Kara Bağ Büyüsü

Büyüler yapılırken ruhani varlıkların gücünden faydalanır. Bu varlıklar insanların kontrolünü ele geçirirler ve onları istedikleri gibi yönlendirmeye başlarlar. Büyü ile bu şekilde amacınıza ulaşabilirsiniz. Genelde büyüler kişilerin sevdikleri insanlar ile birlikte olmaları için kullandıkları bir yöntemdir.

Kara Bağ Büyüsü
Büyüler
Büyüler yapılırken ruhani varlıkların gücünden faydalanır. Bu varlıklar insanların kontrolünü ele geçirirler ve onları istedikleri gibi yönlendirmeye başlarlar. Büyü ile bu şekilde amacınıza ulaşabilirsiniz. Genelde büyüler kişilerin sevdikleri insanlar ile birlikte olmaları için kullandıkları bir yöntemdir.

Büyüler yapılırken ruhani varlıkların gücünden faydalanır. Bu varlıklar insanların kontrolünü ele geçirirler ve onları istedikleri gibi yönlendirmeye başlarlar. Büyü ile bu şekilde amacınıza ulaşabilirsiniz. Genelde büyüler kişilerin sevdikleri insanlar ile birlikte olmaları için kullandıkları bir yöntemdir. Bu yöntemin gücü çok büyük olduğu için kısa zamanda istediğiniz amaca ulaşacaksınızdır. Fakat aynı zamanda büyü yöntemi çok da tehlikelidir. Bu varlıklar insanlar ile uğraşmayı çok sevdikleri için size musallat olabilirler. Böyle bir durumla karşı karşıya kalmamak için mutlaka büyü yönteminin yapımını kendiniz üstlenmemelisiniz. Mutlaka medyuma giderek büyünün yapılmasını sağlamalısınız. Aksi taktirde pek çok olumsuzluk ile karşı karşıya kalacaksınızdır. Kara bağ büyüsü çok güçlü bir bağlama büyüsüdür. Bu büyü sayesinde istediğiniz kişi ile birlikte olabilirsiniz ve sevdiğiniz kişiye ulaşabilirsiniz. Kara bağ büyüsü sizi kısa zamanda sevdiğinize kavuşturacaktır.

Kara Bağ Büyüsü Nasıl Yapılır

Kara bağ büyüsü uygulanması için medyuma gittiğinizde bir siyah urgan üzerine büyülü sözcükler söylenerek düğümler atılır. Aynı yere üst üste pek çok düğüm atılarak ip tamamen düğümlenir. Bu şekilde büyü tamamlanmış olacaktır. Bu büyülü urganın mutlaka kişinin evinde kimsenin bulamayacağı bir yere saklanması gerekmektedir. Bunun için medyum üç harflileri kullanır. Üç harfliler kişinin evine giderek bu urganı saklarlar. Bu şekilde kişi hiçbir şeyin farkına varmayacaktır. Kara bağ büyüsü bu şekilde tamamlanır. Daha sonra büyü tamamlandıktan sonra kişi yavaş yavaş büyünün etkisi altına girmeye başlayacaktır. Büyünün etkisi ile kişi sürede sürekli olarak sizi düşünmeye başlar ve artık her yer de sizi görmeye başlayacaktır. Ruhani varlıklar da sürekli olarak kişinin kulağına sizinle alakalı şeyler fısıldayarak kişiyi size yöneltecektir.  Bu şekilde kişi büyünün etkisi altına girerek kısa süre içerisinde size aşık olacaktır ve sadece kalbi sizin için atacak, gözü sizden bir başkasını görmeyecektir.

Kara Bağ Büyüsü Tesir Süresi Nedir

Bu büyünün gücü çok büyük olduğu için diğer büyülere göre çok daha uzun süreli olarak kişi üzerinde tesirini gösterecektir. Bu tesir süresi büyüler için çok önemlidir. Eğer tesir süresi biter ise kişi normal hayatına geri dönecek ve büyünün etkisi altından çıkacaktır. Bu yüzden mutlaka büyünün tesir süresine önem vermeli ve sürekli olarak kontrol etmelisiniz. Aksi taktirde kişi büyünün etkisi altından çıkacağı için olup bitenin farkına vararak sizi terk edecektir. Büyünün tesir süresi mutlaka yeniletilmelidir. Ancak bu şekilde büyünün kişi üzerindeki devamlılığını sağlayabilirsiniz. Büyünün yeniletilmesi için mutlaka medyuma gitmelisiniz. Siz hiçbir şekilde büyünün yenilenmesi için bir işlemde bulunmamalısınız. Aksi taktirde büyünün tüm olumsuzluklarını kendi üzerinize çekersiniz. Böyle bir durum yaşamamak için mutlaka medyuma gitmelisiniz. Medyum gene aynı şekilde büyü yöntemini uygular ve kişi üzerinde tesirin devamlı olmasını sağlar.  Medyum büyüyü yenilediğinde tüm tesir gücü de yenilenmiş olacaktır. Bu şekilde kişinin gene sizi sevmesini sağlayabilirsiniz. Kara bağ büyüsü yapıldıktan sonra tesir süresini kişinin size karşı olan davranışlarından kontrol edebilirsiniz. Eğer kişi size karşı soğuk davranıyor ise büyünün gücü azalmaya başlamış demektir. Bu durumda hemen büyünün yeniletilmesini sağlamalısınız. Ayrıca büyünün tesir süresi bitmeden yeniletilmesine dikkat etmelisiniz. Aksi taktirde kişi büyünün etkisinden kurtulacağı için üzerinde büyü olup olmadığının da farkına varacaktır.

Kara Bağ Büyüsü Nasıl Bozulur

Kara bağ büyüsü çok güçlü etkileri olan bir büyü olduğu için kolay kolay bu etkiler kişi üzerinden atılamaz. Büyünün bozulması oldukça zordur. Bu büyünün bozulması için kişilerin mutlaka medyuma gitmesi gerekmektedir. Medyum ruhani varlıkların gücünden faydalanarak büyünün bozulmasını sağlar. Ancak bu şekilde kişi üzerindeki büyü kaldırılabilir. BU yüzden hiçbir şekilde siz büyünün bozulması için bir işlem uygulamamalısınız. Yoksa bu ruhani varlıklar size musallat olabilirler. Medyuma gittiğinizde büyünün gücü kişi üzerinden kaldırılır fakat büyünün gücü çok büyük olduğu için kişi hemen büyünün etkisi altından çıkamaz. Mutlaka belli bir sürenin geçmesi gerekmektedir. Ancak bu şekilde kişi tamamen büyünün etkisi altından çıkacaktır. Kara bağ büyüsü etkileri tamamen kişi üzerinden kalktığında artık kişi kendi davranışlarına geri dönecek ve normal hayatını kaldığı yerden devam ettirecektir. Kişi sizi sevmediğini de anlayacağı için sizi en kısa zamanda terk edecektir. Bu şekilde büyünün bozulması sağlanır.

Kara Bağ Büyüsü Yaptırmak Günah mıdır?

Kara bağ büyüsü gibi büyüler insanların kaderlerini değiştirir. Kişiler istemedikleri halde büyünün etkisi altına oldukları için hayatlarını olumsuz yönde değiştirirler. Bu yüzden dinimize göre büyü çok iyi bir amaç için bile uygulanmış olsa da kişileri kaderlerini değiştirdiği için çok büyük günahtır. Dinimizce büyü yöntemini kullanan kişiler çok büyük günaha girerler ve mutlaka cehennem ile cezalandırılacaklardır. Bu yüzden büyü yönteminde uzak durmalısınız, hiçbir şekilde bu yöntemi uygulamamalısınız. Aksi taktirde cehennem ile cezalandırılacaksınızdır. Kara bağ büyüsü yaparak sevdiğiniz kişiye ulaşmak yerine doğal yollar ile sevdiğinize ulaşmalısınız. Doğal yollar ile karşı tarafı etkilediğinizde kişi sizin hayatınızda kalıcı olacaktır. Fakat kişi sizi büyü ile sevdiğinde gerçekten sevmediği için büyünün gücü bittiğinde kişi sizi terk edecektir. Bu yüzden mutlaka doğal yollar ile sevdiğiniz kişiyi elde etmeye çalışmalısınız. Büyü ve bunun gibi yöntemleri kullanarak kişileri etkilemeye çalışmamalısınız.

Son Güncelleme: 00 0000 00:00

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

BUNLARA DA BAKIN