Kız Arkadaşım Benden Başkasını Sevmesin

Kişiler genel olarak kız arkadaşım benden başkasını sevmesin, kocam benden başkasını sevmesin diyerek yaptırdıkları bilinmektedir. Aşk büyüsü yapımında kişiler kesinlikle yardım alınması gerekmektedir.

PAYLAŞ

Sevdiğim Kız Benden Başkasını Sevmesin

Sizlerde kız arkadaşınızı kıskanıyor ve kız arkadaşım benden başkasını sevmesin diyorsanız bu yazıyı okumalısınız. Bu durum yalnızca erkelerde olmamakla birlikte aynı zamanda iki kız arkadaş arasında da geçerli olduğu gözlemlenmektedir. Kadınların doğasında ne kadar inkar etseler dahi mutlaka  kıskançlık vardır. İki kız arkadaş birbirini başka kızlardan kıskanabilir. Günümüzde böyle durumlar fazlalıkla meydana gelmektedir. Erkekler bu durumu önlemek için ne yazık ki kız arkadaşlarının sosyal hayatından soyutlamak isteler. Bu durum ne kadar kötü bir olay ki hep bir ayrılık ile sonuçlanır. Karşı taraf yani kız arkadaşınız bu duruma ne kadar dayanmaya çalışsa da bu durum fazla sürmemektedir. Bu durum kız arkadaşlar aralarında ise kavga ve küsme ile sonlanmaktadır. Bazı erkekler sevgililerini çok kıskandığı için büyü gibi kötü yollara başvurmaktadır. Büyü yapmak ne kadar kötü bir yol olsa da bu yolu hala günümüzde kullanmak ta olan kişiler varlığını sürdürmektedirler. Erkekler ne kadar büyü ile araları yokmuş gibi olsa da günümüzde erkelerde büyü ile sıkça uğraştığı bilinmektedir. Kişilerin genellikle bu konu için aşk celbi ve aşk büyüsü yaptırdıkları bilinmektedir.

 

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Aşk büyüsü günümüzde kişilerin sevgililerini kendilerine aşık etmek için yaptırmaktadırlar. Günümüzde hala aşk büyüsü yaptırmaktadır. Kişiler genel olarak kız arkadaşım benden başkasını sevmesin, kocam benden başkasını sevmesin diyerek yaptırdıkları bilinmektedir. Aşk büyüsü yapımında kişiler kesinlikle yardım alınması gerekmektedir. Kişilerin tek başına yapabileceği bir işlem değildir.  Aşk büyüsü yapımında kesinlikle dikkatli olmak zorundadır. Dikkatli olmasının önemli bir diğer sebebi ise tehlikeli olmasındır. Eğer dikkatli olmaz iseniz aşk büyüsü tutmaz ve ters olarak işler. Ters olarak işler ise aşk büyüsü hiç bir işe yaramaz hatta kız arkadaşınız sizden uzaklaşmaktadır. Aşk büyüsünü ne amaçla yaptırmış iseniz tam olarak tersi tutar. Kız arkadaşınıza yaptıracağınız veya yaptırdığınız aşk büyüsü hem size hem de kız arkadaşınıza zarar verebilir. Bu sebeple aşk büyüsü yapımında kişilerin mutlaka yardım alması gerekir. Yardım alacakları kişileri dahi özenle seçmelidirler. Günümüzde hala yapılmakta olsa dahi ne yazık ki aşk büyüsünü kişiler doğru olarak yapmakta zorlanırlar. Yapımı dahi bu kadar zor olan bir büyü için yapımında kesinlikle daha önceden aşk büyüsü yapmış kimseler ve alanında uzman medyum kişilerden yardım alınması gereklidir.

 

Aşk Büyüsü Nasıl Bozulur?

Aşk büyüsü yapımında dahi yardım alınırken bozulmasında da yardım alınması gerekmektedir. Eğer aşk büyüsünde yardım alınmadan yapılmış ve yapımında yanlış bir işlem yapılmış ise bu işlem durdurulmalı ve anında bozulması gerekmektedir. Aşk büyüsü yapımı kolay olması ile birçok kişinin kız arkadaşım benden başkasını sevmesin, kocam benden başka kimseye bakmasın gibi düşünceler içerisinde yaptırılmaktadır. Yapan kişilerin zaman içerisinde ne yazık ki pişman olması ile birlikte bu yaptırmış oldukları aşk büyüsünü bozdurmak isterler. Aşk büyüsünün bozulması kolay değildir. Yapımı her ne kadar kolay ama karışık olsa da, bozulma işlemi yapımına gelince işler değişmektedir. Aşk büyüsü bildiğiniz gibi hızlı tesir süresi gösteren fakat etkisini çok çabuk kaybeden bir büyüdür. Üzerinde aşk büyüsü olan kişi için herhangi aşk ve sevgi ile alakalı bir büyünün tutması mümkün değildir. Öncelikle yaptırmış olduğunuz ve etkisini kaybetmiş olan aşk büyüsünü bozdurmalısınız. Ancak o zaman yeni bir büyü yaptırabilirsiniz. Bilmenin gereken diğer bir husus ise aşk büyüsünün ne amaç ve ne niyetle yapılırsa dahi günah olmasıdır. Bu sebebi kesinlikle büyü yapmanızı önermiyoruz. Eğer aşk büyüsü yapmak istiyorsanız bu durumdan vazgeçmelisiniz. Bu durum hem size hem de o çok sevdiğiniz kız arkadaşına zarar verebilir. Yanış yapılmış bir büyü sonucunda ayrılabilir hatta birbirinizden nefret dahi edebilirsiniz.

 

Aşk Celbi Nasıl Yapılır?

Aşk celbi kesin olarak aşk büyüsü ile farklıdır. Aşk büyüsü yapımı hem tehlikelidir hem de yanlış yapıldığı takdirde kız arkadaşınız ile ayrılabilirsiniz. Eğer sizde kız arkadaşım beni sevsin veya kız arkadaşım benden başkasını sevmesin diyorsanız bu aşk celbini gönül rahatlığıyla yaptırabilirsiniz. Aşk celbi kesinlikle siz e ve yaptırdığınız kız arkadaşınıza bir zarar vermez. Günümüzde aşk celbi fazla bilinmez. Bu senenle ne yazık ki kişiler çözün yolu ararken hep aşk büyüsüne yönelir. Kız arkadaşınıza yaptıracağınız aşk celbi sayesinde kız arkadaşınız sizden başkasını sevmeyecek, hep sizi görmek isteyecek, hep sizin yanınızda durmak ister. Aşk celbi yapımında yardım alınması önemlidir ve kişiler tek başlarına aşk celbi yapamazlar. Bunun için öncelikle aşk celbi hakkında bilgili ve alanında uzman medyumlardan yardım almanız gerekmektedir. Aşk celbini yaptırmadan karşınızdaki kişinin doğru kişi olduğuna emin olunuz çünkü aşk celbi bozulmaz. Bozulması mümkün olmayan aşk celbi sadece bir kere yapılır. Yapıldıktan sonra yapılan kişiye hiç bir şekilde kötü niyetli yapılmış olan büyüler işlemez. Aşk celbi ve diğer celpleri yaptırdığınız takdirde iyi niyetli büyüler hariç diğer yapılan kötü niyetli büyüler kesinlikle işlemez. Celplerin bir özelliği ise kesinlikle koruyucu olmalarıdır. Bu sebeple celpler hakkında bilgiye sahip olan insanların büyülerden tamamen uzaklaşıp hep aşk celbi, koruma celbi gibi celp çeşitlerinden yaptırdıkları bilinmektedir. Aşk celbinin tercih edilmesinin bir diğer nedeni ise maaliyetinin düşük olmasıdır. Büyülere nazaran celpler hem daha uygun hem de kesin sonuç veren işlemlerdir.

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 2

  • Mesut | 23 Şubat 2020 19:27

    Benim kız arkadaşımda sürekli böyle davranıyordu ve artık çok yorulmuştum bu durumdan. Medyum Burak hoca diye birini duydum dedim acaba napsam gitsem mi derken bir an gaza geldim gittim. İyki de gitmişim. Medyum Burak hoca bana bağlılık celbi yaptı. Bu celb sayesinde kız arkadaşımla aram çok iyi artık tam istediğim gibi biri oldu. Denemek isteyenlere öneririm kesinlikle 0530 371 89 94 medyum Burak hocanın numarası arayarak ulaşabilirsiniz.

  • metin | 18 Şubat 2020 10:45

    Kız arkadaşım çok güzel bir kadın ve çok fazla dikkat çekiyor. Mesela kahve içemeye dışarı çıkalım diyorum hiç bir şey yapmasa bile bütün gözler onun üzerinde oluyor. Artık bu durum gerçekten beni rahatsız etmeye başladı. Korkuyorum beni aldatacak ya da gidip beni başkası için terk edecek diye. Kız arkadaşımın benden bir başkasını gözü görmesin, sadece beni sevsin istiyorum. Bu aşk büyüsünü denemek istiyorum ama kız arkadaşıma da bana da zarar gelsin istemiyorum. Bu büyüyü uygulasam herhangi bir tehlikesi olur mu? Bir de hangi medyuma gitmeliyim? Gerçekten güvenebileceğim birini arıyorum bana yardımcı olursanız çok sevinirim.

BUNLARA DA BAKIN