Kuvvetli İlişki Büyüsü

Kuvvetli İlişki Büyüsü
Büyüler

İnsanlar sevdiği kişiye ulaşabilmek, bu kişi ile birlikte olabilmek için büyü yöntemini denemektedirler. Büyü ile istediğiniz kişinin size karşı duygular hissetmesini sağlayabilirsiniz. Bu yöntem kişilerin düşüncelerini ve davranışlarını kontrol altına almaya yarar. Bu yüzden de oldukça etkilidir. Büyü yapımında genellikle üç harflilerden yardım alındığı için de etkisi daha kısa sürede görülmektedir. Bu yüzden kişiler kendileri büyü yapmaya kalkmamalıdırlar. Büyü yapımı için mutlaka bir medyuma gitmeyi tercih etmelisiniz. Kuvvetli ilişki büyüsü yapıldıktan sonra istediğiniz kişiyi rahatlıkla kendinize aşık edebilirsiniz.

Kuvvetli İlişki Büyüsü Yapım Şekli

Bu büyünün yapımı için medyumlar bir muska hazırlamaktadırlar. Muska üzerine büyü yapılacak olan kişinin ismi yazılır ve üç harflileri yardımı ile büyü tamamlanır. Bu şekilde büyü tamamlandıktan sonra mutlaka kişinin evinde bir yere saklanmalıdır. Böylece kişi büyünün etkisi altına girer ve kısa sürede size karşı düşünceleri oluşacaktır. Büyüler kişilerin iradesini kullanmayı engellediği için kişi sadece üç harflilerin verdiği vesveselere göre hareket etmeye başlayacaktır. Bu yüzden kişi büyünün etkisi altına kolaylıkla girer. Kuvvetli ilişki büyüsü yapımı zor bir büyüdür. Bu yüzden de etkileri uzun süreli olarak kişi üzerinde durur. Fakat her büyüde olduğu gibi bu büyüde de belli bir tesir etme süresi vardır. Bu süre sona erdiğinde ise kişi artık tamamen büyünün etkisi altından çıkar ve ona göre hareket etmeye başlayacaktır.

Kuvvetli İlişki Büyüsü Tesir Etme Süresi

Kuvvetli ilişki büyüsü tesir süresi bitmeden önce mutlaka yeniletilmesi gereken bir büyüdür. Bu büyü yeniletildiği sürece devamlılığı sağlanacaktır. Kuvvetli ilişki büyüsü yapıldıktan sonra tesir süresi sona erdiğinde gene aynı medyuma gidilerek aynı işlemlerin tekrar edilmesi gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyü eski tesirini geri kazanacaktır. Büyü yeniletilmez ise kişi eski hayatına ve normal davranışlarına geri dönecektir. Bu yüzden mutlaka büyünün tesir süresi sona ermeden kişinin size karşı olan davranışları değişmeden önce  büyünün yeniletilmesi gerekmektedir. Bu şekilde sevdiğiniz kişi ile birlikte olmaya devam edebilirsiniz. Tesir süresi büyülerin devamlılığı için çok önemli bir konudur.

Uzun Süreli İlişki Yaşamak

Büyüler genel olarak eski zamanlardan bu yana aşk için uygulanan ve tercih edilen bir mistik yöntemdir. Bu yöntemi kullanarak insanlar sevdikleri kişiye kolaylıkla ulaşmaktadırlar. Bu şekilde insanların duygu ve düşüncelerini kontrol altına alabilirsiniz. Büyü yapımında genellikle üç harflilerden de yardım alınmaktadır. Bu şekilde kişilerin daha hızlı büyünün etkisi altına girmesi sağlanır. Uzun süreli aşk büyüsü yapıldıktan sonra kişi anında büyünün etkisi altına girerek hareket edeceği için kısa sürede size aşık olacaktır. Büyünün etkisi çok büyük olduğu için mutlaka medyuma gidilerek yapılması gerekmektedir. Kişiler kesinlikle kendileri büyüyü yapmaya kalkmamalıdırlar. Aksi taktirde büyünün tüm olumsuz özelliklerini üzerinize çekebilirsiniz.

Uzun Süreli Aşk Büyüsü Yapım Şekli

Bu büyü uzun süreli olarak kişi üzerinde etki etmesi için muskaya yazılmaktadır. Büyü yapılacak olan kişinin ismi üç harflilerin yardımı ile bir kağıt parçası üzerine yazılır ve muska şeklinde katlanır. Tılsımlı sözcüklerde söylendikten sonra büyü tamamlanır. Tamamlanan muskanın mutlaka kişinin evinde bir yere saklanması gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyünün etkileri kişi üzerinde görülecektir. Büyünün etkisi ve üç harflilerin verdiği vesveseler ile kişi artık sürekli olarak sizi düşünmeye başlayacaktır. Artık kişi bu düşüncelerin ağırlığına dayanamaz ve kısa sürede sizinle birlikte olacaktır. Uzun süreli aşk büyüsü yapıldıktan sonra sevdiğinize kavuşacaksınızdır.

Büyünün Kişi Üzerindeki Etki Süresi

Her büyüde olduğu gibi bu büyüde de belli bir tesir süresi vardır. Bu tesir süresi sona erdiğinde ise kişi artık tamamen büyünün etkisi altından çıkacağı için iradesi ile hareket edecek ve sizi terk edecektir. Bu yüzden mutlaka büyünün tekrar edilmesi gerekmektedir. Büyü tekrar edildiği sürece varlığını kişi üzerine devam ettirir. Uzun süreli aşk büyüsü yeniletilme işlemi için kişi tekrar medyuma gitmelidir. Medyum tekrar bir aşk muskası yazar ve diğer muska ile yeri değiştirilmelidir. Bu yeniletme işlemi mutlaka büyünün tesiri sona ermeden önce yapılmalıdır. Aksi taktirde kişi büyünün etkisi altından çıkacağı için kısa sürede eski hayatına geri dönerek sizi terk edecektir. Böyle bir durumla karşı karşıya kalmamak için mutlaka tesir süresine dikkat etmelisiniz.

Son Güncelleme: 00 0000 00:00

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

BUNLARA DA BAKIN