Kocam Evine Bağlansın

Kocam evine bağlansın isteği olan ve bağlama büyüsü yaptırmak isteyen kişiler büyü yöntemini kullanarak tehlike altına girmek istemiyorsa bağlama celbini kullanmayı denemektedirler. Bağlama celbi işlemi havas ilmi ve uygulamalarına dayanan bir işlemdir. Büyü işlemi yapılması riskli bir uygulamadır.

PAYLAŞ

Her insan zamanı geldiğinde evlenip kendi ailesini kurmak istemektedir. Her ailenin içinde de bazı sorunlar yaşanmaktadır. Bu sorunlardan biri de eşlerin evlerine bağlı kalmayıp dışarda olmasıdır. Bu durumları yaşayan kişiler boşanma noktasına kadar gelmektedir. Kocalarını evlerine bağlamak isteyen kadınlar bunun için çözüm önerileri aramaktadır. Bu çözüm yollarından biri de yüzyıllardır kullanılan büyü yöntemidir. Geçmişten bugüne büyü yöntemi çok sayıda sebep için kullanılmaktadır. Kocam evine bağlansın isteğinde olan kişiler de bu çözüm yolu için büyü yöntemini kullanmayı denemektedirler. Kocalarını eve bağlayıp dışarıda vakit geçirmemesini isteyen kişiler bunun için bağlama büyüsü yöntemini kullanmaktadırlar.

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kocam evine bağlansın isteği olan ve başka sebepler için bağlama büyüsü yaptırmak isteyen kişilerin en çok merak ettiği konu bu büyünün nasıl yapıldığıdır. Bağlama büyüsü yapı olarak güçlü büyüler arasında yer almaktadır. Ayrıca bu büyü türünün yapımı da oldukça zordur. Bu sebeple büyüyü tek başınıza yapmanız oldukça sakıncalıdır. Büyü işlemini tek başınıza yapmaya kalkışırsanız oluşacak en küçük hatada zarar görme ihtimaliniz ve büyünün ters tepme ihtimali bulunmaktadır. Bu sebeple bağlama büyüsü işlemini yaptırmak için alanında uzman bir medyum bulmanız gerekmektedir. Medyum seçiminde de oldukça dikkatli olmalısınız. Sizi kandırma ihtimali olan ve paranızı almaya çalışan medyumlardan uzak durmalı ve onlara büyü işlemi yaptırmamalısınız. Bağlama büyüsü ritüeli için büyüyü yapacak olan medyuma kendinizin ve eşinizin bilgilerini vermelisiniz. Bu noktada dikkatli olmanız gerekmektedir. Eşinizin ve kendinizin bilgilerini yanlış ve eksiksiz vermeniz gerekmektedir. Bu duruma dikkat ettikten sonra ve medyuma bilgilerinizi verdikten sonra medyum bağlama büyüsü ritüeline başlayacaktır. Medyum büyü yapım işlemini tamamladıktan sonra kısa zaman içinde büyü etkisini gösterecektir. Büyü etkisini göstermeye başlayınca kocanız evine bağlı biri haline gelecektir.

Bağlama Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Kocam evine bağlansın isteğinde olan ve başka sebepler için bağlama büyüsü yaptırmak isteyen kişilerin merak ettiği konulardan biri de bu büyünün nasıl etkileri olacağıdır. Bağlama büyüsü güçlü büyüler arasında yer almaktadır. Bu sebeple büyünün etkileri de çok güçlü olmaktadır. Çok sayıda etkisi bulunmaktadır. Bu etkilerin başında eşinizin sizden başka kimseyi düşünmez hale gelmesi olacaktır. Büyü yapımından sonra eşiniz evine bağlı biri haline gelecektir. Gözü dışarda olmayacak ve sadece sizin isteklerinizi yerine getirecektir. Böylece evliliğiniz de sorunsuz bir şekilde devam edecektir. Bağlama büyüsünün olumlu etkilerinin yanında olumsuz etkileri de bulunmaktadır. Büyü yapılan kişi geceleri kabuslar görmeye başlayacaktır. Huylarında ve karakterinde değişmeler oluşmaya başlayacaktır. Büyü yapılan kişide karamsarlıklar ve hüzün oluşmaya başlamaktadır. Kişi sürekli uyuma isteğinde olacaktır. Uyuduğu saat daha fazla olmaya başlayacaktır. Büyü yapılan kişi dürüst olsa da büyüden sonra yalan söylemeye başlayacaktır. Kendini hasta zannedecek ve ilaç kullanmaya başlayacaktır. Bu gibi kötü etkileri olduğu için bağlama büyüsü yaptırırken çok dikkatli olmalı ve büyüyü yaptırmadan önce iyi düşünmelisiniz.

Bağlama Büyüsü Tesir Süresi

Kocam evine bağlansın isteği olan kişilerin merak etti bir diğer konu bu büyünün tesir süresidir. Her büyünün kendine göre ayrı tesir süresi bulunmaktadır. Bağlama büyüsünün de kendi içinde çeşitleri bulunmaktadır. Yaptırmak istediğiniz bağlama büyüsü türünün de ayrı bir tesir süresi bulunmaktadır. Ayrıca tesir süresinde sizin ve eşinizin etkisi büyük olacaktır. Evliliğinizin nasıl gittiği ve ne kadar süredir evli olduğunuz bağlama büyüsünün tesir süresinde oldukça büyük etkili olmaktadır. Bütün bunların yanında genel olarak bakılacak olursa bağlama büyüsünün etkisi iki hafta süre içinde kendini göstermeye başlayacaktır. İki hafta süre dolduğu zaman etkileri kendiniz görmeye başlarsınız. Bağlama büyüsünün kişide kalma süresi de kısıtlıdır. Belli bir süre eşinizin üzerinde etki gösterecektir. Bağlama büyüsü işleminin etkisi geçmeye başladığı zaman bunu eşinizin hareketlerinden fark etmeniz mümkündür. Etkisi geçmeye başladığı zaman eşiniz eski haline dönmeye başlayacaktır. Eskiden evine fazla gelmeyip dışarıda vakit geçiriyorsa büyü etkisini yitirdikten sonra yine o hale gelecektir. Büyünün etkisinin eşinizde devam etmesini istiyorsanız eşinize bağlama büyüsü yenileme işlemi yaptırmanız gerekmektedir. Büyü yenileme işlemi asıl işlem gibi yapması zor ve tehlikeli olmaktadır. Bu sebeple büyüyü tek başınıza yapmamanız gerekmektedir. Büyü yenileme işlemi için yine alanında uzman bir medyum bulmanız gerekir. Medyumlar büyü yapma ve yenileme işlemlerinde daha deneyimli kişilerdir. Medyum büyü yenileme işlemini tamamladıktan sonra kişi tekrar büyünün etkisi altına girmeye başlayacaktır. Tekrar evine bağlı biri haline gelecek ve sizin isteklerinizi yapmaya devam edecektir. Kocam evine bağlansın isteğiniz var ise bu büyü yöntemini kullanarak mutlu olabilirsiniz.

Bağlama Celbi

Kocam evine bağlansın isteği olan ve bağlama büyüsü yaptırmak isteyen kişiler büyü yöntemini kullanarak tehlike altına girmek istemiyorsa bağlama celbini kullanmayı denemektedirler. Bağlama celbi işlemi havas ilmi ve uygulamalarına dayanan bir işlemdir. Büyü işlemi yapılması riskli bir uygulamadır. Dinimize göre büyü yapmak ve yaptırmak günahtır. Celb işleminin herhangi bir günahı olmamaktadır. Büyü yapmanın ve yaptırmanın ise dinimize göre cezası cehennem olacaktır. Bağlama celbi uygulaması büyü gibi riskli değildir. Celb işlemini gönül rahatlığı ile yaptırmanız mümkündür. Bu konu hakkında yaşanan bir örnek verebiliriz. Teyzem kocasıyla uzun zamandır evli ama kocası sürekli dışarda vakit geçiren biriydi. Bu durum teyzemi çok üzüyordu. Bağlama celbi işlemini yaptırmaya karar verdi. Yaptırdıktan sonra kocası evine bağlı biri haline geldi. Siz de celb işlemini gönül rahatlığı ile uygulayıp sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

 

 • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 5

 • Cemile | 29 Nisan 2020 21:26

  medyum burak telefon numarası 0 553 371 89 94 inşallah sonuç alırsın

 • Jülide | 26 Nisan 2020 21:40

  yok ben medyum buraka hiç yaptırmadım peki numarasını verirmisin sende duruyorsa

 • Cemile | 22 Nisan 2020 21:58

  Ben medyum Burak hocaya yaptırdım

 • jülide | 20 Nisan 2020 21:23

  Cemile hangi medyuma celb yaptırdınız ben iki defa yaptırdım hiç bişeye yaramadı acaba aynı medyuma yaptırmış olabilirmiyiz lütfen acilen cevap verirmisin

 • Cemile | 05 Mart 2020 11:39

  Babam küçüklüğümüzden beri bize karşı hep soğuk davrandı. Bizi hiç öpmedi, sarılmadı hep sert bir adamdı. Ama bu durum bizim psikolojimizi çok etkiledi. Annemize karşı da hep soğuk bir adamdı. Artık büyüdük ve bu duruma bir çare bulmamız gerek diye düşündük. Kardeşimle medyum hocaya gittik ve sevgi celbi yaptırdık. Bu celb kısa süre içerisinde etkisini göstermeye başladı. Celb sayesinde artık babam bambaşka bir adama dönüştü. Bize karşı oldukça sevgi dolu bir adama dönüştü. Anneme sanki yeniden aşık olmuş gibi genç aşıklar gibiler. Bu davranış değişikliği tamamen celb yüzünden oldu. Artık babamın bize karşı ve anneme kaşı olan davranışlarından çok memnunuz.

BUNLARA DA BAKIN