Kuvvetli Bağ Büyüsü

Kuvvetli Bağ Büyüsü yerine sevdiğiniz kişiyi gerçekten etkilemelisiniz. Bu şekilde sevdiğiniz kişi gerçekten sizin yanınızda olacaktır. Büyü geçici bir yöntemdir. Bu yöntemi kullandığınızda kişi büyünün tesir süresi boyunca yanınızda olacaktır. Büyünün gücü bittiğinde kişi de sizi terk edecektir.

PAYLAŞ

Büyüler genel olarak insanların sevdiği kişiye ulaşamadıklarında kullandıkları bir yöntemdir. Bu yöntem ile rahatlıkla karşınızdaki kişinin büyü etkisi altına girerek sizden etkilenmesin sağlayabilirsiniz. Bu şekilde istediğiniz kişi ile kolaylıkla birlikte olabilirsiniz. Büyüklerin gücü çok büyük olduğu için hemen etkisini gösterirler ve kişi de büyünün etkisi altına girerek hareket etmeye başlar. Büyüler genelde üç harfliler ile birlikte yapılmaktadır. Bu yüzden de gücü çok daha etkili olur. Fakat büyüklerin tehlikeleri de vardır. Bu tehlikelerden biride üç harflilerin insanlara musallat olmasıdır. Kuvvetli Bağ Büyüsü de bu varlıklar kullanılarak yapılmaktadır. Fakat siz hiç bir şekilde büyü yöntemini kendiniz uygulamaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde pek çok farklı durum ile karşı, karşıya kalacaksınızdır. Bu yüzden mutlaka medyuma giderek büyünün yapılmasını sağlamanız gerekmektedir. Medyuma gittiğinizde büyünün olumsuz etkilerinden kendinizi korumuş olacaksınızdır. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır.

Kuvvetli Bağ Büyüsü Nasıl Yapılır

Bu büyünün uygulanması için kişi medyuma gittiğinde büyünün yapılacağı kişiye ait olan bir eşyayı da yanında götürmelidir. Büyü ancak kişinin bu eşyası üzerine yapılır ise etkili olacaktır. Büyü için medyum bu özel eşya üzerine Bağlama duası okur. Daha sonra üç harflilerden yardım alarak onların enerjisini kullanır ve büyüyü tamamlar. Büyü tamamlandıktan sonra bu büyülü eşyanın mutlaka kişinin evinde bir yere saklanması gerekmektedir. Ancak bu şekilde eşya gene kişiye yakın olur ise büyü etkisini kişi üzerinde göstermeye başlayacaktır. Bu büyü çok güçlü olduğu için en kısa sürede etkisini gösterir. Kuvvetli Bağ Büyüsü ile sevdiğiniz kişinin de kısa zamanda size aşık olmasını sağlayabilirsiniz. Büyü yapıldıktan sonra kişi kolaylıkla büyünün etkisi altına girerek hareket etmeye başlayacaktır. Kişinin davranışlarında büyük bir değişiklik olacaktır. Bu değişikliği kişinin kendisi fark edemez. Ancak çevresindeki insanlar ve ailesi bu davranış değişikliğini fark edeceklerdir onlarda kişi üzerinde büyü olduğunu anlamazlar. Büyü yapıldıktan sonra artık kişi size karşı duygular beslemeye başlar. Sürekli olarak sizi düşünmeye başlayacaktır. Bu yüzden de sürekli olarak sizin yanınızda olmak isteyecektir. Kısa zamanda size gelerek bu duygularını açacaktır. Bu şekilde sevdiğiniz kişi ile birlikte olabilirsiniz.

Kuvvetli Bağ Büyüsü Tesir Süresi Nedir

Büyüklerin tesir süreleri ne kadar uzun sürer ise etkisi de o kadar kalıcı olacak ve sevdiğiniz kişi de sizinle birlikte olmaya devam edecektir. Büyünün tesir süresi sona erer ise eğer kişi büyünün etkisi altından çıkacaktır. Bu yüzden de sizi sevmediğini anlayacağı için sizi kısa zamanda terk edecektir. Bu yüzden mutlaka büyünün tesir süresinin yenilenmesi, gerekmektedir. Büyü yeniletildiği sürece etkisi kişi üzerinde sürmeye devam edecektir. Büyünün yeniletilmesi için mutlaka gene medyuma gitmelisiniz ve bu kişinin eşyasını da mutlaka yanınızda götürmelisiniz. Ancak bu şekilde büyünün yenilenmesini sağlayabilirsiniz. Büyüyü kendiniz yenilemeye kalkmamalısınız. Eğer siz büyü yöntemini uygulamaya kalkarsanız büyüde olumsuz yönde etkileneceksinizdir. Bu yüzden mutlaka medyuma giderek büyünün yeniletilmesini sağlamalısınız. Kuvvetli Bağ Büyüsü bu şekilde yeniletildikten sonra kişi gene büyünün tesiri altına girecektir ve kısa sürede gene aynı şekilde size davranmaya başlayacaktır. Fakat büyünün mutlaka tesir süresinin bitmeden önce yeniletilmesi gerekmektedir. Aksi taktirde kişi büyünün etkisi altından çıkacağı için olup bitenin farkına varacaktır.

Kuvvetli Bağ Büyüsü Nasıl Bozulur

Büyülerin yapılması da bozulması da oldukça zordur. Bu yüzden kişiler hiç bir şekilde kendileri büyüyü bozmaya çalışmamalıdırlar. Aksi taktirde büyünün tüm gücünü kendi üzerinize çekebilirsiniz. Bu yüzden mutlaka gene medyuma giderek büyünün bozulmasını sağlamalısınız. Medyum büyüyü bozabilmek için üç harflileri kullanır. Mutlaka büyülü eşyanın da medyuma götürülmesi gerekmektedir. Aksi taktirde büyü bozulmaz. Büyü bozulduktan sonra kısa zamanda kişi büyünün etkisi altından çıkacaktır. Kişi büyüde kurtulduğu için sizi sevmediğini anlayacağı için sizden vazgeçecek ve kendi hayatını yaşamaya devam edecektir. Büyünün bu şekilde bozulmasını sağlarsınız siz de büyüden etkilenmemiş olacaksınızdır.

Kuvvetli Bağ Büyüsü Haram mı?

Dinimizde büyü ve bunun gibi yöntemlere yer verilmiştir fakat bu yöntemi kullanmak çok büyük günahtır. Hiç bir şekilde büyü gibi yöntemleri kullanmayı tercih etmemelisiniz. Aksi taktirde bu yöntemi kullanan kişiler dinimize göre mutlaka cezalandırılacaklardır. Büyü yöntemini kullanan kişiler bu dünya da cehennemi yaşayacaklardır. Öldükten sonra da bu kişiler cehennem ile cezalandırılacaklardır. Bu yüzden hiç bir şekilde büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelisiniz. Mutlaka doğal yollar ile sevdiğiniz kişiye kavuşmayı denemelisiniz. Kuvvetli Bağ Büyüsü yerine sevdiğiniz kişiyi gerçekten etkilemelisiniz. Bu şekilde sevdiğiniz kişi gerçekten sizin yanınızda olacaktır. Büyü geçici bir yöntemdir. Bu yöntemi kullandığınızda kişi büyünün tesir süresi boyunca yanınızda olacaktır. Büyünün gücü bittiğinde kişi de sizi terk edecektir. Bu yüzden sevdiğiniz kişiye doğal yollardan ulaştığınızda bu kişi sizi gerçekten seveceği için gerçekten yanınızda kalacaktır.

Kuvvetli Bağ Büyüsü Tehlikeli midir?

Büyü yöntemini kullandığınızda olumsuz enerjileri de üzerinize çekmiş olursunuz. Özellikle büyüler üç harflileri kullanılarak yapıldığı için bu varlıkların gücü sizi de etkileyebilir ve pek çok olumsuz durum ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu varlıklar size musallat olabilirler. Bu yüzden büyü ve bunun gibi yöntemleri kullanmaktan uzak durmalısınız. Aksi taktirde başınıza olumsuz olaylar gelecek ve büyünün tehlikeleri ile karşılaşacaksınızdır.

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 3

  • Bekir | 03 Haziran 2020 22:00

    Ailemin dağılma noktasına geldiğinde öneriyle tanıştığım burak hocam gerçekten mükemmel birisi bizi yani ailemi birbirine bağlayan ve kenetlenmemize neden olan hocam sizi çok teşekkür ederim. Dileyen herkes rahatlıkla arayabilir. Numarasını bırakıyorum. 05533718994

  • Nevizade | 22 Mayıs 2020 17:06

    Benmde işimi mdyum burak hoca halletti gerçekten kendisi işinin ehli ve çok güvenilir bi medyum ben de ona bağlama celbi yaptırmak için gitmiştim ama ben bizzat kendi eşim için yaptırdım çünkü eşimin gözü dışardaydı ben de ailesine ve evine bağlı biri olsun istedim medyum burak hocaya durumumdan bahsedince oda bana baplama celbi önerdi bağlama celbini yaptırdıktan sonra gerçekten de eşim bana bağlı biri oldu artık onun sayesinde eşimle çok mutlu ve huzurlu bi evliliğim var herkese tavsiye ederim diğer dolandırıcı medyumlara gitmek yerine medyum burak hocayla iletişime geçin kesin sonuç veren işlemler uyguluyo memnun kalacaksınız eminim isteyen olursa iletişim için numarasını da verebilirim size

  • berkan | 15 Mayıs 2020 20:32

    Benher sabah otobüsle şehir merkezine işe gidiyorum bi çantacıda çalışıyorum otobüste sürekli gördüğüm bi kız var herhalde o da bi işyerinde çalışıyor dişe gidiyor diye düşünüyodum arada bakışıyoduk belliki birbirimizden hoşlandık. Ama aylarca otobüsde karşılaşsakta hiç muahbet etme şansımız omladı. Dedim ya ben çantacıda çalışıyorum tesadüfen çanta alacakmış çabtalara bakıyo ben hemen yanına gititm yardımcı olayım diye orda tanıştık telefon numaramızı aldık her sabah otobüste görüyprm seni demekki burda çcalısıyon dedi bana kendiside bi çiçekçide calısıyomus baya konuştuk neyse çanta aldı dükkan bnm olmayıncahediye de edemedim patron yanlış anlar diye işime her zaman sadık birisi olduğum için sonra kendisine hediye çanta alırım deidm öyle espiri yaprak ao gitti bende dükkandayım hemen mesaj attım whatsappdan yazıştık . bir ay kadar sürekli yazıştık bululmak nasip olmadı babası memurmuş tayini çıkmış memlektlerine gideceklermiş o yüzden kendisine acı yaşatmamam için ayrıldı görüşemeyiz diye uzak kalırız diye üzülmek istememiş. Ben tamam dedim ama kendimi toparlayamadım istanbuldayım ben onlar izmite gittiler kendisinin yanına bir kere gitmeyi çok istedim ama o hiç istemedi en sonunda ikna ettim tamam gel dedi. Ama ikna etmemde bana yardımcı olan şey aşk celbi oldu medyum burak hocayı çok eskiden beri tanırım arada bayramda seyranda bayramını münarek olsun diye aradığım bir kişidir durumu ona anlattım hiç üzülme dedi sen niyetinde ciddiysen gerçekten seviyosan allaha bırak nasibinse olur dedi işlem yaptırdıktan kısa bir süre sonra beni çok özlediğini yazdı izmire gel görüşelim demeye başladı ben ilk fırsatta yanına gitmiştim orda yeniden bizim aşkımız canlandı şimdi sürekli mesaşlaşıyoruz telefonlaşıyoruz kendisi izmire gel burda iş bul çalış dedi annemleri ikna ettim herhalde bizde izmire taşınacağız bizi yan yana getiren her koşulda şartta yan yana olabilmeyi başarabildik. Hiçbir engelle tanışmadık bu zamana kadar allah medyum burak hocadan razı olsun

BUNLARA DA BAKIN