Kara Büyü Bozma Duası

İnsanlar büyü süreçleri ile yakından, uzaktan alakasız olsalar bile hiç ummadıkları bir zaman diliminde başkaları tarafından yaptırılan büyülere maruz kalabilirler. Büyüler genellikle bazı belirtiler ile kendisini belli eder.

Kara Büyü Bozma Duası
Dualar
İnsanlar büyü süreçleri ile yakından, uzaktan alakasız olsalar bile hiç ummadıkları bir zaman diliminde başkaları tarafından yaptırılan büyülere maruz kalabilirler. Büyüler genellikle bazı belirtiler ile kendisini belli eder.

İnsanlar büyü süreçleri ile yakından, uzaktan alakasız olsalar bile hiç ummadıkları bir zaman diliminde başkaları tarafından yaptırılan büyülere maruz kalabilirler. Büyüler genellikle bazı belirtiler ile kendisini belli eder. Yani bir kişi üzerinde büyü olduğundan şüphe duyabilir. Ancak büyü belirtileri psikolojik rahatsızlıklarla benzerlik gösterebilmektedir. Bu nedenle birinci göreviniz her daim büyü bozma duası okumak olsa da medyum kişilerden destek alınmasında da fayda olabilir. Peki, gerçekte dua okunarak büyü bozulur mu, büyü bozmak için hangi duaları okumak gerekir, büyülerden korunmak için dua okumak gerekir mi? İşte hepsinin cevabını sizler için araştırdık ve yazımızda paylaşıyoruz.

Dipnot olarak belirtmekte fayda görüyoruz ki; büyü bozma süreçleri ile bir ilgimiz ya da alakamız yoktur. Burada paylaştığımız bilgiler tamamen araştırmalara dayalı bilgi edinmeniz üzerine araştırılmış ve gerçek bilgiler tek çatı altında sizlerle paylaşılmaktadır.

Büyü Bozma Duası Var mı?

Bazı ayetlerde büyülerden bahsedilmektedir. Evet, büyü bozma duası diye bir şey söz konusudur. Ancak bazen çok etkili olmayabilir. Özellikle kişinin üzerine bir kara büyü yapılmış ise bozulması çok zor olabilmektedir. Bu durumda profesyonel bir destek almak gerekebilir.

Basit birkaç adımda yapılabilen büyüler vardır. Bu büyüler dua ile kolaylıkla bozulabiliyor. Ancak birkaç aşama ile günlerce üzerinde durulmuş bir büyü zor yapıldığı için zor şekilde bozulabiliyor. Bu durumda her daim üzerinizdeki büyü belirtilerinden kurtulmak için alanında uzman, profesyonel bir medyumla çalışma içerisinde olmanız gerekebilir. Tabi bu durumda üzerinizde büyü olmasa bile medyum kişiler üzerinde büyü var diyebilmektedir. Bu konuda çok titiz davranmalı ve medyumlarla çok fazla içli dışlı olmamanızda fayda olacaktır. Allah’ın tüm kötülüklere karşı dua okunmasını Kuran-ı Kerim ayetlerinde belirttiği biliniyor.

Büyü Bozmak İçi Dualar

İnsanların içerde ve dışarda birçok düşmanı olabiliyor. Gerek evliliğinizin mutlu gitmesi, gerek iş hayatınızdaki başarılar, güzelliğiniz, çok çevreniz olması gibi nedenler bazı insanları rahatsız edebilir. Bu kişiler size zarar verebilmek için büyü ilimlerinden faydalanabiliyor.  Sizin başarılarınızı kıskanan, sizin ailenizle aranızdaki diyaloglarınızı çekemeyen kısacası tüm başarılarınıza gölge düşürmek isteyen insanlar tarafından büyülere maruz kalabilirsiniz. Tabi, o kadar çok büyü çeşidi vardır ki hangisine maruz kaldığınızı anlamanız çok zordur. Birçok web sitesi kaynaklarında bu konu üzerine açıklamalar yapılıyor olsa da insanları yanıltmak adına her türlü büyünün belirtisini aynı olarak gösterdikleri de biliniyor. Yani internet üzerinden hiçbir şekilde üzerinizde büyü olup olmadığını veya hangi büyünün olduğunu anlamanız pek mümkün değildir.

Büyüye maruz kalmış birisinin üzerindeki etkiler çok hızlı bir şekilde kendisini gösterir. Bu durumda daha düne kadar el bebek gül bebek geçiniyorken bugün aranızda çok büyük sorunlar oluşuyor ise bu size yapılmış bir karı koca ayırma büyüsü olabilir.

Sizin yaşantınızı, hayatınızı alt üst etmek isteyen kişiler size büyü yaptırmış olabilir. Büyünün kim tarafından, ne zaman yapıldığını anlamanız çok zordur. Siz üzerinizde bir büyü olduğunu anlayana kadar çok uzun bir zaman geçecektir. Bu nedenle de büyülerden korunmak ve varsa üzerinizde büyü bozmak için dua okumanız çok önemlidir.

Herkesin bildiği gibi ve diğer tüm paylaşımlarımızda bahsettiğimiz gibi büyüler iki kategoride ele alınıyor. Beyaz büyüler ve kara büyülerdir. Beyaz büyüler genelde iyimser olan büyülerdir. Mesela; eşinizle anlaşamıyorsanız büyü yaptırarak eşinizle aranızı iyi tutabilirsiniz. Bu örnektir ve tüm alanda örnekleri çoğaltabilirsiniz. Diğer bir örnek verecek olursak iş hayatınız çok kötü gidiyor olabilir. Kısmet açma, nasip açma büyüsü yaptırarak kazançlarınızı arttırabilirsiniz. Bu gibi büyülerin dua okuyarak bozulması mümkün olabilirken kara büyülerin bozulması için profesyonel bir medyum hocadan destek almak gerekebiliyor.

Büyü Bozma Duaları Hangileri?

Diğer web sitesi kaynaklarından edindiğimiz bilgilere göre aşağıda vermiş olduğumuz duayı 7 gün boyunca 3 defa okuyarak büyülerden korunabilirsiniz ve büyü varsa üzerinizde bozulmasını sağlayabilirsiniz.

Lâ ilâhe illallâhu vahdehu lâşerîke leh, lehu'l mülkü ve lehu'l hamdü ve hüve alâ külli şey'in kadîr.

Fatiha suresi, Ayet-el kürsi, ihlas suresi, Felak ve Nas surelerini özellikle Allah gece edilen duaları kabul ettiği biliniyor ve her gece 3 defa okunması anlatılıyor.

Tüm Büyüleri Bozan Dua Hangisi?

Haklı olarak üzerinizde hangi büyünün olduğunu, kim tarafından ne büyüsü yapıldığını kestirebilmeniz pek mümkün olmayabilir. Ancak bazı dualar vardır ki kişiyi tüm büyülerden korur ve varsa üzerinizde bozulmasını sağlayabilir.

Büyüye maruz kalmış bir kişi büyünün etkisi ile birlikte üzerinde büyü olduğunu kabullenmez ve anlamaz. Tedavi olması gerekirken bu tedavileri istemez ve geri çevirir. Büyülerin ilerleyen zamanlarda farklı evreleri vardır ve gün geçtikçe etkileri ve belirtileri çok fazla kendisini belli eder.

Büyülerde bir kuluçka dönemi vardır. Yavaş yavaş tesir etmeye başlar ve bunu büyüye maruz kalan kişi anlamaz. Kuluçka döneminde okunacak olan büyü bozma duası çok etkili olmaktadır.

Son Güncelleme: 00 0000 00:00

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

BUNLARA DA BAKIN