücü oldukça büyüktür. Aşk büyülerinin gücü oldukça büyüktür ve kısa süre de kişi üzerinde etkilerini göstererek tesir eder.  Dinimizde büyüden sıkça bahsedilmektedir. Büyü yöntemi en büyük günahlardan biridir. Kişiler kesinlikle büyü yöntemini kullanmamalıdır. Hangi  amaçla olursa olsun büyü yaparak bir insanın duygularını ve düşüncelerini kontrol altına almak çok büyük günahtır. Büyü yapan ve yaptıran kişiler mutlaka cezalandırılacaklardır. Bu yüzden büyü yöntemini kullanmak yerine sevdiğiniz insana doğal yollardan ulaşamaya çalışmak sizin için daha iyi olacaktır.

Kabak Büyüsü Nasıl Yapılır

Bu büyünü yapımında medyumlar üç harflilerden yardım almaktadırlar. Büyünün gücü de buradan gelmektedir. Üç  harfliler büyünün çok daha hızlı bir şekilde kişi üzerinde etki etmesini sağlar ve amacınıza bu şekilde çok kolay ulaşacaksınızdır. Kabak büyüsü yapımı için kişilerin mutlaka medyuma gitmeleri gerekmektedir. Kişiler kesinlikle kendi başlarına internetten okudukları bilgilere göre büyü yöntemini denemeye kalkmamalıdırlar. Aksi taktirde kişi büyünün tüm olumsuz özelliklerini üzerine çekecek ve üç harflilerin musallat olmasına sebep olacaktır. Böyle bir olay ile karşılaşmamak için mutlaka kişilerin medyuma giderek büyü yöntemini denemeleri gerekmektedir.  Kabak büyüsünün yapımı için medyum materyal olarak kabak kullanır. Bir kabağı oyarak içerisine toprak doldurur ve kara büyüyü üç harflilerin yardımı ile yapar. Daha sonra kişinin ismi de dualar ile birlikte bu büyüye eklenir. Büyülü kabağın mutlaka kişinin evinin bahçesine gömülmesi gerekmektedir. Büyü kişiye ne kadar yakın olur ise etkileri de o kadar büyük olacaktır. Bu şekilde büyünün kişi üzerine tesir etmesi sağlanır. Büyü tesiri sağlandıktan sonra kişi kısa sürede size karşı hisler beslemeye başlayacaktır ve amacınıza ulaşacaksınızdır.

Karabiber Büyüsü Kişi Üzerinde Nasıl Etki Eder

Kabak büyüsü yapıldıktan sonra kişi yavaş yavaş büyünün etkisi altına girecektir. Kişi kısa sürede sürekli olarak sizi düşünmeye başlayacaktır. Kişinin rüyalarına bile gireceksinizdir. Büyünün ilerleyen süreçlerinde kişiye üç harfliler vesvese vermeye başlayacaklardır. Bu vesveseler sonucunda kişi artık daha fazla sizi düşünecektir ve bu düşünceler giderek artacağı için kısa zamanda size karşı duyguları olacaktır. Bu şekilde büyü kişi üzerinde etkisini gösterir. Kabak büyüsü aşk için yapılan bir büyü olduğu için kısa zamanda kişi size aşık olacak. Kişi bu büyü yüzünden artık özgür iradesini kullanamaz hale gelir. Bu yüzden de büyü nasıl isterse o şekilde hareket etmeye başlayacaktır. Büyünün gücü çok büyük olduğu için çok kısa bir zamanda tüm etkileri kişiyi saracaktır.

Kabak Büyüsünün Tesir Etme Süresi

Büyülerin belli tesir süreleri vardır. Kabak büyüsü yapıldıktan sonra mutlaka tesir süresinin kontrol edilmesi  gerekmektedir. Büyüler ne kadar güçlü olurlarsa olsunlar belli bir süre boyunca kişiler üzerinde etkileri görülmektedir. Bu yüzden her büyünün tesir süresi sona ermeden önce mutlaka yeniletilmesi gerekmektedir. Kabak büyüsü güçlü bir büyü olduğu için kısa süre içerisinde etkisini gösterir. Fakat bu süre sona erdiğinde kişi artık normal hayatına ve davranışlarına geri döneceği için sizi sevmediğini anlayacak ,terk edecektir. Böyle bir şey yaşamamak için mutlaka medyuma giderek büyünün yeniletilmesini sağlamanız gerekmektedir. Tesir süresinin yeniletilmesi için kişiler mutlaka medyuma gitmelilerdir. Aynı işlemler tekrar edilmelidir. Böylece büyü etkisin kişi üzerinde sürdürür. Büyünün tesir süresi oldukça önemlidir ve dikkat edilmesi gerekir. Kişini size olan davranışlarından ve hareketlerinden rahatlıkla tesir süresinin bitip bitmediğini anlayabilirsiniz. Kişi size karşı olumsuz hareketlerde bulunuyor ise ve size soğuk davranıyor ise kişi üzerindeki tesir süresi sona ermeye başlamış ve büyünün yeniletilmesi gerekiyor demektir.

Büyü Yapmak ve Yaptırmak Günah Mı

Büyü yöntemine dinimizde yer verilmiş ve sık sık bahsedilmiştir. Bu yöntemi kullandığınızda inanların duygu ve düşüncelerini değiştireceğiniz için kesinlikle bu yöntem dinimizce yasaklanmıştır. Kişileri büyü yöntemi ile kontrol altına alıp onların hayatlarını etkilemek en büyük günahlardan biridir. Kişiler kesinlikle büyü yöntemini kullanmamalıdırlar. Büyü hangi amaçla kullanılırsa kullansın günahtır ve bu yöntemi kullanan kişiler mutlaka cezalandırılacaklardır. Bu yüzden büyü yöntemini kullanmaktan uzak durmalısınız. Bizlerde büyü yöntemini kullanmıyoruz ve sizlere kesinlikle tavsiye etmiyoruz.

Büyünün Bozulması Zor Mudur

Büyünün bozulması için kişilerin gene medyuma gitmeleri gerekmektedir. Büyü bozulduğunda gene insan üzerinde etkileri biraz da olsa kalır. Bu etkiler zaman içerisinde yavaş yavaş ortadan kalkacaktır. Büyü bozulması işlemleri için medyuma gidildiğinde medyum üç harflileri kullanarak kişi üzerindeki büyü tesirini ortadan kaldıracaktır. Bu yüzden kişiler kesinlikle kendi başlarına büyü yöntemini uygulamaya kalkmamalıdırlar. Aksi taktirde kişilere üç harfliler musallat olabilir. Böyle bir durumla karşılaşmamak için büyünün bozulması işlemlerini medyuma yaptırmalısınız. Kabak büyüsü de güçlü bir büyü olduğundan dolayı bozulması zaman alacaktır. Büyü bozulduktan sonra kişi yavaş yavaş normal hayatına geri dönecektir.

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 3

  • betüş | 03 Haziran 2020 22:00

    ekin mesajını geç gördüm buraya yazdıktan sonra hiç girmedim mail gelmiş bana yorumunuza cvp geldi diye o yüzden anca görebildim ben size medyum burak hocanın telefon numarasını vereyim 05533718994 inşallah eşinizi geri döndürebilirsiniz ben memnun kaldım sizede fayda eder bu arada aradan zaman geçmiş hiç çalışma falan yaptırdınız mı bende merak ettim şimdi ama verdiğim numarayı yine de arayın başka medyum hocalar gerçek medyum olmuyor zamanını çalarlar.

  • ekin | 23 Mayıs 2020 01:18

    Beni de 6 yıllık eşim terk etti hem de yakından tanıdığım bildiğim bi kadın için o kadar gururm incildik i kimseyede bişiy diyemedim seyahate gitti diyorum soran olursa bnm kimse duymadan eşimi kendime geri döndürmem lazım ama nasıl yapmama laızm hiç bilmiyorum ben büyü yaptırmak istemiyorum ama celb demişsiniz bu celb gerçektne işe yararmı acaba eğer işe yarasa tmm bende yaptırmak istiyoum kısa zamanda işe yaraması çok önemli ama bnm için çnkü seyahatte diye yalan söylediğim için artık insanların bu durumu anlamaması lazım kocam bana hemen geri dönmeli bana da bi medyum numarası verir misiniz güvenilir demişsiniz medyum burak için umarım öledir

  • betüş | 16 Mayıs 2020 13:03

    Şimdi kabak büyüsünü ben çok araştırdım hatta büyü kitabı aldım özellikle kabak büyüsünün ne işe yaradığını oradanda araştırdım internettende baktım ettim doğru aşk için yapılan etkilibir büyü ama arkadaşlar soyle bir sorun var kabak büyüsünü bundan yılalr yıllar once yapabilen medyum alim kişiler varmış onlarda rahmetli olunca bu kabak büyüsünü yapabilen medyum yok gibi bişey bu yüzden kabak büyüsüyle aşık etme işlemini hiçbir medyuma yaptırmayın çünkü sonuç alamazsınız deneyenlerinde yorumlarına bakın hiç biri düzgün bişey söylemiyor. Bu büyünün ne kadar etkili olduğunu bildiğim için bende yaptırmak istedim ama yaptırmadım çünkü yapabilecek medyum yok yaparım diyende para alacak sonra araki bulasın… benim sizlere bi önerim olacak medyum burak isimli hoca aşk sevgi gibi konularda baya baya uzmanlaşmış bir hoca.. ben trafik kazası geçirmiştim erkek arkadaşım benden ayrıldı fiziki olrak bazı engellerim oldu böyle bişey yapması ne kadar doğru onu allah katında hesap verir ama ben sevdiğim için onun bana geri gelmesini istedim. Medyum burak hocaya aşk celbi yaptırdım geri dönmesini sağladım.

BUNLARA DA BAKIN