Kara Büyü Duası

Büyüler ve dualar insanların normal yollar ile amaçlarına ulaşamadıklarında tercih ettikleri bir yöntemdir. Dinimizde bu yöntemlere yer verilmiştir fakat bir insanın duygu ve düşüncelerini kendi iradesi dışında bu yöntemleri kullanarak değiştirmek çok büyük günahtır.

PAYLAŞ

Büyüler ve dualar insanların normal yollar ile amaçlarına ulaşamadıklarında tercih ettikleri bir yöntemdir. Dinimizde bu yöntemlere yer verilmiştir fakat bir insanın duygu ve düşüncelerini kendi iradesi dışında bu yöntemleri kullanarak değiştirmek çok büyük günahtır. Bu yüzden hiçbir şekilde bu yöntemleri kullanmayı tercih etmemelisiniz. Aksi taktirde büyünün olumsuz özelliklerini üzerinize çekerisiniz. Büyü ne amaçla olursa olsun yapıldığında mutlaka kişiler dinimizce cezalandırılacaklardır. Bu yüzden büyü ve dua yöntemini kullanmayı tercih etmiyoruz sizlere de kesinlikle tavsiye etmiyoruz.  Kara büyü duası genellikle kişilerin amaçlarına ulaşmak için uyguladıkları bir yöntemdir. Bu dua kullanıldıktan sonra karşı tarafın duygu ve düşüncelerini rahatlıkla yönetebilir ve onların hayatlarını etkileyebilirsiniz. Bu şekilde kişilere hükmedebilirsiniz.

Kara Büyü Duası Yapıldıktan Sonra Etkileri

Kara büyü duası yapıldıktan sonra kişi artık kendi iradesi ile hareket edemez duruma gelir. Kısa zaman içerisinde tamamen duanın etkisi ile hareket etmeye başlayacaktır. Bu yüzden de ne yaşadığını ve ne hissettiğini asla anlayamaz. Tamamen büyünün etkisi altında olduğu için kişi farklı bir insan gibi davranmaya başlayacaktır. Kişideki bu davranış değişikliği çevresi tarafından hemen fark edilse de kişi kendisi bu durumu asla fark edemez. Bu yüzden de amacınıza kısa süre içerisinde ulaşacaksınızdır. Kara büyü duası yapılırken genellikle üç harfliler de kullanılmaktadır. Bu şekilde dua çok daha tesirli bir hale gelir.

Kara Büyü Duası Nasıl Yapılır

Kara büyü duası için medyuma gittiğinizde büyünün yapılacağı kişinin ismi 41 kez bir kağıt üzerine yazılır. Daha sonra bir ayin şeklinde büyüyü yaptıran kişinin medyumun söylediklerini tekrar etmesi gerekmektedir. Bu kağıt parçası yakılır ve 41 kez büyülü kara dua söylenmeye başlanır. Kara büyü duası bu şekilde tamamlanmış olacaktır. Dua tamamlandıktan sonra kişinin hareketlerinde büyük bir değişiklik olacaktır ve dua işe yaramaya başlar. Bu dua ne amaç ile yapıldı ise kişi kısa sürede amaca uygun bir şekilde hareket etmeye başlayacaktır.  Kara büyü duası bu şekilde uygulanmaktadır. Fakat bu duanın yapımı için kişiler kendileri herhangi bir şey yapmamalıdırlar. Aksi taktirde büyünün olumsuz özellikleri ile karşı karşıya kalacaklardır. Bu yüzden mutlaka bu ayinler medyuma gidilerek yaptırılmalıdır. Bu şekilde kişi kendini büyünün olumsuz özelliklerinden koruyabilir.

Kara Büyü Duası Tehlikeli Midir

Kara büyü duası gibi etkili yöntemlerin uygulanması sırasında üç harfliler kullanıldığı için bazen tehlikeli durumlar oluşabilmektedir. Özellikle kişiler kendileri bu yöntemi denemeye kalktıklarında olumsuz ve tehlikeli durumlarla karşılaşacaklardır. Üç harfliler kişilere musallat olabilir ve onlarında duadan etkilenmesine sebep olabilirler. Bu yüzden kara büyü duası tehlikelerinden korunmak için kendinize medyuma giderek bir koruma büyüsü yaptırabilirsiniz. Bu şekilde büyünün olumsuz özelliklerinden kendinizi koruyabilirsiniz.

Kara Büyü Duası Bozulabilir Mi?

Büyü ve duaların yapımı zor ise bozulması da zor olmaktadır. Özellikle kara büyü duası üç harfliler kullanılarak zor bir şekilde yapıldığı için kolay kolay bozulmaz. Bu duanın bozulması ve kişi üzerindeki etkilerinin geçmesi için mutlaka gene kişilerin medyuma gitmeleri gerekmektedir. Medyuma gittiğinizde gene üç harfliler ile bir ayin gerçekleştirilir ve duanın etkilerinin kişi üzerinden kalkması sağlanmaktadır. Fakat kişiler hiçbir şekilde kendileri bu büyü ve dua bozma işlemlerini yapmamaları gerekmektedir. Kişiler kendileri duayı bozmaya çalıştıklarında üç harflilerin musallat olması gibi durumlarla karşılaşabilirler ve kendileri de zarar göreceklerdir. Bu yüzden mutlaka medyuma gidilerek büyünün ve duanın bozulması sağlanmalıdır.  Kara büyü duası bozulduktan sonra kişi belli bir süre daha duanın etkisi ile hareket edecektir. Dua çok güçlü olduğu için anında kişi üzerinden etkileri kaybolmaz. Belli bir süre daha kişi duanın istediği gibi hareket etmeye devam edecektir.  Dua etkilerini belli bir süre sonra tamamen yitirir. Bu şekilde kişi eski hayatına ve davranışlarına kaldığı yerden devam edecektir.

Kara Büyü Duası Ne Kadar Sürer

Kara büyü duası güçlü etkileri olan bir yöntem olduğu için diğer büyülerden çok daha uzun süreli olarak kişi üzerinde tesiri devam etmektedir. Bu tesir süresi sona erdiğinde ise kişi eski davranışlarına geri döneceği için mutlaka duanın tesir süresi bitmeden önce yeniletilmesi gerekmektedir. Kara büyü duası yeniletme işlemleri için kişiler gene medyuma gitmelilerdir. Kişiler hiçbir şekilde kendileri bu duanın yeniletilme işlemlerini uygulamamalıdırlar. Aksi taktirde olumsuz durumlarla karşı karşıya kalabilirler. Duanın yeniletilme işlemleri gene aynı şekilde olmalıdır. Dua yeniletildikten sonra kişi üzerindeki etkileri de devam edecektir. Bu şekilde kişi duanın etkisi altından çıkmadığı için gene amacınıza ulaşacaksınızdır.

Kara Büyü Duası Ne İçin Uygulanır

Bu duayı pek çok farklı amaç için kullanabilirsiniz. Çok güçlü bir dua olduğu için kısa süre içerisinde amacınıza ulaşacaksınızdır. Bu dua kişilerin genel olarak aşk için tercih ettikleri bir yöntemdir. Kişiler sevdikleri insana kavuşamadıkları için bu dua ya da büyü yöntemlerini kullanmaktadırlar. Bu yöntem ile rahatlıkla sevdiğiniz kişinin de size aşık olmasını sağlayabilirsiniz.  Kara büyü duası ile aynı zamanda sevenleri de birbirlerinden ayırabilirsiniz. Bu dua çok güçlü olduğu için karşı tarafın iradesini kullanmasını engelleyerek istediğiniz gibi onu yönlendirebilir hayatına müdahale edebilirsiniz. Amacınız ne ise çok kısa bir süre içerisinde bu dua ile amacınıza ulaşacaksınızdır.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN