Kuvvetli Sarımsak Büyüsü ile Ayrılık

Kuvvetli sarımsak büyüsü ile ayrılık tesir süresini mutlaka yeniletilmesi gerekmektedir. Büyü yeniletildiği sürece tesiri devam edecektir. Tesir süresi sürdüğü sürece çift ayrı kalacaktır. Büyünün yeniletilmesi için kişilerin mutlaka tekrar aynı medyuma gitmeleri gerekmektedir.

PAYLAŞ

Büyüler farklı yapılış şekillerine sahiptir. Bu yapım şekillerine öre büyülerin güçleri birbirlerinden farklılık gösterir. Özellikle bazı büyülerin gücü o kadar büyüktür ki çok kısa bir süre içerisinde kişiler üzerinde etki eder ve amacınıza hemen ulaşmanızı sağlarlar. Bu büyüler genel de kara büyülerdir. Kara büyüler yapımı en zor olan büyülerdir ve bu büyülerin yapımında genelde üç harfliler kullanılmaktadır. Bu varlıklar büyünün çok daha etkili ve kısa zamanda kişiler üzerinde tesir etmesini sağlarlar. Bu şekilde büyü yöntemini kullanarak istediğiniz amaca ulaşabilirsiniz. Kuvvetli sarımsak büyüsü ile ayrılık da bu büyülerden biridir. Bu büyüyü hangi çift üzerinde kullanırsanız kullanın çok kısa bir süre içerisinde çift ayrılık kararı alacaktır. Bu şekilde çiftlerin arasına soğukluk girmesine sebep olabilirsiniz. Bu büyü yapımı zor bir büyü olduğu için siz büyüyü yapmaya kalkmamalısınız. Bunun yerine mutlaka medyuma gitmeyi tercih etmelisiniz. Aksi taktirde büyüden siz olumsuz yönde etkilenmeye başlayacaksınızdır. Böyle bir durum yaşamamak için mutlaka medyuma giderek büyünün gerçekleştirilmesini sağlamanız gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyü yönteminden olumsuz yönde etkilenmeyeceksinizdir. Bu büyüyü medyum yaparken üç harflilerin gücünü kullanır. Bu yüzden de büyü çok daha etkili bir hale gelir. Büyü bu şekilde uygulanmaktadır.

Kuvvetli Sarımsak Büyüsü ile Ayrılık Nasıl Uygulanır

Bu büyünün uygulanması için mutlaka medyuma gitmeyi tercih etmelisiniz. Medyum büyünün yapımı için birkaç diş sarımsağı ezer ve büyülü sözcükleri okumaya başlar. Daha sonra bu sarımsaklar bir bez içerisine alınarak güzelce sarılır. Bez üzerine büyü yapılacak olan çiftin ismi de okunduktan sonra büyü üç harflilerin yardımı ile tamamlanmış olacaktır. Bu şekilde büyü bitirildikten sonra bu bezin mutlaka kişilerin evlerinde bir yere güzelce kimsenin görmeyeceği bir şekilde saklanması gerekmektedir. Aksi taktirde bu büyü bulunur ya da fark edilir ise büyünün tüm etkisi kişiler üzerinden kalkacaktır. Bu yüzden büyünün saklanmasına çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Büyü kısa süre içerisinde kişiler üzerinde etkisini göstermeye başlayacaktır. Büyü etkisi altına giren çift sürekli olarak sebepsiz yere kavga etmeye başlayacaktır. Bu yüzden de artık birbirlerine karşı olan saygılarını kaybederler. Kısa zaman içerisinde çift birbirinden ayrılma kararı alacaktır. Bu şekilde Kuvvetli sarımsak büyüsü ile ayrılık kişiler üzerinde etkisini göstermeye başlar. Özellikle büyü yapımında üç harfliler kullanıldığı için bu varlıklar sürekli olarak olumsuz yönde kişilere vesvese vermeye başlayacaklardır. Kişiler de artık bu vesveselere göre hareket ederek kavga ederler. Çift artık kendi iradesi dışında tamamen büyü nasıl isterse o şekilde davranmaya başlayacaktır. Bu şekilde çiftlerin ayrılmalarını sağlayabilirsiniz.

Kuvvetli Sarımsak Büyüsü ile Ayrılık Tesir Süresi Nedir

Tesir süresi büyüler için oldukça önemlidir. Eğer bir büyünün tesir süresi sona erer ise kişi üzerindeki tüm etkisi ortadan kalkacak ve kişi normal hayatına geri dönecektir. Kuvvetli sarımsak büyüsü ile ayrılık tesir süresini mutlaka yeniletilmesi gerekmektedir. Büyü yeniletildiği sürece tesiri devam edecektir. Tesir süresi sürdüğü sürece çift ayrı kalacaktır. Büyünün yeniletilmesi için kişilerin mutlaka tekrar aynı medyuma gitmeleri gerekmektedir. Kendiniz hiçbir şekilde büyü yöntemini yenilemeye kalkmamalısınız. Aksi taktirde büyü sizi saracak ve farkına bile varmayacaksınızdır. Büyü tesiri yeniletildikten sonra kişiler tekrar büyünün etkisi altına girerler ve gene birbirleri ile kavga etmeye başlayacaklardır. Büyünün devamlılığı için tesir süresinin yeniletilmesi çok önemlidir. Mutlaka tesir süresini arada kontrol etmelisiniz ve yeniletilmesini sağlamalısınız.

Kuvvetli Sarımsak Büyüsü ile Ayrılık Günah mı?

Bu ve bunun gibi büyü yöntemleri dinimize göre çok büyük günahtır. Kişiler hiçbir şekilde büyü yöntemini kullanarak amaçlarına ulaşmaya çalışmamalıdırlar. Aksi taktirde kişiler dinimize göre mutlaka cezalandırılacaklardır. Bu kişiler cehenneme gideceklerdir. Büyü yaptığınızda insanların kaderlerini değiştirip Allah’a şirk koşmuş olursunuz. Bu yüzden hiçbir şekilde büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemeli ve günaha girmemelisiniz. Bizler büyü yöntemini kullanmayı tercih etmiyoruz. Sizlere de kesinlikle bu yöntemi tavsiye etmiyoruz. Bu yöntemi kullanmak yerine kendi hayatınız ile ilgilenmeli ve insanların ilişkilerinin bitmesine sebep olmamalısınız. Dinimizce insanların hayatlarına müdahale etmek ve onların kötülüğünü istemek de çok büyük günahtır. Hiçbir şekilde insanların hayatlarının değişmesine sebep olmamalı ve onların mutluluklarına karışmamalısınız.

Kuvvetli Sarımsak Büyüsü ile Ayrılık Nasıl Bozulur

Gücü büyük ve tesiri kuvvetli olan büyülerin yapılması da bozulması da oldukça zordur. Bu yüzden bu tarz büyülerin yapımı ve bozulması için kişilerin mutlaka medyuma gitmeleri gerekmektedir. Medyuma gitmeden kendiniz kesinlikle bu büyü yöntemini bozmaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde büyünün etkisini kendi üzerinize çekmiş olursunuz ve olumsuz yönde sizde etkilenmeye başlayacaksınızdır. Bu yüzden hiçbir şekilde büyüyü kendiniz bozmaya kalkmamalısınız. Mutlaka medyuma giderek büyünün bozulmasını sağlamalısınız. Medyum Kuvvetli sarımsak büyüsü ile ayrılık bozulması için üç harflilerin gücünü kullanır. Ancak kişiler üzerindeki büyü etkisi bu şekilde ortadan kalkacaktır. Üç harfliler büyünün bozulmasını sağladıktan sonra kişiler yavaş yavaş kendi normal davranışlarına geri döneceklerdir. Belli bir zaman geçtikten sonra büyünün tüm etkisi kişiler üzerinden kalkar ve kişiler de gene eskiden olduğu gibi birbirlerini sevmeye devam ederler. Büyünün etkisi ortadan kalktıktan sonra hiçbir şekilde kişiler üzerlerinde büyü olup olmadığını anlamazlar gene normal bir şekilde yaşamaya devam edeceklerdir.

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 2

  • emine | 22 Mayıs 2020 17:24

    BEende aynı şeyi yaşadım önce büyü yaptırıyım diye başka bi medyuma gittim sonra beklyiroum bekliyorum bişiy olduğu yok medyumu aradım telefon çalmadı bile adam dolandırıcı çıktı bi de o kadar para vermiştim gerçekten çok üzüldüm sonra bi arakdaşım bana medyum burak hocayı tavsiye ettim ama ona da güvenemedim başta sonra işlem yaptırdık bende dedim bu sefer işlem işe yararsa verrim parayı yosa vermem ben böyle böyle bişiy yaşadım dedim sonra medyum burak hoca işlemi yaptı gerçekten de işlem işe yaradı bi de adamı dediği süre içerisinde işe yaradı o yüzden ben medyum burak hocadan çok memnununm bir şey olduğu zaman arayp soradabiliyosunuz ona ulşamk çok kolay

  • suzan | 15 Mayıs 2020 21:15

    İki sene önce kocamla ayrıldık bir sene sonra yeniden birleştik ama resmiyette veya imam nikahı falan kıymadık aynı evde yaşıyoruz şimdi yine ayrılmak istiyorum çünkü ben böyle yasamak istemiyorum en resmi nikah kıymak istiyorum o istemiyor böyle iyiymişiz bilmem neymiş kendisinden ayrulmak istememe rağmen kabul etmedi tehdit etti beni psikolojisi iyice bozulmuş bende de kabahat var ayrulmısız bidaha niye birleştim sanki adam olmuş kendime o kadar kızıyorum ki anlatamam ben sarımsak büyüsüyle ayırma büyüsü yaptırmak istedim sağolsun bi tane medyum beni dolandırdı 3 defa para gönderdim kendisine benim kocam inatçıymış büyü işlemiyormuş inadını kırma büyüsü yapacaz sonra ayırma büyüsü yapacaz heosini yaptıdım şimdi telefonuma hala bakmıyor allahın cezası adam. Hakkımı sana da helal etmiyorum sonra bi tanıdık medyum burak hocanın telefonunu buluş internetten iyi bi medyummuş ona da inanmadım ama aradım ayırma hamaylı yaptı büyü değil buseferki çalışma ayırma hamaylıyla benden soğur uzaklaşır mantığı olacak dedi. Bira zaman geçtikten sonra hakketten benden soğudu bi kadın bulmuş kendisine onunla dost hayatı yasıor beni unuttu gitti valla hiç üzülmedim aksine yaprıgı bu hareketten memnunluk duhdum benden uzak olsun allaha yakın olsun kadınla evlenir mi ayrılırmı bana geri dönmesi medyum burak hoca işimi çözdü diğer medyum dolandırdı demekki neymiş medyumdan medyuma göre değişkenik gösteriyor bu büyü süreçleri…..

BUNLARA DA BAKIN