Kül Büyüsü ile Bağlama

kül büyüsü ile bağlama güçlü bir büyü yöntemi olduğu için mutlaka dikkatli olmalısınız. Büyü yapıldıktan sonra kısa süre içerisinde etkilerini kişi üzerinde gösterse de bazı durumlar da kişilere üç harfliler musallat olabilmektedir. Bu yüzden kişinin davranışlarını yakından takip etmelisiniz.

PAYLAŞ

Büyülerin genel olarak yapılma amaçları insanların duygu ve düşüncelerini kontrol altına almaktır. Bu yüzden büyü yöntemi geçmişten günümüze kadar pek çok kullanılmıştır. Bu yöntem halen insanlar tarafından kullanılmaktadır. Büyü yöntemini kullanarak rahatlıkla istediğiniz kişinin duygularını kontrol altına alarak kişinin size karşı duygular beslemesini sağlayabilirsiniz. Bu şekilde sevdiğiniz kişi ile birlikte olabilirsiniz. Büyü gücü çok büyük bir yöntemdir. Bu yüzden büyülerin yapımında da çok dikkatli olunması gerekmektedir. Özellikle kül büyüsü ile bağlama gibi bir yöntem uygulanırken kişiler üç harflilerden yardım alırlar. Büyü bu varlıklar ile yapıldığında çok daha güçlü bir hale gelecektir. Bu yüzden çok dikkatli olmanız gerekmektedir. Bu bağlama büyüsü için kişilerin mutlaka medyuma gitmeleri gerekmektedir. Medyuma gitmeden kendiniz büyü yöntemini uygulamaya kalktığınızda kısa süre içerisinde büyünün olumsuz yönleri ile karşı karşıya kalacaksınızdır. Bu yüzden mutlaka medyuma gitmeyi tercih etmelisiniz.

Kül Büyüsü ile Bağlama Yapımı

Kül büyüsü ile bağlama yapımı için medyuma gittiğinizde büyü yapımı için medyum üç harflilerden yardım alır. Bir kap içerisindeki küllerin üzerine büyülü sözcükler okunur. Daha sonra bu küller bir bez içerisine sarılır. Küllerin olduğu bu bez  mutlaka büyü yapılacak olan kişinin evinde bir yere saklanması gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyü etkisini kişi üzerinde göstermeye başlayacaktır. Büyünün etkisi ile kişi artık tamamen size karşı duygular hissetmeye başlayacaktır. Kişi kısa süre içerisinde size aşık olacaktır. kül büyüsü ile bağlama güçlü bir büyü yöntemi olduğu için mutlaka dikkatli olmalısınız. Büyü yapıldıktan sonra kısa süre içerisinde etkilerini kişi üzerinde gösterse de bazı durumlar da kişilere üç harfliler musallat olabilmektedir. Bu yüzden kişinin davranışlarını yakından takip etmelisiniz. Ayrıca her büyünün belli bir tesir süresi vardır. Bu tesir süresi sona ermeden önce mutlaka büyünün yeniletilmesi gerekmektedir. Aksi taktirde kişi büyünün etkisinden kurtulacağı için kısa zaman içerisinde normal hayatına geri dönecektir. Böyle bir durumda da kişi sizi terk edecektir. Böyle bir durumun yaşanmaması için mutlaka büyünün gücüne dikkat etmelisiniz ve tesir süresine önem vermelisiniz.

Kül Büyüsü ile Bağlama Tesir Süresi

Kül büyüsü ile bağlama tesir süresi için kişilerin mutlaka medyuma gitmesi gerekmektedir. Medyuma gittiğinizde büyü en başından itibaren tekrar yapılır. Büyü aynı şekilde uygulandığı taktirde kişiler üzerinde etkisini göstermeye devam edecektir. Siz hiçbir şekilde büyüyü kendiniz yenilemeye kalkmamalısınız. Aksi taktirde büyünün bütün olumsuz özellikleri sizi sarmaya başlayacaktır. Böyle bir durum ile karşılaşmamak için mutlaka medyuma gitmeniz gerekmektedir. Medyum büyüyü yeniledikten sonra gene aynı şekilde kişiler üzerinde görülmeye devam edecektir. kül büyüsü ile bağlama yeniletilme işlemleri mutlaka tesir süresi bitmeden önce yapılmalıdır. Aksi taktirde kişi büyünün etkisinden çıkacağı için kısa zaman içerisinde olup bitenin farkına vararak önlem alabilir. Böyle bir durum ile karşılaşmamak için mutlaka büyünün tesir süresini kontrol etmelisiniz. Aksi taktirde büyü etkisi bittiğinde kişi de sizi terk edecektir.

Kül Büyüsü ile Bağlama Nasıl Bozulur?

Kül büyüsü ile bağlama bozulması için kişilerin mutlaka çok dikkatli olması gerekmektedir. Hiçbir şekilde büyü işlemini siz kendiniz bozmaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde bu kez siz büyü yönteminden etkilenirsiniz ve üç harfliler size musallat olabilirler. Bu varlıklar büyünün bozulmasını istemeyeceklerdir ve bu yüzden sizle uğraşmaya başlarlar. Bu yüzden kendiniz tehlikeye atmamak için mutlaka medyuma giderek büyünün bozulmasını sağlamalısınız. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır. Medyum büyüyü bozmak için büyülü bezi açar ve büyülü sözcüleri tersinden okuyarak kişi üzerindeki büyü yöntemini ortadan kaldırır. Bu kül büyüsü ile bağlama bozulduktan kısa bir süre sonra kişi normal hayatına geri dönecektir ve sizi de unutacaktır. Kişi büyü ile ilgili hiçbir şeyi hatırlamayacaktır. Bu yüzden sizi de unutacak ve sizi sevmediğini anlayacağı için terk edecektir. Büyü bu şekilde bozulduktan sonra kişi üzerinde büyü olup olmadığını da anlamayacaktır. Bu şekilde büyünün etkilerinin kişi üzerinden kalkmasını sağlayabilirsiniz.

Kül Büyüsü Yaptırmak Günah mıdır?

Dinimizde büyü yöntemlerinin kullanılması kesinlikle yasaklanmıştır. Hiçbir şekilde insanlar amaçlarına ulaşmak için büyü yöntemlerini tercih etmemelidirler. Mutlaka doğal yollar ile amacınıza ulaşmaya çalışmalısınız. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır. Büyü yöntemini kullandığınızda insanların iradesini kullanmalarını engellersiniz ve bu yüzden kişiler kendi kararlarını kendileri veremezler. Kişilerin kaderleri değişmiş olacaktır. Bu yüzden büyü yüzünden kişiler oldukları dışında davranmaya başlarlar. Dinimize göre bu yöntemi kullanarak insanların kaderlerini değiştirdiğiniz de Allah’a şirk koşmuş sayılırsınız ve bu yüzden mutlaka cehennem ile cezalandırılacaksınızdır. Böyle bir durum ile karşı karşıya kalmamak için mutlaka doğal yollar ile amacınıza ulaşmaya çalışmalısınız. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır. Ayrıca kül büyüsü ile bağlama yaptığınızda kişi sizi gerçekten sevmeyecektir. Sadece büyünün etkisi altında olduğu için sizi sevecektir. Büyünün tesiri bittiğinde kişi de sizi terk edecektir. Doğal yollar ile kişiyi kendinize aşık ettiğinizde ise kişi sizi gerçekten sevecektir. Bu yüzden de kişi gerçekten sizin yanınızda olacaktır. Böyle bir durum sizin için daha iyi olacak ve günaha da girmemiş olacaksınızdır. Bu yüzden büyü yöntemini kullanmak yerine mutlaka doğal yollar ile amacınıza ulaşmaya çalışmak sizin için daha iyi olacaktır.

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 1

  • Rüya | 22 Şubat 2020 15:27

    Bir gün apartman da biriyle karşılaştım. Ama nerede oturuyor ismi nedir hiç öğrenemedim. Ondan öyle etkilendim ki artık ondan başka bir şey düşünemez duruma geldim. Ne yaptıysam ona ulaşamadım. Bu büyü yöntemini kullansam acaba o da beni sever mi? Ama daha adını bile bilmiyorum o yüzden işe yarar mı bilmiyorum. Biri bana Bu konuda bir akıl verebilir mi, acaba ile yarar mı?

BUNLARA DA BAKIN