Kurdele ile Bağlama Büyüsü

Kurdele ile bağlama büyüsü uygulandıktan sonra istediğiniz kişinin kalbinin size bağlanmasını sağlayabilirsiniz. Bu büyü ile istediğiniz kişi ile birlikte olabilirsiniz.

PAYLAŞ

Bağlama büyüleri güçlü kara büyülerdir. Bu büyüler uygulandıktan sonra artık karşınızdaki insan tamamen büyünün etkisi ile hareket etmeye başlayacaktır. Kişi kendi hayatı ile ilgili kararları kesinlikle kendisi alamaz ve mantıklı bir şekilde hareket edemez. Bu yüzden büyü nasıl isterse kişi o şekilde hareket etmeye başlayacaktır. Büyünün gücü çok büyük olduğu için kısa bir süre içerisine etkisini göstermeye başlayacak ve kişiyi etkisi altına alacaktır. Kurdele ile bağlama büyüsü uygulandıktan sonra istediğiniz kişinin kalbinin size bağlanmasını sağlayabilirsiniz. Bu büyü ile istediğiniz kişi ile birlikte olabilirsiniz. Sizi hiç sevmeyen hatta sizden nefret eden kişi bile bu büyünün etkisi ile sizi sevecek duruma gelecektir. Büyünün gücü çok büyük olduğu için kişi artık bu büyüye karşı koyamaz ve büyü nasıl isterse o şekilde hareket etmeye başlar. Büyü yöntemi bu yüzden insanlar tarafından çok sık tercih edilmektedir. Özellikle insanlar büyü yöntemini sevdiklerine kavuşmak için çok sık kullanmaktadırlar. Bu kurdele büyüsünü sizlerde uygulayabilirsiniz fakat çok dikkatli olmanız gerekmektedir. Eğer bu büyüyü uygularken dikkatli olmazsanız üç harfliler size musallat olabilir ya da büyüden olumsuz yönde etkilenebilirsiniz. Böyle bir durum ile karşı karşıya kalmamak için mutlaka medyuma giderek büyünün yapılasını sağlamalısınız. Bu şekilde kendinizi büyünün olumsuz etkilerinden ve tehlikelerinden korumuş olacaksınızdır.

Kurdele ile Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır

Kurdele büyüsü için medyuma gittiğinizde bir kırmızı kurdele üzerine büyülü sözcükler yazılır ve büyü yapılacak olan kişinin de ismi yazıldıktan sonra büyü üç harflilerinde yardımı ile tamamlanmış olacaktır. Bu şekilde büyü tamamlandıktan sonra mutlaka kurdeleyi büyü yaptıran kişinin yutması gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyü yöntemi karşı taraf üzerine etkili olacaktır. Büyünün gücü çok büyük olduğu için kişi kısa süre içerisinde büyünün tesiri altına girer ve ona göre hareket etmeye başlayacaktır. Özellikle büyü üç harflilerin yardımı ile yapıldığı için kişi bu varlıkların verdiği vesveselere göre hareket etmeye başlayacaktır. Büyü etkisi ile kişi sürekli olarak sizi düşünmeye başlar. Bu düşünceler gün geçtikçe daha da artacaktır. Bu şekilde kişi artık bu düşüncelerin yoğunluğuna katlanamaz hale gelir ve size gelerek aşkını ilan edecektir. Bu şekilde Kurdele ile bağlama büyüsü ile rahatlıkla sevdiğiniz insana kavuşabilirsiniz. Büyü tesirini kişi üzerinde gösterdiği sürece istediğiniz kişi ile birlikte olmaya devam edeceksinizdir. Bu yüzden büyülerin tesir süreleri çok önemlidir. Eğer büyünün kişi üzerindeki tesiri sona erer ise kişi kısa süre içerisinde eski hayatına geri dönecek ve gene normal bir şekilde hayatını yaşamaya devam edecektir. Bu yüzden de sizi terk edecektir. Böyle bir durum ile karşı karşıya kalmamak için mutlaka büyünün tesir süresine dikkat etmeniz gerekmektedir. Aksi taktirde kişi artık sizi sevmeyecektir.

Kurdele ile Bağlama Büyüsü Tesir Süresi Nedir

Büyülerin tesir süreleri çok önemlidir. Mutlaka ara ara büyülerin tesir sürelerini kontrol etmelisiniz ve gerektiğinde bu sürenin yenilenmesini sağlamalısınız. Aksi taktirde büyünün tesir süresi sona erer ise kişi büyünün etkisi altından çıkacaktır ve olup bitenin farkına varacaktır. Bu yüzden mutlaka büyünün tesir süresini kontrol etmeniz gerekmektedir. Kurdele ile bağlama büyüsü tesir süresinin bitip bitmediğini kişinin size olan davranışlarından rahatlıkla anlayabilirsiniz. Eğer kişi size karşı olumsuz ve soğuk davranışlar sergiliyor ise kişi büyünün etkisi altından yavaş yavaş çıkıyor demektir. Böyle bir durumda mutlak tekrar medyuma gitmelisiniz ve büyünün en başından itibaren yapılmasını sağlamalısınız. Ancak bu şekilde büyü tesiri yenilenmiş olacaktır. Büyü yeniletildiğinde artık kişi gene büyünün etkisi altına girerek hareket edeceği için kısa zamanda size geri dönecek sizi sevmeye devam edecektir. Büyünün tesir süresi sona ermeden önce yeniletilmesine çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Aksi taktirde kişi büyünün etkisi altından çıkar ise her şeyi farkına varacaktır. Aynı zamanda büyüyü siz kendiniz yenilemeye kalkmamalısınız. Aksi taktirde büyünün olumsuz özelliklerini kendi üzerinize çekmiş olursunuz. Mutlaka gene medyuma giderek büyünün yeniletilmesini sağlamak sizin için çok daha iyi olacaktır. Bu şekilde kendinizi büyünün kötü etkilerinden korumuş olacaksınızdır.

Kurdele ile Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur

Yapımı zor olan büyülerin bozulması da oldukça zordur. Bu büyü de bozulması zor olan büyülerden biridir. Mutlaka büyünün bozulması için kişilerin medyuma gitmeleri gerekmektedir. Hiçbir şekilde büyü yöntemini kendiniz bozmaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde üç harflilerin size musallat olması gibi bir durumla karşı karşıya kalabilirsiniz. Medyuma büyüyü bozdurmak için gittiğinizde üç harflilerden yardım alacaktır. Ancak bu varlıkların yardımı ile büyü bozulacaktır. Büyünün etkileri kişi üzerinden kaldırıldıktan sonra artık kişi kendi iradesi ile hareket etmeye başlayacaktır. Bu yüzden de kısa süre içerisinde aslında sizi gerçekten sevmediğini anlar ve terk edileceksinizdir. Bu şekilde Kurdele ile bağlama büyüsü bozulur. Bu büyü bozulduktan sonra belli bir zaman geçtikten sonra kişi kendini toparlayacaktır. Büyü çok büyük bir güce sahip olduğu için kişinin de enerjisini çeker. Bu yüzden kişi büyünün etkisi altından çıktıktan sonra vücut olarak kendini yorgun hissedecektir. Belli bir süre geçtikten sonra ancak kişi kendini toparlayıp gene hiçbir şey yokmuş gibi hayatını yaşamaya devam edecektir. Bu şekilde büyünün tüm etkileri kişi üzerinden kalkar.

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 3

  • hilal | 08 Mayıs 2020 22:31

    bende bağlama hamaylı yaptırdım 15 gün oldu beliritlerini görüyorum bu arada kocama yaptırmıştım bazı sorunlarımız vardı düzelsin diye belirtilerinde biraz düzelmeler var gibi ama sanırım biraz daha beklemem gerekiyor. medyum burak hocaya güveniyorum

  • mert | 02 Mayıs 2020 21:12

    Kurdeleyle bağlama büyüsü yaptırmak istiyorum diyen arkadaş büyü sürecine girmeni tavsiye etmiyorum ayrıca medyum Burak hocanın sayfası burası bu nedenle kendisi büyü yapmıyor ama bağlama hamaylı yaptırmanı öneririm başka bir medyuma da gitmemen konusunda seni bilgilendirmek isgterim çünkü piyasadaki on medyumdan 8 tanesi dolandırıcı medyum burak için aynı şeyi söylemem mümkün değil bağlama üzerine celb tılsım gibi çalışmaları olan burak hoca hakkında birsürü yoruma denk gelebilirsin ve hiçbir zaman olumsuz şeyleri yok. 0 553 371 89 94 bu numaradan kendisine alo diyebilirsin

  • Okan | 21 Mart 2020 22:04

    Kurdeleyle bağlama büyüsü yaptırmak istiyorum iletişim numaranız nedir?

BUNLARA DA BAKIN