Resimle Ayırma Büyüsü Medyum

Büyüleri insanlar sevdikleri kişiye kavuşmak için yada insanları birbirlerinden ayırmak için kullanmaktadırlar. Ayırma büyüleri çok güçlü oldukları için medyuma gidilerek yapılması gerekmektedir.

PAYLAŞ

Büyüleri insanlar sevdikleri kişiye kavuşmak için yada insanları birbirlerinden ayırmak için kullanmaktadırlar. Ayırma büyüleri çok güçlü oldukları için medyuma gidilerek yapılması gerekmektedir. Kişiler kendileri büyü yöntemini uygulayabilirler fakat büyünün gücü ters tepebilir. Bu yüzden büyünün gücünden etkilenmemek için medyuma giderek büyüyü yaptırmanız sizin için çok daha iyi olacaktır. Medyuma gittiğinizde kendinizi büyünün olumsuz etkilerinden de korumuş olursunuz. Bu şekilde büyü gücü sizi etkilemez. Resimle Ayırma Büyüsü Medyum ile yapıldığında etkisi de tesir süresi de daha güçlü olacaktır. Bu ayırma büyüsü kolay uygulanan bir yöntemdir. Fakat tesiri diğer ayırma büyüleri ne göre çok daha uzun sürmektedir. Bu yüzden de çok eski zamanlardan bu yana bu resimle Ayırma Büyüsü çok sık kullanılmıştır. Büyünün gücü aynı zamanda üç harflilerden gelmektedir. Üç harfliler büyünün çok daha tesirli bir hale gelmesini sağlar. Bu şekilde kişiler çok daha hızlı bir şekilde ayrılma kararı alacaklardır.

Resimle Ayırma Büyüsü Nasıl Uygulanmaktadır

Resimle Ayırma Büyüsü için medyuma gittiğinizde birbirinden ayrılmasını istediğiniz çiftin ayrı ayrı yüzlerinin belirgin olduğu iki adet fotoğrafı da yanınızda götürmeniz gerekmektedir. Bu fotoğraf üzerine büyü uygulanacaktır. Büyü yapımı sırasında medyum  harflilerden yardım alır ve büyülü sözcükler söylenerek büyü tamamlanmış olur. Büyü tamamlandıktan sonra bu büyülü fotoğraflar yakılır. Büyü tesiri kişiler üzerinde 3 gün içerisinde görülmeye başlayacaktır. Büyü gücünü etkisini yavaş yavaş gösterir fakat 3 günün sonunda kişiler tamamen büyünün istediği gibi hareket etmeye başlayacaklardır. Bu yüzden kişiler kendi iradelerini kullanamaz hale gelirler ve birbirlerini ile çatışmaya başlayacaklardır. Özellikle üç harfliler sürekli olarak çifte ayrılık ve birbirlerini hakkında vesvese vereceklerdir. Kişilerde artık bu vesveselere göre hareket etmeye başlarlar. Bu yüzden de kısa zaman da ayrılık kararı alacaklardır. Resimle Ayırma Büyüsü Medyum tarafından bu şekilde uygulanır.

Resimle Ayırma Büyüsü Tesir Süresi Ne Kadardır

Resimle Ayırma Büyüsü güçlü bir tesir sahip olduğu için kişiler üzerinde etkisi oldukça büyüktür ve uzun sürer. Büyünün bu tesir süresi çok önemlidir. Eğer büyünün Tesir süresi biter ise çiftler eski hallerine geri döneceklerdir ve eskisi gibi güzel anlaşmaya başlayacaklardır. Bu yüzden büyünün etkilerinin sürmesi için büyünün yeniletilmesi gerekmektedir. Büyü yeniletilmesi için gene aynı şekilde büyü yöntemi uygulanmalıdır. Kesinlikle kendiniz tek başınıza büyü yöntemini uygulamaya kalkmamalısınız. Yoksa üç harflilerin musallat olması gibi olumsuz durumlarla karşı karşıya kalacaksınızdır. Büyü yeniletildikten sonra kişiler gene büyünün tesiri altına girecekleri için birbirlerinden uzak duracaklardır. Büyü tesirine çok dikkat etmeli ve bu tesir süresi sona ermeden önce mutlaka yenileme işlemini gerçekleştirmelisiniz. Resimle Ayırma Büyüsü Medyum tarafından nasıl uygulanıyor ise yeniletme işlemi de gene aynı şekilde uygulatıldığı sürece etkileri devamlılık kazanacaktır.

Resimle Ayırma Büyüsü Nasıl Bozulur

Büyülerin yapım şekilleri birbirlerinden farklılık gösterdiği için büyünün bozulması da farklılık göstermektedir. Bu yüzden her büyünün bozulması birbirine göre farklı ve zordur. Resimle Ayırma Büyüsü Medyum tarafından Bozulmalıdır. Büyüyü kesinlikle kendiniz bozmaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde büyünün gücünü üzerinize çekerisiniz ve aynı zamanda üç harflilerin de musallat olması gibi bir durumla karşılaşabilirsiniz. Bu yüzden mutlaka medyuma giderek büyünü bozulmasını sağlayabilirsiniz. Büyü bozulması için kişi medyuma gittiğinde gene kişilerin fotoğrafını medyuma götürmeniz gerekmektedir. Bu fotoğraflar üzerine büyülü sözcükler tekrar yazılır fakat büyü işlemi bu kez tekten uygulanacaktır. Bu şekilde büyü bozma işlemi tamamlanır. Fakat büyünün bozulması için son dokunuş için üç harflilere ihtiyaç vardır. Üç harfliler isterlerse ancak bu büyü bozulacaktır. Aksi taktirde büyünün tüm etkileri kişiler üzerinde görülmeye devam edecektir. Büyü bozulduktan sonra artık kişiler birbirlerine karşı daha sıcak ve olumlu davranmaya başlayacaklardır. Bu yüzden de kısa sürede barışacaklardır. Kişiler eski hayatlarına kısa sürede dönüş yaparlar birliktelikler de sürmeye devam eder.

Resimle Ayırma Büyüsü Yaptırmak Günah mıdır?

Büyünün iyi veya kötüsü olmaz. Her büyünün amacı birbirinden farklı olsa da iyi bir amaçla bile yapılmış olsa bile mutlaka kişiler dinimizce cezalandırılacaklardır. Büyü Yapmak ve yaptırmak ne amaçla olursa olsun en büyük günahlardan biridir. Kesinlikle büyü yöntemi müslümanlara haram kılınmıştır. Bu yöntemi kullanmak yerine daha tehlikesi olmayan yöntemleri deneyerek amacınıza ulaşmaya çalışmalısınız. Resimle Ayırma Büyüsü Medyum tarafından yapılan bir yöntem olsa da medyuma büyüden olumsuz yönde etkilenecektir. Büyü yöntemi ile kişileri tesiriniz altına alabilirsiniz fakat bu durum tamamen geçici olacaktır. Büyü belli bir süre boyunca kişiler üzerinde etki eder. Bu etki süresi sona erdiğinde ise artık kişiler tamamen büyünün etkisinden kurtulacakları için amacınıza kısa süreli olarak ulaşmış olacaktır. Bu yüzden böyle bir yöntemi uygulayarak günaha girmek yerine doğal yollar ile amacınıza ulaşmaya çalışmak sizin için çok daha iyi olacaktır.

Resimle Ayırma Büyüsü Tehlikeli Midir?

Büyü yöntemi her zaman tehlikeli bir uygulamadır. Büyü sadece yapılan kişiyi değil aynı zamanda büyü yaptıran kişiyi de olumsuz şekilde etkiler. Bu yüzden hayatınıza normal bir şekilde devam etmeli ve büyü yöntemlerini kullanmayı tercih etmemelisiniz. Büyü yöntemi üç harfliler ile uygulandığı için tehlikeleri çok daha büyük olabilmektedir. Özellikle kişilere üç harfliler musallat olabilir.

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 5

 • abdullah selvi | 08 Ekim 2019 21:18

  Bence korkmanıza hiç gerek yok sonuçta büyü yaptırmıyorsunuz ayrıca medyum Burak bu işin profu. Kendisinden daha detaylı bilgi alın derim. Amacınıza ulaşmak daha önemli değil mi?

 • Kibariye | 02 Ekim 2019 22:02

  Merhaba arkadaşlar bende kızım bir serseriye aşık olmuş sözde iş yok güç yok onları ayırmam lazım ama büyü falan istemiyorum mazallah kızım zarar falan görürde bunun için Burak hoca ile iletişime geçicem. İşin aslı korkuyorum kızıma bişi falan olmaz demi vefkle celble falan..

 • gerek yok | 27 Eylül 2019 22:44

  ayırma celbini medyum burak hocaya yaptırmıştım. Çok yaptıran varmış diğer yaptıran kişileri de burda görmek isteriz. 05533718994 medyum Burak hocanın telefon numarasını bulamazsanız diye yazdım.

 • filiz | 23 Eylül 2019 20:40

  ayırma celbini kime yaptırdınız? Ayrılsınlar ama bana geri dönmesin bağlanmasın bana. Sadece ayırma celbi yeterli olacak. Beni yüz üstü bırakan eski nişanlıma şimdiki nişanlısından ayrılması için yaptırıcam. Sizden acil olarak cevap bekliyorum.

 • gerek yok | 20 Eylül 2019 21:50

  erkek arkadaşım beni bırakıp hatta yüz üstü bırakıp başka bi kızla çıkmaya başlamıştı. Ben bu yapılana tahammül edemedim psikolojim çok bozulmuştu. İnternetten araştırdım nasıl öcümü alırım diye karşıma resimle ayırma büyüsü yazısı çıktı. Ben onları ayırmak ve erkek arkadaşımın bana dönmesini istiyordum bunu medyuma anlattım. Önce ayırma celbi yaptı onları ayırdı. Sonra da bana aşık olması için aşk celbi yaptı. Nereden baksanız 1 ay içinde onlar düşman oldular birbirlerine ben şuan mutluyum. İnşallah böyle devam ederiz.

BUNLARA DA BAKIN