Mutluluk Büyüsü

İnsanlar büyü yöntemini genelde sevdikleri kişi ile mutlu olabilmek için çok sık kullanmaktadırlar. Özellikle aşk büyüleri bu yüzden çok sık tercih edilmektedir. Aşk büyülerinin gücü çok büyüktür ve anında kişi üzerine tesir ederler. Bu yüzden amacınıza kısa sürede ulaşacaksınızdır.

Mutluluk Büyüsü
Büyüler
İnsanlar büyü yöntemini genelde sevdikleri kişi ile mutlu olabilmek için çok sık kullanmaktadırlar. Özellikle aşk büyüleri bu yüzden çok sık tercih edilmektedir. Aşk büyülerinin gücü çok büyüktür ve anında kişi üzerine tesir ederler. Bu yüzden amacınıza kısa sürede ulaşacaksınızdır.

İnsanlar büyü yöntemini genelde sevdikleri kişi ile mutlu olabilmek için çok sık kullanmaktadırlar. Özellikle aşk büyüleri bu yüzden çok sık tercih edilmektedir. Aşk büyülerinin gücü çok büyüktür ve anında kişi üzerine tesir ederler. Bu yüzden amacınıza kısa sürede ulaşacaksınızdır. Mutluluk büyüsü de bir aşk büyüsüdür ve yapımı oldukça zor bir büyüdür. Kişiler bu büyünün yapımı için mutlaka medyuma gitmelilerdir. Kişi kendisi internetten okuduğu güvenilir olmayan bilgilere göre büyüyü yapmaya kalktığında büyünün olumsuz özelliklerini üzerine çekecektir. Hatta bazı durumlarda kişilere üç harflilerin musallat olduğu bile görülmüştür. Bu yüzden mutlaka medyuma gidilerek büyüler yaptırılmalıdır. Mutluluk büyüsünün yapımı ne kadar iyi bir amaç için olsa da dinimizde büyü yapmak kesinlikle yasaklanmıştır.

Dinimizce büyü insanların duygu ve düşüncelerini değiştirdiği için kişilerin kaderini de değiştiren bir yöntemdir. Bu yüzden ne amaçla olursa olsun büyü yapmak ve yaptırmak kesinlikle yasaklanmıştır. Büyü yapmaya kalkan kişiler ise mutlaka bu dünya da ya da ahirette mutlaka cezalandırılacaklardır. Bu yüzden sizde büyü yapmaktan uzak durmalısınız. Bizde büyü yöntemini kullanmıyoruz ve size de kesinlikle bu yöntemi kullanmayı tavsiye etmiyoruz. Özellikle büyü yaptıran kişilerin ilerleyen zamanlarda başlarına oldukça kötü olaylar gelmektedir. Üç harfliler büyü ile uğraşan kişilere musallat olurlar ve onlara görünürler.  Böyle bir durum ile karşı karşıya kalmamak için büyü yönteminden uzak durmalısınız.

Mutluluk Büyüsü Yapım Şekli

Medyumlar genelde güçlü etkilere sahip olan büyüleri muskaya yazma yöntemi kullanarak yapmaktadırlar. Bu yöntem ile istediğiniz kişinin size kısa sürede aşık olmasını sağlayabilirsiniz. Mutluluk büyüsü muskaya yazıldıktan sonra mutlaka kişinin evinde bir yere güzelce saklanmalıdır. Muskanın hiçbir şekilde açılmaması ve kaybolmaması gerekmektedir. Eğer muskaya herhangi bir şekilde zarar gelir ise kısa sürede büyünün tüm etkileri ortadan kalkacaktır. Bu yüzden mutlaka muskanın çok iyi bir şekilde muhafaza edilmesi gerekmektedir.

Büyü yapıldıktan sonra kişi tamamen üç harflilerin verdiği vesveselere göre hareket etmeye başlayacaktır. Bu yüzden de kısa sürede kişinin aklında sizinle ilgili düşünceler yer edinecektir. Bu düşünceler gittikçe büyüyecek ve kişi artık size aşık olacaktır. Bu şekilde sevdiğiniz kişi ile birlikte mutlu bir ilişki yaşayabilirsiniz. Mutluluk büyüsü güçlü bir büyü olduğu için tesir süresi diğer büyülere nazaran çok daha uzun süreli olarak kişi üzerinde etki etmektedir. Ama hiçbir büyü kişi üzerinde sonsuza dek etkilerini göstermez. Her büyünün belli bir etki etme süresi vardır. Bu süre sonra erdiğinde ise kişiler artık tamamen büyünün etkisi altından çıkacaklar ve eski hayatlarına geri dönerek yaşamaya kaldıkları yerden devam edeceklerdir.

Mutluluk Büyüsü Tesir Süresi

Bu büyü güçlü bir büyü olsa dahi belli bir süre sonra kişi üzerindeki tüm etkileri ortadan kalkacaktır. Bu yüzden mutlaka büyünün belli bir süre sonra yeniletilmesi gerekmektedir. Büyü yeniletildiği sürece kişi üzerindeki etkileri sürmeye devam edecektir. Bu yüzden mutlaka gene medyuma giderek büyünün tesir süresi geçmeden önce büyüyü yeniletmeniz gerekmektedir. Mutluluk büyüsü bu şekilde ancak kişi üzerinde etkilerini korur. Büyü tesirini kaybettiğine ise kişi iradesin e kavuşur ve eski hayatına geri döner. Bu yüzden de sizi en kısa süre içerisinde terk edecektir. Mutlaka büyünün tesir süresine çok dikkat etmelisiniz.  Bu büyünün tesir süresinin uzatılması için medyumlar farklı yöntemleri de denemektedirler. Özellikle mutluluk büyüsü gibi aşk için yapılan büyülere ek olarak farklı etkilere sahip olan aşk büyüleri, bağlama büyüleri de rahatlıkla uygulanarak büyünün tesir etme süresini uzatılması sağlanmaktadır.

Ek Bağlayıcı Büyüler ile Tesir Uzatma

Bağlayıcı büyüler de gene mutluluk büyüsü gibi yapılan aşk büyülerindendir. Bu yüzden bu büyülerin yapımı da oldukça zordur. Bu yüzden bu tarz ek bağlayıcı büyüler için de kişilerin mutlaka medyuma gitmeleri gerekmektedir. Aksi taktirde büyü yapımındaki tüm olumsuz olaylar kişinin bizzat başına gelecektir. Ek bağlayıcı büyülerin yapımı için medyuma gittiğinizde bağlama büyüsü yapılır. Bağlama büyülerinin gücü çok daha büyük olduğu için kişi üzerindeki tesir etme süresi de çok daha uzun olacaktır. Bu şekilde mutluluk büyüsünün tesir etme süresinin çok daha etkili ve uzun olmasını rahatlıkla sağlayabilirsiniz. Bağlayıcı büyülerin yapımında medyumlar muskaya yazma yöntemini de kullanmaktadırlar. Bu yöntem ile de büyünün çok daha uzun süreli olarak kişi üzerinde etki etmesi sağlanır. Sadece bu yöntem uygulanırken dikkat edilmesi gereken büyülü muskanın başına bir şey gelmemesidir. Eğer bu büyülü muska açılır ise sadece büyünün etkileri ortadan kalkmaz aynı zamanda muskayı açan kişinin başına üç harflilerde musallat olacaktır. Bu yüzden mutlaka muska bulunduğu zaman kişiler bunu açmak yerine bir medyuma götürmelilerdir ya da akan bir su içerisine muskayı bırakmalılardır. Ancak bu şekilde kişiye üç harflilerin musallat olması engellenebilir. Muska çok iyi bir şekilde muhafaza edildiği sürece büyünü tesir süresi de uzun olacaktır. Muskaya büyü yazma yöntemi çok eski zamanlardan bu yana medyumların en çok tercih ettiği yöntemlerden biridir. Özellikle büyünün tesir süresi bu yöntem ile oldukça uzun olur. Genel olarak mutluluk büyüsü, aşk büyüsü gibi sevdiğine kavuşmak için yapılan büyülerde de bu muskaya yazma yöntemi çok sık tercih edilmektedir.

Son Güncelleme: 00 0000 00:00

HABERİ PAYLAŞ!

Habere Yorum Yaz

Yorumlar / 2

  • kübra | 23 Mayıs 2020 20:18

    BEen sevdiğim kişiyle mutlu bir birlikteliğim olsun istiyorum ama onun kardeşi olacak benm görümcem her şeye karışıyo resmen biz ayrılalım diye uğraıyo yeterkş biz evlenmeyelim adamla baş başa bile kalamıyoruz ya hep dibimizde biz nereye gidersek o da bizim peşimizden geliyor artık o kadar yoruldum bu durumdan en onunda ben de mutluluk hamaylı yaptırmaya karar verdim ben medyu mburak hocayı çok duydum çok iyi bi medyummuş bana daha önce ona işlem yaptırmış biri varsa yardımcı olabilir mi acil numarası lazm bana bir an önce şu görümcemden kurtulmak istiyorum artık mutlu b i birlikteliğim olsun istiypşrum ya çok yoruldum çok lütfen bana bi yardımcı olun

  • arabesk genc | 16 Mayıs 2020 22:10

    Bu hayatta mutlu olmak için önce ailenin sağlığı sevdiklerinin sağlığnn yerinde olması en temel kurallardan birisi diğer bi konu ise bir insanın mutlu olması için hayatını paylaşabileceği bir insanın olması diye düşünüyorum. Etrafıma bakıyorum herkesin bi sevgilisi var evli insanlar var düğün hazırlığı yapanlar var kendime bakıyorum allaha şükür sevdiklerim yanımda herkles çok iyi ama kız arkadaşım yok evlenmek istiyorum o da yok bu konuda mutsuzluk yasıyorum benim nasibim mi kapalı kısmetim mi kapalıdırbilmiyorum bu konuda çok zügünüm mutluluk büyüsünün böyle nasip açma kısmet açma gibi bi özelliği olurmu acaba yaptırsam hem nasıl yaptırıcam telefon numarası yok burda bile şansım gülmüyor 

BUNLARA DA BAKIN