Kurşun Büyüsü

Büyü süreçleri ile yakından ilgilenen kişilerin merak ettiği kurşun büyüsü nedir, nasıl yapılır, kurşun büyüsü ne işe yarar gibi sorulara cevaplar vermek üzere araştırmalarda bulunduk.

Kurşun Büyüsü
Büyüler
Büyü süreçleri ile yakından ilgilenen kişilerin merak ettiği kurşun büyüsü nedir, nasıl yapılır, kurşun büyüsü ne işe yarar gibi sorulara cevaplar vermek üzere araştırmalarda bulunduk.

Değerli ziyaretçilerimiz bu yazımızda sizlere kurşun büyüsü hakkında detaylar vermeye çalışacağız. Burada paylaşılan tüm bilgi çeşitli internet siteleri kaynak kullanılarak elde edilmiş verilerden ibarettir.

Kurşun Büyüsü Nedir?

Kişinin lehine işleyen bir büyü çeşididir. Kurşun büyüsünü tercih eden kişiler ağırlıklı olarak sevgilisiyle, aşık olduğu insanla veya eşiyle ilgili aşlamadıkları sorunlar olduğu zaman medyum aracılığı ile yaptırmaktadır. Misal; sevgiliniz ile bazı sorunlar yaşıyorsanız ve bu sebeple ayrılma noktasına geldiyseniz, ayrıldıysanız, uzun bir süre görüşmüyorsanız kurşun büyüsü yaptırarak aranızı yeniden düzelterek ilk günkü gibi heyecanı yaşamaya devam etmenizi sağlamaktadır. Bir diğer adıyla da kavuşturma büyüsü olarak anılmaktadır. Küsleri bir araya getirmesiyle anılan büyü çeşitlerinden birisidir.

Kurşunla Başka Hangi Büyüler Yapılır?

Hemen üst paragrafımızda sizlere aşk sorunları olan kişilerin uyguladığı yöntem olarak sunmuştuk. Ancak genel olarak ele aldığımız zaman küs olan kişileri bir araya getirerek ortamı yumuşatmak anlamında uygulanmaktadır. Karşınızdaki kişi kim olursa olsun kurşun büyüsü ile yeniden barışabilirsiniz. Bu aile bireyleri de olabilir veya arkadaşlar arasında da olabilmektedir. Sevdiğiniz kişi size kurşun büyüsü sayesinde daha da bağlı hale gelir. Dargın olan aile bireyleri, komşular, akrabalar kurşun büyüsü sayesinde bir araya gelerek ılımlı bir sürece girerek yeniden dostluklarını yaşamaya devam ederler.

Kurşun Büyüsü Yaptırmak İstiyorum!

Kurşun büyüsü ile kurşun dökme büyüsü aynı şey değildir. Hatta kurşun dökme olayı bir büyü bile değildir. Nazardan korunmak veya üzerinizde nazar var mı diye bakılması kurşun dökme olarak bilinir. Ancak kurşun büyüsü tamamen gizli ilimle yapılan bir çalışmadır. Eğer kurşun büyüsü yaptırmak istiyorsanız altını çizerek belirtmek isteriz ki ‘’ yaptırmak ‘’ terimi çok önemlidir. Sizin tek başınıza veya birkaç kişi ile bir araya gelerek yapabileceğiniz bir çalışma değildir. Negatif etkilerine maruz kalabilirsiniz. Bu nedenle kurşun büyüsü yapan medyumlar ile görüşmeniz gerekebilmektedir. Kurşun büyüsünün en büyük özelliklerinden birisi de uzaktan yapılabiliyor olmasıdır. Burada dikkat etmeniz gereken konu ise mutlaka uzman, deneyimli, profesyonel hatta size referans gösterebilecek bir medyum bulmanız ve bu medyumla çalışma yapmanız gerekmektedir. Harici olarak rast gele bir medyum bularak kurşun büyüsü yaptırma eylemi içerisinde olmanız maddi ve manevi bir kayıp yaşamanıza neden olabilecektir. Haliyle artık internet teknolojisinden faydalanmak isteyen insanların kendilerini medyum olarak tanıttıkları bu günlerde mağdur olan insanların sayısı da bir hayli fazladır.

Kurşun Büyüsünün Amacı Nedir?

Kurşun materyali kullanılarak elde edilecek olan kurşun büyüsü birçok niyet ve birçok amaç için yapılabilmektedir. Burada önemli olan sizin medyumdan ne istediğinizdir. Belki anneniz ile küs olmanızın önüne geçmek için arayı bulmak adına anne-evlat arasındaki sorunları yoluna sokmak için yaptırmak isteyebilirsiniz. Belki de sevgilinizle aranızdaki sorunları bitirmek ve mutlu olmak için yaptırmak isteyebilirsiniz. Kurşun büyüsünün amacı tamamen dargın olanları, küs olan kişileri barıştırmak, kavuşturmaktır.

Kurşun Büyüsü Kaç Günde Yapılır?

Kurşun büyüsü çok basit bir şekilde burada detaylandırılmış olsa da yapılması neredeyse 3 günü bulabilmektedir. Mutlaka profesyonellik isteyen bir süreçtir. Bu nedenle medyumdan medyuma yapılış yöntemleri farklı olabilmektedir. Minimum 3 günde yapılıyor olduğu araştırmalarımız sonucunda karşımıza çıkmıştır.

Kurşun Büyüsü Ne Zaman Tesir Eder?

Çoğunlukla sevgili olanların, evli olan kişilerin başvurduğu büyü yöntemlerinden birisi olduğu için büyünün tamamen yapıldığı günden itibaren 14 gün içinde yani 2 hafta içerisinde tesirini göstermeye başladığı görüşmektedir.

Kurşun Büyüsü Kaç Günde Kendisini Gösterir?

Üç günde yapıldığı varsayarsak, 14 gün içinde tesirini gösterdiğini kabul edersek eğer; ortalama olarak kurşun büyüsü ne zaman tutar sorusuna verilebilecek en iyi cevap üç hafta olacaktır.

Kurşun Büyüsü Yaptırmak Günah mı?

Dinimiz gereği büyü yapılması günah olan bir süreçtir. İnancı kuvvetli olan insanların genelde başvurdukları yöntemlerden birisi olan büyüler rahmani ve şeytani olmak üzere iki grupta toplanmaktadır. Eğer kurşun büyüsü bir insanı zorla kendine aşık etmek için yaptırılır ise şeytani bir süreç olacaktır ve günahı da büyüktür. Rahmani olarak mesela; evli bir kadın kocasına kurşun büyüsü yaptırır ve aralarındaki sorunları aşmak adına bu girişimde bulunursa kendisine helal olan bir şey üzerinde durduğu için rahmani olacaktır.

Son Güncelleme: 00 0000 00:00

HABERİ PAYLAŞ!

Habere Yorum Yaz

Yorumlar / 2

  • Zeliha | 27 Eylül 2019 22:18

    merhaba, benim küs olduğum ve uzun yıllardır konuşmadığım bir sevgilim var ve kendisi ile hergün karşılaşıyoruz. Fakat yüz yüze bile bakamıyoruz. Ben bu duruma çok üzülüyorum. Nasıl bu duruma çözüm bulabiliriz. Kurşun büyüsü işe yarar mı yaptıran kişilerden tavsiye bekliyorum.

  • Nur | 23 Eylül 2019 21:56

    Merhaba, benim eşim kısa süre önce anlamsız bir kavga nedeni ile evi terk etti. Şimdi inadından şunu yapmasan gelmem diyor. Yaptırmak istediği şeyde benim hayatımı etkiliyor ve yapmak istemiyorum. Söylediği şeyi yapmadan nasıl eşimin eve dönmesini sağlayabilirim. Kurşun büyüsü işe yarar mı bana medyum önerisi yapacak olan var mı arkadaşlar?

BUNLARA DA BAKIN