Muskayla Soğutma Büyüsü

Muskayla ya da herhangi bir yolla büyü yapmak kesinlikle dinimize göre çok büyük günahtır. Müslüman bir kişi hiç bir şekilde büyü yöntemini kullanmaya kalkmamalıdır. Dinimize göre büyü yapmak, ve yaptırmak çok büyük günah olduğu için yasaklanmıştır. Bizler hiç bir şekilde büyü yöntemini uygulamayı tercih etmiyoruz ve sizlere de kesinlikle bu yöntemi tavsiye etmiyoruz.

PAYLAŞ

Soğutma Büyüsü genel olarak çiftlerin, arasını bozmak ve onların ayrılmaları için uygulanan bir büyü türüdür. Bu büyü çok güçlü olduğu için kara Büyüler arasında yer alır ve kısa süre içerisinde etkisini kişiler üzerinde göstererek amacınıza ulaşmanızı sağlar. Bu büyü ile istediğiniz kişilerin ayrılmasını sağlarsınız. Bu büyü pek çok farklı şekilde uygulanmaktadır. Genelde muskaya yazılan Büyüler çok daha etkili olduğu için bu yöntem daha çok tercih edilmektedir. Bu yöntemi kullandığınızda rahatlıkla istediğiniz kişilerin birbirlerinden ayrılmasını sağlayabilirsiniz. Muskayla Soğutma Büyüsü yapıldıktan sonra kişilerin davranışları tamamen değişecektir. Kişiler artık tamamen büyü nasıl isterse o şekilde hareket edeceklerdir. Fakat bu büyü yöntemi çok etkili olduğundan dolayı mutlaka kişilerin medyuma giderek büyüyü yaptırmaları gerekmektedir. Kendinizde büyü yöntemini uygulayabilirsiniz. Fakat bu muskanın yazılması sırasında medyum üç harflilerden yardım alır. Bu yüzden siz büyüyü yaparken üç harfliler ile iletişime geçmeniz gerekeceği için size musallat olmaları gibi durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu yüzden büyü uygulamasını kendiniz yapmak yerine mutlaka medyuma giderek yaptırmalısınız. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır. Büyüyü medyuma yaptırdığınızda artık hiç bir şekilde büyü sizi etkilemez ve tehlikeleri ile de karşı karşıya kalmazsınız. Büyüyü bu yüzden mutlaka medyuma giderek yaptırmanız gerekmektedir.

Muskayla Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır

Muskayla Soğutma Büyüsü yapımı için medyuma gittiğinizde medyum ilk olarak bir kağıt üzerine soğutma Büyüsünü yazar ve  harflileri kullanarak muskanın kapatılmasını sağlar. Muska yazıldıktan sonra mutlaka kişilerin evlerinde bir yere saklanmalıdır. Muska kişinin evinde durduğu sürece etkilerini göstermeye başlayacaktır. Özellikle muskanın kişilerin evinde durmasına ve hiç bir şekilde açılmamasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Ancak bu muska açılır ise kişi üzerindeki tüm etkisini kaybeder. Bu yüzden hiç bir şekilde muskanın açılmaması ve çok iyi bir şekilde saklanması gerekmektedir. Muskayla Soğutma büyüsü yapıldıktan sonra kısa zaman içerisinde etkilerini kişiler üzerinde göstermeye başlar. Artık kişiler kendi iradelerini kullanamaz hale gelirler ve büyü nasıl isterse o şekilde hareket etmeye başlayacaktır. Bu yüzden de kısa zamanda birbirleri ile kavga etmeye başlayacaktırlar. Özellikle bu büyü üç harfliler kullanılarak yapıldığı için sürekli olarak üç harfliler kişilere vesvese verirler. Kişiler de bu vesveselerin tesiri altına girerek birbirlerine karşı kötü davranmaya başlarlar. Bu şekilde büyü ilerledikçe kişilerin kavgaları da büyüyecektir ve birbirlerinden tamamen nefret eder hale gelirler. Bu büyü ile rahatlıkla kişilerin birbirine düşmesini ve ayrılmalarını sağlayabilirsiniz. Büyü Tesir ettiği sürece kişiler üzerinde etkileri görülecektir. Eğer büyünün Tesir süresi biter ise kişiler büyünün etkisi altından çıkacağı için tekrar birbirlerine geri döneceklerdir. Bu yüzden büyülerin Tesir süreleri çok önemlidir. Mutlaka Tesir süresine dikkat etmeniz gerekmektedir.

Muskayla Soğutma Büyüsü Tesir Süresi Nedir

Muskayla Soğutma Büyüsü tesiri çok güçlü bir büyü olduğu için oldukça uzun süreli olarak kişiler üzerinde etkisini sürdürmeye devam eder. Fakat ne kadar kuvvetli bir büyü olsa da belli bir süre geçtikten sonra kişi büyünün etkisi altından çıkacaktır. Bu yüzden büyülerin Tesir süresi sona ermeden önce mutlaka yeniletilmesi gerekmektedir. Aksi taktirde amacınıza ulaşamazsınız. Büyünün yeniletilmesi için kişilerin mutlaka medyuma gitmeleri gerekmektedir. Medyuma gittiğinizde gene aynı şekilde yeni bir muska yazılacaktır. Muska tekrar yazıldıktan sonra eski muska ile yeni muskanın yer değiştirilmesi gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyünün tesir süresi yeniletilmiş olur. Büyü yeniletildikten sonra gene aynı şekilde kişiler üzerinde etkisini sürdürmeye devam edecektir. Muskayla Soğutma Büyüsü Tesir Süresi bitmeden mutlaka yeniletilmesi gerekmektedir. Eğer büyünün tesri süresi biter ise kişiler üzerlerinde büyü olduğunu anlarlar ve bu yüzden gene birbirlerine geri dönerek mutlu hayatlarını yaşamaya devam edeceklerdir. Büyünün yeniletilmesi gerektiğini kişilerin birbirlerine olan davranışlarından rahatlıkla anlayabilirsiniz. Eğer kişiler birbirlerine karşı ılımlı davranmaya başladılar ise kısa süre içerisinde büyünün etkisi bitecektir. Bu şekilde büyünün tesir süresinin yeniletilmesi gerektiğini anlayabilirsiniz.

Muskayla Soğutma Büyüsü Yapmak Günah mıdır

Muskayla ya da herhangi bir yolla büyü yapmak kesinlikle dinimize göre çok büyük günahtır. Müslüman bir kişi hiç bir şekilde büyü yöntemini kullanmaya kalkmamalıdır. Dinimize göre büyü yapmak, ve yaptırmak çok büyük günah olduğu için yasaklanmıştır. Bizler hiç bir şekilde büyü yöntemini uygulamayı tercih etmiyoruz ve sizlere de kesinlikle bu yöntemi tavsiye etmiyoruz. Büyü yöntemini kullanan kişiler mutlaka cehennem ile cezalandırılacaklardır. Ayrıca büyü oldukça tehlikeli bir yöntem olduğu için farklı durumlarla da karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu yüzden de büyü yöntemini kullanmayı seçmelisiniz. Muskayla Soğutma Büyüsü yapıldığında çiftler gerçekten birbirlerinden nefret etmezler. Büyü süresi boyunca sadece birbirlerinden ayrı kalacaklardır. Büyü bittiğinde gene çift birbirine geri dönecektir. Yani bu büyü yöntemi geçici bir çözümdür. Bu yüzden günaha girmemelisiniz. Doğal yollarla amacınıza ulaşmaya çalışmalısınız. Bu yöntem uygulandığında kişiler istemedikleri şekilde hareket edecekleri in kendi kararlarını kendileri veremezler. Bu yüzden de kişilerin hayatı ve kaderi değişir. Dinimize göre bu yöntemi kullandığınızda Allah’ın yazdığı kaderi hiçe saymış olursunuz ve ona şirk koşmuş olacaksınızdır. Hiç bir şekilde bu büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelisiniz. Mutlaka bu yöntemi kullandığınız için cezalandırılacaksınızdır. Bu yüzden böyle bir yöntemden uzak durmalısınız.

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 2

  • helen | 22 Mayıs 2020 17:36

    Valla bene eşimin annesine soğutma celbi yaptırdım çnkü kadın evlendiğimizden beri her şeye karışıyodu artık gına geldi ya yemek yaparım aman bunu tuzu az o öylemi yapılır temzlik yaparım güzel yapamadın bi daha yap sanli çin işkencesi uygular gibi sürekli başımda onu yap bunu yap eşimde saolsun annesine toz kondurmazdı bende gittim soğutma celbi yaptrım oh iyiki de yaptırdım valla kadınadan kurtulduk artık eşim ondan soğuduğu için full bnm tarafımı tutuyo çok mutluyum valla iyi ki de medyum burak hocaya gidip bu soğutma celbini yaptırmışım şimdi kocam anneci değil tam tersine hanımcı oldu oh bende keyifini sürüyorum artık karşıan eden yok

  • ikbal | 15 Mayıs 2020 21:30

    Kısa sürede söz yaptık aradan iki ay geçtikten sonra nişanlandık nişanlımla sürekli tartışıyoruz düğün telaşesi içerisindeyiz annesini sevmiyorum çok itici bir kadın oğlunu sürekli bana karşı dolduruyor sağolsun nilanlımda anneci birisi ben soğutma celbi yaptırdım annesiyle arası bozuldu bayadır tartışmıyoru ev dizecez benm istediklerim oluyor. Düşünebiliyormusunuz çamaşır makinası alıcaz neymiş pahalıymış o markayı almayacakmışız daha ucuz markalara bakacakmışız sanane ya sananeee soğutma celbi yaptırınca aklı başına gelmiştir inşallah şimdi nişanlımda sözümden çıkmıyor o da hatasını anladı iyiyiz bakalım inşallah böyle devam eder.

BUNLARA DA BAKIN