Kadını Aşık Etme Duası

Kadını aşık etme duası sevdiğine kavuşamayan erkeklerin kullandığı bir duadır. Bu duayı yaptırdıktan sonra rahatlıkla istediğiniz kadını kendinize bağlayabilirsiniz.

PAYLAŞ

Büyüler ve dualar genelde aynı amaçlar için insanlar tarafından tercih edilmektedir. Kişi sevdiği insana ulaşmadığında artık ne yapacağını bilemez ve büyü yöntemine sığınır. Büyü yöntemini kullanarak rahatlıkla istediğiniz kişinin size karşı olan duygularını değiştirebilirsiniz ve size aşık olmasını sağlayabilirsiniz. Bu yüzden de büyü yöntemini sık sık insanlar kullanmaktadırlar. Özellikle çok eski yıllardan bu yana halen büyü yönteminin tercih edilmesinin sebebi aşktır. Aynı şekilde dualarda büyüler ile aynı etkiye sahiptir. Bir dua İle rahatlıkla istediğiniz kişinin size duygular beslemesini sağlayabilirsiniz. Kadını aşık etme duası sevdiğine kavuşamayan erkeklerin kullandığı bir duadır. Bu duayı yaptırdıktan sonra rahatlıkla istediğiniz kadını kendinize bağlayabilirsiniz. Duanın kuvveti büyü kadar büyük olmasa da istediğiniz sonucu alacaksınızdır. Bu tarz dualar için kişiler medyuma ya da hocaya gitmeyi tercih etmelilerdir. Bu duaları kendiniz evde de uygulayabilirsiniz fakat kesin bir sonuç almak için hoca daha iyi bir seçim olacaktır. Bu dualar okunurken genelde cinlerde kullanılır. Bu şekilde duanın çok daha iyi bir şekilde kişi üzerine tesir etmesi sağlanmaktadır. Böylece daha kısa sürede istediğiniz sonucu alacaksınızdır.

Kadını Aşık Etme Duası Nasıl Söylenir

Duaları okurken kişinin ilk olarak odaklanması ve dikkatini sadece duaya vermesi gerekmektedir. Dualar kalpten bir şekilde söylendiğinde tesirini göstermektedir. Bu kadını aşık etme duası için hocaya gittiğinizde hoca duayı söylemeye başlayacaktır. Sizde mutlaka hoca ile birlikte bu duayı tekrar etmelisiniz. Aşk duası 41 kez tekrar edildikten sonra tamamlanmaktadır. Dikkat etmeniz gereken şey sadece duayı doğru bir şekilde okumak olacaktır. Bu şekilde dua tamamlanmış olacaktır. Bu aşk duası okunduktan sonra karşı cins ile aranızdaki bağ çok daha kuvvetli bir hale gelecektir. Dua bittikten sonra aradan birkaç gün geçer ve kişi artık sürekli olarak sizi düşünmeye başlar. Kişinin aklında sizinle ilgili hayaller olacaktır. Dua sayesinde artık kişinin kalbinde siz olacaksınızdır. Bu şekilde sevdiğiniz kişiye ulaşabilir ve onunla birlikte olabilirsiniz.

Kadını aşık etme duasını medyumlar kağıt üzerine ya da deri üzerine yazarak da uygulamaktadırlar. Bu yöntemi de tercih edebilirsiniz. Dua kağıt üzerine yazıldıktan sonra bu kağıdın mutlaka kişinin evinde bir yere saklanması gerekmektedir. Bu şekilde daha hızlı dua kişi üzerinde etkisini göstermeye başlayacaktır. Kağıdın hiçbir şekilde evin dışına çıkmaması ve kaybolmaması gerekmektedir. Aksi taktirde duanın hiçbir şekilde bir etkisi kalmayacak ve kişi de sizi sevmeyecektir. Bu konuya dikkat etmeniz gerekmektedir.

Kadını Aşık Etme Duası Okunurken Neler Lazımdır

Bu duanın okunması sırasında eğer dua kağıt üzerine yazılacak ise ya deri kullanılır ya da kaliteli bir kağıt kullanılmaktadır ki dua kolay kolay bu kağıt üzerinden çıkmasın. Kişinin isminin mutlaka bu kağıt ya da deri üzerine yazılması gerekmektedir. Daha sonra bu dua okunurken çok daha tesirli olması için cinler kullanılmaktadır. Cinler sürekli olarak kişiye sizin hakkınızda vesveseler vereceklerdir. Kişi de bu vesveselere artık kayıtsız kalamayacağı için size karşı düşüncelere kapılacak ve aşık olacaktır. Eğer duanın çok daha güçlü bir şekilde tesir etmesini istiyor iseniz kadının bir özel eşyasını ya da saç telini hocaya götürdüğünüzde bu eşya üzerine dua okunur ve çok daha hızlı bir şekilde tesirini göstermeye başlar. Bu şekilde kadını aşık etme duası farklı materyaller kullanılarak yapılabilmektedir.

Kadını Aşık Etme Duası Ne Kadar Süre Geçerlidir,

Kadını aşık etme duası kuvvetli bir etki yaratsa da bu etki belli bir süre boyunca kişi üzerinde kalmaktadır. Bu yüzden mutlaka belli bir süre geçtikten sonra duanın yineletilmesi gerekmektedir. Dua yeniletildiği müddetçe kişi üzerindeki etkisi de kalıcı olacak ve kişi sizi sevmeye devam edecektir. Eğer dua yeniletilmez ve süresi sona erer ise kişi duanın etkisi altından çıkacağı için kısa süre içerisinde sizi sevmeyecek ve terk edecektir. Bu yüzden mutlaka kadını aşık etme duası gene hocaya gidilerek aynı yapım şekli ile yapılmalıdır. Bu şekilde duanın etkileri kişi üzerinde etki etmeye devam eder ve kadında sizi sevmeye devam edecektir.

Kadını Aşık Etme Duası İşe Yarar mı?

Dualar düzgün bir şekilde uygulandıklarında ve konsantre olunduğunda karşı tarafı etkilemektedir. Eğer kişiler dua okunur iken başka birini düşünürler ise bu büyü istenilen kişiyi etkisi altına almaz ve o an kim düşünüldüğü ise onu etkileyecektir. Bu yüzden bu tarz durumlar ile karşı karşıya kalmamak için mutlaka dua okunurken tüm dikkatinizi hocaya ve duaya vermelisiniz. Mutlaka size aşık olmasını istediğiniz kadını düşünmelisiniz. Aksi taktirde istediğiniz sonuca ulaşamayacaksınızdır. Kadını aşık etme duası işe yarar mı denildiğinde düzgün bir biçimde uygulandığında ancak işe yarayacaktır. Aksi taktirde duanın hiçbir etkisi kalmaz.

Kadını Aşık Etme Duası Tehlikeli mi?

Dualar ve büyüler bazı durumlarda oldukça tehlikeli olabilmektedir. Özellikle bu dualarda medyum cinlerden yardım alıyor ise kişiyi olumsuz yönde etkileyebilmektedir. Cinle bazı durumlarda kişilere musallat olabilirler. Sadece duanın etkileyeceği kişiyi değil aynı zamanda duayı yaptıran kişiye de musallat olabilirler. Böyle bir durumla karşı karşıya kalmamak için kadını aşık etme duası yaptırılırken kişiler bir de koruma duası okutabilirler. Bu şekilde kendinizi tehlikelerden koruyabilirsiniz.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN