Sevdiğim Kadında Beni Sevsin

Mutlaka kuranı ve duaları çok iyi bilen bir medyuma gitmeniz gerekmektedir. Medyuma gittiğiniz de Sevdiğim kadında beni sevsin diye celb yaptırabilirsiniz. Bu şekilde celb işlemi uygulanır. Daha sonra sevdiğiniz kişinin hareketleri size karşı değişmeye başlayacaktır. Artık sevdiğiniz kişi de sizi sevmeye başlar ve size olan duygularını en kısa zaman içerisinde size açacaktır.

PAYLAŞ

Sevdiği insana kavuşmak için pek çok farklı yol dener. Genelde insanlar normal hayatlarında sevdiklerine kavuşamadıkların büyü yöntemini kullanırlar. Büyü ile insanlar amaçlarına ulaşmaktadırlar. Bu yüzden aşk büyülerinin pek çok yapım şekli ve çeşidi vardır. Bu yüzden hangi aşk büyüsünü uygulattığınız çok önemlidir. Her büyünün belli bir tesir süresi vardır. Bu yüzden çok dikkatli olmalısınız. Aşk büyüleri yapımı zor büyülerden olduğu  için mutlaka medyuma giderek kişiler büyünün yapılmasını sağlamalılardır. Aksi taktide kendiniz büyü yöntemini yapmaya kalktığınız da hiçbir şekilde sonuç alamazsınız üstüne bir de büyünün zararlarını göreceksinizdir. Bu yüzden mutlaka işlemlerin yapımı için iyi bir medyuma gitmelisiniz. Sevdiğim kadında beni sevsin isteyen kişiler mutlaka büyüyü yaptırırken dikkatli olmalılardır.

Aşk Büyüsü Yapımı

Aşk  büyülerinin pek çok farklı çeşidi vardır ve hepsinin yapımı da birbirinden farklılık göstermektedir. Bu yüzden çok dikkatli olmalısınız. Genelde büyü yönteminin uygulanması için karşı taraf üzerine ya  muska yazılır ya da bir eşya üzerine büyülü sözcükler söylenerek işlem gerçekleştirilir. Bu şekilde büyü kişi üzerinde etkisini göstermeye başlayacak ve amacınıza ulaşacaksınızdır. Sevdiğim kadında beni sevsin isteyen kişiler bu büyü yönteminin uygulanması için mutlaka muskaya yazdırma yöntemini tercih etmelilerdir. Bu yöntem diğer yöntemlere göre çok daha uzun süreli olarak etki der ve çok daha hızlı bir şekilde sonuç alacaksınızdır.  Muska yazma işlemi için siz kendiniz herhangi bir şey yapmaya kalkmamalı ve mutlaka medyuma gitmelisiniz. Medyuma gittiğiniz de üç harflilerin de yardımı ile büyü yapılacaktır. Büyü yapıldıktan sonra bu muskayı mutlaka kişinin evinde kimsenin görmeyeceği bir yere saklamanız gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyünün etkileri kişi üzerinde görülecektir. Fakat mutlaka muskanın çok iyi bir şekilde saklanmasına dikkat etmelisiniz yoksa hiçbir şekilde büyünün bir etkisi kalmayacaktır. Bu yüzden çok dikkatli olmalısınız. Muska yapıldıktan kısa bir süre sonra etkilerini kişi üzerinde göstermeye başlayacaktır ve kişi de size aşık olacaktır.

Aşk Büyüsü Etkileri

Aşk büyüsü etkileri sürmeye başladığında kişi artık tamamen büyünün etkisi ile hareket etmeye başlayacak ve iradesini kaybedecektir. Bu yüzden kişi sürekli olarak sizi düşünmeye başlar ve sizinle alakalı hayaller kurmaya başlayacaktır. Kısa zaman da kişi size gelerek size olan duygularını açar ve mutlu bir birlikteliğiniz olacaktır. Sadece büyünün tesir süresine dikkat etmeniz gerekmektedir. Büyünün tesir süresi sona erer ise kısa zamanda kişi de eski davranışlarına ger dönecektir. Böyle bir şeyin olmaması için mutlaka belli bir süre sonra büyünün yeniletilmesini sağlamalısınız. Büyü yeniletildikten sonra gene kişi sizi sevecek sizinle birlikte olacaktır. Büyünün tesir süresinin bittiğini kişinin size karşı olan davranışlarından rahatlıkla anlayabilirsiniz. Eğer kişi size karşı soğuk davranmaya başladı ise kısa zamanda büyünün tüm etkisi sona erecek demektir. Bu yüzden büyünün yeniletilmesini sağlayarak tekrar etkilerinin devam etmesini sağlamalısınız. Sevdiğim kadında beni sevsin istiyorsanız eğer mutlaka tesir süresine çok dikkat etmelisiniz. Büyü tesir süresinin yeniletilmesi için de siz kendiniz hiçbir şekilde bir şey yapmaya kalkamamalısınız. Aksi taktirde büyünün tüm olumsuzluklarından siz etkilenemeye başlayacaksınızdır. Bu yüzden mutlaka gene aynı medyuma giderek işlemlerin yapılmasını sağlamalısınız.

Aşk Büyüsü Yaptırmak Günah mıdır?

Aşk büyüsü yaptırmak kesinlikle en büyük günahlardan biridir. Kişiler hiçbir şekilde büyü yöntemini kullanmaya kalkmamalıdırlar. Dinimize göre büyü yapmak ve yaptırmak en büyük günahlardan biridir. Bu yüzden büyü yapan kişiler cehennem ile cezalandırıldılar. Böyle bir şeyin olmaması için mutlaka doğal yollar ile amacınıza ulaşmaya çalışmalısınız. Büyü yöntemini hiçbir şekilde tercih etmemlesiniz. Aksi taktirde büyü yönteminin tüm olumsuz özellikleri sizi de sarmaya Başlar bu hayatta hiçbir işiniz yolunda gitmez ölünce de cehennem ile cezalandırılacaksınızdır. Bizler büyü yöntemini kullanmayı tercih etmiyoruz ve sizlere de kesinlikle tavsiye etmiyoruz. Bunun yerine sevdiğiniz insanı doğal yollar ile etkilemeye çalışmak sizin için daha iyi olacaktır. Aynı zamanda kişi de sizi gerçekten sevecektir. Büyü geçici bir yöntem olduğu gibi tesir süresi bittiğinde de kişi sizi terk edecektir. Bu yüzden de bu yöntemi tercih etmemelisiniz.

Aşk Celbi Yaptırmak

Aşk celbi de büyü gibi çok fazla tercih edilen yöntemlerden biridir. Bu yöntemi uygulayarak da insanlar amaçlarına ulaşabilirler fakat mutlaka bu yöntem için de medyuma gitmeniz gerekmektedir. Celb yöntemini her medyumda uygulayamaz. Mutlaka kuranı ve duaları çok iyi bilen bir medyuma gitmeniz gerekmektedir. Medyuma gittiğiniz de Sevdiğim kadında beni sevsin diye celb yaptırabilirsiniz. Bu şekilde celb işlemi uygulanır. Daha sonra sevdiğiniz kişinin hareketleri size karşı değişmeye başlayacaktır. Artık sevdiğiniz kişi de sizi sevmeye başlar ve size olan duygularını en kısa zaman içerisinde size açacaktır. Celb yönteminin tesir süresi büyüye göre çok daha kısa sürmektedir. Bu yüzden dikkatli olmalı ve tesir süresini sık sık kontrol etmelisiniz. Bu şekilde celbin yeniletilmesini sağladığınız da hiçbir sorun yaşamadan sevdiğiniz kişi ile birlikte olmaya devam edebilirsiniz. Celb yönteminin yeniletilmesi gerektiğini kişinin size karşı olan davranışlarından rahatlıkla anlayabilirsiniz. Eğer kişi size karşı olumsuz davranıyor ise celbin süresi bitiyor demektir. Bu durumda hemen celbin yeniletilmesini sağlamalısınız. Bu şekilde sevdiğiniz ile mutlu bir birliktelik yaşamaya devam edebilirsiniz.

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN