Sabun Büyüsü

Sabun büyüsünün gücü çok büyük olduğu için mutlaka medyuma gitmelisiniz. Medyum çiftlerin birbirlerinden soğuyup ayrılması için beyaz bir sabun üzerine 42 adet iğneyi kişilerin simini ve büyülü sözcükleri söyleyerek sağlar.

PAYLAŞ

Büyüler insanların iradelerini ele geçirir ve kendi kararlarını almalarını engeller. Bu yüzden kişiler hayatları ile ilgili kararları veremeyecek duruma düşerler. Bu yüzden de kısa süre içerisinde büyünün tesiri altına girerek hareket etmeye başlarlar. Büyüler genel olarak aşk için ya da ayrılık için uygulanmaktadır. Bu büyülerden biri de sabun büyüsü olup, bu büyünün gücü oldukça büyüktür. Sabun büyüsü çok eski zamanlardan bu yana uygulanmaktadır. Bu yüzden gücü çok büyüktür. Bu büyünün yapımında medyumlar üç harflilerden de yardım almaktadır. Bu yüzden hiçbir şekilde bu büyünün yapımını siz üstlenmemelisiniz. Aksi taktirde büyünün tüm olumsuz özellikleri kendi üzerinize çekersiniz ve üç harflilerin de dikkatini çekeceğiniz için bu varlıklar size musallat olabilirler. Böyle bir durumla karşı karşıya kalmamak için mutlaka medyuma giderek büyünün yaptırılmasını sağlamalısınız. Sabun büyüsü yapıldıktan sonra istediğiniz gibi kişilerin duyularını kontrol edebilirsiniz. Kişilerin kısa zaman içerisinde birbirlerinden nefret etmelerini sağlayarak ayrılmalarına sebep olabilirsiniz. Büyünün gücü çok büyük olduğu için amacınıza çok kısa bir süre içerisinde kavuşacaksınızdır.

Sabun Büyüsü Nasıl Yapılır

Sabun büyüsünün gücü çok büyük olduğu için mutlaka medyuma gitmelisiniz. Medyum çiftlerin birbirlerinden soğuyup ayrılması için beyaz bir sabun üzerine 42 adet iğneyi kişilerin simini ve büyülü sözcükleri söyleyerek saplar. Bu iğneler kişilerin duygularını değiştirecek ve birbirlerinden ayrılmalarına sebep olacaktır. Sabun büyüsü çok kuvvetli bir büyü olsa da mutlaka büyülü sabunun kişilere yakın olması gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyü kişileri tesiri altına alacaktır. Bu yüzden mutlaka kişilerin evinde bir yere bu büyülü sabunun saklanması gerekmektedir ve hiçbir şekilde bu büyülü sabunun kişilerin evinden dışarıya çıkmaması gerekmektedir. Ancak bu şekilde amacınıza ulaşacaksınızdır. Büyü kişilerin evinde durduğu müddetçe çift sürekli olarak kavga etmeye başlayacaktır. Özellikle büyü yapımında kullanılan üç harfliler kişilere sürekli olarak vesvese verirler. Bu vesveselere göre kişiler sürekli olarak kavga etmeye başlarlar. Bu yüzden de kısa zaman içerisinde birbirlerinden ayrılacaklardır. Bu kavgalar büyünün etkisi arttıkça daha da büyüyecektir. Bu şekilde evli çiftlerin bile kısa zaman içerisinde büyü etkisi ile ayrılmasını sağlayabilirsiniz. Sabun büyüsü bu şekilde kişiler üzerinde tesirini göstermeye başlar. Büyünün gücü çok büyük olduğu için hemen kişiler üzerinde etkisini gösterir ve kişiler artık birbirlerine arşı istemedikleri şekilde saygısızca davranmaya başlarlar. Bu yüzden de kısa zamanda aralarına soğukluk girecek ve ayrılık kararı alacaklardır. Birbirlerini çok seven çiftlerin bile bu büyü yöntemi ile kısa süre içerisinde ayrılmalarını sağlayabilirsiniz.

Sabun Büyüsünün Kişiler Üzerindeki Etki Süresi

Sabun büyüsü çok kuvvetli bir büyü olsa bile belli bir süre geçtikten sonra kişiler üzerindeki tesir süresi sona erecektir. Bu yüzden mutlaka büyünün belli bir süre sonra mutlaka yeniletilmesi gerekmektedir. Büyü yeniletildiği süre boyunca kişiler üzerinde itkisini sürdürmeye devam edecektir. Aksi taktirde büyünün etki süresi bittiğinde artık kişiler eski davranışlarına ve hayatlarına geri dönecekleri için birbirlerini sevmeye devam ederler ve kısa zamanda barışacaklardır. Bu yüzden mutlaka büyünün belli bir zaman geçtikten sonra tesir süresinin kontrol edilerek yeniletilmesi şarttır. Sabun büyüsü yeniletilmesi için mutlaka kişiler gene medyuma gitmelilerdir. Hiçbir şekilde büyü yöntemini kendiniz yenilemeye kalkmamalısınız. Aksi taktirde büyünün tüm olumsuz özelliklerin kendi üzerinize çekeceksinizdir. Böyle bir durumla karşılaşmamak için gene aynı medyuma gidere büyünün yeniletilmesini sağlamalısınız Büyü gene en başından itibaren yapılarak yeniletilir. Bu şekilde gene aynı etki ile kişiler üzerinde tesirini göstermeye devam edecektir. Kişiler gene büyünü tesiri altına girecekleri için birbirlerine karşı kötü davranmaya başlayacaklardır. Gene çift birbirinden ayrılacaktır. Bu yüzden büyülerin tesir sürelerine çok önem vermelisiniz ve bu tesir süresi sona ermeden önce mutlaka yeniletilmesini sağlamalısınız.

Sabun Büyüsü Yaptırmak Günah mıdır?

Dinimizde büyü ve bu yöntemle alakalı pek çok konudan söz edilmektedir. Fakat bu yöntem kesinlikle yasaklanmıştır. Büyü kişinin iradesini tamamen kapattığı için artık kişi kendi kararlarını kendisi veremez duruma gelir. Bu yüzden de kişinin kaderi değişmiş olacaktır. Bu yüzden büyü yöntemi dinimize göre kesinlikle yasaklanmıştır. Büyü yöntemini kullanan kişiler kesenlikle çok büyük günaha girmiş olacaklardır. Bizler bu yüzden hiçbir şekilde büyü ve bunun gibi yöntemleri kullanmayı tercih etmiyoruz. Sizde hiçbir şekilde büyü yöntemi ile amacınıza ulaşmaya çalışmamalısınız. Doğal yollar ile amacınıza ulaşmaya çalışmalısınız. Dinimize göre büyü yöntemini kullanan kişiler mutlaka bu dünya da ya da öbür dünya da cehennem ile cezalandırılacaklardır. Kesinlikle bu tarz bir yöntemi kullanmayı tercih etmemelisiniz.

Sabun Büyüsü Nasıl Bozulur

Büyülerin bozulma işlemleri için mutlaka medyuma gitmelisiniz. Genel olarak tüm büyülerin yapımında medyumlar üç harflileri kullanmaktadırlar. Bu yüzde siz büyü yöntemini bozmaya kaktığınızda üç harflilerin musallat olması gibi durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Böyle bir durumla karşılaşmamak için mutlaka sabun büyüsü bozulması için medyuma gitmelisiniz.  Sabun büyüsünün bozulması için medyuma gittiğinizde büyüyü üç harflilerin enerjisi kullanılarak medyum bozacaktır. Daha sonra büyü etkisini yavaş yavaş kişiler üzerinden kaldıracaktır. Büyünün etkileri ortadan kalktıktan sonra kişiler normal hayatlarına ve davranışlarına geri dönerler. Bu yüzden de kısa zaman içerisine birbirlerinin affederek barışacaklardır. Gene mutlu bir şekilde birlikteliklerine kaldıkları yerden devam ederler.

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 2

  • hicran | 22 Mayıs 2020 17:27

    Medyum burak hoca gerçekten çok iyi bi hocadır bende ona bu sebeple gitmitim evde büyü bulmuştum çok korktum ben hatta büyü olduğınu bile anlamamştım da eşim dedi sonra medyum burak hocaya götürdüm muska gibi bişiy çıktı yastıklarımızdan bizim medyum burak hoca da iyiki açmamışsınız dedi geçrekten büyü yaptırmışlar bize bmedyum burak hoca sağolsun kendisi büyü çok günah sakın yapmayın sizde öfkelenip bu büyüyü yaptıran kişiyi bulmaya çalşmayın dedi ben de tmm hocam dedim çok güvndğğim için medyum burak hocaya o ne derse onu yaptım sonra büyü bozuldu etkisi filan da kalmadı hiç meğer biz ayrılalım diye yapmış birileri artık kimse hakkımı da helal etmiyorum ona

  • dilara sengül | 15 Mayıs 2020 21:25

    Ben bizim evin aferdersiniz ama tuvalet klozetinin hemen rka kısmında bi sabun buldum bu sabnun üzerine 2 tane iğne batırılsmıs ama bayadır durmuş bu sabun yerinden anladım. Araştırmalarıma göre iğnelerden birisi erkeği diğeri de kadını temsil ediyrmus o sabun olduğu yerde eriyip yok olana kadar evli olan kişiler ayrılırlarmış biz eşimle ayrılığın eşiğine geldik artık anlaşamıyoruz tahammül edemiyoruz adamın su içmesinden tipine yediğine yürüyüğüne gıcık olup çatıyorum o da bana çatıyor birbirimizi sevmiyoruz nefret ediyoruz tüm olumsuzluklar var ama ayrılmadık ben sabunu buldum birisi bizi ayırmak için büyü yaptırmış sonra bu büyüyü nasıl bozdururum diye medyum medyum aradım konuştum hiç biri bişey yapamadı eşimle kafayı yedik bak adama anlatıyom birisi büyü yapmış bize ne büyüsü diyor kavga ediyoruz. Sonra ben yuvam yıkılmasın diye büyüden kaynaklı eşimle anlaşamadığımızın farkına vardıktan sonra bağlama celbi yaptıdım medyum Burak hoca isteyene telefon numarasını da verebilirim o sabunu gidip iğnelreini ayırdım toprağa gömdüm yazılarda öyle anlatılıyor sonra bağlama celbinin tutmasını bekledim şimdi eşimle aramız baya iyi artık iyi geçiniyruz kocamda anladı ki büyünün etkisi altına girmşiz biz dedi sürekli bnm üstümde ağırlık oluyodu demekki büyü yapılmış bize dedi adam çünkü büyünün etkisinden kurtuldu medyum burak hoca olmasaydı belkide ayrılacaktık pisi pisine

BUNLARA DA BAKIN