Karı Koca Ayırma Büyüsü

Birbirini severek evlenen insanları, yeni evlenenleri veya uzun süreli evlilik hayatı olan kişileri birbirinden ayırmak için karı koca ayırma büyüsü yapılabilmektedir. Eşlerin arasındaki sevgiyi yok etmek, muhabbeti ortadan kaldırmak, birbirine bağlılığını köreltmek için yapılan bu büyü genelde üçüncü şahıs kişiler tarafından yaptırılmaktadır.

Karı Koca Ayırma Büyüsü
Büyüler
Birbirini severek evlenen insanları, yeni evlenenleri veya uzun süreli evlilik hayatı olan kişileri birbirinden ayırmak için karı koca ayırma büyüsü yapılabilmektedir. Eşlerin arasındaki sevgiyi yok etmek, muhabbeti ortadan kaldırmak, birbirine bağlılığını köreltmek için yapılan bu büyü genelde üçüncü şahıs kişiler tarafından yaptırılmaktadır.

Birbirini severek evlenen insanları, yeni evlenenleri veya uzun süreli evlilik hayatı olan kişileri birbirinden ayırmak için karı koca ayırma büyüsü yapılabilmektedir. Eşlerin arasındaki sevgiyi yok etmek, muhabbeti ortadan kaldırmak, birbirine bağlılığını köreltmek için yapılan bu büyü genelde üçüncü şahıs kişiler tarafından yaptırılmaktadır. Eşleri birbirinden ayıran bu büyülerin yapılması aşamasında birçok çeşitlilik vardır. Farklı malzemeler kullanılarak, farklı tılsımlı sözcükler kullanılarak elde ediliyor olsa da amaç aynıdır. Bu büyüye maruz kalmış çiftler birbirlerini ne kadar çok seviyor olsalar da kısa sürede sevgileri nefrete dönüşür ve ayrılık yolunda çok ciddi adımlar atmaya başlarlar. Büyü etkisini önce soğutma, sonra da uzaklaştırma olarak belli etmeye başlar. Çok ani gelişen süreçler ortaya çıkar. Mesela; evinde kalmayı çok seven koca dışarıdaki kötü arkadaşlıklarla evini ihmal etmeye başlar. Kadın kocasına karşı ilgi göstermez. Eşler arasında cinsel soğukluk ortaya çıkmaya başlar. Eşler birbirlerine kötü sözler kullanabilir, hakaretler ve hepsinden önemlisi evlilik içinde şiddet ortaya çıkmaya başlar. Karı koca ayırma büyüsü en korkunç kara büyülerden birisidir. Medyum hoca yardımı olmadan bu büyüyü kimse icra edemez. Ortalama 3 günde ayırma büyüsü yapılabiliyor. Kesin ayrılık ise ortalama olarak 1 ay içinde eşler arasındaki sevgi, saygı tamamen bitmiş oluyor. Tesiri ise 14 gün içinde kendisini göstermiş oluyor.

Karı Koca Ayırma Büyüsü Günah mı?

Yapılacak olan çalışma birbiri ile hayatlarını sürdüren, kendi çapında mutlu olan insanları mutsuz bir sürece sokmak için kötü niyetle yapılmaktadır. Karı koca ayırma büyüsü günah olan bir büyüdür. Hatta bunun için Bakara 102 ayetinde günah olduğuna dahi ayet indirilmiştir. Karı kocanın birbirinden ayrılmasını istemek için yapılacak olan bu büyü sizi de ileride vicdan azabına götürecek kadar güçlüdür. Hiçbir şekilde yaptırılmasını önermiyoruz.

Karı Koca Ayırma Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

Karı koca ayırma büyüsü belirtileri bazı insanlar tarafından merak ediliyor. Sebebi muhtemeldir ki kişi veya kişiler yaşadıkları sorunları büyüye veriyor olabilirler. Bu sebeple bu büyüye maruz kalmış evli çiftlerde sıklıkla görülen belirtiler şu şekildedir.

 • Eşler arasındaki sevgi hızlı bir şekilde nefrete dönüşür.
 • Eşler birbirlerini sevmemeye başlarlar ve bunu açık bir dille ifade etmekte zorlanmazlar.
 • Eşler arasında bir takım soğukluklar meydana gelir. Özellikle cinsel birliktelik tamamen ortadan kalkar.
 • Birbirlerine karşı tahammül edemezler.
 • Eşlerin her ikisi de birbirine çatacak zaman kollarlar. En ufak sorunlar çok büyük sorunlar ortaya çıkarmaya başlar.
 • Eşler sebepsiz yere birbiri ile küserler.
 • Etrafındaki insanlara özellikle yakın akrabalara eşler birbirlerini kötülerler.
 • Erkek kendisini sürekli dışarı atmak ister. Kadın da aynı şekilde evinde kocasının gelmeden daha huzurlu olduğunu dile getirir. Yani bir araya gelmek istemezler.
 • Eşlerin birbirleri ile ayrılması için yapılan büyü maddi sorunları da meydana getirmeye başlar.
 • Akla gelebilecek her türlü sorunu yaşamaya başlarlar. Erkek karısına karşı şiddet eğilimine doğru ilerler.
 • Eşler büyüye maruz kaldığı için bir takım psikolojik rahatsızlık içine girerler. Mesela; göğüs kafesinde bir sıkışma hissi, bunalma, daralma ve uyku problemleri meydana gelir. Sürekli tedirgin olmanın yanı sıra düşünceli bir ruh haline girerler.

Bakara 102 Ayetindeki Detaylar

Bakara 102 tefsiri; Allah Teala Kur'an'da şöyle buyuruyor: Süleyman'ın hükümdarlığı hakkında onlar, şeytanın uydurdukları sözlere uydular. (Süleyman'ın Büyü yaparak saltanatını kazandığını söyleyen şeytan ruhlu insanlara uyup, Süleyman'ın büyücü olduğuna inandılar.) Oysa Süleyman (büyü yaparak ) küfre girmemişti. Fakat o şeytanlar ise küfre gittiler. İnsanlara büyü ve Sihir öğreterek muska yapmayı öğrettiler. Babil'de Harut Ve Marut isimli Melekler'den ilham alan iki kişiye indirileni öğretiyorlar. Halbuki onlar: Biz fitneyiz (sizin için bir sınavız) sakın küfre gitmeyin! Demedikçe kimseye bir şey öğretmiyorlardı.

Eşleri Kimler Ayırmak İçin Büyü Yaptırabilir?

Karı koca ayıran büyü hakkında bilgi vermiş olsak da bu gibi düşüncelere sahip olan kişilerin bu büyüden uzak durmalarını öneriyoruz. Bu gibi büyüler büyüyü yaptıran kişiye de zarar verebilir. Öncelikli olarak çok düşünüp kararınızı yaptırma yönünde verdiyseniz eğer profesyonel bir medyum ile iletişim halinde olmanız gerekiyor. Eşleri ayırma büyüsü yanlış birkaç adımla yapılırsa eğer büyüyü yaptıran kişi ve hanesindeki kişiler büyünün etkisi altına girebilir. Altını çizerek belirtmek istiyoruz ki kara büyüdür ve tehlikelidir uzak durunuz.

Çiftleri ayırmak için yapılan bu büyü hiç ummadığınız insanlar tarafından yaptırılabiliyor. Evliliğinizde gözü olan, mutluluğunuzu çekemeyen kişiler genelde yakın çevreniz ve akrabalarınız olabilir. Diğer konu ise kocaya aşık olan bir kadın bu büyüyü yaptırabildiği gibi kocasından ayrılsın ve ben evleneyim mantığı ile karı koca arasında ayırma büyüsü yaptırılabiliyor.

Ayırma Büyüsünü Eşlerden Birisi Yaptırabilir mi?

Eğer evliyseniz ve aranızda eşinizle sürekli olarak anlaşamadığınız konular varsa ve eşlerden birisi ayrılmak istiyor ve diğer eş ayrılmayı kabul etmiyor ise ayırma büyüsü yaptırabilir. Sonuç ise hızlı bir şekilde kendi rızası ile kabul edilen bir ayrılık süreci olabilmektedir.  Örneğin; kocanız sürekli alkol alıyor ve size eziyet ediyorsa, size ilgi göstermiyor, çocuklarını önemsemiyorsa tüm bu sorunları artık kaldıramıyor ve kocanızdan ayrılmak istiyorsanız ayırma büyüsü yaptırarak kendi rızası ile boşanmayı hızlandırabiliyor.

Son Güncelleme: 00 0000 00:00

HABERİ PAYLAŞ!

Habere Yorum Yaz

Yorumlar / 3

 • kerime | 01 Eylül 2019 20:01

  Ben yaklaşık olarak 4 yıllık evli bir bayanım. Eşimle arkadaş gibiydik. Birbirimizi çok seviyorduk ama 3 aydır kocamdaki değişimler yenilir yutulur türden değil. Benim yengem bu büyü işleriyle çok ilgileniyor. Muhtemelen bizi ayırmak için ayırma büyüsü yaptırdığından şüphe ediyorum. Medyum Burak ile görüştüm telefonda durumu anlattım. Aşk celbi yaptırdım kocam şimdi eskisi gibi bana iyi davranıyor aksine aramızdan su sızmıyor. Kim ayırmak istiyorsa, istediyse papucunu yalasın.

 • elif | 29 Ağustos 2019 21:31

  benimde kocamla aram çok kötüydü ben büyüden şüphelendim çünkü evimde değişik cisimler bulmuştum. Yani büyü oldugundan emindim yasadığım sıkıntılar hep büyü belirtisiydi. Ben medyum Burak diye bir hocayla konuştum ve aşk celbi yaptırdım. Arkasından da bağlama celbi yaptırdım. çok ama çok kısa bir sürede eşimle aramız düzeldi. İsterseniz medyum Burak hocanın telefon numarasını verebilirim size...

 • gülay | 28 Ağustos 2019 22:46

  kocamla bu aralar aramız hiç düzelmiyor. Birisi bize ayırma büyüsü yaptırmış olabilir mi?

BUNLARA DA BAKIN