Karabiber Büyüsü

Mistik bir yöntem olan büyünün yapımında medyumlar mistik varlıklardan yardım alırlar. Bu sayede büyünün gücü çok daha büyük olur ve istenilen amaca ulaşmanızı sağlar. Özellikle büyüler pek çok farklı amaç için uygulanarak insanları kontrol altına almanızı sağlar.

PAYLAŞ

Mistik bir yöntem olan büyünün yapımında medyumlar mistik varlıklardan yardım alırlar. Bu sayede büyünün gücü çok daha büyük olur ve istenilen amaca ulaşmanızı sağlar. Özellikle büyüler pek çok farklı amaç için uygulanarak insanları kontrol altına almanızı sağlar. Bu sayede istediğinizi karşı tarafa yaptırabilir ve kişinin hayatını olumlu ya da olumsuz yönde değiştirebilirsiniz. Bu yöntem genelde insanların aşk için tercih ettiği bir yöntemdir. Kişiler sevdikleri insana kavuşabilmek için büyü yöntemini kullanırlar. Aşk büyülerinin gücü oldukça büyüktür ve kısa süre de kişi üzerinde etkilerini göstererek tesir eder. Bu büyülerden biri de karabiber büyüsüdür. Kara biber büyüsü etkili bir aşk büyüsüdür. Bu büyü sayesinde istediğiniz kişinin size aşık olmasını sağlayabilirsiniz. Karabiber büyüsü etkili büyülerden olduğu için kişiyi rahatlıkla istediğiniz gibi yönlendirebilirsiniz. Büyü yapıldıktan sonra kişi artık kendi özgür iradesini kullanamaz hale gelecektir ve tamamen büyü nasıl isterse o şekilde hareket etmeye başlayacaktır. Bu yüzden de kısa zamanda sevdiğiniz kişi de size aşık olacak ve birlikte olacaksınızdır.

Karabiber Büyüsü Günah Mı

İnimizde büyüden sıkça bahsedilmektedir. Büyü yöntemi en büyük günahlardan biridir. Kişiler kesinlikle büyü yöntemini kullanmamalıdırlar. Ne amaçla olursa olsun büyü yaparak bir insanın duygularını ve düşüncelerini kontrol altına almak çok büyük günahtır. Büyü yapan ve yaptıran kişiler mutlaka cezalandırılacaklardır. Bu yüzden büyü yöntemini kullanmak yerine sevdiğiniz insana doğal yollardan ulaşamaya çalışmak sizin için daha iyi olacaktır. Karabiber büyüsü aşk için yapılan bir büyü bile olsa kesinlikle günahtır. Bizler büyü yöntemini kullanmayı tercih etmiyoruz ve sizlere de kesinlikle tavsiye etmiyoruz.

Karabiber Büyüsü Nasıl Yapılır

Bu büyünün yapımı için kişilerin mutlaka medyuma gitmeleri gerekmektedir. Kişi kesinlikle kendi başına internetten okuduğu bilgilere göre büyü yapmaya kalkmamalıdır. Kişi kendisi büyü yöntemini denerken yanlış bir şey yapar ise kısa zamanda büyünün tüm kötü yönlerini üzerine çekecektir ve bu yüzden de kısa zamanda kötü olaylar ile karşı karşıya kalacaktır. Özellikle güçlü büyülerin yapımında üç harflilerden yardım alındığı için kişi kendisi büyü yapmaya kalktığında üç harflilerin saldırısına uğrayabilir. Bu yüzden karabiber büyüsü yapımı için kişilerin mutlaka medyuma gitmeleri gerekmektedir. Medyuma gittiğinizde bir avuç karabiber üzerine aşk büyüsü yapılır ve bu karabiberler su dolu bir kaba atılır. Daha sonra bu su dolu kap üzerine kişinin ismi okunur. Üç harflilerinde yardımı ile büyü tamamlanmış olacaktır.  Büyü bittikten sonra kısa sürede kişi büyün etkisi altına girecektir. Bu şekilde sevdiğiniz kişi size aşık olacaktır.

Karabiber Büyüsünün Kişi Üzerindeki Tesiri

Karabiber büyüsü yapıldıktan sonra kişi artık duygularını kontrol edemez hale gelir. Kişi kendi iradesi ile hareket edemeyecek ve tamamen büyü nasıl isterse o şekilde davranmaya başlayacaktır. Bu yüzden de kısa sürede kişi sürekli olarak sizi düşünecektir. Kişiye üç harflilerde sürekli olarak vesvese verirler. Bu vesveseler sayesinde de kişi artık sürekli sizi düşünecektir. Bu şekilde kişi artık tamamen size karşı duygular besleyecek ve size aşık olacaktır. Karabiber büyüsü bu şekilde kişiyi tesiri altına alacaktır.  Karabiber büyüsü diğer aşk büyülerine göre çok daha güçlü bir büyü yöntemi olduğundan çok kısa zamanda kişiyi etkisi altına alacağı için amacınıza ulaşacaksınızdır.

Karabiber Büyüsünün Kişi Üzerindeki Tesir Etme Süresi ve Sonuçları

Karabiber büyüsü yapıldıktan sonra mutlaka tesir süresinin ara ara kontrol edilmesi ve yeniletilmesi gerekmektedir. Büyüler ne kadar güçlü olurlarsa olsunlar belli bir süre boyunca kişiler üzerinde etkileri görülmektedir. Bu yüzden her büyünün tesir süresi sona ermeden önce mutlaka yeniletilmesi gerekmektedir. Karabiber büyüsü güçlü bir büyü olduğu için kısa zamanda etkisini gösterir ve tesir süresi de çok daha uzun süreli olarak kişi üzerinde duracaktır. Fakat bu süre sona erdiğinde kişi artık normal hayatına ve davranışlarına geri döneceği için sizi sevmediğini anlayacak ve sizi terk edecektir. Böyle bir şey yaşamamak için mutlaka medyuma giderek büyünün yeniletilmesini sağlamanız gerekmektedir.

Büyünün Yeniletilmesi Nasıl Olur

Karabiber büyüsünün yeniletilmesi için gene medyuma gitmeniz gerekmektedir. Kişiler kendileri büyüyü yeniletmeye kalkmamalıdırlar. Büyü gene aynı medyuma gidilerek aynı şekilde yeniletilmelidir. Ancak bu şekilde büyü etkisini sürdürmeye devam eder. Büyü mutlaka tesir süresi sona ermeden önce yeniletilmelidir. Aksi taktirde kişi olup bitenin farkına varacaktır. Büyünün tesir süresinin bitmeye yakın olduğunu kişinin size karşı olan davranışlarından anlayabilirsiniz. Kişi size karşı soğuk davranışlar sergiliyor ise kısa zamanda büyü sona erecek demektir. Bu şekilde büyünün yeniletilmesini sağlayabilirsiniz.

Karabiber Büyüsü Nasıl Bozulur

Karabiber büyüsü bozulması için de kişilerin gene medyuma gitmeleri gerekmektedir. Büyünün yapımı esnasında medyumlar üç harflilerden yardım aldıkları için mutlaka kişi kendisi büyüyü bozmaya kalkmamalıdır. Aksi taktirde kişiye üç harfliler musallat olabilir. Böyle bir durumla karşı karşıya kalmamak için medyuma gitmelisiniz. Medyuma gittiğinizde büyü bozulduktan sonra kişi anında büyünün etkisi altından çıkmaz. Biraz zaman geçtikten sonra kişi büyünün tesiri altından çıkacaktır. Karabiber büyüsü bu şekilde bozulacaktır. Büyünün etkilerinin geçmesi için tesir süresinin de bitmesini bekleyebilirsiniz. Tesir süresi sona erdiğinde de kişi eski normal hayatına devam edecektir. Bu şekilde de büyünün etkilerinden kurtulabilirsiniz.

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 1

  • melek abla | 16 Mayıs 2020 20:32

    Eşim bana sürekli kötü davranır ağzından hiç güzel kelime çıkmaz getir şunu götür şunu su getir bilmem ne yap halbuse deseki su getirirmisin getirirm gerçi argo konusunca da getiriyom da ben böyle bi kocam olsun istemiyorum konuşmasını bilen oturmasını kalkmasını bilen bi misafir geldiğinde atletle misafirin karşısına çıkmayan görgülü bi insan olsun istedim. Çok denedim nerede nasıl konuşacağını öğrensin diye hiç düzeltemedim ha şiddet uygulamaz bana ama konuşma şekli türü çok argo oluyor sert konuşuyor yani yumuşaması lazım biraz. İnternete yazdım bi insan düzgün konuşmasını nasıl öğrenir diye karşıma medyum siteleri çıktı büyüler falan yazıyordu o sayfalarda muhabbet büyüsü diye bişey gördüm onu yaptırmak istedim tesadüf meduym burak hocayı aramışım o da bana muhabbet büyüsü değil de muhabbet celbi yapalım aranızdaki muhabbet iyileşsin birbirinize saygılı olursunuz sohbetinizi güçlendirirsiniz dedi nitekim çalışmayı yaptırdım muhabbet celbi 1 ay gibi bir sürede eşimde ciddi anlamda bi etki gösterdi gerçekten konuşmasını falan düzeldi. Karabiber büyüysüyle ne alaka diyenleriniz mutlaka olacaktır bazı medyumlar karabiber büyüsüyle bunu yapıyorlarmış bi yazıda okumuştum o yüzden yazdım..

BUNLARA DA BAKIN