Kapatma Büyüsü

Kişi ulaşamadığı sevdiğine kavuşabilmek için mistik güçlerinde yardımı ile büyü yöntemini kullanmaktadır. Büyü gücü büyük bir yöntem olduğu için kişiyi tesiri altına alır ve artık bu kişi kendi hayatı ile ilgili kararları verirken ikileme düşer. Bir yandan kendi düşünceleri bir yandan da üç harflilerin verdiği vesveseleri dinler.

PAYLAŞ

Kişi ulaşamadığı sevdiğine kavuşabilmek için mistik güçlerinde yardımı ile büyü yöntemini kullanmaktadır. Büyü gücü büyük bir yöntem olduğu için kişiyi tesiri altına alır ve artık bu kişi kendi hayatı ile ilgili kararları verirken ikileme düşer. Bir yandan kendi düşünceleri bir yandan da üç harflilerin verdiği vesveseleri dinler. Zaman içerisinde büyünün de etkisinin artması ile birlikte kişi sadece üç harflilerin yönlendirmesi ile hareket eder konuma gelecektir. Bu yüzden de büyü ne amaçla yapıldı ise artık kişi bu amaca uygun bir şekilde hareket etmeye başlar. Bu yüzden de kısa zamanda sevdiğiniz insan da sizi sevmeye başlayacaktır. Fakat bu duygular tamamen kişinin büyü ile hissettikleridir. Kişi size karşı hiçbir şekilde gerçek bir şey hissetmiyordur. Büyünün tesiri bittiğinde artık kişi normal hayatına ve asıl hissettiklerine geri döneceği için sizi sevmediğinin farkına vararak sizi terk edecektir. Bu yüzden büyü ile bir insanı kendinize bağlamaya çalışmamalısınız. Kapatma büyüsü kişinin size aşık olması için uygulanan bir büyü yöntemidir. Kapatma büyüsü gücü büyük olan büyülerden biridir, bu yüzden oldukça kısa süre içerisinde tesirini kişi üzerinde göstermeye başlar. Bu yöntemi kullanarak rahatlıkla sevdiğiniz insana ulaşabilirsiniz.

Sevdiğine Büyü Yaptırmak Günah Mı

Aşk büyüleri ve diğer tüm büyüler dinimizce çok büyük günahtır. Ne amaçla olursa olsun insanlar büyü yöntemini kullanmamalıdırlar. Büyü ile kişinin hayatını ve kaderini olumsuz yönde etkilediğiniz için dinimizce büyü yapmak ve yaptırmak yasaklanmıştır. Bu yüzden büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelisiniz. Ayrıca büyü yöntemini kullanan kişiler mutlaka cezalandırılacaklardır. Bizler büyü yöntemini bu sebeple kullanmanızı tavsiye etmiyoruz, bizde bu yöntemi kullanmıyoruz. Sevdiğiniz insana kapatma büyüsü yaptırmak yerine doğal yolları deneyerek ona ulaşmaya çalışmanız sizin için çok daha iyi olacaktır. Aksi taktirde dinimize göre muhakkak cezanızı çekeceksinizdir.

Kapatma Büyüsü Nasıl Uygulanmaktadır

Kapatma büyüsünün uygulanması için ilk olarak kişilerin tecrübeli ve iyi bir medyuma gitmesi gerekmektedir. Kişi kendi başına bu büyü yöntemini internetten ya da başka yerden okuduklarına göre yapmaya çalıştığında herhangi bir şekilde yanlış bir şey yapar ise büyünün olumsuz etkileri ile karşılaşacaktır. Büyü yapımında medyumlar üç harfliler ile konuşur onlardan yardım alırlar. Bu yüzden kişi kendisi büyü yapmaya kalktığında bu varlıkların dikkatini çekecektir ve onların musallat olması gibi durumlarla da karşılaşacaktır. Bu yüzden kendiniz büyü yöntemini uygulamamalı medyuma giderek büyünün uygulanmasını sağlamalısınız. Kapatma büyüsü yapımı için medyuma gittiğinizde kişinin size karşı duygular hissetmesi ve algısının kapatılması sağlanır. Üç harfliler ile kişi üzerine büyü yapılır. Artık kişi bu varlıkların kontrolü altındadır. Onlar nasıl isterse o şekilde hareket etmeye başlayacaktır. Bu yüzden kısa sürede istediğiniz amaca ulaşacaksınızdır. İlk olarak kişi sürekli sizi düşünmeye başlar. Özellikle geceleri sizin hayaliniz ile uyur hale gelecektir. Bu yüzden kısa sürede size karşı hisleri oluşacak ve bu hisleri dile getirecektir.

Kapatma Büyüsü Kişiyi Nasıl Etkiler

Kapatma büyüsü ilk olarak kişi üzerinde bir yorgunluk hissi verir. Büyü kişinin enerjisini çeker ve büyüye karşı koyamamasını sağlar. Bu şekilde kişi çok daha kolay bir şekilde büyünün istediği şekilde hareket etmeye başlayacaktır. Bu yüzden de hemen tesirleri üzerinde gösteremeye başlar. Büyü kişinin enerjisini çektiği için kişide sürekli bir uyku durumu meydana gelir. Kişi sanki depresyona girmiş gibi hareket etmeye başlayacaktır, evden dışarı çıkmak istemeyecektir. Bu durum kişinin çevresi tarafından fark edilecektir. Fakat büyü olduğunu kimse anlamayacaktır. Büyü yavaş yavaş kendini belli etmeye başlayacaktır. Kapatma büyüsü kişi üzerinde bu şekilde etki etmektedir.

Kapatma Büyüsü Ne Kadar Tesirlidir

Kapatma büyüsü güçlü büyülerden biri olduğu için etkileri kısa zamanda görülür ve bu etkiler uzun süreli olarak kişi üzerinde durmaktadır. Hiçbir büyü sonsuza dek kişi üzerinde etkilerini gösteremez. Bu yüzden de büyülerin muhakkak yeniletilmesi gerekmektedir. Büyüler yeniletildiği sürece devamlılıkları sağlanacaktır. Bu yüzden kişi kapatma büyüsü süresi bitmeden önce medyuma giderek tekrar büyünün yapılmasını sağlamalıdır. Bu şekilde ancak kişi üzerindeki büyünün etkileri devamlılık kazanacaktır. Kişinin büyünün etkisi altından çıkmaması oldukça önemlidir. Eğer kişi herhangi bir şekilde büyünün etkisinden çıkar ise kendi hayatına geri döner ve iradesini geri kazandığı için sizi sevmediğini fark eder. Bu yüzden de sizden ayrılacaktır. Böyle bir durumla karşılaşmamak için mutlaka büyünün yeniletilmesini sağlamalısınız.

Kapatma Büyüsü Nasıl Yeniletilir

Kapatma büyüsünün yeniletilmesi için kişilerin mutlaka gene medyuma gitmeleri gerekmektedir. Kişi medyuma gitmeden kendisi büyüyü yenilemeye kalkmamalıdır. Bu durumda kişi büyünün olumsuz enerjisini kendi üzerine çekecek ve olumsuz olaylar ile karşı karşıya kalacaktır. Bu yüzden büyünün yeniletilme işlemi medyumlara bırakılmalıdır. Büyü gene aynı şekilde yapıldığı sürece kişi üzerindeki tesirini sürdürmeye devam edecektir. Kapatma büyüsü bu şekilde yeniletildiğinde tesir süresi de yenileneceği için kişi üzerindeki etkisi de uzun sürecektir. Sürekli olarak büyüyü yeniletmenize gerek yoktur. Büyünün tesir süresinin bitip bitmediğini anlamak için kişinin size karşı olan davranışlarını inceleyebilirsiniz. Kişi size karşı soğuk davranışlar sergiliyor ise kısa sürede büyünün tesiri sona erecek demektir. Bu şekilde büyünün yeniletilme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Büyünün mutlaka tesir süresi sona ermeden hemen önce yeniletilmesi gerekmektedir.

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 3

  • yorum | 03 Haziran 2020 21:29

    Rüstem teşekkür ederim ben senin verdiğin numarayı aradım zannedersem 25 Mayıs tarihinde aramıştım hemen işlem yaptı medyum hoca o gün 9 gün oldu işlem yaptıralı şuan gerçekten gözle görülür etkilerini yaşamaya başladık hem ben hem de eşim. Biz eşimle anlaşamıyoruz ya ayrılacaktık ya da bi çözüm bulup güzel güzel anlaşacaktık. Ama bu güzel anlaşma olayı istediğimiz gibi olmuyordu nezaman oturup konuşsak birbirimizden ozur dilesek iki gün sonra sanki büyülenmişiz gibi aramız bozuluyodu bu sebeple sizin anlattıklarınıza göre bende bağlama celbi yaptırdım 9 gün oldu işlem yaptıralı ama 3 gündür hiç tartışmıyoruz hatta kocam hiç yapmadığı hareketleri davranışları yapmaya başladı herşey benim açımdan iyi gidiyor eşim bana bağlanmaya başladı bensiz markete bile gitmek istemiyor bakalım ilerleyen günlerde neler olacak. Telefon numarası paylaştığınız için teşekkür ederim size.

  • RÜSTEM | 22 Mayıs 2020 21:52

    Ben medyum burak hocaya gitmiştim kendisinin numarasını da size verebilirim rahagtlıkla kendşsini arayabişlirsiniz 0 553 371 89 94 bıu mnumara onun şahsi numarası aradığınıda mutlaka size yardım cı olur ben bağlama celbi yaptırmıştım size de sevdiğiniz kişiye ulaşmak için istiediğiniz celbi yaptırabilirsinix. Ben bu celbi yaptırıdıktan sonra gerçekten sevdiğim kişi de bana yürekten bağlandı artk onunla çok iyiyiz ve oda beni seviyo çok mutluyuz sizde bağlama celbi ya da bağlama hamaylı yaptırabilirsiniz mutlaka sonuç alrısınız çnkü medyum burak hoca bu işin uzmanı kendisi bu işte oldukça terübeli mutlaka size yardımcı olur ve amacınıza ulaşmanızı sağlar kendisi ile iletişime geçmeniz yetetlidir .

  • serhat | 16 Mayıs 2020 11:58

    Çıktıgımdana yrıldım daha doğrusu o benden ayrıldı psikolojik olarak çöküntüdeyim bunalıma girdim onsuz yapamıyorum bu kapatma büyüsü imkansız olan aşklar için etki ediyormuş ama nasıl bu büyüyü yaptıracaz yeriniz nerde gelmemiz mi gerekiyor telefon numaranız falan yokmu hocam

BUNLARA DA BAKIN