Nohut Büyüsü

Nohutla aşk büyüsü diyenlerin sayısı da bir hayli fazladır. İnternet kaynaklarına baktığımız zaman nohut büyüsünün evde yapılabildiğine dair bilgiler yer alıyor. Ancak bu gibi bilgilere itibar etmemenizi öneriyoruz.

Nohut Büyüsü
Büyüler
Nohutla aşk büyüsü diyenlerin sayısı da bir hayli fazladır. İnternet kaynaklarına baktığımız zaman nohut büyüsünün evde yapılabildiğine dair bilgiler yer alıyor. Ancak bu gibi bilgilere itibar etmemenizi öneriyoruz.

Nohut büyüsü demek etkili bir aşk büyüsü demektir. Bu büyüyü yaparken 41 adet nohut kullanılır. Bir diğer adı da nohut şişirme büyüsü olarak tabir edilmektedir. Nohutla aşk büyüsü diyenlerin sayısı da bir hayli fazladır. İnternet kaynaklarına baktığımız zaman nohut büyüsünün evde yapılabildiğine dair bilgiler yer alıyor. Ancak bu gibi bilgilere itibar etmemenizi öneriyoruz. Çünkü nohut büyüsü başta olmak üzere diğer tüm büyüler medyum kişiler tarafından yapılabilmektedir. Dini bütünlüğe sahip olan medyumların işinin ehli olmasının yanı sıra tılsımlı sözcükler, esmalar, vefk işlemleri gibi önemli süreçlerde bilgi sahibidirler. Ayrıca tüm büyülerin yapılma zamanlamaları farklıdır. Kimi büyüler vardır gece karanlığında yapılır, kimi büyüler vardır sabahın ilk gün ağarmasında yapılabilmektedir. Cuma günü yapılan büyüler veya dolunay gecesinde yapılan büyülerin olduğunu unutmayınız. Yani internet kaynaklarında nohut büyüsü nasıl yapılır anlatımlarından yola çıkarak zamanın herhangi bir diliminde bu büyüyü icra etme çalışmalarınız olumsuz sonuç verebileceği gibi bu gibi büyülerin yanlış yapılması durumunda da ruhsal ve bedensel olarak kendinizi riske atmış olursunuz. Bizler buradan sizlere nohut büyüsünün ne işe yaradığını, nasıl bozulacağını, kaç günde etki edeceğini veya nasıl tesir edebileceği hakkında bilgiler aktarmak istiyoruz.

Bu büyü tamamen karşınızdaki kişiyi aşık etmek ve kendinize bağlamak için yapabileceğinizi unutmayınız. Çok etkili bir aşk büyüsüdür ve adından sıklıkla söz ettirebildiği gibi en çok uygulanan aşk büyüsü çeşitleri arasındadır.

Nohut Büyüsünün Amacı

Nohut büyüsü doğru ve eksiksiz bir şekilde yapılırsa eğer amacınıza ulaşmak için çok güçlü bir adıma atmış olursunuz. Aşk konularında fayda görmek isteyenler, doğru sonucu almak isteyenlerin dikkatini çeken nohut büyüsünü örneklerle açıklamak istersek eğer;

Aşık olduğunuz birisinin gönlünü kazanmak için, dikkatini çekmek için nohut büyüsü yaptırabilirsiniz. Bu büyü 4 gün veya 7 gün gibi kısa sürede elde edilen büyüdür. Büyü tesirini yapıldıktan 3 gün sonra göstermeye başlar. Etkisini ise 14 gün de tamamen göstermiş olur. Tesiri ve etkisi çok farklı olsa da amacı aynıdır. Kişi nohut büyüsüne maruz kaldıktan sonra tüm ilgi odağı siz olursunuz. Evliyseniz eşiniz size ilgili davranmaya başlar. Sevgiliniz varsa size daha çok bağlanır. Eğer birisinden hoşlanıyorsanız ve size gönül vermesini istiyorsanız en güzel formüllerden birisi nohut büyüsüdür.

En Etkili Bağlama Büyülerinden Birisidir!

Yiyeceklerle yapılan büyülerin en başında nohut büyüsü gelir. Çok etkili aşık etme büyüsü olarak biliniyor olsa da çok kapsamlı bir şekilde gücünü bağlama yönteminde de göstermektedir. Örneğin; evli bir çiftsiniz ve karınızdan yeteri kadar ilgi görmüyorsunuz. Aranızda aşamadığınız bir takım sorunlarınız varsa ve birbirinize karşı tahammül edemiyorsanız nohut büyüsü ile bağlama yaptırarak birbirinize saygı ve sevgi çerçevesi içerisinde yakınlaşmaya başlarsınız. Bağlama büyülerinin çok çeşitleri olsa da en etkili bağlama büyüsü denildiği zaman genelde medyumlar tarafından icra edilen nohut büyüleri yapılışları farklı olsa da aşk ve bağlama konusunda başka bir büyü süreçleri için kullanılamaz. Yani kim size derse ki nohut büyüsü yaparak ayrılma sağlanır bu bilgi yanlıştır.

Nohut Büyüsü Nasıl Yapılır?

Nasıl yapılacağına dair tarif vermemiz mümkün değildir. Bizim büyü çalışmalarımız olmadığı için bizler zaten bilmiyoruz. İnternet kaynaklarındaki tarifler de kendini bilmez kişiler tarafından gerçek olmayan büyülerden ibaret olduğu için bizler sadece araştırmalarımız neticesinde fikir vermek istiyoruz.

Nohut büyüsü yapılması için medyumun uzak olduğu şehirlerden de kendisi ile telefonda görüşerek yapılmasını sağlayabilirsiniz. Yapımına kullanılacak olan malzemeler; 41 adet nohut, 20 metre kadar uzun beyaz ip, metal tabak, tahta kaşık ve beyaz mendil kullanılan malzemelerdir. Bu basit malzemeler ile elde edilecek olan nohut büyüsü sürecinde bir takım okunması gereken, söylenmesi gereken işlemler vardır. Bunları en iyi bilecek olan kişi büyü yapan medyum kişilerdir.

Nohut Büyüsü Nasıl Etki Eder?

Nohut büyüsüne maruz kalan bir kadın veya bir erkek kendi gönül rızası ile size aşık olmaya başlar. Büyünün etkisini çok rahat bir şekilde hissedebilirsiniz. Düne kadar sizi görmezden gelen kişi sizinle ilgilenmeye başlar. Yakınlaşma, muhabbet etme, hoşlanma, göz göze bakışmalar büyünün etkisini oraya çıkaran önemli belirtilerden birisidir. Çok kısa sürede etki edeceği için size aşık olan kişi üzerinde büyü olduğunun farkına varmaz. Nohut büyüsü bozulabilen büyülerden birisidir. Ancak bu büyüye maruz olan kişi bozulması için bir çaba sarf etmez. Çünkü bu büyünün etkisi kişiyi mutlu ve mesut edecektir. Ancak olana bitene anlam veremeyen kişiler bir büyüden şüphelenerek büyü bakımı yaptırır ise kişinin üzerindeki büyünün bozulması için işlemler başlatabilir. Genelde yakın akrabalar, aile bireyleri veya yakın arkadaşlar büyü olduğundan şüphelenebilirler.

Kişi sadece aşık olmakla kalmaz ve bağlanır. Bu bağlanma ömür boyu sürecek kadar güçlüdür ve kişiler hayatının en güzel anlarını yaşamaya başlarlar. Hiçbir şekilde büyüye maruz kalan kişinin gözlri başkasını görmez.

Son Güncelleme: 11 Haziran 2019 23:25

HABERİ PAYLAŞ!

Habere Yorum Yaz

Yorumlar / 5

 • gülten yaz | 06 Eylül 2019 23:32

  ben aşk celbi yaptırmıştım bundan 2 ay önce istediğim sonucu da aldım. Nohut büyüsünü bilmiyorum ben büyü yaptırma tarafı değilim. Eğer aşıksanız, birinin sizi sevmesini falan istiyorsanız aşk celbini öneriyorum. Ha bu arada Medyum burak hoca bu konuda gayet başarılı.

 • pazarcı | 01 Eylül 2019 20:03

  Nohut büyüsüyle aşık etmeyi mi tavsiye edersiniz yoksa aşk celbi ni mi? Güncel olarak Medyum Burak hocaya aşk celbi yaptıran var mı?

 • Abdurrahman | 29 Ağustos 2019 21:24

  Bende var numarası 0 553 371 89 94 inşallah işiniz çözülür. Ben şiddetle öneriyorum Medyum Burak 'ı iyi akşamlar.

 • özel | 28 Ağustos 2019 22:54

  merhaba hocam, bir arkadaşım size aşk celbi yaptırmış. Ama sizin isminizi ve telefon numaranızı kaydetmemiş hatırlayamıyor. Sadece bu siteden iletişim kurduğunu söylüyor. Lütfen size ulaşabileceğim bir telefon numarası verebilir misiniz? Arkadaşım sizden çok memnun kalmış öve öve bitiremedi. Ama benim size acil ulaşmam gerekiyor.

BUNLARA DA BAKIN