Sarımsak Büyüsü

Büyüler etkileri büyük olan mistik olaylardır. Kişiler bu yöntemi kullanarak amaçlarına ulaşırlar. Özellikle büyü yönteminin uygulanması sırasında kişiler üç harflileri de kullandıkları için onların kişiler üzerindeki hükmetme ve davranışlarını değiştirme özelliklerinden yararlanırlar. Bu şekilde karşı taraf artık özgür iradesini kullanamaz hale gelir ve kısa zaman içerisinde kişi bambaşka bir gibi büyünün istediği şekilde hareket etmeye başlayacaktır.

PAYLAŞ

Büyüler etkileri büyük olan mistik olaylardır. Kişiler bu yöntemi kullanarak amaçlarına ulaşırlar. Özellikle büyü yönteminin uygulanması sırasında kişiler üç harflileri de kullandıkları için onların kişiler üzerindeki hükmetme ve davranışlarını değiştirme özelliklerinden yararlanırlar. Bu şekilde karşı taraf artık özgür iradesini kullanamaz hale gelir ve kısa zaman içerisinde kişi bambaşka bir gibi büyünün istediği şekilde hareket etmeye başlayacaktır. Bu şekilde insanlar istedikleri amaca kısa yoldan ulaşabilmektedirler. Sarımsak büyüsü güçlü bir büyüdür ve çiftlerin birbirlerinden soğumaları, ayrılmaları için yapılmaktadır. Sarımsak büyüsü yapıldıktan sonra kişilerin davranışlarında çok büyük bir değişiklik gözlemlenir ve artık kişiler tamamen büyü yüzünden birbirlerinden nefret edecek hale gelerek ayrılırlar. Bu büyü yöntemini kullanarak birbirini sevenleri, evli çiftleri rahatlıkla birbirlerinden ayırabilirsiniz. Bu yöntem bu yüzden çok sık tercih edilmektedir. Sarımsak büyüsü gibi güçlü büyülerin tesirleri de güçlü olduğu için kişiler kendi başlarına büyü yöntemini internetten gördükleri bilgilere göre yapmaya kalkmamalıdırlar. Aksi bir durum söz konusu olduğunda artık kişiler büyülerin olumsuz özelliklerini üzerlerine çekeceklerdir ve bu olumsuz özellikleri taşımaya başlayacaklardır. Böyle bir durum ile karşılaşmamak için mutlaka kişilerin medyuma giderek büyüyü doğru bir şekilde yaptırmaları gerekmektedir. Ancak bu şekilde kişi kendini büyünün olumsuz özelliklerinden koruyacaktır.

Sarımsak Büyüsü Yaptırarak Kişileri Ayırmak Günah Mıdır?

Büyü yöntemi dinimizce en büyük günahlardan biridir ve kesinlikle bu yöntemin uygulanması sonucunda insanlar cezalandırılacaklardır. Bu yüzden büyü yöntemini uygulamaktan uzak durmalısınız. Büyü yöntemi ile kişilerin iradelerini kapatabilir ve onları istediğiniz gibi yönlendirebilirsiniz. Bu yüzden de insanların hayatları ve kaderleri değişmiş olacaktır. Böyle bir durumda büyü yapan ve yaptıran kişiler dinimizce mutlaka cezalandırılacaklardır. Bu yüzden bizler büyü yöntemini kullanmayı tercih etmiyoruz ve sizlere de kesinlikle tavsiye etmiyoruz. Doğal yöntemlerle kendi isteklerinize ulaşmaya çalışmak sizin için çok daha iyi olacaktır.

Sarımsak Büyüsünün Yapılması

Bu büyünün yapımı için medyumlar bir sarımsağın üzerine tesirli büyülü sözcükleri okurlar ve büyü yapılacak olan kişinin de ismi okunarak üç harflilerin yardımı ile büyü tamamlanır. Daha sonra büyü tamamlanınca bu sarımsakların kişilerin evinde mutfağa kimsenin bulamayacağı bir şekilde saklanması gerekmektedir. Bu şekilde büyü kişiler üzerinde tesir etmeye başlayacaktır. Fakat büyülü sarımsağın hiçbir şekilde bulunmaması ve kişilerin evinden dışarıya çıkmaması gerekmektedir. Aksi taktirde kişiler de büyünün etkisi altından çıkacaklardır. Bu yüzden mutlaka büyülü sarımsağın çok iyi bir şekilde muhafaza edilmesi gerekmektedir. Sarımsak büyüsü bu şekilde yapıldığında kişiler üzerinde tesirini göstermeye başlayacak ve kısa zamanda büyünün etkilerini, sonucunu göreceksinizdir.

Sarımsak Büyüsünün Kişi Üzerindeki Etkisi

Sarımsak büyüsü çok güçlü bir büyü olduğu için kısa sürede etkilerini kişiler üzerinde göstermektedir. Özellikle büyü yapıldıktan sonra kişi kendi özgür iradesini kullanamaz hale gelir ve bu yüzden de büyü nasıl isterse o şekilde hareket edecektir. Büyünün yapımında üç harfliler de kullanıldığı için kişi artık tamamen onların verdiği vesveselere göre hayatını yaşamaya başlayacaktır. Bu yüzden de kısa zamanda sevdiği insana karşı soğuk davranmaya başlar ve sürekli olarak kavgalar etmeye başlayacaklardır Bu kavgalar gün geçtikçe daha da büyüyecek ve artık kişiler tamamen ayrılma kararı alacaklardır. Sarımsak büyüsü bu yüzden çok güçlüdür ve çok fazla tercih edilen bir büyü yöntemidir. Bu büyü yüzünden kişi kendinden olan değişikliği asla fark etmeyecektir. Ancak büyünün tesir süresi sona erdiğinde kişi kendindeki farklılıkları görmeye başlayacaktır.

Sarımsak Büyüsünün Tesir Süresi

Her büyünün gücü birbirinden farklıdır ve tesir güçleri de süreleri ile doğru orantılıdır. Bir büyü ne kadar güçlü ise tesir süresi de o kadar uzun olacaktır. Fakat her büyünün belli bir tesir etme süresi vardır ve bu süre sona erdiğinde artık kişiler büyünün tesiri altından kurtularak normal hareketlerine devam edeceklerdir. Bu yüzden mutlaka büyülerin belli bir süre sonra yeniletilmesi gerekmektedir. Büyüler yeniletildiği sürece devamlılığı sağlanacaktır. Sarımsak büyüsü yeniletilmesi için büyünün gene aynı medyuma gidilerek aynı şekilde tekrar edilmesi gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyünün etkileri kişiler üzerinde devamlılık kazanacaktır. Büyü yeniletildikten sonra kişi büyünün etkisi altından hiç çıkmayacağı için gene aynı şekilde hareket edecektir.  Büyüler yeniletilmediklerinde kişiler eski davranışlarına geri dönerler bu yüzden büyülerin yeniletilme işlemlerine çok dikkat etmeniz gerekmektedir.  Kişilerin davranışlarında da büyünün yeniletilmesi gerektiğini anlayabilirsiniz. Kişiler artık birbirlerine karşı olumlu davranıyorlar ise kısa süre içerisinde büyünün tesiri sona erecek demektir. Bu yüzden de büyünün bu tesir süresi bitmeden hemen önce yeniletilmesi gerekmektedir. Büyü tesir süresi bittikten sonra yeniletilir ise büyü etkisi geçeceği için kişiler ne olup bittiğini göreceklerdir. Bu yüzden büyünün mutlaka tesir süresi bitmeden önce yeniletilmesi şarttır.

Sarımsak Büyüsünün Bozulması Zor Mudur?

Sarımsak büyüsü güçlü büyüler arasında yer aldığından dolayı yapım işlemleri de bozulması da oldukça zordur. Bu büyünün bozulması için kişilerin mutlaka medyuma gitmeleri gerekmektedir. Kişi medyuma giderek büyünün bozulmasını sağlar. Kendi başına hiçbir şekilde büyüyü bozmaya kalkmamalıdır. Büyünün yapım işlemlerinde üç harfliler kullanıldığı için bozulması sırasında da gene bu varlıklardan yardım alınması gerekmektedir. Bu yüzden kişi büyüyü kendi başına bozmaya kalktığında üç harflilerin musallat olması gibi durumlarla karşı karşıya kalabilir.

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 3

  • şulenaz | 03 Haziran 2020 21:53

    05533718994 Medyum Burak hocanın telefon numarası... yalnız büyü yaptırmak için kendisini aramayın büyü yapan medyum değil. ha sevdiğiniz sizi terk etmiştir, kız arkadaşım veya erkek arkadaşım olsun istersiniz yuvanız yıkılacaktır kurtarmak istersiniz gibi gibi şeyler için arayın kendisi dualama işlemleri yapar. yani aşk celbi, aşk hamaylı, aşk tılsımı gibi mesela evlenmek istiyosunuz ortada bi sorun var evlenemiyosnuz evlenme celbi yaptırın. kocanız evine bağlı biris değildir bağlama celbi yaptırın vs vs ama verdiğim numaranın haricinde baska medyum tavsiye etmiyom

  • HACER | 23 Mayıs 2020 01:12

    Bende aynı durumdayım benide eşim aldattı artık hiç tahammülüm kalmadı ona davranışlarının değişmesini artık sadece bni sevmesini gözünün benden başkasını görmesini istmyrm artık o kadar şüpheci oldum ki arkadşlarımla da birlikte oldumu diye diye çevremde kimse de kalmadı resmen bnm hayatımı mahfetti artık bu duruma bi nokta koymama lazım ben de celb yaptırmak istiyorum yönlendirme celbi ama iyi bi medyum lazım bana da numara lazım bilen varsa bi yardımcı olsanız bi mnumara vermeniz yeterli kendim gerisini hallederim zaten iletişime geçer derdimi anlatırım bana çok acil numara lazım yalnız artık katlanacak gücüm kalmadı çnkü kafay yemek üeriyim yeter attık bu durum bitmeli

  • sevim gül | 16 Mayıs 2020 12:56

    Kocam beni aldatı kendisinden çok soğudum aynı yatağı bile paylaşmak istemiyoum tiksindim ondan onunda benden soğumasını istedim iki ay önce bu sarımsak büyüsü yazısını okudum o günden beridir hep aklımda acaba sarımsak büyüsü yaptırsam kocam bende soğusa diye çünkü beni başka bir kadınla aldattı benim bildiğim bir iki ay beraberlermiş belkide geçmişi çok var. bu yüzden istemiyorum ayrılmak istiyorum ama benden ayrılamayı kabul edeceğini hiç düşünmüyorum. Bu sarımsak büyüsü ile eşim benden soğurmu kimle iletşime geçmem lazım bu sayfada hiç telefon numarası yok yazımı okuyan kim olursa lütfen cevap verirse sevinirim gerçekten yardıma ihtiyacm var burda anlatamadığım çok şey var daha ben ayrılmak istiyorum

BUNLARA DA BAKIN