Koruma Büyüsü

Büyüler çok eski zamanlardan bu yana kadar kullanılan doğa üstü bir durumdur. Bu yöntemi kullanarak rahatlıkla bir kişinin duygularını, düşüncelerini, hareketlerini yani hayatını kontrol altına alabilirsiniz. Bu şekilde kişi kendi özgür iradesini kullanamaz hale gelir ve normal hareketler sergileyemez hale gelir. Büyülerin pek çok farklı yapılış amacı vardır ve bu yapılış amaçlarına göre büyülerde farklı materyaller kullanılmaktadır.

Koruma Büyüsü
Büyüler
Büyüler çok eski zamanlardan bu yana kadar kullanılan doğa üstü bir durumdur. Bu yöntemi kullanarak rahatlıkla bir kişinin duygularını, düşüncelerini, hareketlerini yani hayatını kontrol altına alabilirsiniz. Bu şekilde kişi kendi özgür iradesini kullanamaz hale gelir ve normal hareketler sergileyemez hale gelir. Büyülerin pek çok farklı yapılış amacı vardır ve bu yapılış amaçlarına göre büyülerde farklı materyaller kullanılmaktadır.

Büyüler çok eski zamanlardan bu yana kadar kullanılan doğa üstü bir durumdur. Bu yöntemi kullanarak rahatlıkla bir kişinin duygularını, düşüncelerini, hareketlerini yani hayatını kontrol altına alabilirsiniz. Bu şekilde kişi kendi özgür iradesini kullanamaz hale gelir ve normal hareketler sergileyemez hale gelir. Büyülerin pek çok farklı yapılış amacı vardır ve bu yapılış amaçlarına göre büyülerde farklı materyaller kullanılmaktadır. Bu kullanılan materyaller büyünün gücünü büyük çoğunlukla etkilemekte ve tesir süresini belirlemektedir. Kara büyüler genellikle en güçlü büyülerdir ve kısa sürede kişiler üzerinde etkilerini gösterirler. Bu yüzden de çok sık kullanılmaktadır. Özellikle insanlar sevdikleri kişiye kavuşabilmek için büyü yöntemini kullanmayı tercih etmektedirler. Bu yöntemi kullanarak rahatlıkla sevdiğiniz kişinin de size aşık olmasını sağlayabilirsiniz. Koruma büyüsü ise kişiyi doğa üstü güçlerden korumak için kullanılmaktadır. Sadece doğa üstü güçlerden değil aynı zamanda bu yöntem kişiyi diğer büyülerden de korumaktadır. Bu büyünün gücü çok büyük olduğu için diğer büyülerin hiçbir etkisi kalmamaktadır. Koruma büyüsü güçlü bir büyü olduğu için mutlaka medyuma gidilerek yapılması gereken bir büyüdür. Bu büyü yöntemini kişiler kesinlikle kendi başlarına yapmaya kalkmamalıdırlar. Aksi taktirde kişiye doğa üstü güçlerin musallat olması gibi olumsuz durumlar görülebilir. Ayrıca kişi kendi başına büyü yapmaya kalktığında büyünün tüm olumsuz özelliklerini de üzerine çekecektir. Bu yüzden bu tarz güçlü büyülerin uygulanması için mutlaka kişilerin medyuma gitmeyi tercih etmeleri gerekmektedir. Dinimizce de büyü yöntemini kullanmak en büyük günahlardan biridir. Hiçbir şekilde insanlar büyü yapmamalı ve büyü yöntemini kullanmamalıdırlar. Aksi taktirde büyü yapan ve yaptıran kişiler mutlaka cezalandırılacaklardır.  Bu yüzden bizler büyü yöntemini tercih etmiyoruz ve sizlere de kesinlikle tavsiye etmiyoruz.

Koruma Büyüsü Nasıl Yapılır ve Uygulanma Şekli

Koruma büyüsünün yapımı için kişiler medyuma gittiklerinde kişi üzerine bir muska yazılacaktır. Bu muska üç harfliler yardımı ile kapatılır. Kişi bu büyülü muskayı sürekli olarak üzerinde taşımalıdır ve hiçbir şekilde çıkartmamalıdır. Aksi taktirde büyülü muskanın hiçbir şekilde kişiye bir faydası olmayacaktır. Bu büyülü muska kişiyi tüm olumsuz etkenlerden ve üç harflilerden diğer büyülerden koruyacaktır. Kişi bu muskayı üzerinde taşıdığı sürece hiçbir şekilde üç harflilerin rahatsız etmesi gibi bir durumla karşılaşmayacaktır. Genel olarak bu koruyucu muska üç harflilerin musallat olduğu kişilere yapılmaktadır. Kişi artık bu durumdan o kadar rahatsızdır ki delirecek duruma gelmiştir. Artık kişiyi bu durumdan kurtarmanın yolu muskadır. Muska içerisinde yazan dualar kişiyi her türlü olumsuz etkilerden koruyacaktır. Bu yüzden muskaya koruma büyüsü yazılma yöntemi çok sık kullanılan tesirli bir yöntemdir. Bu yöntemi kullandığınızda bütün sıkıntılarınızdan kısa süre içerisinde kurtulacaksınızdır. Koruma büyüsü etkili bir büyüdür.  Bu yüzden de tesir süresi diğer büyülere göre çok daha uzun sürmektedir. Sadece kişilerin muskayı üzerlerinde taşımaları gerekir ve bu muskanın hiçbir şekilde açılmaması ve kaybolmaması gerekmektedir. Aksi taktirde muskanın hiçbir şekilde bir etkisi kalmayacaktır.

Koruma Büyüsünün Kişi Üzerindeki Etkileri ve Tesir Etme Süresi

Büyülerin belli bir tesir süreleri vardır. Bu tesir süresi büyülerin yapım şekillerine göre farklılık göstermektedir. Özellikle bazı büyülerin yapımı oldukça zor olduğu için tesir süreleri de oldukça uzun sürmektedir. Bu büyülerin bozulması da oldukça zordur. Büyülerin tesir süresi çok önemlidir. Büyü ne kadar uzun süre kişi üzerinde tesir ederse kişi o kadar korunacaktır. Bu yüzden mutlaka büyünün tesir süresi ne dikkat edilmesi gerekmektedir. Koruma büyüsünün yeniletilmesi için kişilerin eski muskayı medyuma götürmeleri ve yerine yeni bir muska yazdırmaları gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyü yenilenecektir. Aynı zamanda bu eski muskanın da mutlaka akan bir su içerisine bırakılması gerekmektedir. Aksi taktirde kişi büyünün olumsuz etkileri altında kalabilir. Böyle bir durumla karşı karşıya kalmamak için mutlaka büyünün yeniletilme işlemlerinin doğru bir şekilde uygulanması gerekmektedir. Koruma büyüsü yeniletilme zamanının geldiğini kişiler kendilerindeki değişikliklerden anlayabilirler. Kişi yavaş yavaş kendini huzursuz hissetmeye başladı ise ve kötü şekilde hisler hissediyor ise mutlaka büyünün yeniletilme süresi gelmiş demektir. Ayrıca bu büyü yeniletme işlemlerinin kesinlikle kişi tarafından yapılmaması gerekmektedir.

Koruma Büyüsüne Ek Büyüler

Bazı  büyüler vardır ana büyünün güçlenmesini ve daha etkili bir şekilde kişi üzerinde kalmasını sağlamaktadır. Koruma büyüsü etkisinin çok daha güçlü olması için ek büyüler tercih edebilirsiniz. Bu ek büyülerin mutlaka ana büyüye uyumlu bir şekilde yapılması gerekmektedir. Aksi taktirde hiçbir işe yaramayacaktır. Koruma büyüsüne ek olarak tılsım büyüsü gibi büyüler tercih edebilirsiniz. Bu tarz ek büyüler için de kişilerin mutlaka medyuma gitmeyi tercih etmesi gerekmektedir. Kişiler hiçbir şekilde hiçbir büyüyü kendileri yapmaya kalkmamalıdırlar. Bu ek büyüler büyünün tesir süresini de uzatacağı için çok daha uzun süreli olarak kişiler üzerinde büyünün tesir ettiği görülmüştür. Bu ek büyüler büyünün gücünü ve tesir süresini arttırdığı için sürekli olarak büyünün yeniletilmesine de gerek kalmayacaktır.

Koruma Büyüsünün Bozulması

Koruma büyüsü kolay kolay bozulacak bir büyü değildir. Bu büyünün bozulması için ya tesir süresinin bitmesi gerekmektedir, ya da büyülü muskanın herhangi bir şekilde bozulması, kaybolması , açılması gerekir. Ancak buy şekilde büyünün tesiri kişi üzerinden kaybolacak ve bozulacaktır.

Son Güncelleme: 00 0000 00:00

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

BUNLARA DA BAKIN