Kız Arkadaşımla Aramı Nasıl Düzeltirim

Ancak 90 gün süre bittikten sonra celbin etkileri kişi üzerinde görülmeye başlanacaktır. Bu süre sonunda mutlaka işlem kişi üzerinde etkisini gösterir. Kız arkadaşımla aramı nasıl düzeltirim diyen kişiler bu şekilde de rahatlıkla amaçlarına ulaşabilirler. Sadece bu işlem için gerçekten niyetinizin temiz olması gerekir.

PAYLAŞ

Sevgilisi ile araları bozuk olan kişiler tekrar sevdikleri ile mutlu olmak için büyü yöntemini kullandıklarında mutlaka olumlu sonuç alırlar. Büyü gücü büyük bir yöntem olup eski çağlardan bu yana insanlar tarafından kullanılmaktadır. Özellikle kişileri yönlendirmek için büyü yöntemi tercih edilir. Siz de sevgilinizi yönlendirerek onunla aranızı düzeltebilir ve daha sonra sevgilinizin istediğiniz gibi biri olmasını sağlayabilirsiniz. Kız arkadaşımla aramı nasıl düzeltirim diyen kişiler yönlendirme büyülerinden olan kağıt büyüsünü kullanarak amaçlarına ulaşabilirler. Bu büyünün gücü çok büyük olduğu için kısa zaman da mutlaka etkilerini gösterir ve sevdiğiniz kişi de artık tamamen sizin istediğiniz gibi biri olacaktır.

Kağıt Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kağıt büyüsü yapımı için iyi bir medyuma gitmelisiniz. Bu büyü türünü her medyum uygulayamaz. Kağıt büyüsü için medyum ilk olarak bir saman kağıdı üzerine yönlendirme büyüsünün sözlerini yazar. Daha sonra kişinin ebced hesabı yapılır ve gene kağıt üzerine yapılır. Bu şekilde büyü tamamlanmış olur. Medyum özellikle bu büyüyü saman kağıdı üzerine yazar ki kısa zaman içerisinde kağıt kaybolsun. Büyü toprak altına gömülmek zorundadır. Bu şekilde saman kağıdı büyü tamamlanana kadar kaybolmuş olur. Kağıt büyüsü bu şekilde tamamlanmaktadır. Büyü tamamlandıktan sonra 121 gün içerisinde toprak altında kaybolur. Bu süre bittikten sonra da etkileri kişi üzerinde görülmeye başlanır. Kız arkadaşımla aramı nasıl düzeltirim diyen kişinin mutlaka bu süreyi beklemesi gerekir. Uzun bir süre olsa da mutlaka sonuç alacaksınızdır. Büyü bittikten sonra kişi artık tamamen büyünün kontrolü altına girer. Büyü nasıl isterse kişi de o şekilde hareket etmeye başlar. Bu yüzden sevdiğiniz kişi ile aranız ne için bozuldu ise kişi artık bu durumu hatırlamaz bile. Tamamen sizin istediğiniz gibi biri olacak ve o şekilde hareket etmeye başlayacaktır. Bu şekilde büyünün etkileri kişi üzerinde görülmeye devam eder.

Kağıt Büyüsü Tesir Süresi Nedir?

Kağıt büyüsü gömülerek yapılan bir büyü çeşididir ve bu büyüler güçlü etkilere sahiptir. Fakat büyünün etkileri mutlaka bir gün sona erer. Bu yüzden tesir süresine çok dikkat etmek gerekir. Tesir süresi bitmeden önce mutlaka büyünün yeniletilmesi gerekecektir. Büyünün yeniletilmesi için de kişilerin mutlaka medyuma gitmesi şarttır. Medyuma giderek rahatlıkla kısa zaman da büyünün yeniletilmesini sağlayabilirsiniz. Büyü yeniletildikten sonra artık kişi tekrar büyünün etkisi altına girer ve kısa zamanda gene istediğiniz gibi biri olacaktır. Kız arkadaşımla aramı nasıl düzeltirim diyorsanız mutlaka tesir süresini çok iyi bir şekilde kontrol etmelisiniz. Yaklaşık olarak büyünün tesir süresi etki süresi ile aynıdır. Bu yüzden 121 gün bitmeden büyünün yeniletilmesi gerekir.

Kağıt Büyüsü Yaptırmak Tehlikeli midir?

Büyüler dinimize göre en büyük günahlardan birdir. Büyü yaptıran kişi ne bu dünya da ne de öbür dünyada rahat edemez. Öldükten sonra cehennem ile cezalandırılırsınız. Bu dünyada da şeytani güçler size musallat olacaktır. Bu yüzden büyü yöntemini kullanmaktan uzak durmalısınız. Mutlaka büyü yerine doğal yollar ile , konuşarak sevdiğiniz kişi ile aranızdaki sorunları çözmeye çalışmalısınız. Biz sizlere büyü yöntemini kesinlikle tavsiye etmiyoruz biz de özel hayatımız da büyü yöntemini kullanmayı tercih etmiyoruz. Büyü yönteminden kesinlikle uzak durmalısınız. Böyle bir yöntem kullandığınız da mutlaka sonucu tehlikeli olacaktır ve günaha girmiş olursunuz. Bu yüzden büyüden uzak durmalısınız.

Kağıt Büyüsü Nasıl Bozulur?

Kağıt büyüsünün bozulması için mutlaka medyuma gitmeniz gerekir. Medyuma gittiğiniz de büyü ancak bozulur. Siz kendiniz büyü yöntemini bozmaya kalkmamalısınız. Büyü yönteminin bozulması için medyum şeytani güçleri kullanır. Onların gücü sayesinde ancak kişi üzerinde büyü etkisi ortadan kalkacaktır. Siz kendiniz büyü yöntemini bozmaya kalktığınızda ise bu kez bu varlıklar size saldırabilirler. Bu yüzden mutlaka medyuma giderek büyünün bozulmasını sağlamalısınız. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır.

Yönlendirme Celbi Yaptırmak

Yönlendirme celbi kullanarak da sevdiğiniz kişi ile aranızın iyi olmasını sağlayabilirsiniz. Bu yöntem de çok fazla tercih edilen bir yöntemdir ve büyü gibi de herhangi bir şekilde bir zararı yoktur. Bu şekilde günaha girmeden amacınıza ulaşabilirsiniz. Celb yöntemi uygulanması için de gene medyuma gitmeniz gerekir. Medyuma gittiğiniz de 14 gün boyunca işlemin yapımı sürer. Daha sonra 90 gün boyunca da beklemeniz gerekmektedir. Ancak 90 gün süre bittikten sonra celbin etkileri kişi üzerinde görülmeye başlanacaktır. Bu süre sonunda mutlaka işlem kişi üzerinde etkisini gösterir. Kız arkadaşımla aramı nasıl düzeltirim diyen kişiler bu şekilde de rahatlıkla amaçlarına ulaşabilirler. Sadece bu işlem için gerçekten niyetinizin temiz olması gerekir. Dualar ile yapılan bir işlem olduğu için mutlaka gerçekten yapılan işlemi gönülden istemeniz gerekir. Bu şekilde sonuç alabilirsiniz. Yönlendirme celbi uygulandıktan sonra kişinin davranışları artık tamamen sizin istediğiniz gibi olur. Aynı zamanda bu yöntem dualar ile uygulandığı için size ve karşı tarafa da hiçbir şekilde bir zararı yoktur. Bu yüzden de insanlar tarafından ve medyumlar tarafından büyüye göre çok daha fazla tercih edilen bir yöntemdir. Bu yöntem rahmani bir yöntem olarak geçer ve herhangi bir şekilde günahı da yoktur. Bu yüzden bu yöntemi kullanarak günaha girmeden amacınıza ulaşabilirsiniz.

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN