Nişanlıları Nasıl Ayırırım

Kızım sevmediğim bir çocukla birlikteydi. Onların hiçbir zaman bir araya gelmelerini istemedim ama kızım hiçbir şekilde beni dinlemedi. Sonun da artık evlenmeye karar verdiler ve nişanlarını yaptık. Kızım nişanlandı ama benim onları ayırmam lazımdı. Ben de medyuma gitmeye karar verdim ve nişanlıları nasıl ayırırım diye medyuma ayrılık celbi yaptırdım. Bu ayrılık celbini yaptırdıktan sonra kısa zaman da kızım kendiliğinden çocuktan soğudu ve bana gelerek anne sen haklıymışsın dedi. Celb sayesinde kızımı o çocuktan kurtarmış oldum gerçekten iyi ki de bu celb işlemini yaptırmışım.

PAYLAŞ

Kızım sevmediğim bir çocukla birlikteydi. Onların hiçbir zaman bir araya gelmelerini istemedim ama kızım hiçbir şekilde beni dinlemedi. Sonun da artık evlenmeye karar verdiler ve nişanlarını yaptık. Kızım nişanlandı ama benim onları ayırmam lazımdı. Ben de medyuma gitmeye karar verdim ve nişanlıları nasıl ayırırım diye medyuma ayrılık celbi yaptırdım. Bu ayrılık celbini yaptırdıktan sonra kısa zaman da kızım kendiliğinden çocuktan soğudu ve bana gelerek anne sen haklıymışsın dedi. Celb sayesinde kızımı o çocuktan kurtarmış oldum gerçekten iyi ki de bu celb işlemini yaptırmışım.

Sarımsakla Ayrılık Büyüsü

Ayrılık büyüleri yedirilerek yapıldığı zaman çok daha fazla etkisini kişiler üzerinde göstermektedir. Sarımsak büyüsü için kişiler mutlaka medyuma gitmelidir. Medyuma gittiğiniz de sarımsak üzerine büyülü sözcükler söylenir ve büyü yapılacak olan kişilerin bu sarımsağı mutlaka yemeleri gerekmektedir. Sarımsak büyüsü yedirilerek yapılan bir büyü işlemi olduğu için karşı taraf hiçbir şekilde üzerinde büyü olup olmadığını anlamayacaktır. Bu şekilde nişanlıları nasıl ayırırım diyorsanız sarımsak büyüsünü kullanabilirsiniz. Sarımsak büyüsü yapıldıktan sonra birden kişi sevdiği nişanlısından soğumaya başlayacaktır. Kişi artık onu çok farklı şekillerde görmeye başlar ve artık nefret eder boyuta gelir. Kişi çekilmez biri haline dönüşür. Nişanlısı ile sürekli olarak kavga etmeye başlarlar. Bu da kısa zaman içerisinde çiftin ayrılmalarını sağlar. Bu şekilde nişanlıların ayrılmalarını sağlayabilirsiniz.

Sarımsakla Ayrılık Büyüsü Tesir Süresi Nedir?

Sarımsakla yapılan ayrılma büyüsü için tesir süresi oldukça önemlidir. Büyünün tesir süresi sona erer  ise bu kez hiçbir şekilde büyünün bir etkisi kalmaz. Mutlaka büyünün tesir süresi bitmeden önce tekrar yapılarak yeniletilmesi şarttır. Aksi bir durumda bu kez nişanlılar tekrar bir araya gelirler ve barışacaklardır. Bu yüzden büyünün tekrar medyuma gidilerek aynı şekilde yapılması gerekir. Bunun dışında bir de ek büyü yaptırarak da büyünün tesir süresinin uzamasını sağlayabilirsiniz. Sarımsak büyüsü yerine daha kolay yapılan bir ek ayrılık büyüsü yaptırabilirsiniz. Bu şekilde büyü etkisini göstermeye devam edecektir ve kişiler de ayrı kalacaklardır.

Sarımsak Büyüsü ile Çiftleri Ayırmak Günah mıdır?

Sarımsak büyüsü ya da farklı bir büyü kullanarak çiftlerin ayrılmasını sağlamak çok büyük günahtır. Hiçbir şekilde kişiler büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelidirler. Aksi taktirde büyü yöntemini kullandığınız da çok büyük günaha girersiniz. Böyle bir şeyin olmaması için normal yollardan  amacınıza ulaşmaya çalışmalısınız.  Bu şekilde büyü yöntemini kullandığınız da bizim dinimize göre mutlaka cehennem ile cezalandırılacaksınız. Bu yüzden hiçbir şekilde büyü yöntemini kullanmanızı size tavsiye etmiyoruz. Büyüden kesinlikle uzak durmalısınız. Büyü yerine doğal yolları kullanarak amacınıza ulaşmaya çalışmak daha iyi olacaktır.

Sarımsak Büyüsü Nasıl Bozulur?

Sarımsak büyüsü nasıl bozulur denildiğinde bu büyü yedirilerek yapılan bir büyü türü olduğu için çok dikkat edilmesi gerekmektedir. Mutlaka medyuma giderek işlemi bozdurmanız gerekir. Hiçbir şekilde siz kendiniz bir şey yapmaya kalkmayın çünkü büyülerin bozulması göründüğü kadar kolay değildir ve tehlikeleri vardır. Siz internetten okuduğunuz bilgilere göre işlem yapmaya kalktığınız da bu kez bir şeyi yanlış yaparsanız büyünün tüm olumsuz etkileri sizi sarmaya başlar. Bu yüzden hiçbir şekilde büyü işlemini kendiniz bozmaya kalkmamalısınız. Mutlaka medyuma giderek yardım almalısınız. Medyum bu büyünün bozulması için özel bir ayin uygular. Yedirilerek yapılan bir işlem olduğu için büyünün bozulması için de mutlaka üç harflilerden yardım alınması gerekmektedir. Bu şekilde ancak büyü etkisiz hale getirilebilir. Büyü etkisiz hale geldikten sonra kişide normal eski haline yavaş yavaş dönmeye başlayacaktır. Kişi artık tamamen kendi duygularına göre hareket etmeye başlayacağı için nişanlısına da geri döner.

Sarımsak Büyüsü Yaptırmak Tehlikeli midir?

İnsanlar ne amaçla olursa olsun büyü yöntemini kullanmayı hiçbir şekilde tercih etmemelilerdir. Aksi taktirde büyü yöntemini kullandığınız da tehlikeleri ile karşı karşıya kalırsınız. Büyü üç harfliler ile birlikte yapılan bir yöntem olduğu için bu varlıklar size musallat olabilirler. Bu yüzden bu varlıkların size musallat olmaması için ve hayatınıza devam etmek için büyüden uzak durmalısınız. Bizler büyü yöntemini hiçbir şekilde kullanmayı tercih etmiyoruz ve sizlere de hiçbir şekilde büyü yöntemini tavsiye etmiyoruz. Büyüden kesinlikle uzak duralısınız.

Nişanlıları Ayırmak İçin Celb Yaptırmak

Celb yöntemi de çok fazla tercih edilen büyüye alternatif bir yöntemdir fakat iki yöntem arasında farklar vardır. Celb yöntemi dua okunarak yapılır ve Rahmani bir yöntem olarak geçer. Aynı zaman da celb yönteminin herhangi bir günahı ya da zararı da yoktur. Bu yüzden celb yöntemi çok daha fazla tercih edilen bir yöntemdir. Celb yönteminin uygulanması için kişiler gene medyuma gitmeliler. Kendiniz bir şey yapmaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde bu kez olumsuz durumlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Nişanlıları nasıl ayırırım diyenler bu celb yöntemini kullanarak da amaçlarına ulaşabilirler. Celb yöntemini kullanmak için medyuma gittiğiniz de bu işlem on dört gün boyunca sürecektir. Daha sonra celb işleminin etkileri de belli bir süre daha kişiler üzerinde görülmez. Birkaç ay geçtikten sonra ancak kişi celbin etkisi altına girecektir. Bu şekilde celb etkisini göstermeye başladığı anda kişi artık nişanlısından soğumaya başlar ve ayrılma kararı alacaklardır.

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN