Kolay Yapılan Ayırma Büyüsü

Eşleri birbirinden ayırmak için ya da sevgililerin bir irinden nefret eder hale gelmesi için uygulanan ayırma büyüleri kısa sürede kişiler üzerine etki ederler ve amacınıza ulaşmanızı sağlarlar. Özellikle ayırma büyüleri çok sık tercih edildikleri için fazla sayıda çeşitleri ve uygulanma şekilleri vardır. Bu büyülerin yapımı bazen çok zor bazen ise çok kolay olabilmektedir.

Kolay Yapılan Ayırma Büyüsü
Büyüler
Eşleri birbirinden ayırmak için ya da sevgililerin bir irinden nefret eder hale gelmesi için uygulanan ayırma büyüleri kısa sürede kişiler üzerine etki ederler ve amacınıza ulaşmanızı sağlarlar. Özellikle ayırma büyüleri çok sık tercih edildikleri için fazla sayıda çeşitleri ve uygulanma şekilleri vardır. Bu büyülerin yapımı bazen çok zor bazen ise çok kolay olabilmektedir.

Eşleri birbirinden ayırmak için ya da sevgililerin bir irinden nefret eder hale gelmesi için uygulanan ayırma büyüleri kısa sürede kişiler üzerine etki ederler ve amacınıza ulaşmanızı sağlarlar. Özellikle ayırma büyüleri çok sık tercih edildikleri için fazla sayıda çeşitleri ve uygulanma şekilleri vardır. Bu büyülerin yapımı bazen çok zor bazen ise çok kolay olabilmektedir. Bu durum büyünün yapımında kullanılan materyale göre farklılık göstermektedir.  Kolay yapılan ayırma büyüsü kişilerin evde rahatlıkla uygulayabilecekleri bir yöntemdir. Fakat gene de kişiler çok dikkatli olmalılardır ve kendi güvenlikleri için büyüyü medyuma giderek yaptırmayı tercih etmelilerdir. Bu büyünün yapımı için kişiler mutlaka karanlık ve sessiz insanların olmadığı bir ortam tercih etmelilerdir. Bu loş ortamda kişi ayırma büyüsü için tılsımlı sözcükleri söylemelidir. Fakat bu konuda çok dikkatli olmalıdır. Eğer kişi ağzından çıkanlara dikkat etmez ise ve yanlış bir telaffuz da bulunur ise büyüden olumsuz yönde etkilenecektir. Bu yüzden medyuma gidip büyüyü yaptırmak sizin için daha tehlikesiz ve sağlıklı bir seçenek olacaktır.

Kolay Yapılan Ayrılık Büyüsünün Kişiler Üzerindeki Tesiri

Kolay yapılan ayrılık büyüsü uygulandıktan sonra kişiler üzerinde farklı süreler içerisinde tesir etmektedir. Eğer kişinin enerjisi yüksek ve bünyesi sağlam ise biraz daha uzun sürede kişi üzerinde etki edecektir. Eğer kişinin enerjisi düşük ve bünyesi zayıf ise kişi büyüden birkaç gün içerisinde etkilenir ve çok daha hızlı bir şekilde etkisini görmeye başlayacaksınızdır. Kolay ayırma büyüsü yapıldıktan sonra kişi artık kendini yalnız ve çaresiz hissetmeye başlayacaktır. Hayatındaki kişi hiçbir şekilde ona yetmeyecek ve bir fazlalık gibi sürekli olarak gözüne batmaya başlayacaktır. Bu yüzden de sürekli olarak partneri ile kavgalar etmeye başlar ve ondan nefret edecek konuma kadar gelir. Büyünün etkisinin artması ile birlikte kişi artık tamamen karşı taraftan uzaklaşır ve ayrılma kararı alacaktır. Büyünün tesir süresi sürdüğü müddetçe kişi partnerini sevmeyecektir. Kolay ayrılık büyüsü bu şekilde kişiler üzerinde tesirini göstermektedir. Bu büyünün etkisinin çok daha uzun sürmesi ve kesin sonuç alabilmek için ilk olarak büyünün tesir etme süresine dikkat etmelisiniz daha sonra farklı yöntemleri de deneyebilirsiniz. Ek büyüler ana büyünün gücünü arttırmaktadır. Daha hızlı bir sonuç almak isteyen kişiler bu seçenekleri de değerlendirebilirler.

Kolay Yapılan Aşk Büyüsünün Tesir Etme Süresi

Kolay aşk büyüsü yapıldıktan sonra mutlaka tesir süresinin sürekli olarak kontrol edilmesi gerekmektedir. Kolay uygulanan büyülerin tesir süreleri diğer büyülere nazaran çok daha kısa sürmektedir. BU yüzden kişi çok daha hızlı bir şekilde büyünün etkisi altından çıkacaktır. Böyle bir durumla karşılaşmamak için büyünün kişi üzerindeki etkisini dikkate almalısınız. Eğer kişi sevdiği insana karşı olumlu hareketlerde bulunmaya başlıyor ise ve artık yavaş yavaş eski hayatına geri dönmeye başlamış ise büyünün tesir süresi bitiyor demektir.  Kolay ayırma büyüsü tesir süresi bitmeye yakın mutlaka tesirinin yeniletilmesi için kişiler tekrar büyüyü yapmalılardır. Aynı şekilde tüm işlemleri uyguladığınızda büyü yenilenmiş olacaktır. Büyü yenilendikten sonra gene aynı şekilde kişi sevdiği insandan ayrılacaktır. Bu yüzden büyünün yeniletilmesi önemlidir.

Kolay Yapılan Aşk Büyüsünün Bozulması da Kolay mıdır?

Kolay yapılan büyülerin bozulması da kolaydır. Fakat büyü bozulurken kişilerin çok dikkatli olması gerekmektedir. Büyüler bozulurken üç harfliler ile iletişim kurulması gerekmektedir. Bu yüzden kişilerin çok dikkatli olmaları gerekmektedir.  Bazı durumlarda üç harfliler kişilere musallat olabilirler bu yüzden kişiler çok dikkatli olmalılardır. Üç harflilerin musallat olması gibi durumlardan kendinizi korumak için medyuma giderek büyüyü bozdurmayı da tercih edebilirsiniz. Kolay ayırma büyüsü bozulduktan sonra kişi eski hayatına geri dönecektir. Bu yüzden sevdiği kişiye de geri dönecek ve mutlu hayatına devam edecektir. Fakat büyü kişinin tüm enerjisini çektiği için ilk başlarda kişi de bir yorgunluk ve enerji düşüklüğü olacaktır.  Kişinin enerjisini toplaması biraz zaman alacaktır. Bunun dışında kişinin hayatında herhangi bir farklılık olmayacaktır.

Kolay Yapılan Aşk Büyüsü Günah mıdır?

Büyü yaptırmak günah mıdır denildiğinde dinimize göre tabi ki de bu yöntem günahtır. Dinimizde büyü yöntemi ile kişilerin hayatlarını değiştirmek onların ilişkilerine müdahale etmek kesinlikle yasaklanmıştır. Bu yüzden büyü yöntemini kullanmayı denememelisiniz. Bu yöntem haram olduğu için bizlerde bu yöntemi kullanmayı tercih etmiyoruz. Sizlere de bu yöntemi tavsiye etmiyoruz. Kolay ayırma büyüsü ile kişilerin ilişkilerinin bitmesine sebep olduğunuz için çok büyük günaha girersiniz. Bu yüzden bu yöntemi kullanmak yerine  amacınıza sevdiğiniz insana doğal yollar ile ulaşmaya çalışmalısınız.

Kolay Yapılan Aşk Büyüsü Kullanmalı mı?

Büyü yöntemini kullanmak kişilerin tercihine kalmıştır fakat Müslüman olan bir kişinin büyü yaptırması yasak ve günahtır. Bu yüzden bizler sizlere büyü yöntemini kullanmayı önermiyoruz. Kolay ayırma büyüsü yaptırmak isteyen kişiler mutlaka sonuçlarına katlanmak zorundadırlar. Sadece dinimize göre değil aynı zamanda bu büyünün olumsuz sonuçları da olmaktadır.  Özellikle büyü üç harfliler kullanılarak yapıldığı için bazı durumlarda kişilere musallat olma gibi durumlarla karşılaşılmaktadır. Üç harflilerin musallat olması gibi durumlardan kendiniz korumak için bir koruma muskası yapılabilir. Bu muska sizi hem üç harflilerden koruyacak hem de büyünün olumsuz özelliklerinden uzak tutacaktır. Bu şekilde korunabilirsiniz.

 

Son Güncelleme: 00 0000 00:00

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

BUNLARA DA BAKIN