Ölü Toprağı Büyüsü

Genel olarak Büyüler insanların kötü amaçları için kullandıkları bir yöntemdir. İyi niyetle yapılan Büyüler olsa bile sayıları oldukça azdır. Büyü aşk için ve sevenleri birbirlerinden ayırmak için kullanır. Büyülerin yapım şekilleri de birbirlerinden farklılık göstermektedir.

PAYLAŞ

Genel olarak Büyüler insanların kötü amaçları için kullandıkları bir yöntemdir. İyi niyetle yapılan Büyüler olsa bile sayıları oldukça azdır. Büyü aşk için ve sevenleri birbirlerinden ayırmak için kullanır. Büyülerin yapım şekilleri de birbirlerinden farklılık göstermektedir. Bazı büyülerin yapımı oldukça zordur. Bu yüzden bu tarz büyülerin kullanılmasında da yapılmasına da dikkat edilmesi gerekmektedir. Ölü toprağı Büyüsü tesiri çok güçlü olan bir kara büyüdür. Yapımı da bir o kadar zordur. Bu büyünün yapılması için kişilerin mutlaka medyuma gitmesi gerekmektedir. Kişi medyuma gitmeden kendi başına da bu büyü yöntemini uygulayabilir fakat büyünün olumsuzluklarını kişi kendi üzerine çekecektir. Bu yüzden büyü yöntemini uygulamak için medyuma ya da iyi bir hocaya gitmeyi tercih etmelisiniz. Bu şekilde siz büyüden etkilenmezsiniz ve medyum büyüyü en Tesirli şekilde yapacaktır. Ayrıca medyumlar büyülerin işlemesi için üç harflilerden de yardım almaktadırlar. Bu yüzden büyü çok daha tehlikeli bir hale gelir. Büyünün bu yönünden de etkilenmemek için medyuma gitmeyi tercih etmelisiniz.

Ölü Toprağı Büyüsü Nasıl Yapılır

Bu büyünün yapımında mutlaka yeni ölmüş birinin mezarından alınan toprak kullanılmalıdır. Aksi taktirde büyünün hiç bir şekilde geçerliliği olmayacaktır. Bu yüzden bu duruma önem vermelisiniz. Yeni ölmüş kişinin mezarından aldığınız Toprağı medyuma götürdüğünüzde medyum bu toprak üzerine büyülü sözcükleri kullanır. Aynı zamanda büyünün yapılmasını istediğiniz kişinin ismi de büyülü sözcüklerle birlikte bu toprak üzerine okunmalıdır. Sizde medyum ile birlikte büyülü sözcükleri doğru bir şekilde telaffuz etmelisiniz. Bu şekilde büyü tamamlandıktan sonra kişiye yakın olabilmesi için bir bez içine bu büyülü toprak sarılır. Üç harflilerin de yardımı ile bu toprak kişilerin evinde bir yere saklanır. Bu şekilde bu ölü toprağı Büyüsü kişiler üzerine etki etmeye başlar. Bu büyü kişilerin ayrılması için uygulanan bir büyüdür. Bu yüzden etkisini kısa zamanda gösterir. Yaklaşık olarak büyünün tesirini gösterme süresi 7 gündür. Bu 7 günün sonunda kişiler tartışmaya ve birbirlerine karşı saygısız tavırlar sergilemeye başlarlar. Bu şekilde büyü ile kişilerin arasına kara kedi sokabilirsiniz. Büyünün ilerleyen süreçlerinde ise kişiler ayrılma kararı alacaklardır. Bu şekilde amacınıza ulaşabilirsiniz. Fakat büyülerin belli bir tesir süreleri vardır. Bu tesir süresi oldukça önemlidir. Eğer tesir süresi sona erer ise kişiler üzerindeki büyü etkisi ortadan kalkacağı için kişiler normale dönecek ve hayatlarına kaldıkları yerden devam edeceklerdir. Böyle bir durumla karşılaşmamak için büyünün tesir süresine dikkat ederek hareket etmeli ve zamanı gelince büyünün yeniletilmesini sağlamalısınız.

Ölü Toprağı Büyüsü Kişiler Üzerindeki Etkileri

Her büyünün gücüne göre tesir şekli farklılık gösterir. Ölü toprağı Büyüsü güçlü etkilere sahiptir. İlk olarak kişiler kendi düşünceleri dışında hareket etmeye başlayacaklardır. Özellikle üç harfliler kişilere vesvese vermeye başlarlar. Bu vesveselere karşı kişiler birbirlerine kötü davranırlar ve kötü sözler İle hitap etmeye başlarlar. Bu yüzden sürekli olarak sebepsiz yere kavga etmeye başlayacaklardır. Büyü 7 gün içinde tamamen kişileri sarar ve kişiler artık birbirlerini tanıyamaz hale gelirler. Aynı ev içerisinde yaşayamayacaklarını anlarlar. Her yönden çift birbirinden uzaklaşamaya başlayacaktır. Bu şekilde ölü toprağı Büyüsü kişiler üzerindeki etkisini gösterir.

Ölü Toprağı Büyüsü Kişiler Üzerindeki Tesir Etme Süresi

Kara Büyülerden olan bu büyünün tesir süresi çok büyüktür.  Büyünün tesir süresi uzun süreli olarak kişiler üzerinde etki eder fakat bir gün Bu etki sona erecektir. Bu yüzden kişilerin davranışlarını sürekli olarak gözlemlemelisiniz. Kişiler normal bir şekilde davranmaya başladıklarında büyünün tesir süresi bitiyor demektir. Bu durumda hemen müdahale etmeli ve büyünün yeniletilmesini sağlamalısınız. Büyü yeniletilmesi için eski toprağın alınarak tekrar üzerine bir büyü daha yapılması gerekmektedir. Büyü tamamlandıktan sonra gene bu büyülü toprak eskisi gibi aynı yerine geri konmalıdır. Ancak bu şekilde büyünün etkisinin aynı şekilde devam etmesi sağlanır. Ölü toprağı Büyüsü yenilendiğinde kişiler de gene aynı şekilde birbirlerinden nefret edecekler ve uzak duracaklardır. Büyü ne kadar süre kişiler üzerinde etkilerini gösterir ise o kadar kişiler ayrı kalırlar. Büyünün gücünün sona ermesi ile birlikte kişiler kendi kararlarını kendileri alacakları için birbirlerine geri döneceklerdir.

Ölü Toprağı Büyüsü Günah mıdır?

Büyüler nasıl ve ne amaçla yapılırlarsa yapılsınlar kesinlikle dinimize göre çok büyük günahtır. Hiç bir şekilde büyü yöntemini kullanarak insanların hayatlarını değiştirmemelisiniz. Büyü gücü büyük bir olay olduğu için anında kişiyi tesiri altına alır ve iradesiz bir şekilde hareket etmesine sebep olur. Kişi kendi kararlarını kendisi vermediği için de artık tamamen başka biri gibi davranmaya başlayacaktır. Bu yüzden bu yöntemi kullanarak insanların hayatlarını olumsuz yönde etkilemek haramdır. Hiç bir sebeple bu yöntemi kullanmayı tercih etmemelisiniz. Büyü yönteminden uzak durmalısınız.

Ölü Toprağı Büyüsü Bozmak Mümkün mü?

Ölü Toprağı Büyüsünü bozmak mümkündür fakat oldukça zordur. Kişi kendisi bu büyünün bozulması için herhangi bir şey yapmamalıdır. Aksi durumda siz büyüyü bozayım derken üç harflilerin saldırısına uğrayabilirsiniz. Medyuma giderek büyünün bozulmasını sağlamalısınız. Büyünün bozulması için medyum gerekli tüm işlemleri size zarar gelmeyecek şekilde yapacaktır. Ölü toprağı Büyüsü bozulduktan sonra rahatlıkla kişi istediği gibi hayatına kaldığı yerden devam edecektir.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN