Kemer Büyüsü

Kemer büyüsü çok güçlü bir büyüdür. Bu büyünün gücü büyük olduğu için kişi üzerine tesir süresi de uzun sürmektedir. Büyünün tesir süresi uzun olsa da mutlaka bir gün bu süre sona erer. Bu yüzden de büyünün belli aralıklar ile yeniletilmesi gerekmektedir.

PAYLAŞ

Büyülerin uygulanış sebepleri genel olarak hep aynıdır. İnsanlar geçmişten günümüze kadar büyüyü aşk için kullanmışlardır. Büyü yöntemi aşk için çok sık kullanıldığı için pek çok farklı aşk büyüsü vardır. Bu büyü yöntemlerinden biri de kemer büyüsüdür. Kemer büyüsü güçlü etkileri olan bir aşk büyüsüdür ve kara büyüler arasında yer almaktadır. Kemer büyüsü yapıldıktan sonra hiç kimse sizin karşınızda duramaz ve size karşı hisleri olacaktır. Bu yüzden de bu büyü sık sık tercih edilmektedir. Özellikle kara büyüler arasında yer aldığı için uzun süreli olarak kişiler üzerinde tesirini gösterir. Tesir süresinin uzun olması da tercih edilme sebeplerinden biridir. Kemer büyüsü yapımı zor olan büyülerden biri olduğu için kişiler bu büyünün yapımı için medyuma gitmelilerdir. Medyuma gitmeden kendi başınıza büyüyü yapmaya kalktığınızda olumsuz pek çok durum ile karşılaşabilirsiniz. Özellikle büyü yapımı sırasında cinlerin dikkatini çekerseniz size musallat olup sizinle uğraşabilirler. Böyle durumlarla karşılaşmamak için mutlaka medyuma gitmelisiniz.

Kemer Büyüsü Günah mı?

Büyü yöntemi ile ilgili dinimizde pek çok şeyden bahsedilmektedir. Fakat dinimize göre büyü kişinin kaderinin ve hayatını etkilediği için hiçbir şekilde bu yöntemi kullanmak tavsiye edilmez. Büyü yapan ve yaptıran kişiler çok büyük günaha girmiş sayılırlar ve mutlaka cezalandırılacaklardır. Bu yüzden de büyü yöntemini kullanmanızı tavsiye etmiyoruz. Bizlerde bu yöntemi kullanmayı tercih etmiyoruz. Kemer büyüsü gibi aşk büyülerini kullanmak yerine doğal yolları deneyerek sevdiğiniz insana ulaşmaya çalışmak sizin için daha güvenilir bir yöntem olacaktır.

Kemer Büyüsü Nasıl Uygulanır

Kişiler kemer büyüsünün uygulanması için medyuma gittiklerinde deri bir kemer üzerine aşk tılsımlı sözcükleri yazılır. Bu yazıların içine büyü yapılacak olan kişinin ismi de iliştirilir. Bu şekilde büyü tamamlanmış olacaktır. Büyü bittikten sonra mutlaka bu kemerin kişinin evinde eşyalarının arasına yerleştirilmesi gerekmektedir. Büyü kişiye ne kadar  yakın olur ise etkileri de o  kadar uzun sürecektir. Bu yüzden mutlaka büyülü kemerin kişinin evinde bir yerde saklanması gerekmektedir. Kemer büyüsü kişi üzerinde etkilerini göstermeye başladığında artık kişi yavaş yavaş kendi gibi davranmayacak duruma gelecektir. Sürekli olarak sizinle ilgili düşünceler kişinin kafasında dolanmaya başlar. Bu düşünceler büyünün ilerleyen süreçlerinde hayallere dönüşecektir. Kişi artık bu yoğun düşünceler yüzünden size karşı hisler beslemeye başlayacaktır. Bu şekilde kişi size aşık olur ve en kısa zamanda duygularını size açacaktır. Bu kemer büyüsü ile sevdiğiniz insan ile birlikte mutlu bir  birliktelik kurabilirsiniz.

Kemer Büyüsü Gücü

Kemer büyüsü çok güçlü bir büyüdür. Bu büyünün gücü büyük olduğu için kişi üzerine tesir süresi de uzun sürmektedir. Büyünün tesir süresi uzun olsa da mutlaka bir gün bu süre sona erer. Bu yüzden de büyünün belli aralıklar ile yeniletilmesi gerekmektedir. Aksi taktirde büyünün etkisi kişi üzerinden kalkacak ve kişi kendi normal hayatına kaldığı yerden devam edecektir. Kişi normal düşüncelerine ve duygularına da geri döndüğü için kısa sürede sizi terk edecektir. Böyle bir durum ile karşılaşmamak için büyünün yeniletilme işlemlerine çok dikkat etmelisiniz. Kişinin davranışlarına bakarak büyünün tesir süresinin bitip bitmediğini anlayabilirsiniz.  Kişi size karşı olumsuz hareketlerde bulunmaya başlamış ise büyünün tesiri bitecek demektir. Böyle bir durumda hemen aynı medyuma giderek büyünün yeniletilmesini sağlamalısınız. Büyü yeniletildikten sonra kişi gene aynı şekilde sizi sevmeye devam edecektir. Kemer büyüsü yeniletildikten sonra eski gücüne geri kavuşur ve her şey gene istediğiniz gibi ilerlemeye devam edecektir.

Kemer Büyüsünün Bozulması Zor mudur?

Güçlü büyülerin yapılması da bozulması da oldukça zordur. Kemer büyüsünün bozulması da oldukça zordur. Bu büyü güçlü kara büyüler arasında yer aldığı için bozulması esnasında herhangi bir şekilde yanlış bir uygulama yapılır ise kısa zaman içerisinde kişilere üç harfliler musallat olabilir. Bu yüzden kişiler kendi başlarına kemer büyüsü bozma işlemlerini uygulamamalıdırlar. Büyünün bozulması için gene kişilerin medyuma gitmeleri gerekmektedir. Medyuma giderek büyüyü bozdurduktan sonra kişi anında büyünün etkisinden çıkmaz. Kişi belli bir süre daha büyüden etkilenecektir. Sizin yanınızda olmaya devam eder ama size karşı soğuk davranacaktır. Büyünün etkisi tamamen kişinin üzerinden kalktığında artık kişi özüne döner ve sizi sevmediği için de terk edecektir.

Kemer Büyüsü Evde Yapılabilir mi?

Bu büyü yöntemini evde kendinizde yapabilirsiniz. Uygulanma yöntemi kolaydır fakat kişiler çok dikkatli olmak zorundadırlar. Kişi herhangi bir şekilde yanlış bir şey söyler veya yapar ise büyünün tüm olumsuz özelliklerini kendi üzerine çekecektir ve bu durumdan da kolay kolay kurtulamaz. Bu yüzden mutlaka büyü yapılırken çok dikkatli olunması gerekmektedir. Ya da kişiler büyüyü direk medyuma ya da hocaya yaptırmalılardır. Bu şekilde kendinizi büyünün olumsuz etkilerinden koruyabilirsiniz. Aksi taktirde olumsuz durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

Kemer Büyüsü Neden Yapılmamalı

Büyüler dinimizce günah olduğu için sizlere kesinlikle tavsiye etmiyoruz. Böyle kemer büyüsü gibi aşk büyüler kişilerin kendi hissettikleri duygular olmadığı için büyü bittikten sonra kişi sizi anında terk edecektir. Bu yüzden bu tarz büyü yöntemlerini kullanmak yerine doğal yollar ile kişiyi kendinize aşık etmeye çalışmak sizin için çok daha iyi olacaktır. Bu sebepler ile kemer büyüsü yapılmamalıdır.

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 3

  • NURİYE | 22 Mayıs 2020 21:47

    MEDYUM BURAKI ÖNERİRİM BEN ZİE KENDİSİ GERÇEKTN ÇOK GÜVENİLİR İŞİNİN EHLİ Bİ MEDYUM Bİ DE BÜYÜ YÖNTEMİ UYGULAMAZ KENDİİ ÇÜNKÜ BÜYÜ YÖNTEMİ GÜNAHTIR SİZE ZARARI OLMAYAN VE GÜNAHI OLMAYAN TAMAMEN RAHMANİ OLAN YÖNTEMLER UYGULAR BU SAYEDE GÜNAHADA GİRMEMİŞ OLURSUNUZ BU ŞEKİLDE MEDYUM BURAK HOCAYI ARAYARAK İSTEDİĞİNİZ İŞLEMİ YAPTIRABİLİRSİNİZ BEN KENDİSİNE ULAŞMA İÇİN BU NUMARAYI ARAMIŞTIM 0 553 371 89 94 SİZDE BU NUMARAYLA ONA ULAŞABİLİRSİNİZ CELB HAMAYLI VEKF GİBİ İSTEDİĞİNİZ İŞLEMLERİ RAHATLIKLA UYGULATABİLİRSİBİZ KISA ZAANDA DA MUTLAKA SONUÇ ALIRSINIZ KENDİSİ BUNUNDA GARANTİSİNİ SİZ VERİR ZATEN O KADAR JUSTABİR MEDYUMDUR Kİ KISA ZAMANDA MUTLAKA İŞLEMLER SO UÇ VERİRİ VE AMACINIZA ULAŞMANIZI SAĞLAR

  • çisem | 16 Mayıs 2020 11:52

    bende canımdan vazgeecek kadar sevdiğim kişiyi bazı sorunlar nedeniyle elde edemedim özellikle aile baskısı oluştu üzerimde ben ailemi ikna edebilmek için medyum burak hocadan yardım aldım sevdiğim kişiyle bana bağlama celbi yaptı hocamız bu celpden ailece etkilendik kendi rızaları oldu bir şekilde sevdiğimi elde etmeyi başardım sizede medyum Burak tavsiye ediyorum

  • Miran | 27 Eylül 2019 23:01

    Selam, benim sevdiğim var fakat kendisi ile imkansız bir aşkımız var. Nasıl yapıcam bilmiyorum fakat kendisi ile aramı yapmam lazım çünkü artık canımdan vageçicek kadar seviyorum. bana medyum önerisi olan var mı?

BUNLARA DA BAKIN