Kuvvetli Aşık Etme Duası

Aşk bazı zamanlarda tek taraflı yaşanabilir bir durum olup, bu durumda ise kişiler vazgeçmek yerine daha çok azim edebilir. Aslında bu durum gerçek aşık yanı sıra kişilerin takıntılı bir aşka sahip olduğunu göstermektedir.

Kuvvetli Aşık Etme Duası
Dualar
Aşk bazı zamanlarda tek taraflı yaşanabilir bir durum olup, bu durumda ise kişiler vazgeçmek yerine daha çok azim edebilir. Aslında bu durum gerçek aşık yanı sıra kişilerin takıntılı bir aşka sahip olduğunu göstermektedir.

Aşk bazı zamanlarda tek taraflı yaşanabilir bir durum olup, bu durumda ise kişiler vazgeçmek yerine daha çok azim edebilir. Aslında bu durum gerçek aşık yanı sıra kişilerin takıntılı bir aşka sahip olduğunu göstermektedir. Kuvvetli aşık etme duası da aslında tam olarak bu durumda devreye girmekte olup, tek taraflı yaşanan aşka karşılık görmek isteyen kişilerin araştırdığı konudur. Aslında aşık etme büyüleri insanların aklına ilk gelen seçenek olsa da büyü oldukça günah içeren işlemler barındırmakta olup, bunun için kesinlikle yasaklanmıştır. Allah tarafından Kuran-ı Kerim üzerinde büyü yapan ya da yaptıran kişilerin de kesinlikle cehennemlik olduğu belirtilmiş olup, insan kaderine büyük etki sağladığı gibi şeytani işlemler barındırmaktadır. Bunun için büyü her zaman kötülüklere neden olmaktadır. Büyüler yerine aşk, barıştırma gibi iyi niyet güden istekleriniz de Allah’tan doğrusunu dilemek daha mantıklı bir davranış olurken, İslam’a daha uygun olacaktır. Kuvvetli aşık etme duası da bu kişilerin araştırdıkları konular arasında yer almaktadır. Bizler de yazımızın devamında sizlere etkili aşık etme duası gibi konulara değinerek dualardan birkaç örnek vereceğiz.

Aşık Etme Duası

Yazımızın devamında sizler ile paylaşacağımız aşık etme duası ameliniz rahman olmadığı için sizleri günaha sokabilir ve sizi sıkıntılı duruma getirebilecek şeylere neden olabilir. Bunu baştan sizler ile paylaşmak istedik. Fakat sizi sevdiğiniz kişi ile birlikte olmanızı sağlayarak kavuşmanıza neden olur. Özellikle evli olmayan, sevgilisi olmayan ya da başkasına bildiğiniz bir aşk ya da sevgi barındırmayan kişilere okunması durumunda etkisi oldukça güçlü bir duadır. Bu dua ise;

Bismillahirrahmanirrahim* izeşşemsu kuvviret* Ve izel-eshâru batalet* Ve izennucumunkederet.* Ve izel-eshâru batalet* Ve izelcibalu suyyiret.* Ve izel-eshâru batalet* Ve izel’i|3aru ‘uttylet* Ve izel-eshâru batalet* Ve izelvuhuşu huşiret* Ve izel-eshâru batalet* Ve izelbiharu succiret* Ve izel-eshâru batalet* Ve izennufusu zuvvicet* Ve izel-eshâru batalet* Ve izelmev’udetu suilet* Ve izel-eshâru batalet*

Yukarıda sizler ile paylaştığım aşık etmek duası, ilk olarak sevdiğiniz kişinin fotoğrafının üzerine 1538 kere okunmalıdır.

Bismillahirrahmanirrahim*Ennî messeniyeş-şeytânü bi nusbin ve azâb* Ve nünezzilü minel kur’âni mâ hüve şifâün ve rahmetlin lil mü’minîn ve lâ yezîdüz-zalimîne illâ hasârâ*Amener rasulü bi ma ünzile ileyhi min

İkinci olarak paylaştığım yukarıda ki aşık etme duası ise 101 kez yine fotoğrafın üzerine okumalısınız.

Duanın Uygulanışı

Yukarıdaki paylaşmış olduğum duaları sevdiğiniz kişilerin fotoğrafları üzerine okuduktan sonra, 7 adet mum ile birlikte bir türbeye gitmeli ve türbede 7 adet mumu yakarak sevdiğinizin size aşık olmasını dilemelisiniz. Türbede eğer var ise su yok ise toprağa okuduğunuz fotoğrafı gömmelisiniz. Son olarak ise 7 muhtaç kişiye 7 ekmek alarak her kişiye 1 adet olmak üzere dağıtmalısınız. Bu oldukça etkili bir yöntem olup, kuvvetli aşık etme duası olarak kesinlikle uygulanması önerilmektedir.

Aşık Etme Vefki

Duaların ve büyülerin dışında tamamen dualar ile yapılan aşık etme vefkleri de uygulanan bir yöntem olup, aşık etme vefkleri medyumlar tarafından yapılmaktadır. Vefkler kesinlikle uzman ve alanında bilirkişilerden oluşan medyuma tarafından uygulanmakta olup, her medyum vefk yapamaz. Aşık etme vefki aynı zaman da oldukça etkili işlemler barındırmakta olup, tarafımızca uygulanır. Yüzde 80 ihtimal ile tutma şansı olan vefkler medyumun söylediklerinin uygulanması durumunda etkisini göstermektedir. Bizimle iletişime geçerek aşık etme vefki hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.  Vefklerin 15 ile 40 gün arasında tutması mümkün olup, daha detaylı bilgi için whatsapp ya da iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Son Güncelleme: 00 0000 00:00

HABERİ PAYLAŞ!

Habere Yorum Yaz

Yorumlar / 3

  • şevket | 05 Eylül 2019 22:12

    benim aşık olduğum kıza sürekli teklif ediyorum ama beni sevmediğini, sevemeyeceğini söylüyor. Bu kızı aşık etmek için ne yapmam gerekir. Birisi aşk celbini önermiş peki daha önce aşk celbi yaptıran var mı merak ediyorum.

  • nazlı | 05 Eylül 2019 22:10

    sahra merhaba mümkünse medyum Burak beyin telefon numarasını verebilir misin? Bende aşk celbi yaptırmak istiyorum. Siz nasıl sonuç aldınız iyi mi öneriyor musunuz?

  • sahra | 01 Eylül 2019 20:14

    arkdaşlar burada aşık etme duası yazıyor evet ben bu konuyla ilgili olarak medyum Burak hocayı telefonda aradım. Duayı ne zaman, nasıl okumamız gerektiği konusunda bana bir kaç dua daha verdi. Ayrıca aşk celbi işlemi yaptırmamı önermişti bana ilk duyduğumda yaptırmak istemedim ama aşk celbini araştırdım büyü değilmiş. Tavsiye ediyorum herkese isterseniz medyum burak hocanın telefon numarasını da verebilirim

BUNLARA DA BAKIN