Kum Büyüsü

Kum Büyüsü gibi güçlü aşk büyülerinin yapılmasında üç harfliler kullanıldığı için büyünün bozulması da oldukça zordur. Bu büyünün bozulması için kişilerin mutlaka medyuma gitmeleri gerekmektedir. Kişi kendi başına da büyüyü bozabilir fakat üç harfliler insanlarla uğraşmayı çok sevdikleri için size musallat olabilirler.

PAYLAŞ

İnsanların kullandığı çok güçlü bir yöntem olan büyünün geçmişi çok eski zamanlara dayanmaktadır. Büyü doğaüstü güçlerin yardımı ile insanların üzerine uygulanır. Bu yöntem ile rahatlıkla bir insanın hayatının ve kaderinin olumsuz yönde değişmesini sağlayabilirsiniz. Kişilerin davranışlarında değişiklikler yaratabilir ve onları kontrol altına alabilirsiniz. Bu şekilde rahatlıkla amacınıza ulaşacaksınızdır. Genel olarak Büyüler aşk için ve ayrılık için sık sık kullanılmaktadır. Aşk büyüklerinden biri olan kum Büyüsü etkileri kısa sürede karşı tarafı sarar ve istediğiniz gibi kişinin kalbine hükmedebilirsiniz. Bu yöntemi kullanarak sizi hiç sevmeyen bir insanın bile sizi kısa süre içerisinde sevmesini sağlayabilirsiniz. Büyü kişinin özgür iradesini kullanmasını engellediği için kolaylıkla kişiler büyülerin etkisine girerek büyü nasıl isterse o şekilde davranmaya başlarlar. Bu yüzden de kısa zaman içerisinde kişi size aşık olacaktır. Bu yöntemi kullanarak rahatlıkla istediğiniz kişinin size karşı hisler beslenmesini ve aşık olmasını sağlayabilirsiniz.

Kum Büyüsünün Kişi Üzerindeki Tesir Etkileri

Büyüler yapım şekillerine göre farklı şekillerde kişi üzerinde Tesir ederler. Özellikle aşk büyüleri yapıldıktan sonra artık kişi kendi gibi normal hareketlerde bulunamaz hale gelir ve özgür iradesini de kullanmayacağı için sürekli olarak büyünün istediği şekilde hareket etmeye başlar. Kısa zaman içerisinde büyünün de etkisi ile kişi sizi düşünmeye başlar. Kişi artık gece gündüz demeden hep sizi düşünür ve hatta rüyalarında bile sizi görmeye başlayacaktır. Bu kum Büyüsü üç harflilerin de yardımı ile yapılan bir büyü türü olduğu için sürekli olarak kişiye bu varlıklar vesveseler vereceklerdir. Kişi bu vesveselerinde etkisi ile artık tamamen sizi düşünür duruma gelir ve kısa zamanda size karşı hisleri olacaktır. Kişinin kalbi tamamen size bağlı bir hale gelir. Kişiyi bu büyü ile rahatlıkla kendinize aşık edebilirsiniz.

Kum Büyüsünün Yapılış Şekli

Kum Büyüsü için kişiler mutlaka medyuma gitmelilerdir. Kişi kendi başına evde bu büyüyü uygulayabilir fakat kişi büyünün yapımı, sırasında herhangi bir şeyi yanlış yapar ise büyünün tüm olumsuz özelliklerini üzerine çekecektir ve hatta üç harflilerin musallat olmasına bile sebep olabilir. Bu yüzden mutlaka büyünün yapımı için medyuma gitmeniz gerekmektedir. Medyuma gittiğinizde bir bez üzerine kum boşaltılır ve sürekli olarak büyülü sözcükler ve kişinin ismi bu kuma okunur. Bu şekilde büyü tamamlanmış olacaktır. Büyü bittikten sonra bu bez kişinin evine ya da bahçesine gömülmelidir. Büyü ne kadar kişiye yakın olur ise etkileri de o kadar uzun olacaktır. Kum Büyüsü bu şekilde tamamlanmış olacaktır. Büyü bittikten sonra kişi zamanla yavaş yavaş büyünün etkisine kapılır ve ona göre hareket etmeye başlayacaktır. Büyünün etkileri Tesir süresi boyunca kişi üzerinde görülmeye devam edecektir. Eğer büyünün Tesir süresi biter ise kişi normal davranışlar sergilemeye başlayacaktır ve normal hayatına geri döneceği için sizi sevmediğini de anlayacaktır ve sizi terk edecektir. Bu yüzden büyülerin Tesir süreleri oldukça önemlidir.

Kum Büyüsünün Tesir Etme Süresi Nedir?

Her büyünün belli bir tesir süresi vardır. Bu Tesir süresi sona erdiğinde kişi büyünün etkisi altından çıkacaktır. Bu yüzden bu Tesir süresini geçiremeye çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Büyünün Tesir süresinin bitip bitmediğini kişinin size karşı olan hareketlerinden rahatlıkla anlayabilirsiniz. Kişi eğer size karşı soğuk hareketlerde bulunuyor ise büyünün Tesir süresi bitiyor demektir. Böyle bir durumla karşı karşıya kalmamak için mutlaka kişilerin medyuma giderek büyü yöntemini tekrar uygulatmaları gerek ek. Kum Büyüsü tekrar aynı şekilde yeniletilmelidir. Büyü yeniletildikten sonra büyünün etkileri de gücü de yenilenecek ve aynı şekilde kişiye Tesir edecektir. Büyünün gücü yenilendiği  için kişi gene aynı şekilde size bağlı kalacaktır. Ama mutlaka büyünün Tesir süresi sona ermeden önce yeniletilmesine dikkat etmeniz gerekmektedir. Büyü yeniletildiği için sevdiğiniz kişi ile birlikte olmaya devam edebilirsiniz.

Kum Büyüsünün Yapılması Günah mı?

Büyüler insanların davranışlarını değiştirdiği in dinimizce ne amaçla yapılırlarsa yapılsınlar kesinlikle yasaklanmıştır ve çok büyük günahlardan biridir. Bu büyü yöntemini kişi ne amaçla kullanırsa kullansın mutlaka cezalandırılacaklardır. Bu yüzden mutlaka büyünün yapımı ile amacınıza ulaşmaya kalkmamalısınız. Doğal yöntemleri kullanarak sevdiğiniz insanında sizi sevmesini sağlamalısınız. Aksi taktirde mutlaka cezalandırılacaksınızdır. Kum Büyüsü de çok büyük günahtır. Bu büyü yöntemini kullanmaktan uzak durmalısınız.

Kum Büyüsü Nasıl Bozulmalıdır?

Kum Büyüsü gibi güçlü aşk büyülerinin yapılmasında üç harfliler kullanıldığı için büyünün bozulması da oldukça zordur. Bu büyünün bozulması için kişilerin mutlaka medyuma gitmeleri gerekmektedir. Kişi kendi başına da büyüyü bozabilir fakat üç harfliler insanlarla uğraşmayı çok sevdikleri için size musallat olabilirler. Böyle bir durumla karşı karşıya kalmamak için mutlaka kişilerin medyuma giderek büyü yöntemini bozdurmaları gerekmektedir. Kendinizi bu şekilde hem büyünün olumsuz özelliklerinden hem de musallat olma gibi durumlardan korumuş olursunuz. Bu kum Büyüsü bozulduktan sonra gene kişi bir süre daha büyünün etkisi ile hareket etmeye devam edecektir. Büyü çok güçlü olduğu için hemen kişi bu büyünün etkisinden çıkamaz. Belli bir süre sonra kişi tamamen büyünün etkisi altında çıktığında artık sizi sevmediğini fark edecektir ve sizi en kısa sürede terk edecektir. Kum Büyüsü bozulunca hiç bir şekilde hükmü olmaz etkileri ortadan kaybolur.

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 5

 • hande | 22 Mayıs 2020 21:44

  Ben Kum byüüsü değilde ayrlık için soğutma celbi yaptırmıştım medyum burak hocaya yaptrıdmıştım bence sizde büyü kullanmayın çnkü büyü çok tehlikeli ve günah büyü yaptırdığınızda üç harfliler size musallat olabilir sonra günaha girdiğiniz için cehennem ile cezalandırılırsınız bu yüzdne byü yöntemini size tavsiye etmiyorum medyum burak da büyü yapmıyor zaten medyum burakı aradığınızda size vekf celb gibi işlemşerin hepi için yarıdmcı oluyo istediğinizi yaptırabilirsinizi numaraısnı da vereyim ben buraya bırakıyorum aramak isteyen olursa srayp işlem yaptırabilir ya da detaylı bilgi alabilirsiniz 0 553 371 89 94 bu nuamradan kendisine ulaşabilirsiniz rahatlıkla kesinlikle size geri dönüş yapar ve mutlaka sonuç alaırnsınız meak etmeyin

 • müşereef | 16 Mayıs 2020 11:49

  Bende kum büyüsü yaptırmak için verdiğiniz numarayı aradım Burak hoca çıktı telefona gerçekten iman dolu bir hocamız aşık olduğum birisinin bana aşık olması için kum büyüsü yaptırmak istiyorum dediğimde bana kum büyüsü yerine aşk celbi yapalım daha etkili olur dedi hatta o zaman aşk hamaylından falan da bahsetti aşk tılsımı da varmış bunlardan birisini yapalım eğer kesin aşık olmasını istiyorsan gönlünden böyle bişey istiyorsan tutmamasının hiçbir nedeni olmaz dedi bu arada hocamız büyü yapmıyormuş aşk sevgi evlilik gibi problemlerde dua ile yardımcı oluyormuş bende burak hocayı tavsiye ediyorum.

 • Saffettin | 22 Aralık 2019 13:42

  valla sabahtan beri medyum Burak hocanın telefon numarasını arıyordum Kafiye allah senden razı olsun ya iyiki vermişsin burda numarasını

 • Kafiye | 16 Aralık 2019 23:11

  Ayfer, kum büyüsü iki farklı şekilde yapılıyor yazıyor yazıda birisi ayırmak için, diğeri aşık etmek için sen hangisini yapacaksın ki? Eğer birini kendine aşık etmek için yaptıracaksan kum büyüsünü boşver. Harmura aşk celbi yaptır medyum burak hocaya 0 553 371 89 94 bu numaradan ulaşırsın kendisine.

 • Ayfer | 15 Aralık 2019 22:37

  ben kum büyüsü yaptırmak istiyorum iletişim nasıl kuracağız sizinle???

BUNLARA DA BAKIN