Kuvvetli Kalp Bağlama Büyüsü

Kuvvetli kalp bağlama büyüsü yeniletilme işlemlerini hiçbir şekilde kendiniz yapmaya kalkmamalısınız. Mutlaka medyuma giderek büyünün en başından yeniletilmesini sağlamanız gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyü etkisini gene kişi üzerinde göstermeye devam edecektir.

PAYLAŞ

Büyü yöntemlerini tercih ettiğinizde karşınızdaki insanın tüm iradesi ve mantığı kaybolur. Kişi tamamen büyünün etkisi ile hareket etmeye başlar. Bu yüzden büyü ne kadar güçlü olursa büyünün etkileri de kişi üzerinde o kadar uzun ve tesirli bir şekilde görülecektir. Kuvvetli kalp bağlama büyüsü çok güçlü bir büyü olduğu için kısa zaman içerisinde karşı tarafı kontrolü altına alır. Bu yüzden de kişi artık tamamen büyü nasıl isterse o şekilde hayatını yaşamaya başlayacaktır. Büyü etkisi ile kısa zamanda size kalbini bağlayacaktır. Büyülerin gücü çok büyük olduğu için istediğiniz amaca kısa zamanda ulaşacaksınızdır. Bu şekilde kolaylıkla sevdiğiniz kişi ile birlikte olabilirsiniz. Fakat kuvvetli büyülerin gücü çok büyük olduğu için yapımı da bir o kadar zordur. Bu yüzden bu tarzda büyülerin yapımı için mutlaka çok dikkatli olmalısınız. Kendiniz herhangi bir şekilde büyü yöntemini uygulamaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde büyünün gücü sizi sarmaya başlayacak ve siz anlamadan sizi de içine çekecektir. Bu yüzden mutlaka büyünün yapımı için medyuma gitmeyi tercih etmelisiniz. Ancak bu şekilde büyünün gücünden kendinizi koruyabilirsiniz. Ayrıca medyumalar büyünün çok daha hızlı kişi üzerinde nüfus etmesini sağlamak için üç harflileri kullanmaktadırlar. Bu varlıkların gücü çok büyük olduğu için bazı durumlara da kişilere musallat olabilmektedirler. Bu gibi durumlarla da karşılaşmamak için mutlaka medyuma gitmelisiniz.

Kuvvetli Kalp Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır

Kuvvetli büyülerin yapımı da oldukça zordur. Bu yüzden medyuma gitmeniz şarttır. Bu bağlama büyüsü için medyum asma kilit kullanmaktadır. Bu kilit kişinin kalbi yerine geçer ve büyülü sözcükler kilit üzerine okunarak en son kişinin ismi de kilit üzerine yazılarak kilitlenir. Daha sonra mutlaka bu büyülü kilidin bir suya atılması gerekmektedir. Ancak bu şekilde kişi üzerindeki etkisini göstermeye başlayacaktır. Bu şekilde büyü etkisini göstermeye başladığında kişi büyünün etkisi altına girerek hareket etmeye başlayacaktır. Kişi artık sürekli olarak sizi isteyecektir. Bu yüzden de sürekli sizin yanınızda olmak ister. Kısa zamanda kişi kafasındaki siz düşüncesinden yorulur ve size gelerek duygularını açar. Özellikle üç harfliler sürekli olarak kişini size aşık olması ve alışması için kulağına sizin hakkınızda olumlu şeyler fısıldarlar. Kişi de bu vesveselere göre hareket etmeye başlayacaktır. Kuvvetli kalp bağlama büyüsü yapıldıktan sonra bu şekilde kişi üzerinde etkisini göstermeye başlayacaktır. Kişi size bu büyü sayesinde aşık olacaktır.

Kuvvetli Kalp Bağlama Büyüsü Tesir Süresi Nedir

Büyülerin tesir süreleri güçlerine göre değişiklik göstermektedir. Büyünün gücü ne kadar kuvvetli ise etkisi de o kadar uzun sürecektir. Tesir süresi çok önemlidir. Eğer büyünün tesir süresi sona erer ise kişi büyünün etkisi altından çıkacağı için sizi sevmekten de vazgeçecektir. Böyle bir durumla karşılaşamamak için mutlaka medyuma giderek gene büyünün yeniletilmesini sağlamanız gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyünün yenilenmesini sağlayabilirsiniz. Kuvvetli kalp bağlama büyüsü yeniletilme işlemlerini hiçbir şekilde kendiniz yapmaya kalkmamalısınız. Mutlaka medyuma giderek büyünün en başından yeniletilmesini sağlamanız gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyü etkisini gene kişi üzerinde göstermeye devam edecektir. Tesir yeniletildikten sonra gene kişi sizi sevecektir. Sadece büyünün tesir süresi bitmeden önce yani kişi büyünün etkisi altından çıkmadan önce yeniletilmesine önem vermelisiniz. Aksi taktirde kişi büyüden kurtulacağı için hayatındaki bu değişikliğin farkına varacaktır ve üzerinde büyü olduğunu anlayacaktır.

Kuvvetli Kalp Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur

Bu tarz güçlü büyülerin yapılması kadar bozulması da zor ve tehlikelidir. Bu yüzden mutlaka bu büyülerin bozulması için medyuma gitmeniz gerekmektedir. Medyum büyünün bozulmasını sağlayacaktır. Özellikle Kuvvetli kalp bağlama büyüsü üç harfliler kullanılarak yapılan bir büyü olduğu için bu varlıklar büyünün bozulmasını istemeyebilirler. Medyum onlarla iletişime geçerek büyünün bozulmasını sağlar. Fakat siz bu varlıklar ile iletişime geçtiğinizde size musallat olabilirler. Böyle bir durumla karşılaşmamak için mutlaka medyuma giderek büyünün bozulmasını sağlamalısınız. Ancak bu şekilde siz büyüden zarar görmeyeceksinizdir. Medyum büyüyü bozduktan sonra kişi normal bir şekilde hayatına kaldığı yerden devam edecektir ve sizi de kısa süre içerisinde unutacaktır. Büyü bozulduktan sonra kişi üzerinde büyü olup olmadığını anlamaz. Bu yüzden bir sıkıntı yaşamayacaksınızdır.

Kuvvetli Kalp Bağlama Büyüsü Yaptırmak Günah mıdır?

Büyü yöntemi ile ilgili dinimizde pek çok şeyden bahsedilmektedir. Bu yöntemi kullandığınızda insanların hayatlarına ve kaderlerine müdahale etmiş olursunuz. Bu yüzden de Allah’ şirk koşmuş sayılırsınız. Bu da en büyük günahlardan biridir. Hiçbir şekilde dinimize göre büyü ve bunun gibi yöntemleri kullanarak amacınıza ulaşmak için insanların hayatlarını değiştirmeye çalışmamalısınız. Aksi taktirde büyü yöntemini kullanan kişiler dinimize göre mutlaka cezalandırılacaklardır. Büyü yapan ve yaptıran kişiler ne amaçla bu yöntemi kullanırlarsa kullansınlar mutlaka cehennem ile cezalandırılacaklardır. Bu yüzden bizler büyü yöntemini kullanmayı kesinlikle tercih etmiyoruz. Sizlere de bu yöntemi kesinlikle tavsiye etmiyoruz. Bu yöntemi kullanmak yerine daha normal yollar ile sevdiğiniz kişinin kalbine girmeye çalışmanız sizin için çok daha iyi olacaktır. Bu şekilde Kuvvetli kalp bağlama büyüsü kullanmadan kendiniz sevdiğiniz kişiyi etkilediğinizde kişi sizi gerçekten sevecektir ve bu yüzden de gerçek duygular ile yanınızda olacaktır. Bu şekilde sevdiğiniz kişi ile olmak sizin için çok daha iyi olacaktır.

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 3

  • Burcu | 03 Haziran 2020 21:58

    2 ay önce ciddi adımlara ilerleyen sevgilimi evlilik korkusu nedeniyle kaybetmiştim. Bian sevgilime bu olanlar ağır geldi diyerek beni terk etmişti. Çok üzüldüm ve ağladım bu arada hemen yakın arkadaşım medyum buraktan bahsetti ve numarasını verdi. Hemen arayarak hamaylı yaptırdım. Şuan nişanları taktık. İsteyenler için numarasını bırakıyorum mükemmelsin hocam 05533718994

  • ecem | 22 Mayıs 2020 16:51

    Bennmde sevgilim kısa süre önce bni bi kızla aldattı ve terk etti ben bu durumu yediremedim kendime tabi onları ayırmak için bir sürü şey yaptım ama yok banamısın demedi sonra medyum burak hocaya gitmye karar verdim başka türlü çünkü kendim bu durumla başa çıkamadım sonra medyuma gittim tekrar sevgilim bana aşık olsun diye aşk celbi yatırdım sonra medyum burakın demesine göre aşk celbi biraz uzun süre etki debilirmiş bi yaklaşık 90 gün kadar beklemdim ben ama sonunda işe yaradı sevgilim Bna tekrar geri döndü gene beni seviyo ve o kızdan da resmen nefet ediyo şimdi tekrar bir aradayız ve beni bi dha hiç aldatmadı

  • murat | 15 Mayıs 2020 20:22

    Askerden geleli 3 ay falan oldu askere gitmeden once bi kız vardı bana aşıktı kendisini askere gideceğim için istememiştim ama benim için yapmayacağı sey yoktu telefonlarını açmadığım zamanlarda evimin kapısına kadar gelip not bıraktığını bilirim o zamanlar daha 17 yasındaydı ben 19 yasındaydım askere gidecektim bide kendisini küçük olarak gördüm askerdeyken doğum günümde gizli numaradan birsi aradı o zaman nöbet tutuyodum gece 01:00 gibi bişeydi herhalde saat birisi aradı açtım doğum günün kutlu olsun dedi ilkten sesini tam alamadım kim olduğunu bilemedim adını sordum söylemedi ama oydu biraz sesini değiştirdi aradan uzu bir zaman geçti askerden geldim kendisinin evini biliyodum çalıştığım bi dükkan vardı onun üst katında oyuruyodu gittim o dükkanın oralarda buldum kendisini bana hala aşıkmısın dedim evet dedi ama o ışığı onda göremedim yani bir sekilde benden soğmus ogün birlikte zaman geçirdik kendime yeni sim krt aldım ona da aldım ikimizde sıfırdan başlayalım dedim telefonlarımıza taktık sim kartları gittik evimize akşam oldu telefon etmek istedim ama yeni aldığım numarayı değil esi numarasını açmış niye diye sordum ben istemiyorum dedi seninle görşmek fikri niye değişlti bilmiyorum ondan sonra sen bilirsin dedim ama bus efer kaçan taraf o olunca ben kendimi onun yanında olmam gerektiğini düşünüp hep içlendim. İki ay boyunca ne yaptıysam olmadı beni silmiş kafasından sonra aşk celbi yaptırdım medyum burak hocaya durumumu anlattımbu kız beni çok seviyodu birden bire benden soğudu niye böyle yaptı dedim aşk celbiyle sana yenidenaşık olmasını sağlarız inşallah dedi yaptırdım geçen gün mesaj attı bana yeni aldığımız hattı tak konuşalım diye o kadar sevindim miki anlatamam niye böyle yaptın dedim bi an senden soğudum niye bilmiyorum dedi ama seviyorum seni dedi allah razı olsun burak hocadan onun sayesinde kendime inşallaj yuva kurucam

BUNLARA DA BAKIN