Kocamı Başka Kadınlardan Soğutma Duası

Evliliklerin en büyük sorunlarından birisi de hiç kuşkusuz eşlerin birbirlerini aldatmasıdır. Özelikle erkeklerin hanımlarını aldattıklarına sıklıkla karşılaşmaktayız. Bu yazımızda sizlere kocamı başka kadınlardan soğutma duası adı altında kocayı metresinden soğutma duası, kocamı dostundan ayırma duası veya uzaklaştırma duası adı altında bir takım bilgileri sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Kocamı Başka Kadınlardan Soğutma Duası
Dualar
Evliliklerin en büyük sorunlarından birisi de hiç kuşkusuz eşlerin birbirlerini aldatmasıdır. Özelikle erkeklerin hanımlarını aldattıklarına sıklıkla karşılaşmaktayız. Bu yazımızda sizlere kocamı başka kadınlardan soğutma duası adı altında kocayı metresinden soğutma duası, kocamı dostundan ayırma duası veya uzaklaştırma duası adı altında bir takım bilgileri sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Evliliklerin en büyük sorunlarından birisi de hiç kuşkusuz eşlerin birbirlerini aldatmasıdır. Özelikle erkeklerin hanımlarını aldattıklarına sıklıkla karşılaşmaktayız. Bu yazımızda sizlere kocamı başka kadınlardan soğutma duası adı altında kocayı metresinden soğutma duası, kocamı dostundan ayırma duası veya uzaklaştırma duası adı altında bir takım bilgileri sizlerle paylaşmak istiyoruz. Yazımızın hemen başında sizlere okumanız gereken duayı vereceğiz. Ancak yazımızın devamını okumanız durumunda profesyonel bir destek alıp almayacağınızı da sizlere bildirmek istiyoruz.

70 Kere Okunmalıdır!

Kocanızı başka kadınlardan, kızlardan uzak tutmak için aşağıda paylaşmış olduğumuz duayı 70 defa okumanız gerektiğine dair bazı web sitesi kaynaklarından aldığımız bilgiyi aktarmış oluyoruz.

Euzubillahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim Subhaneke la tanrıça illaki ente ya rabbi küllü şeyün ve varisühü la tanrıça illaki enter rafiu celle celalühü ya gıyasü inde küllü şiddetin ve mucibü inde küllü davetin ebhın ebhın sırrı ve bi sırrı ya Tanrı.

Kocamı Başka Kızlardan Soğutma ve Uzaklaştırma Duası

Evlilik hayatınızda özellikle kadınların en çok ürktüğü ve asla başlarına gelmemesi gerektiği konulardan birisi başka bir kızın veya kadının kocanıza yakınlık göstermesi ya da kocanızın başka kadınlara veya kızlar olan ilgisidir. Eğer kocanız başka bir kıza yakınlık gösteriyorsa doğal olarak bu durum karısı olarak sizi çok rahatsız edecektir. Yakınlaşmanın durumu ne olursa olsun kıskançlık ön plana çıkar ve ister istemez kocanızla aranızda bir problem yaşamak zorunda kalabilirsiniz. Kocamı başka kızlardan soğutma duası demek kocanızın hayatında bir kız varsa veya bir yakınlık söz konusu ise bu büyü sayesinde kocanız kızdan soğuyacak ve uzaklaşacaktır.

Soğutma Duası Nedir?

Aslında ilk paragrafımızda soğutma duası nedir sorusuna cevap vererek başlamış olsak daha iyi olur diye düşündük. Fakat insanların merak ettiği sorulara ilk paragraflarda yer vererek merak edilenleri öne almak daha iyi olur diye düşündük. Peki, soğutma duası nedir?

Soğutma duası bir insanın başka bir insandan soğuması için okunmaktadır. Çok etkilidir ancak medyumlardan veya dini bütünlüğe sahip olan kişilerden yardım alınması daha sağlıklı sonuçlar verecektir. Örneğin; siz soğutma duası adı altında bir paylaşıma denk gelebilirsiniz. Bunu okumanız belki işinize yarayacaktır. Ancak bir medyum aracılığı ile dua soğutma duası yazdırmanız ve bunu medyuma okutarak muska haline getirmeniz veya vefk haline getirmeniz sonucunda bu duayı yanınızda taşımanız, günlük olarak okumanız size daha olumlu sonuçlar verebilmektedir.

Soğutma Duası Etkisini Nasıl Gösterir?

Soğutma duası sadece kadınların kocalarına karşı yaptırabileceği bir sınırlama değildir. Erkekler de karısına karşı veya eşeler haricinde farklı kişilere de yaptırabilir. Yazımızın devamında öğrenebilirsiniz. Soğutma duası etkisi Allah’tan isteme, dileme niyetiyle yapılır. Etkisini ne zaman göstereceğini Allah’tan başka kimse bilemez. Dua edilir, okunur be beklenir.

Soğutma Duası Başka Kimlere Yapılabilir?

İş yerinde istemediğiniz bir kişi olabilir. Bu kişinin iş yerinden soğuması ve uzaklaşması için yapılabilir. Eski kocanızın veya karınızın size karşı hala yakınlık göstermesinden rahatsız oluyorsanız soğutma duası yaptırabilirsiniz. Sizi rahatsız eden, takıntısı olan bir insanı kendinizden soğutmak ve uzaklaştırmak için yaptırabilirsiniz. Kısacası iki kişi arasında herhangi bir yakınlaşmayı sonlandırmak için yapabileceğiniz bir işlemdir.

Kocanıza Soğutma Duası Yaptırırsanız Ne Olur?

Kocanızın varsa görüştüğü, konuştuğu veya yakınlaştığı birisi soğutma duası ile birlikte araları açılır ve uzaklaşırlar. Kişiler genelde tartışarak uzaklaşmak zorunda kalırlar. Ancak hiçbir şekilde kişileri rahatsız eden bir sürece girilmez. Fakat soğuta büyüsü ile soğutma duası arasında fark var mı inceleyelim.

Soğutma Büyüsü Nedir?

Büyüler bilindiği üzere gizli ilimle yapılan bir süreçtir. Genelde dini bilgisi yüksek kişilerin profesyonel bir şekilde yaptığı bilinir. Soğutma duası yaparak Allah’tan dilemek için yapılır. Ancak, soğutma büyüsü kişiye tesir etmesinden sonra yaptıran da, büyüye maruz kalan kişi de psikolojik olarak rahatsızlık içerisinde olabilir. Soğutma büyüsü belirtileri adı altında araştırmalarınızı yaparsanız daha iyi anlayabilirsiniz. Soğutma büyüsü yapmak veya yaptırmak dinimizce günah olan bir konudur. Kesin bir dille yasaklanmıştır ve diğer dinlere mensup kişiler de soğutma büyüsü yaptırmaları demek günaha girmeleri anlamına gelmektedir.

Kocamı başka kadınlardan soğutma duası yaptırmak istiyorsanız eğer alanında profesyonel olan bir medyum kişi ile görüşmeniz sağlıklı bir sonuç olacaktır. Kendiniz de dua ederek, okuyarak Allaha sığınarak bir takım rahatsız olduğunuz konulardan kurtulabilirsiniz. Önceliğiniz her daim kendi okuyacağınız dua olmalıdır.

Son Güncelleme: 00 0000 00:00

HABERİ PAYLAŞ!

Habere Yorum Yaz

Yorumlar / 4

 • Emre | 29 Şubat 2020 18:54

  atıf bey ben nuamrasını buldum 0553 371 89 94 nolu telden ulaştım

 • Hilal | 18 Şubat 2020 10:43

  Kocam gözü dışarıda Bir adam sürekli beni aldatıyor ve sürekli yakalanıyor. Ben artık kendimi geçtim ailemde Kocamın beni aldattığını duydu ve ayrılmamı istiyorlar. Ama ben kocamı çok seviyorum. İstiyorumki bana evine bağlı bir erkek olsun. Mutlu huzurlu bir yuvamız olsun. Bu duayı uygulasam acaba ile yarar mı? Ailem böyle bir şey yaptığımı duyarsa beni evlatlıktan reddederler. O yüzden bana iyi güvenilir bir medyum önerebilir misiniz?

 • atıf | 29 Ağustos 2019 21:29

  Dilara çalışma yaptırdığınız medyum hocanın telefon numarasını verebilir misiniz? Bana da lazım sizin anlattıklarınız beni çok etkiledi lütfen.

 • dilara | 28 Ağustos 2019 22:46

  ben kocamın beni daha çok sevmesi ve diğer kadınlara karşı uzak durması için medyum Burak ile telefonda görüştüm. Çünkü kocamın başka bir kadınla beni aldattığını düşünüyordum. Yaklaşık olarak 40-45 gün önce aşk celbi ve bağlama celbi yaptırmıştım. Şimdi Burak hocaya ben dua ediyorum Allah işini gücünü rast getirsin, sağlık sıhhat versin diye. Çünkü kocamla aram o kadar güzel oldu ki anlatamam. Kocam işten çıkıyor evine geliyor. sağa sola takılmıyor artık. Mutluyum kısacası...

BUNLARA DA BAKIN