Sabun Büyüsü

Sabun büyüsünün gücü çok büyük olduğu için mutlaka medyuma gitmelisiniz. Medyum çiftlerin birbirlerinden soğuyup ayrılması için beyaz bir sabun üzerine 42 adet iğneyi kişilerin simini ve büyülü sözcükleri söyleyerek sağlar.

Sabun Büyüsü
Büyüler
Sabun büyüsünün gücü çok büyük olduğu için mutlaka medyuma gitmelisiniz. Medyum çiftlerin birbirlerinden soğuyup ayrılması için beyaz bir sabun üzerine 42 adet iğneyi kişilerin simini ve büyülü sözcükleri söyleyerek sağlar.

Büyüler insanların iradelerini ele geçirir ve kendi kararlarını almalarını engeller. Bu yüzden kişiler hayatları ile ilgili kararları veremeyecek duruma düşerler. Bu yüzden de kısa süre içerisinde büyünün tesiri altına girerek hareket etmeye başlarlar. Büyüler genel olarak aşk için ya da ayrılık için uygulanmaktadır. Bu büyülerden biri de sabun büyüsü olup, bu büyünün gücü oldukça büyüktür. Sabun büyüsü çok eski zamanlardan bu yana uygulanmaktadır. Bu yüzden gücü çok büyüktür. Bu büyünün yapımında medyumlar üç harflilerden de yardım almaktadır. Bu yüzden hiçbir şekilde bu büyünün yapımını siz üstlenmemelisiniz. Aksi taktirde büyünün tüm olumsuz özellikleri kendi üzerinize çekersiniz ve üç harflilerin de dikkatini çekeceğiniz için bu varlıklar size musallat olabilirler. Böyle bir durumla karşı karşıya kalmamak için mutlaka medyuma giderek büyünün yaptırılmasını sağlamalısınız. Sabun büyüsü yapıldıktan sonra istediğiniz gibi kişilerin duyularını kontrol edebilirsiniz. Kişilerin kısa zaman içerisinde birbirlerinden nefret etmelerini sağlayarak ayrılmalarına sebep olabilirsiniz. Büyünün gücü çok büyük olduğu için amacınıza çok kısa bir süre içerisinde kavuşacaksınızdır.

Sabun Büyüsü Nasıl Yapılır

Sabun büyüsünün gücü çok büyük olduğu için mutlaka medyuma gitmelisiniz. Medyum çiftlerin birbirlerinden soğuyup ayrılması için beyaz bir sabun üzerine 42 adet iğneyi kişilerin simini ve büyülü sözcükleri söyleyerek saplar. Bu iğneler kişilerin duygularını değiştirecek ve birbirlerinden ayrılmalarına sebep olacaktır. Sabun büyüsü çok kuvvetli bir büyü olsa da mutlaka büyülü sabunun kişilere yakın olması gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyü kişileri tesiri altına alacaktır. Bu yüzden mutlaka kişilerin evinde bir yere bu büyülü sabunun saklanması gerekmektedir ve hiçbir şekilde bu büyülü sabunun kişilerin evinden dışarıya çıkmaması gerekmektedir. Ancak bu şekilde amacınıza ulaşacaksınızdır. Büyü kişilerin evinde durduğu müddetçe çift sürekli olarak kavga etmeye başlayacaktır. Özellikle büyü yapımında kullanılan üç harfliler kişilere sürekli olarak vesvese verirler. Bu vesveselere göre kişiler sürekli olarak kavga etmeye başlarlar. Bu yüzden de kısa zaman içerisinde birbirlerinden ayrılacaklardır. Bu kavgalar büyünün etkisi arttıkça daha da büyüyecektir. Bu şekilde evli çiftlerin bile kısa zaman içerisinde büyü etkisi ile ayrılmasını sağlayabilirsiniz. Sabun büyüsü bu şekilde kişiler üzerinde tesirini göstermeye başlar. Büyünün gücü çok büyük olduğu için hemen kişiler üzerinde etkisini gösterir ve kişiler artık birbirlerine arşı istemedikleri şekilde saygısızca davranmaya başlarlar. Bu yüzden de kısa zamanda aralarına soğukluk girecek ve ayrılık kararı alacaklardır. Birbirlerini çok seven çiftlerin bile bu büyü yöntemi ile kısa süre içerisinde ayrılmalarını sağlayabilirsiniz.

Sabun Büyüsünün Kişiler Üzerindeki Etki Süresi

Sabun büyüsü çok kuvvetli bir büyü olsa bile belli bir süre geçtikten sonra kişiler üzerindeki tesir süresi sona erecektir. Bu yüzden mutlaka büyünün belli bir süre sonra mutlaka yeniletilmesi gerekmektedir. Büyü yeniletildiği süre boyunca kişiler üzerinde itkisini sürdürmeye devam edecektir. Aksi taktirde büyünün etki süresi bittiğinde artık kişiler eski davranışlarına ve hayatlarına geri dönecekleri için birbirlerini sevmeye devam ederler ve kısa zamanda barışacaklardır. Bu yüzden mutlaka büyünün belli bir zaman geçtikten sonra tesir süresinin kontrol edilerek yeniletilmesi şarttır. Sabun büyüsü yeniletilmesi için mutlaka kişiler gene medyuma gitmelilerdir. Hiçbir şekilde büyü yöntemini kendiniz yenilemeye kalkmamalısınız. Aksi taktirde büyünün tüm olumsuz özelliklerin kendi üzerinize çekeceksinizdir. Böyle bir durumla karşılaşmamak için gene aynı medyuma gidere büyünün yeniletilmesini sağlamalısınız Büyü gene en başından itibaren yapılarak yeniletilir. Bu şekilde gene aynı etki ile kişiler üzerinde tesirini göstermeye devam edecektir. Kişiler gene büyünü tesiri altına girecekleri için birbirlerine karşı kötü davranmaya başlayacaklardır. Gene çift birbirinden ayrılacaktır. Bu yüzden büyülerin tesir sürelerine çok önem vermelisiniz ve bu tesir süresi sona ermeden önce mutlaka yeniletilmesini sağlamalısınız.

Sabun Büyüsü Yaptırmak Günah mıdır?

Dinimizde büyü ve bu yöntemle alakalı pek çok konudan söz edilmektedir. Fakat bu yöntem kesinlikle yasaklanmıştır. Büyü kişinin iradesini tamamen kapattığı için artık kişi kendi kararlarını kendisi veremez duruma gelir. Bu yüzden de kişinin kaderi değişmiş olacaktır. Bu yüzden büyü yöntemi dinimize göre kesinlikle yasaklanmıştır. Büyü yöntemini kullanan kişiler kesenlikle çok büyük günaha girmiş olacaklardır. Bizler bu yüzden hiçbir şekilde büyü ve bunun gibi yöntemleri kullanmayı tercih etmiyoruz. Sizde hiçbir şekilde büyü yöntemi ile amacınıza ulaşmaya çalışmamalısınız. Doğal yollar ile amacınıza ulaşmaya çalışmalısınız. Dinimize göre büyü yöntemini kullanan kişiler mutlaka bu dünya da ya da öbür dünya da cehennem ile cezalandırılacaklardır. Kesinlikle bu tarz bir yöntemi kullanmayı tercih etmemelisiniz.

Sabun Büyüsü Nasıl Bozulur

Büyülerin bozulma işlemleri için mutlaka medyuma gitmelisiniz. Genel olarak tüm büyülerin yapımında medyumlar üç harflileri kullanmaktadırlar. Bu yüzde siz büyü yöntemini bozmaya kaktığınızda üç harflilerin musallat olması gibi durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Böyle bir durumla karşılaşmamak için mutlaka sabun büyüsü bozulması için medyuma gitmelisiniz.  Sabun büyüsünün bozulması için medyuma gittiğinizde büyüyü üç harflilerin enerjisi kullanılarak medyum bozacaktır. Daha sonra büyü etkisini yavaş yavaş kişiler üzerinden kaldıracaktır. Büyünün etkileri ortadan kalktıktan sonra kişiler normal hayatlarına ve davranışlarına geri dönerler. Bu yüzden de kısa zaman içerisine birbirlerinin affederek barışacaklardır. Gene mutlu bir şekilde birlikteliklerine kaldıkları yerden devam ederler.

Son Güncelleme: 00 0000 00:00

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

BUNLARA DA BAKIN