Mum Büyüsü Tutarmı?

Mum Büyüsünün yapımında üç harfliler kullanıldığı için bozulması için de gene üç harfliler gerek vardır. Eğer kişi büyüyü kendisi bozacak ise karşılaşacağı olumsuzluklara hazırlıklı olmalıdır. Çünkü kişi kendi başına büyüyü bozmaya kalkar ise büyünün bozulması da yardımcı olacak üç harfliler size musallat olacaklardır.

PAYLAŞ

Mum Büyüsü kişilerin sevdiği insana kavuşabilmeleri için denedikleri bir büyüdür. Bu büyünün gücü çok büyüktür. Mum Büyüsü özel olarak bir ritüelle uygulandığı için gücü hemen kişi üzerinde etkisini gösterir. Fakat bu büyünün yapılmasında çok dikkatli olmak gerekir. Büyü yapımı için kişilerin mutlaka medyuma gitmesi gerekir. Kendiniz de büyüyü yapabilirsiniz ama gerekli işlemleri uygularken çok dikkatli olmanız gerekmektedir. Mum büyüsü tutarmı diyenler işlemleri doğru yaptılar ise başarılı olmuşlardır. Fakat kişiler büyünün yapımında dikkatli olmazlar ise büyünün olumsuz etkileri ile karşılaşacakları. Ayrıca büyü yapımını üç harfliler ile tamamlamanız gerekmektedir. Bu yüzden eğer yanlış bir şeyler yaparsanız üç harfliler size musallat olabilirler. Bundan dolayı ya büyüyü medyuma giderek yaptırmalısınız ya da büyünün yapımı için çok dikkatli olmalısınız. Mum Büyüsü yapıldıktan sonra kendinize aşık edemeyeceğiniz bir kişi yoktur. İstediğiniz kişi ile bu büyü sayesinde mutlu olabilirsiniz.

Mum Büyüsü Yaptırmak Günah mıdır?

Büyü yöntemi dinimize göre çok büyük günahtır. En büyük günahlardan biri olarak sayılan bu yöntemi kullanmamalısınız. Bizler kesinlikle sizlere bu yöntemi tavsiye etmiyoruz. Bu yöntemi kullanmak yerine doğal yöntemleri deneyerek sevdiğiniz insan ile birlikte olmayı denemelisiniz. Mum Büyüsü tutarmı diyenler mutlaka büyünün sonuçlarına katlanacaklardır. Bu yüzden büyülerin sonuçlarına katlanmalısınız. Büyü yöntemini kullananlar dinimize göre cehennem ile cezalandırılacaklardır. Ayrıca büyü yöntemi haramdır.

Mum Büyüsü Nasıl Yapılır?

Mum Büyüsü yapımı için boş ve karanlık bir oda tercih etmelisiniz. Büyü yapımında mumlar ile zemine şeytan üçgeni oluşturulur. Bu şeytan üçgeninin içine büyü yapılacak olan kişinin ismi yazılır. Daha sonra üç harfliler kullanılarak büyünün tamamlanması sağlanır. Büyü bittikten sonra artık kişi 72 saat sonra kişi büyünün etkisi ile sürekli olarak sizi düşünmeye başlayacaktır. Sürekli olarak kişi sizi düşündüğü için artık size karşı olan duygularını açığa vuracaktır. Bu şekilde sevdiğiniz kişi ile kısa sürede birlikte olacaksınızdır. Mum Büyüsü tutarmı diyenler kısa sürede sevdiklerine kavuşacaklardır. Bu büyü yöntemini kullandığınızda karşı  taraf hiç bir şekilde size karşı koyamayacaktır. Büyü tamamlandıktan sonra büyünün etkileri tamamen kişiyi sarar. Böylece kişi sadece sizinle olmayı hayal edecektir. Özellikle büyünün yapımı üç harfliler kullanılarak yapıldığı için kişi tamamen bu vesveselere göre hareket etmeye başlar. Büyünün ilerleyen sahalarında bu vesveseler giderek artacaktır. Bu yüzden de kişi çok daha hızlı bir şekilde sizin etkinize kapılacaktır.

Mum Büyüsünün Etki Etme Süresi

Mum Büyüsü yapıldıktan sonra etkisi diğer Büyülere göre çok daha fazla sürecektir. Bu yüzden büyünün yeniletilme işlemleri için kişinin acele etmesine gerek yoktur. Bu büyünün gücü çok büyük olduğu için tesir süresini çok sık kontrol etmenize gerek yoktur. Fakat büyünün tesiri sonsuza dek sürmez. Bu yüzden mutlaka belli bir süre sonra büyünün mutlaka yeniden aynı şekilde uygulanması gerekecektir. Büyü gene aynı şekilde yeniletildiğinde kişinin üzerinde aynı şekilde etkileri sürmeye devam eder. Bu şekilde sevdiğiniz kişi ile birlikte olmaya da devam edeceksinizdir. Mum Büyüsü tutarmı diyenler büyünün bu tesir süresine çok dikkat etmelilerdir. Eğer kişiler büyünün tesir süresine dikkat etmezlerse kişi büyünün etkisi altından çıkacaktır ve yavaş yavaş sizden soğumaya başlayacaktır. Kişi kısa zamanda sizden ayrılma kararı alacaktır. Bu yüzden büyü tutmuş olsa bile büyünün tesir süresine dikkat edilmesi gerekmektedir.

Mum Büyüsü Nasıl Bozulmalıdır?

Mum Büyüsünün yapımında üç harfliler kullanıldığı için bozulması için de gene üç harfliler gerek vardır. Eğer kişi büyüyü kendisi bozacak ise karşılaşacağı olumsuzluklara hazırlıklı olmalıdır. Çünkü kişi kendi başına büyüyü bozmaya kalkar ise büyünün bozulması da yardımcı olacak üç harfliler size musallat olacaklardır. Bu yüzden kendiniz büyü bozma işlemi yapmamalısınız. Medyuma giderek büyünün bozulmasını sağlamalısınız. Medyum üç harfliler ile konuşur ve kişi üzerindeki büyünün bozulması için bu varlıkları ikna eder. Ancak bu şekilde kişi üzerindeki büyü bozulacaktır. Mum Büyüsü Yaptım Tuttu diyenler büyünün bozulmasında da çok dikkatli olmalılardır. Mum Büyüsü bozulduktan sonra kişi yavaş yavaş zamanla büyünün etkisi altında çıkacaktır. Kişi büyünün etkisinden çıktıktan sonra üzerinde büyü olup olmadığının farkına varamaz. Bu yüzden de kişi normal hayatına geri dönecek ve sizi de terk edecektir. Olup bitenin farkına varmayacaktır.

Mum Büyüsü Neden Yapılmamalıdır?

Mum Büyüsü gibi bir büyüyü yapmayı tercih etmemelisiniz. Büyü çok tehlikeli olduğundan dolayı gene dönüp dolanıp büyü sizi etkileyecektir. Bu yüzden kişi de mutlaka büyünün gücünden etkilenmeye başlayacaktır. Büyü ilerleyen sahalar da çok daha güçlü olacağı için sizi de etkisi altına alır. Sizde yavaş yavaş büyü yüzünden normal davranamaz hale gelirsiniz.  Özellikle bu konuda çok dikkatli olmanız gerekmektedir. Büyünün sizi de etkilenmemesi için kendinizi korumaya almalısınız.

Büyülerin olumsuz etkilerinden korunmak için kendinize bir koruma muskası yazdırabilirsiniz. Bu muska sizi olası büyünün Tesirleri den koruyacaktır. Bu şekilde büyüden etkilenmeden sevdiğiniz kişi ile birlikte olmaya devam edebilirsiniz. Aksi taktirde büyü dizide sarar ve özellikle üç harfliler size de musallat olacaktır. Bu durum çok daha tehlikelidir. Mutlaka büyüden korunmak için kendinize koruma muskası yazdırmalı ve bu muskayı sürekli olarak üzerinizde taşımalısınız.

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 4

 • ekerme | 02 Mayıs 2020 21:06

  Gül arkadaşım medyum Burak demiş aslında buradan telefon numarasını verin demek yerine internetten medyum burak telefon numarası diye araştırsan çok kısa bir süre içinde telefon numarasına uılaşabilirdin bilmiyorum numara isteyeli baya zaman olmuş belkide bulmuşsundur ben hem senin adına hem de belki diğer arkadaşların ihtiyacı olur diye medyum Burak hocanın telefon numarasını veriyorum 0 553 371 89 94

 • Gül | 21 Mart 2020 22:45

  vildan hilal hangi medyuma yaptırdınız telefon numarası verir misiniz çok acil.

 • Vildan Hilal | 16 Aralık 2019 23:07

  ben yaptırdım çok çok işime yaradı ama yazımı iyi oku Atiye, Ben mum büyüsü yaptırmak için bazı medyumlara ulaştım yaptırdım dolandırıldım. Sevdiğime kavuşmak için büyüden başka tesellim yoktu. Sonra bir medyuma denk geldim ismi Medyum Burak. Kendisine mum büyüsü yaptırmak istediğimi söyledim hatta daha önce dolandırıldığımdan bahsettim. Mum büyüsü yerine bağlama celbi yapalım demişti ne diye sorduğumda baya anlatmıştı. Yanlış hatırlamıyorsam yaptırdıktan 1 hafta sonra gözle görülür değişimler oldu. İnan bana çok faydasını gördüm.

 • Atiye | 15 Aralık 2019 22:34

  bu zamana kadar hayatında hiç mum büyüsü yaptırıp da tutan oldu mu? Lütfen bende yaptırmak istiyorum işlemden sonuç alan varsa söylesin sonuç alamadıysanız da söyleyin boşuna emek vermeyeyim hayal kırıklığına uğramak istemiyorum.

BUNLARA DA BAKIN