Kara Büyüler

Büyüler yapılış şekillerine göre birbirlerinden farklılık gösterirler. Özellikle bazı büyülerin güçleri oldukça büyüktür. Bu büyüler kara büyülerdir ve genelde cinler kullanılarak büyüler tamamlanır. Bu yüzden de büyülerin etkisi çok büyüktür.

Kara Büyüler
Büyüler
Büyüler yapılış şekillerine göre birbirlerinden farklılık gösterirler. Özellikle bazı büyülerin güçleri oldukça büyüktür. Bu büyüler kara büyülerdir ve genelde cinler kullanılarak büyüler tamamlanır. Bu yüzden de büyülerin etkisi çok büyüktür.

Büyüler yapılış şekillerine göre birbirlerinden farklılık gösterirler. Özellikle bazı büyülerin güçleri oldukça büyüktür. Bu büyüler kara büyülerdir ve genelde cinler kullanılarak büyüler tamamlanır. Bu yüzden de büyülerin etkisi çok büyüktür. Bu tarz kuvvetli büyülerin yapımı için mutlaka medyuma gitmeniz gerekmektedir. Kişiler bu büyüleri kendileri yapmaya kalktıklarında olumsuz özellikleri üzerlerine çekeceklerdir ve bazı durumlarda kişilere cinlerin musallat olduğu da görülmektedir. Kara büyüler çok tesirli oldukları için ne amaç ile yapılırlar ise anında etki ederler ve amacınıza kısa süre içerisinde ulaşırsınız.

Kara Büyülerin Yapım Şekilleri

Kara büyülerin yapım şekli büyünün yapım amacına göre farklılık göstermektedir. Genelde bu büyüleri medyumlar muska şeklinde yapmaktadırlar. Büyüler muskaya yazıldığında çok daha etkili bir hale gelmektedir. Aynı zaman da bu yöntem ile tesirleri de çok daha uzun olur. Kara büyüler muskaya yazıldıktan sonra bu büyülü muskanın mutlaka büyü yapılan kişinin evinde bir yere saklanması gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyünün etkileri kişi üzerinde görülmeye başlayacaktır. Büyü kişi üzerine tesir etmeye başladığında artık farklı davranışlar sergileyecektir. Kişinin iradesi elinden alınır. Cinler sürekli olarak kişiye büyünün yapılış amacına göre vesvese vermektedirler. Kişi de artık bu vesveselere göre hareket etmeye başlayacaktır. Kara büyülerin etkileri kişi üzerinde bu şekilde etki eder.

Kara Büyülerin Tesir Etme Süreleri

En güçlü büyülerin bile belli bir tesir süreleri vardır. Bu tesir süresi sona erdiğine ise kişi artık tamamen büyünün etkisi altından çıkacak ve normal davranışlar sergilemeye başlayacaktır. Kişi normal hayatına geri dönecek ve her şeyin farkına varacaktır. Bu yüzden mutlaka her büyünün tekrar edilmesi ve yeniletilmesi gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyünün etkileri kişi üzerinde devamlılık kazanır. Kara büyüler yeniletilmesi için tekrar medyuma gidilmeli ve tekrar bir muska yazılmalıdır. Tüm bu işlemler gerçekleştirildikten sonra kişi gene büyünün tesiri altına girecek ve istediğiniz doğrultuda hareket etmeye başlayacaktır. Kara büyülerin tesir süresi sürekli olarak kontrol edilmelidir. Aksi taktir de kişi büyünün etkisi altından kurtulacağı için amacınıza ulaşamazsınız ve kişi normale döner.

Kara Bağlama Büyüsü

En güçlü etkilere sahip büyüler kara büyülerdir. Bu büyüler pek çok farklı amaç için insanlar tarafından yüzyıllardır kullanılmaktadır. Genellikle bu büyüler kişilerin aşk için tercih ettiği yöntemlerden biridir. Kara bağlama büyüsü de oldukça kuvvetli bir kara büyüdür. Bu büyü yapıldıktan sonra kişi artık kendi iradesi dışında tamamen büyünün etkisi altında hareket etmeye başlayacaktır. Bu yüzden istediğiniz kişinin bu büyü ile size aşık olmasını sağlayabilirsiniz. Bu büyü çok güçlü etkilere sahip olduğu için mutlaka medyuma gidilerek yapılması gerekmektedir. Kişiler kendileri internetten okudukları bilgilere göre bu büyüleri yapmaya kalkmamalıdırlar. Aksi taktirde büyünün tüm olumsuz özelliklerini üzerinize çekeceksinizdir.

Kara Bağlama Büyüsü Yapım Şekli

Bu büyünün yapımı için medyum bir ip üzerine düğümler atar. Bu düğümlerden 42 tane olması gerekmektedir. Her düğümün atıldığı sırada büyü yapılacak olan kişinin de ismi tek tek düğümlere okunur. Bu şekilde büyü tamamlanır. Bu büyünün yapımında medyum cinlerden de yardım almaktadır. Büyü tamamlandıktan sonra mutlaka bu ipin kişiye yakın bir yere gömülmesi gerekmektedir. Kişinin evinin bahçesine bu büyülü ipi gömebilirsiniz. Bu şekilde kişi yavaş yavaş büyünün tesiri altına girmeye başlayacaktır. Kara bağlama büyüsü yapıldıktan sonra kişi kendi iradesini kontrol edemez hale gelir ve tamamen büyünün istediği gibi davranmaya başlar. Bu şekilde kişi size bağlanmaya başlayacaktır.

Kara Bağlama Büyüsü Tesir Süresi

Büyünün tesir süresi bitmeden önce mutlaka yeniletilmesi ve bu sürenin uzatılması gerekmektedir. Büyünün tesir süresi uzatıldığı sürece kişi büyünün etkisi altında kalacaktır. Bu yüzden tekrar aynı medyuma gidilerek Kara bağlama büyüsü aynı şekilde tekrar yapılmalıdır. Bu şekilde sevdiğiniz kişi sürekli olarak yanınızda olacak ve sizi sevmeye de devam edecektir.

Kara büyüleri yaptırmadan önce çok düşünüp öyle karar vermenizde fayda olacaktır. Herhangi bir medyuma çok basit birkaç işlemle birisine zarar vermek için kara büyü yaptırabilirsiniz. Ancak ileride hem vicdan azabı çekebilir, hem de büyünün etkisi altına yaptıran kişi de girebilir. İnanlara zarar veren bir büyü olduğu için uzak durmanızda fayda olacaktır.

Son Güncelleme: 00 0000 00:00

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

BUNLARA DA BAKIN