Kadını Aşık Etme Büyüsü

Kadını aşık etme büyüsü güçlü büyüler arasında yer aldığı için kısa sürede etkisini kişi üzerinde gösterir ve uzun süreli olarak bu etki kişi üzerinde devam edecektir. Fakat hiçbir büyünün etkisi sonsuza dek sürmez. Bu yüzden de büyünün yeniletilmesi gerekmektedir. Kadını aşık etme büyüsü yeniletme işlemleri için kişilerin mutlaka medyuma gitmeleri gerekmektedir.

PAYLAŞ

Büyüler insanların aşk için sık sık kullanmayı tercih ettikleri yöntemlerdir biridir. Bu yöntemi kullanarak rahatlıkla istediğiniz kişinin size kısa sürede ilgi duymasını ve hisler beslemesini sağlayabilirsiniz. Fakat büyüler oldukça tehlikelilerdir. Bu yüzden bu tarz güçlü büyülerin yapımı için kişilerin mutlaka medyuma gitmeleri gerekmektedir.  Kişiler hiçbir şekilde kendi başlarına herhangi bir büyüyü yapmaya kalkmamalıdırlar. Aksi taktirde kişiler kendi üzerlerine büyülerin olumsuz özelliklerini çekeceklerdir ve aynı zamanda büyüler üç harfliler kullanılarak yapıldığı için kişi onlarında dikkatini çeker, musallat olma gibi durumlarla karşılaşabilir. Bu yüzden mutlaka büyülerin yapımı için kişilerin medyuma gitmeleri gerekmektedir. Kadını aşık etme büyüsü güçlü bir aşk büyüsüdür. Bu büyünün tesiri çok kuvvetli olduğu için kısa süre içerisinde etkisini gösterir ve kişi sevdiği insan ile birlikte olacaktır. Bu tarz aşk büyülerinin gücü büyük olduğu için tesir etme süreleri de oldukça uzundur.

Kadını Aşık Etme Büyüsü İşe Yarar mı?

Aşk büyülerinin gücü çok büyük olduğu için karşı taraf artık kendi iradesi ile hareket edemeyecek konuma gelir ve bu yüzden de kısa sürede büyünün etkisi altına girerek büyü nasıl isterse o şekilde hareket etmeye başlar. Bu yüzden de kısa süre içerisinde size karşı hisleri olacaktır. Kadını aşık etme büyüsü yapıldıktan sonra kişinin davranışlarında büyük bir değişiklik olur. Artık kişi sürekli olarak sizi düşünmeye başlayacak ve sizinle ilgili hayaller kurmaya başlayacaktır. Bu şekilde kısa zamanda sizin yanınızda olmak ister ve size aşık olacaktır. Bu büyü üç harfliler kullanılarak yapıldığı için de sürekli olarak bu varlıklar kişilere vesvese verirler. Kişi de bu vesveselere kayıtsız kalamaz. Kadını aşık etme büyüsü kişiler üzerinde bu şekilde etkisini göstermektedir. Bu yüzden de çok sık tercih edilen bir büyüdür.

Kadını Aşık Etme Büyüsü Nasıl Yapılır

Aşk büyülerinin hepsinin yapımı birbirinden oldukça farklıdır. Büyünün gücüne göre kullanılan materyaller de farklılık göstermektedir. Bu kadını aşık etme büyüsü için medyuma gittiğinizde kişiye ait olan herhangi bir eşyayı da yanınızda götürmeniz gerekmektedir. Bu eşya üzerine kişinin ismi ve tılsımlı sözcükler okunur. Üç harflilerin de yardımı ile büyü tamamlanmış olacaktır. Bu şekilde büyü bittikten sonra eşyanın tekrar kişinin evinde bir yere saklanması gerekmektedir. Eşya kişiye yakın olduğu sürece kişi büyünün etkisi altına girecektir. Kişi büyüden etkilenmeye başladığı andan itibaren size karşı duyguları oluşmaya başlayacak ve kısa sürede size gelerek bu duygulardan bahsedecektir.

Kadını Aşık Etme Büyüsü Ne Kadar Sürer

Kadını aşık etme büyüsü güçlü büyüler arasında yer aldığı için kısa sürede etkisini kişi üzerinde gösterir ve uzun süreli olarak bu etki kişi üzerinde devam edecektir. Fakat hiçbir büyünün etkisi sonsuza dek sürmez. Bu yüzden de büyünün yeniletilmesi gerekmektedir. Kadını aşık etme büyüsü yeniletme işlemleri için kişilerin mutlaka medyuma gitmeleri gerekmektedir. Kişi medyuma gittiğinde gene aynı şekilde büyü tekrar edilir ve gene büyü aynı tesir etkisi ile kişi üzerinde etki etmeye devam edecektir. Eğer büyü tesir süresi biter ise kişi anında kendi davranışlarına geri dönecek ve size karşı herhangi bir duygu hissetmediğini fark edeceği için sizi terk edecektir. Bu yüzden mutlaka büyünün tesir süresi sona ermeden önce büyünün yeniletilmesi gerekmektedir. Büyü yeniletilmesi tesir süresi bitmeden hemen önce yapılmak zorundadır. Kişi büyünün etkisinden çıkar ise olup bitenin farkına varacaktır. Büyünün tesir süresinin bitip bitmediğini kişinin davranışlarından rahatlıkla anlayabilirsiniz. Eğer kişi size karşı soğuk davranıyor ise kısa sürede büyünün etkisi bitecek demektir. Bu şekilde büyüyü yeniletebilirsiniz.

Kadını Aşık Etme Büyüsü Günah mı?

Dinimizde büyü yöntemi ve bu yöntemi uygulamak en büyük günahlardan biridir. Bu yüzden büyü yöntemini uygulamak yerine doğal yollar ile amacınıza ulaşmaya çalışmak sizin için daha iyi olacaktır. Büyü insanların duygu ve düşüncelerini değiştiren güçlü bir yöntem olduğu için dinimizce yasaklanmıştır. Büyü yöntemini kişiler ne amaçla kullanırlarsa kullansınlar mutlaka cezalandırılacaklardır. Bu yüzden büyü yöntemini kullanmaktan uzak durmalısınız. Hiçbir şekilde bu yöntemi tercih etmemelisiniz. Bizler de bu yöntemi kullanmayı tercih etmiyoruz ve sizlere de kesinlikle tavsiye etmiyoruz.

Kadını Aşık Etme Büyüsü Nasıl Bozulur

Büyülerin bozulması için kişilerin mutlaka medyuma gitmeleri gerekmektedir. Kişi herhangi bir şekilde kendi başına büyü yöntemini bozmaya çalışmamalıdır. Büyüler genel olarak üç harfliler kullanılarak yapıldığı için bir büyünün bozulması için de gene üç harflilerden yardım alınması gerekmektedir. Medyumlar üç harfliler ile iletilişime geçerek onları ikna ederek büyünün bozulmasını sağlarlar. Bu şekilde büyü bozulduktan sonra etkileri bir süre daha kişi üzerinde sürmeye devam edecektir. Büyünün etkileri hemen kişi üzerinden kalkmaz. Bu yüzden kişinin anında normal davranışlar sergilemesini beklememelisiniz. Büyü kişinin enerjisini çektiği için kişi belli bir süre boyunca kendisine gelemez. Yavaş yavaş zaman içerisinde kişi kendini toparlar ve normal hayatına kaldığı yerden devam edecektir. Kadını kendine aşık etme büyüsü bu şekilde bozulmaktadır. Büyü bozulduktan sonra kişi gerçek hislerine ve duygularına kavuşur. Bu yüzden de kısa süre içerisinde sizi terk edecektir. Bu şekilde kişi büyünün etkisi altından çıkar fakat hiçbir şey yokmuş gibi hayatına devam edecektir.

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 2

  • CUMA ALİ | 22 Mayıs 2020 21:21

    MEDYUM BURAK HOCAYI BEN İNTERNETTE ÇOK OKUMUŞTUM SONRA Bİ GÜN BENDE ARAYAYAIM Bİ BAKAYIM BELKİ BENDE SONUÇ ALIRIM DEDİM ARADIMDA SONRA GERÇEKTEN MEDYUM BURAK HOCA BANA GERİ DÖNDÜ BEN SEVDİĞİMDE BENİ SEVSİN DİYE AŞK VEKFİ YAPTIRDIM BU VEKFİ YAOTIRDIKTAN SONRA GERÇEKTNE SONUÇ DA ALDIM BENCE BÜYÜ FİLAN YAPTIRMAK YERİNE MUTLAKA CELB HAMAYLI YA DA BNM GİBİ VEKF YAPTIRIN SİZDE BUNLARIN HEPSİ RAHMANİ YÖNTEMLER DUALARLA YAPILIYO HERHANGİ BİR CEZASI GÜNAHAI DA YOK O YÜZDEN BENCE BÜYÜDEN UZAK DURUN BÜYÜ HEM TEHLİKELİ HEM DE GÜNAH YANİ MEDYUM BURAK SİZE BU KONUDA YARDIMCI OLUR ARAYABİLİRSİNİZ KENDİSİNİ NUMARASI OLMAYAN VARSA BEN VEREBİLİRİM ULAŞMANIZ YETERLİ

  • ceyhun | 16 Mayıs 2020 11:38

    Bnm sevdiğim bi kadın var geçen sene kocasından ayrıldı kocası çok sorumsuz birisiydi bu kadın çok iyi birisi ben onunla evlenmeyi istiyorum ama evlilikten çok soğuduğu için hiç sıcak bakmıyor çocuğu falan yok eski kocası da zaten evlendi bu kadında temizlik işlerine gidiyor hayatta yapayalnız ama ne yaptıysam evlenmek için hiç karşılık vermedi daha sonra ben büyü yaptırmak istedim ama büyülerin bazı ters tepen etkilerinin olduğunu öğrendim üç harfliler kullanılarak yapılıyormuş durduk yerde hem onun hem de kendi psikolojimi bozamam diye düşündüm medyum burak hocayı internetten bulup aradım hocam büyü insana zarar verebiliyormuş doğrumu dedim evet ddi o zaman bana siz alim kişisiniz dua edin dedim. Bana bağlama hamaylı çalışması yapalım dedi emin ol karşı tarafın inadını kırarsın hayata bakış açınız ikinizinde değişir dedi onbeş gün veya doksan gün gibi bir sürede birbirinize yakınlık gösterirsiniz evlenmeye ikna olur şuan kendisini hiç sıkma zorlama kendi kendine gelişir dedi sonucunu bekliyorum çalışmayı yaptıralı 8 gün oldu.

BUNLARA DA BAKIN