Kül Büyüsü

Büyüler insanların ulaşamadıkları amaçlarına kısa yoldan ulaşmak için tercih ettikleri bir yöntemdir. Bu yöntemi kullanarak rahatlıkla istediğiniz kişinin davranışlarını ve duygularını kontrol altına alabilirsiniz.

PAYLAŞ

Büyüler insanların ulaşamadıkları amaçlarına kısa yoldan ulaşmak için tercih ettikleri bir yöntemdir. Bu yöntemi kullanarak rahatlıkla istediğiniz kişinin davranışlarını ve duygularını kontrol altına alabilirsiniz. Büyü yöntemini kullanarak rahatlıkla hayatını ve kaderini değiştirebilirsiniz. Bu şekilde istediğiniz amaca ulaşacaksınızdır. Kül büyüsü genellikle kişiler sevdiklerine ulaşamadıklarında tercih ettikleri bir yöntemdir. Bu büyü yöntemini kullanarak rahatlıkla karşı cinsin sizden hoşlanmasını sağlayabilirsiniz. Bu şekilde sevdiğiniz kişi de sizi sevecek ve sizinle birlikte olacaktır. Kül büyüsü çok güçlü tesiri olan bir büyü olduğu için hemen kişi üzerinde etkilerini göstermeye başlar. Amacınıza böylelikle hemen ulaşacaksınızdır. Aşk büyülerinin yapımında genellikle üç harfliler kullanıldığı için kişiler bu büyü yöntemini kendileri denemeye kalkmamalıdırlar. Aksi taktirde kişi üç harflilerin musallat olması gibi bir durumla karşılaşabilir. Bu yüzden mutlaka kişiler medyuma giderek büyü yöntemini uygulatmalılardır. Bu şekilde kendinizi büyünün olumsuz etkilerinden korumuş olacaksınızdır.

Dinimizde Büyü Yöntemi

Dinimizde büyü yöntemine yer verilmiştir fakat büyü yapmak ve yaptırmak kesinlikle yasaktır. Büyü yöntemini kullanmak yerine kişiler doğal yollar ile amaçlarına ulaşmalılardır. Büyü yaptırıldığında karşı taraf artık kendi iradesi ile hareket edemeyeceği için dinimizce bu yöntem yasaklanmıştır. Ne amaçla olursa olsun büyü yapmak ve yaptırmak kesinlikle yasaklanmıştır ve bu yöntemi kullanan kişiler mutlaka cezalandırılacaklardır. Bu yüzden büyü yöntemini kullanmaktan uzak durmalısınız, bizlerde bu yöntemi kullanmayı tercih etmiyoruz.

Kül Büyüsü Yaptırmak Tehlikeli Midir

Kül büyüsü gibi güçlü büyülerin yapımında genellikle üç harfliler kullanıldığı için bu tarz büyülerin tehlikeleri olabilmektedir. Üç harfliler bazı durumlarda büyü yaptıran kişiye musallat olabilmektedir. Büyünün olumsuz özelliklerinden korunmak için kesinlikle büyüyü medyuma yaptırmalısınız. Ayrıca kendinizi büyünün tehlikelerinden korumak için de medyuma gittiğinizde bir koruma muskası yazdırabilirsiniz. Bu şekilde kendinizi büyünün olumsuz özelliklerinden koruyabilirsiniz.

Kül Büyüsü Nasıl Yapılır

Kül büyüsü gibi güçlü büyüler için medyuma gittiğinizde bir tas su içerisine büyücü külleri atar ve büyülü sözcükleri söyler. Büyü yapılacak olan kişinin ismi de bu tas içerisindeki suya üflenir ve büyü üç harflilerinde yardımı ile tamamlanmış olacaktır. Büyü tamamlandıktan sonra kişiye bu suyun mutlaka içirilmesi gerekmektedir. Kül büyüsü bu şekilde kişi üzerinde tesir edecektir.  Bu büyü yaklaşık olarak bir hafta içerisinde kişide etkilerini göstermeye başlayacaktır. Büyü kişinin davranışlarını değiştirmeye başlar. Artık kişi sürekli olarak sizi düşünmeye başlayacaktır. Kısa zaman içerisinde size karşı duygular beslemeye başlar ve bu duyguları size açacaktır. Özellikle üç harfliler sürekli olarak kişiye vesvese verirler. Kişide hayatını bu vesveselere göre yönlendirmeye başlayacaktır. Bu şekilde sevdiğiniz kişi de kısa zaman da size aşık olacaktır.

Kül Büyüsü Tesir Süresi Ne Kadar

Her büyünün belli bir tesir etme şekli ve süresi vardır. Bu tesir süresi bittiğinde ise kişi eski davranışlarına ve hayatına geri dönecektir. Bu yüzden mutlaka büyünün tesir süresinin yeniletilmesi gerekmektedir. Büyünün yeniletilme işlemleri için kişinin tekrar aynı medyuma giderek büyü işlemlerini aynı şekilde uygulatması gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyü tekrar ettirilebilir. Büyü yeniletildikten sonra kişi gene aynı şekilde sizi sevmeye devam edecektir. Büyü yeniletilirken tesir süresinin bitmediğine emin olmanız gerekmektedir. Tesir süresi bittikten sonra kül büyüsü yeniletilir ise kişi olup bitenin farkına varacaktır. Bu yüzden tesir süresi çok önemlidir.

Kül Büyüsü Ne Amaçla Yapılır

Kül büyüsü genellikle aşk için uygulanan bir büyü yöntemidir. Bu yöntemi kullandığınızda istediğiniz kişinin size aşık olmasını sağlayabilirisiniz. Bazı durumlarda bu büyü ayrılık için de kullanılmaktadır. Ayrılık için büyü tesir ettiğinde ise evli çiftlerin arasına soğukluk sokabilirsiniz ya da sevgililerin kısa zamanda ayrılmasını sağlayabilirsiniz. Kül büyüsü bu şekilde bu amaçlarla uygulanmaktadır.

Kül Büyüsünü Bozmak Zor Mudur

Kül büyüsü yapımı zor olan büyüler arasında yer alır. Bu yüzden bu büyünün bozulması da oldukça zor olacaktır. Büyünün bozulması için kişilerin mutlaka medyuma gitmeleri gerekmektedir. Medyuma gidilerek büyü ancak bozulabilir. Kişiler bu büyünün bozulmasını sağlamak için kendileri herhangi bir şey yapmamalıdırlar. Aksi taktirde büyünün tüm olumsuz özelliklerini kişi kendi üzerine çekecektir. Medyuma gittiğinizde kül büyüsü bozulması için büyücü gene üç harflileri kullanmaktadır. Üç harfliler ile büyü bozulur fakat belli bir süre daha kişi üzerinde büyünün tesiri sürmeye devam edecektir. Büyünün tesiri tamamen kişi üzerinden geçmesi birkaç günü bulacaktır. Bu şekilde büyünün bozulması sağlanmış olur.

Kül Büyüsünün Gücü

Kül büyüsü en güçlü aşk büyülerinden biridir. Bu yüzden diğer aşk büyülerine göre çok daha uzun süreli olarak kişi üzerinde tesir ederler ve etkileri de çok daha kısa süre içerisinde kişi üzerinde görülecektir. Büyü tesiri kuvvetli büyülerden biri olduğu için amacınıza da kısa sürede ulaşacaksınızdır. Büyünün etkileri sadece birkaç gün içerisinde kişiyi saracaktır. Özellikle kül büyüsü üç harfliler kullanılarak yapıldığı için çok daha hızlı bir şekilde tesirini göstermektedir.  Bu yüzden oldukça kısa sürede sonuç alacağınız bir büyüdür. Kül büyüsü kara büyüler arasında yer alır. Kara büyüler büyülerin en güçlüleridir ve en kısa sürede tesir edenidir. Bu yüzden kül büyüsünün gücü de oldukça büyüktür. Bu şekilde kişiler amaçları ne ise kısa süre İçerisinde ulaşacaklardır. Bu büyü en güçlü tesiri olan aşk büyüsüdür.

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 5

 • ismail | 03 Haziran 2020 21:37

  leyla numarasını vermişler alağıdaki yprumlarda okursan eğer sonu 94 ile biten numara medyum burak hocanın telefonu bende bugün aradım kendisini konustum sesiyle bile motive ediyor insanı

 • LEYLA | 23 Mayıs 2020 00:58

  Bende kocamın bana karşı olan davranışlarının değişmesini istiyorum sürekli bnm herşeyime karşıyo dışarı çıkmama kıyafetlerime mesela bana asla kırmızı bişiy giydirmiyor anlam veremyrm artık onun bu kdar kıskanç olmasına onun kıskançlığının bitmesini ve bana karşı artık çok iyi olmasını istiyorum beni kısıtlamasın bana karışmasın artık hatta ben ne istrsem onu yapsın bunun için ne tavsiye ediyosunuz ne yaptırmak lazımsa yaptırcam artık dayanamıyorum çünkü bide iyi bi medyum önerin bana dolandırıcılarla uğraşmak istemiyorum medyum burak hocayı duymuştum bi sitede çok bahsetmişler ondan ama numarasını bulamadım bilen varmı varsa bana bi numarasını verebilirse çok iyi olur hemen kocam için bişiyler yaptırıcAM ÇNKÜ

 • ismail hakkı | 16 Mayıs 2020 12:07

  Üzerinizde kül büyüsü olduğunu söyleyen medyuma siz ne anlattınız da size öyle dedi mesela büyü belirtisi ne yaşadınız bende verdiğiniz numarayla konuştum öyle kül büyüsü falan yok dedi medyum burak sorun neydi diye sordu karımla anlaşamıyorum dedim bizi ayırmak için büyü yapılmış olabilir dedim eşinle anlaşamıyorsan bağlama celbi yapalım bibirinize saygı sevgi gösterirsiniz muhabbetiniz artar anlaşırsınız dua ile olan bu çalışmadan bahsetti yaptırdım 2-3 aya herşey normalleşti birbirimizi kırmıyoru alttan alıyoruz her konuda bunuda zorlayarak değil içimizden gelerek yapıyoruz.

 • Hako | 22 Aralık 2019 13:55

  Canan, medyum Burak hocaya bi sorsanıza 0 553 371 89 94 netten baktım numarası bu bende merak ettim bana da sonucu söylermisiniz aynı şey arkadaşıma da söylendi de ona cevap arıyorum.

 • Canan | 30 Ekim 2019 21:41

  Merhaba, bir medyum benim üzerimde kül büyüsü olduğuna dair bana bilgi verdi. Fakat kendisi beni para için bu şekilde şeyler söylediğini düşündürdü acaba önerebilceğiniz bir medyum var mı kendisi ile iletişime geçsem oda bi baksa?

BUNLARA DA BAKIN