Kaşık Büyüsü ile Karşı Cinsi Aşık Etme

Kaşık büyüsü ile karşı cinsi aşık etme için medyuma gittiğinizde gümüş kaşığı da mutlaka yanınızda götürmelisiniz. Bu kaşık üzerindeki büyünün etkisi ortadan kaldırılacaktır. Ancak bu şekilde kişi büyünün etkisi altından çıkacaktır. Kişi büyünün etkisinden kurtulduktan kısa bir süre sonra kendine gelecektir. Güçlü büyülerin etkileri hemen ortadan kalkmaz.

PAYLAŞ

Büyü yöntemini kullanırken çok dikkatli olmanız gerekmektedir. Büyülerin gücü çok büyük olduğu için anında kişileri sarmaya başlar. Bu yüzden de kısa süre içerisinde amacınıza ulaşacaksınızdır. Kaşık büyüsü aşk için uygulanan bir büyü yöntemi olup, rahatlıkla bu yöntem ile sevdiğiniz kişiye ulaşabilirsiniz. Kaşık büyüsü gücü büyük bir büyü olduğu için tehlikeleri de oldukça büyüktür. Bu yüzden bu büyü yöntemini uygularken çok dikkatli olanız gerekmektedir. Kendiniz büyü yöntemini uygulamak yerine mutlaka medyuma giderek büyünün yapılmasını sağlamalısınız. Böylesi sizler için çok daha iyi olacaktır. Aksi taktirde büyünün tüm olumsuz özelliklerini üzerinize çekersiniz. Böyle bir durumla karşılaşmamak için medyuma büyüyü yaptırmalısınız. Kaşık büyüsü ile karşı cinsi aşık etme yapıldıktan hemen sonra tesirini karşı cins üzerinde göstermeye başlar ve sevdiğiniz kişiye kısa zaman da kavuşacaksınızdır. Büyü yönteminin uygulanması sırasında medyum mutlaka üç harflilerden yardım almaktadır. Üç harfliler büyünün çok daha hızlı bir şekilde kişi üzerinde etki etmesini sağlar. Bu yüzden onların enerjileri kullanılmaktadır.

Kaşık Büyüsü ile Karşı Cinsi Aşık Etme Nasıl Uygulanır

Kaşık büyüsü uygulanması için kişiler medyuma gittiklerinde yanlarında bir gümüş kaşığı da beraberlerinde götürmelilerdir. Bu gümüş kaşı üzerine büyülü sözcükler söylenir ve tılsımlar yazılır. Bu  şekilde büyü tamamlanmış olacaktır. Büyü işlemi bittikten sonra mutlaka gümüş kaşığın karşı tarafın evinde bir yere saklanması gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyülü kaşık kişiye yakın olduğu müddetçe etkilerini gösterecektir. Üç harflilerin de etkileri ile kişi kısa süre içerisinde büyünün etkisi altına girer. Üç harfliler sürekli olarak kişiye vesvese vereceklerdir. Kişi artık bu vesveselere göre yaşayacağı için sürekli olarak sizi düşünecektir. Bu yüzden de kısa zaman içerisinde kişi size aşık olacaktır. Kaşık büyüsü ile karşı cinsi aşık etme sayesinde kişi size karşı duygular hissetmeye başlar. Bu yüzden kısa zamanda kişi size gelerek duygularını açacaktır. Böylece sevdiğiniz kişiye kavuşmuş olursunuz. Kişi büyü etkisinin dışına çıkamaz. Tamamen iradesiz bir şekilde yaşamaya başlayacaktır. Bu yüzden hiçbir şekilde normal davranamaz. Ancak büyünün tesir süresi kişi üzerinden kalkar ise kişi normal hayatına devam edecektir. Bu yüzden tesir süresi çok önemlidir ve ara ara mutlaka kontrol edilmesi gerekmektedir.

Kaşık Büyüsü ile Karşı Cinsi Aşık Etme Tesir Süresi Nedir

Kaşık büyüsü tesir süresi uzun süren büyülerden biridir. Bu büyü sayesinde sevdiğiniz kişiyi uzun süreli olarak hayatınız da tutabilirsiniz. Ama hiçbir büyünün etkisi sonsuza dek sürmeyeceği için mutlaka tesir süresinin kontrol edilmesi gerekmektedir. Büyünün tesir süresi mutlaka belli bir süre sonra biteceği için yenilenmesi gerekmektedir. Büyünün yenilenmesi için mutlaka medyuma gitmelisiniz kendiniz bir şey yapmaya kalkmamalısınız. Büyü etkisini ancak yenilendiği sürece göstermeye devam edecektir. Büyünün yenilenme işlemleri için tekrar gümüş kaşık üzerine yeniden büyü yapılır. Bu şekilde büyü etkisini sürdürmeye devam edecektir. Kaşık büyüsü ile karşı cinsi aşık etme yeniletildikten sonra gene aynı şekilde büyü kişi üzerinde etki etmeye devam edecektir. Kişi gene büyünün etkisi altına gireceği için size aşık olacaktır. Bu şekilde büyünün devamlılığını sağlayarak kişi üzerinde çok daha uzun süreli olarak etki etmesini sağlayabilirsiniz.

Kaşık Büyüsü ile Karşı Cinsi Aşık Etme Günah mıdır?

Büyü yönteminin uygulanması dinimizce yasaklanmıştır. Hiçbir Müslüman büyü yönetimini kullanarak amacına ulaşmaya çalışmamalıdır. Aksi taktirde büyü yöntemini kullanan kişiler cehennem ile cezalandırılacaklardır.  Büyü yöntemini kullandığınızda Allah’ın yazmış olduğu kaderi d hiçe saymış olursunuz ve ona şirk koşmuş olursunuz. Bu yüzden hiçbir şekilde büyü yöntemini kullanmamalısınız. Kişiler Kaşık büyüsü ile karşı cinsi aşık etme yöntemini kullanmak yerine mutlaka doğal yollar ile sevdiklerine ulaşamaya çalışmalılardır. Bu şekilde günaha girmemiş olacaksınızdır. Ayrıca büyü yöntemi geçici bir yöntemdir. Bu yüzden kişi sizi ancak büyü süresince sevecektir. Fakat kişiyi gerçekten kendinize aşık ettiğinizde kişi sizi sevdiği için gerçekten yanınızda olacaktır. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır.

Kaşık Büyüsü ile Karşı Cinsi Aşık Etme Nasıl Bozulur?

Her büyünün bozulması zordur. Çünkü büyülerin yapım işlemleri sırasında genel olarak üç harflilerden yardım alınmaktadır. Bu yüzden büyülerin bozulması sırasında çok dikkatli olunması gerekmektedir. Gene büyünün yapımında olduğu gibi bozulması için de medyumlar üç harflilerden yardım almaktadırlar. Bu varlıklar ancak isterlerse büyü yöntemi bozulacaktır. Bu yüzden büyü boma işlem sırasında çok dikkatli olmalısınız ve siz büyüyü bozmaya kalkmamalısınız. Mutlaka medyuma giderek büyünün bozulmasını sağlamalısınız.  Ancak medyum size zarar gelmeden büyünün bozulmasını sağlayacaktır. Kaşık büyüsü ile karşı cinsi aşık etme için medyuma gittiğinizde gümüş kaşığı da mutlaka yanınızda götürmelisiniz. Bu kaşık üzerindeki büyünün etkisi ortadan kaldırılacaktır. Ancak bu şekilde kişi büyünün etkisi altından çıkacaktır. Kişi büyünün etkisinden kurtulduktan kısa bir süre sonra kendine gelecektir. Güçlü büyülerin etkileri hemen ortadan kalkmaz. Öncelikle kişilerin belli bir süre boyunca güçlerini toparlamaları gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyünün etkisi altından çıkacaklar ve normal hayatlarını sürdürmeye devam edeceklerdir. Aksi taktirde kişiler kendilerini toparlayamadıklarında güçsüz düşerler ve büyünün etkileri de belli bir süre daha kişiler üzerinde görülmeye devam edecektir. Bu şekilde büyünün bozulmasını sağlayabilirsiniz.

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN