Sevdiğim Adamla Nişanlanalım

Sevdiğim adamla nişanlanalım düşüncesinde olan kişilerin merak ettiği konulardan biri de evlenme büyüsünün tesir süresidir. Evlenme büyüsünün tesir süresi diğer büyülere göre farklı olmaktadır. Bu farklılığın sebebi hayatınızdaki kişiyle aranızın nasıl olduğundan ve ne kadar süredir birlikte olduğunuzdan kaynaklı bir durumdur.

PAYLAŞ

Toplum yapımızın temel taşlarından birini evlilik kurumu oluşturmaktadır. Evlilik bizim toplumumuza göre oldukça kutsal bir kurumdur. Nişanlılık da evlilik kadar toplumumuzda önem görmektedir. Her çift kendi kültürüne göre nişanlılık ve evlilik törenleri yapmaktadır. Bazı kişiler sevdiği insan ile daha ciddi olmak ve evlenmek istemektedirler. Bu niyette olan ama istediği tepkiyi alamayan çok sayıda kişi vardır. Sevdiği adamla nişanlanmak isteyen kadınlar bu yol için çok sayıda yöntem denemişlerdir. Sevdiğim adamla nişanlanalım diyen kişiler bunun için büyü yöntemini kullanabilmektedirler. Büyü yöntemi geçmişten bugüne kadar çok sayıda sebep için çözüm yolu olmuştur. Siz de sevdiğiniz adamla nişanlanmak ve mutlu olmak için büyü yöntemini kullanmayı deneyebilirsiniz. Bunun için evlenme büyüsü yöntemini kullanmanız mümkündür. Evlenme büyüsü yöntemini sevgili olup nişanlanmak isteyen kişiler kullanabilmektedir.

Evlenme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Sevdiğim adamla nişanlanalım diyen kişilerin en çok merak ettiği konuların başında evlenme büyüsünün nasıl yapıldığı gelmektedir. Evlenme büyüsü büyü tarihinin en güçlü büyüleri arasında gelmektedir. Bu sebeple yapılması da oldukça zordur. Sevdiğim adamla nişanlanalım niyetiyle yaptıracağınız evlenme büyüsünü yaptırmadan önce çok iyi düşünmeniz gerekmektedir. Oldukça etkili bir büyü türü olduğu için dönüşü olmayacak bir işlemdir. Evlenme büyüsü tek başınıza yapmamanız gereken bir büyüdür. Yapılması çok tehlikelidir. Tek başınıza yapmaya kalkarsanız oluşacak en küçük hatada zarar görme ihtimaliniz oldukça yüksektir. Bu sebeple büyü işlemini bir medyuma yaptırmanız gerekir. Medyumlar büyü yapımı işlemlerinde çok daha deneyimli kişilerdir. Evlenme büyüsü işlemini bir medyumun yapması sizi de oluşabilecek zararlardan koruyacaktır. Medyum büyü işlemini tamamladıktan sonra kısa süre içinde büyü etkisini göstermeye başlayacaktır. Bu etki kişiden kişiye farklılık gösterecek olsa da ortalama iki hafta süre sonunda etkiler görülmeye başlanacaktır. Evlenme büyüsü ritüeli tamamlandıktan sonra sevdiğim adamla nişanlanalım dediğiniz isteğiniz gerçek olmaya başlayacaktır.

Evlenme Büyüsü Etkileri

Sevdiğim adamla nişanlanalım diyen kişilerin merak ettiği konulardan biri de evlenme büyüsünün nasıl etkileri olduğudur. Evlenme büyüsü etkileri çok çeşitli ve güçlü olmaktadır. Etkileri güçlü bir büyü türü olduğu için iyi düşünülmesi gereken bir durumdur. Evlenme büyüsünün etkilerinin başında nişanlanmak istediğiniz insanla bu yola girmeniz gelmektedir. Sizinle nişanlanmak istediğini belirtecektir. Sizinle nişanlı olma hayalleri kuracak ve bunun için hazırlık yapmaya başlayacaktır. Evlenme büyüsü etkisini kişiden kişiye farklı göstermektedir. Bunun için durumunuzu medyuma anlatmanız gerekmektedir. Medyum sizin anlattıklarınıza göre bir ritüel yapacak ve etki etme sürecini söyleyecektir. Evlenme büyüsü yapıldıktan sonra nişanlılık fikrinde olmayan kişi bile sizin isteğinize göre hareket edecek ve nişanlanmak isteyecektir.

Evlenme Büyüsü Tesir Süresi

Sevdiğim adamla nişanlanalım düşüncesinde olan kişilerin merak ettiği konulardan biri de evlenme büyüsünün tesir süresidir. Evlenme büyüsünün tesir süresi diğer büyülere göre farklı olmaktadır. Bu farklılığın sebebi hayatınızdaki kişiyle aranızın nasıl olduğundan ve ne kadar süredir birlikte olduğunuzdan kaynaklı bir durumdur. Bu konulara göre evlenme büyüsünün tesir süresi de değişkenlik göstermektedir. Bunun için medyuma gerekli bilgileri vermeniz gerekmektedir. Tahmini tesir süresi üç hafta kadardır. Evlenme büyüsü yapıldıktan sonra üç hafta sonunda etkilerini göstermeye başlayacaktır. Bu şekilde siz de sevdiğiniz adamla nişanlılık yoluna girmeye başlayabilirsiniz.

Evlenme Celbi

Sevdiğim adamla nişanlanalım niyetinde olan kişiler büyü ile riske girmek istemiyor ise evlenme celbi yaptırmaktadır. Evlenme celbi havas ilmi ve uygulamalarına dahil bir işlemdir. Dolayısıyla celb işlemi günah değildir. Büyü yapmak ve yaptırmak dinimize göre günahtır. Ayrıca büyü yapmanın ve yaptırmanın dinimize göre cezası cehennem olacaktır. Bunun için celb yöntemini tercih edebilirsiniz. Büyü yöntemi kötü niyet temennisiyle yapılan bir uygulamadır. Celb işlemi ise iyi niyetle yapılmaktadır. Büyü işleminde olduğu gibi herhangi bir ritüel yapılmamaktadır. Büyü işleminin size zarar verme ihtimali vardır. Ayrıca büyüde kötü etkiler de bulunmaktadır. Bu sebeple evlenme celbi işlemini tercih edebilirsiniz. Herhangi bir kötü etkisi bulunmamaktadır. Bu konu hakkında yaşanan bir örnek vermek mümkündür. Bundan iki yıl önce kuzenim hayatına birisini aldı. Araları oldukça iyiydi. Birlikte çok iyi geçiniyorlar ve anlaşıyorlardı. Kuzenim uzun zamandır birlikte oldukları için ve sevdiği için hayatındaki adamla ciddi bir yola girmek istiyordu. Sevdiği adamla nişanlanmak istese de bunu ona belli etmedi. Böyle bir adımın ondan gelmesini bekledi. Uzun zaman bekleyip arada sırada bu konuyu ima etse de bu yönde herhangi bir gelişme olmadı. Kuzenim bu konuya çok üzülmüştü. Uzun bir süre bekledikten sonra kendine göre belli çözüm yolları aramaya başladı. Biraz araştırdıktan sonra evlenme celbi yöntemini buldu. Büyü işlemi gibi bir işlem olmadığı için bunu gönül rahatlığı ile yaptırmaya karar verdi. Büyü yöntemini kullanarak günaha girmek istemiyordu. Celb yöntemini biraz araştırdıktan sonra yaptırmaya karar verdi. Evlenme celbini sevdiği adama yaptırdıktan kısa zaman sonra etkileri görülmeye başlandı. Nişanlanma niyetinde olmayan ve bunu belli etmeyen adam kuzenime nişanlanmak istediğini söyledi. Celb yönteminin çözüm olmasına çok mutlu olduk. Kısa zaman içinde kuzenim ve sevdiği adam nişanlandı. Siz de sevdiğim adamla nişanlanalım diyorsanız evlenme celbi yöntemini gönül rahatlığı ile kullanarak çözüm bulabilirsiniz. Böylece celb yöntemini kullanıp büyü yaparak günaha da girmemiş olursunuz.

 • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 4

 • Helin | 01 Mart 2020 11:46

  Sevdiğim adamla uzun süredir birlikteyiz ama o sanırım evlilikten korkuyor. Ne dediysem yok adam daha vakti var diyip duruyor. Bende bıktım artık yaşım geçiyor. Bu büyüyü denemek istiyorum ama kesin sonuç vermesi lazım. Bu şekilde bana yardımcı olabilecek biri var mı?

 • KEZBAN | 27 Şubat 2020 18:44

  sevgilimle nişanlanmak istiyoruz ama ailelerimiz maddi imkansızlıklardan dolayı buna karşı çıkıyorlar. Ne dediysek onları ikna edemedik. Bu büyü yöntemini denemek istiyorum gerçekten ama acaba ailelerimiz bu büyüden sonra nişanlanmamıza izin verirler mi? Daha önce deneyen biri varsa bana bir akıl verebilir mi?

 • Cemile | 26 Şubat 2020 14:15

  Sevdiğim adamla hayatımı birleştirmek istiyorum ama o çok, ağırdan alıyor. Bende ona evlenelim diye ısrar etmek istemiyorum bu Kez geri teper diye korkuyorum. Ama artık yaşımda geldi hatta geçiyor bile. Ben bu büyü yöntemini denesem diyorum acaba gerçekten evlenme teklifi alır mıyım?

 • Cevriye | 25 Şubat 2020 19:03

  Bende sevdiğim adamla nişanlanmak istiyorum ama o tam bir ana kuzusu. Annesi daha erken dediği için nişan filan yapamıyoruz. Benim yaşım 29 olmuş artık neyi bekliyoruz anlamıyorum. Bu yöntemi denemek istiyorum. Gerçekten bu yöntemi uygulasam sonunda sevgilim benim sözümü dinleyip benimle nişanlanmak ister mi?

BUNLARA DA BAKIN