Papaz Büyüsü

Büyü dinimizde yer alan, üç harfliler kullanılarak insanların duygu ve düşüncelerini kontrol altına almanın bir yoludur. Kişiler bu yöntemi uygulayarak rahatlıkla istedikleri kişinin hayatını kontrol edebilirler ve amaçlarına kısa yoldan ulaşabilirler. Özellikle insanlar geçmişten günümüze dek büyü yöntemini genel olarak ya çiftleri ayırmak için ya da sevdikleri kişiye kavuşabilmek için kullanmışlardır.

Papaz Büyüsü
Büyüler
Büyü dinimizde yer alan, üç harfliler kullanılarak insanların duygu ve düşüncelerini kontrol altına almanın bir yoludur. Kişiler bu yöntemi uygulayarak rahatlıkla istedikleri kişinin hayatını kontrol edebilirler ve amaçlarına kısa yoldan ulaşabilirler. Özellikle insanlar geçmişten günümüze dek büyü yöntemini genel olarak ya çiftleri ayırmak için ya da sevdikleri kişiye kavuşabilmek için kullanmışlardır.

Büyü dinimizde yer alan, üç harfliler kullanılarak insanların duygu ve düşüncelerini kontrol altına almanın bir yoludur. Kişiler bu yöntemi uygulayarak rahatlıkla istedikleri kişinin hayatını kontrol edebilirler ve amaçlarına kısa yoldan ulaşabilirler. Özellikle insanlar geçmişten günümüze dek büyü yöntemini genel olarak ya çiftleri ayırmak için ya da sevdikleri kişiye kavuşabilmek için kullanmışlardır. Bu yöntemle sevdiğiniz kişinin de kısa süre içerisinde size aşık olmasını sizinle birlikte kalmasını sağlayabilirsiniz. Ya da evli çiftlerin, sevgililerin birbirlerinden ayrılmalarını kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Papaz büyüsü de bu amaçla yapılan bir kara büyüdür. Papaz büyüsünün gücü oldukça büyüktür. Çok kısa bir süre içerisinde karşı tarafı tesiri altına alır ve kişinin büyünün etkisi altında hareket etmesini sağlar. Bu papaz büyüsünü kullandığınızda ayıramayacağınız çift yoktur.

 Özellikle evli çiftlerin arasına soğukluk girmesi için kullanılan bir büyüdür. Fakat büyünün yapımı oldukça zor olduğu için mutlakla medyuma gidilerek yapılması gerekmektedir. Bu yüzden kişiler kesinlikle büyüyü kendileri yapmaya kalkmamalıdırlar. Kişi büyü yöntemini kendi başına yapmaya kalktığında büyünün tüm olumsuz özelliklerini üzerine çekecektir. Hatta büyülerin yapımında üç harfliler gibi mistik varlıklar kullanıldığı için kişiye musallat olmaları gibi durumlarla da karşılaşılabilmektedir. Bundan dolayı mutlaka kişiler büyüleri kendileri yapmak yerine medyuma giderek yaptırmayı tercih etmelilerdir. Bu şekilde büyünün bütün olumsuz özelliklerinden kendinizi koruyabilirsiniz. Ayrıca dinimizde de büyü yöntemine yer verilmiştir fakat büyü yapmak ve yaptırmak kesinlikle yasaktır. Büyü yapan ve ya yaptıran kişiler muhakkak cezalandırılacaklardır. Bu yüzden büyü yapmak yerine amacınıza doğal yöntemlerle ulaşmayı denemelisiniz. Bizlerde bu yüzden büyü yöntemini denemiyoruz ve kesinlikle sizlere de tavsiye etmiyoruz.

Papaz Büyüsünün Yapım Şekli ve Uygulanması

Papaz büyüsünün yapımı için kişi medyuma gittiğinde medyum bir muska yazacaktır. Bu muska üzerine kişiye papaz büyüsünün sözleri yazılır ve üç harflilerin yardımı ile muska kapatılır. Muska kapatıldıktan sonra kişinin evinde kimsenin bulamayacağı bir yere dikkatlice saklanması gerekmektedir. Muska kişiye ne kadar yakın olur ise büyünün etkileri de kişiyi o kadar hızlı bir şekilde sarmaya başlayacaktır. Bu yüzden muskanın hiçbir şekilde kişinin evinden dışarıya çıkmaması, kaybolmaması gerekmektedir. Muska açılmamalıdır da. Eğer muska açılır ise açan kişiye üç harfliler musallat olabilir ve büyünün tüm tesir gücü de ortadan kalkmış olacaktır. Kişide kısa süre içerisinde büyünün etkisi altından çıkarak eski hayatına devam eder.  Bu yüzden bu papaz büyüsü çok iyi bir şekilde muhafaza edilmelidir ki işe yarasın.

Papaz büyüsü yapıldıktan sonra kişinin davranışlarında çok büyük fark edilir bir değişiklik oluşacaktır. Kişi üzerindeki bu değişikliği çevresi ve eşi fark etse de kişi kendindeki bu farklılığı büyünün etkisi altında olduğu için asla göremeyecektir. Bu yüzden de büyünün etkisi ile hareket etmeye devam eder. Kişi artık eşini bambaşka biri gibi görmeye başlar. Özellikle büyünün yapımında üç harfliler kullanıldığı için sürekli olarak kişi eşini farklı siluetlerde görmeye başlar ve kişiye üç harfliler sürekli olarak vesvese vereceklerdir. Kişi bu yüzden artık kendi duygu ve düşünceleri ile hareket edemez hale gelir. Kişinin özgür iradesi devre dışı olduğu için tamamen büyü nasıl ister ise o şekilde hareket etmeye başlayacaktır. Bu şekilde kişi eşinden soğumaya başlar ve kısa süre içerisinde sürekli olarak kavgalar edeceklerdir. Bu yüzden de kısa sürede bu kavgalar onların ayrılmasına sebep olacaktır. Papaz büyüsünün etkileri bu kadar büyüktür ve amacınıza diğer büyülere göre çok daha kısa süre içerisinde ulaşmanıza yarar.

Papaz Büyüsünün Kişi Üzerindeki Tesir Süresi

Güçlü büyülerin tesir süreleri diğer büyülere nazaran çok daha büyüktür. Bu yüzden de bu tarz büyüler kişiler tarafından çok daha fazla tercih edilmektedir. Papaz büyüsü de bu büyüler arasında yer almaktadır. Bu büyünün tesir süresi ne kadar güçlü olsa da belli bir süre sonra kişi üzerindeki etkileri azalmaya başlar ve yavaş yavaş tüm etkiler ortadan kalkacaktır. Bu yüzden mutlaka büyülerin yeniletilmesi gerekmektedir. Büyünün yeniletilme işlemleri için kişi gene aynı medyuma gitmelidir. Aynı şekilde büyünün yeniletilmesi çok önemlidir. Büyüyü yeniletmek için kişiler kesinlikle kendileri bir şey yapmamalıdırlar. Mutlaka gene medyuma gidilerek büyünün yeniletilmesi gerekmektedir. Büyünün yeniletilme süresi oldukça önemlidir. Büyü mutlaka tesiri bitmeden önce yeniletilmelidir. Aksi taktirde kişi üzerindeki büyü etkileri ortadan kalkacağı için kişi eski hayatına ve iradesine geri kavuşacaktır. Bu yüzden de kısa süre içerisinde eşi ile tekrar barışacaktır. Böyle bir durumun yaşanmaması için mutlaka büyülerin süreleri bitmeden önce yeniletilmeleri gerekmektedir.

Büyünün kişi üzerindeki etkisinin bitip bitmediğini anlamak için kişilerin davranışlarını sürekli olarak kontrol etmeniz gerekmektedir. Kişi artık eski davranışlarına geri dönemeye başladı ise ve eşine karşı olumlu davranıyor ise büyünün tesir süresi bitmeye başlıyor demektir. Böyle bir durumla karşılaştığınızda büyünün mutlaka yeniletilmesi gerekmektedir. Büyü yeniletildiği sürece kişiler üzerindeki etkileri devamlılık kazanacaktır. Bu şekilde çiftlerin ayrılmalarını sağlayabilirsiniz. Papaz büyüsü çok etkili bir büyü olsa da büyünün etkilerini arttırmak için ekstra olarak bağlayıcı büyüler de kullanabilirsiniz. Bağlayıcı büyülerin etkileri ana büyünün çok daha güçlenmesini sağlar ve aynı zamanda büyünün tesir süresinin de daha fazla kişi üzerinde kalmasını sağlar.

Son Güncelleme: 00 0000 00:00

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

BUNLARA DA BAKIN