Sevdiğim Kişiyle Nasıl Birlikte Olurum

Bu yöntem uygulandıktan sonra birkaç hafta daha beklemeniz gerekebilir. Bu şekilde işlem birkaç ay sonra etkisini kişi üzerinde göstermeye başlar. Celb sayesinde artık sevdiğiniz kişinin de size karşı duyguları oluşmaya başlar.

PAYLAŞ

İnsanlar sevdikleri kişi ile birlikte olabilmek için genelde aşk büyülerini ya da bağlama büyülerini tercih ederler. Bu büyüler çok eski zamandan bu yana kullanıldığı için etkileri çok büyüktür. Bu büyüleri kullandıktan sonra sevdiğiniz kişi de size aşık olur. Aşk büyülerinin çeşitleri de çok fazladır. En etkili büyüler yedirilerek yapılan büyülerdir. Bu büyülerin etkileri daha uzun süreli olarak kişiler üzerinde sürer. Bu yüzden bu büyü türünü kullanarak amacınıza ulaşabilirsiniz. Sevdiğim kişiyle nasıl birlikte olurum denildiğinde bu şekilde büyü yöntemini kullanarak rahatlıkla amacınıza ulaşabilirsiniz fakat bu demek değildir ki büyüler kesin sonuç verir. Her büyünün farklı bir etkisi vardır ve bu etkiler kişiden kişiye göre farklılık göstermektedir. Bu yüzden büyünün etkileri kesin değildir bazı durumlar da sonuç alamayabilirsiniz de.

Yedirilerek Yapılan Aşk Büyüleri

Yedirilerek yapılan aşk büyüleri diğer büyülere göre çok daha güçlüdür. Bu yüzden genelde aşk için yapılan büyülerde de bu yöntem daha çok tercih edilir. Sevdiğim kişiyle nasıl birlikte olurum diyen kişiler sarımsak ya da biber gibi yiyecekler üzerine büyü yaptırarak amaçlarına ulaşabilirler. Medyuma gittiğiniz de bu yiyeceklerin üzerine aşk büyüsü okunur ve daha sonra bu büyülü yiyeceği mutlaka büyü yapılacak olan kişiye yedirmelisiniz. Bu şekilde kişi büyüden etkilenmeye başlar ve büyünün etkisi ile de kısa zaman sonra size karşı duygular hissetmeye başlar. Kişi artık sürekli olarak sizi düşünmeye başlar ve sizinle ilgili hayaller kurar. Artık gece gündüz demeden kişinin aklında siz olacaksınızdır. Bu şekilde sevdiğiniz kişi de size aşık olur ve onunla mutlu bir birliktelik yaşayabilirsiniz.

Yedirilerek Yapılan Aşk Büyüsü Tesir Süresi Nedir?

Yedirilerek yapılan büyülerin gücü çok büyük olduğu için bu büyü yapıldıktan sonra etkileri de uzun bir süre boyunca kişiler üzerinde kalıcı olacaktır. Büyü yapıldıktan sonra gene de mutlaka tesir süresine dikkat edilmesi gerekir. Büyünün tesir süresine dikkat ettiğiniz sürece etkileri de kişi üzerinde devamlı olur. Büyünün etki süresi bittiğinde artık tamamen karşınızdaki kişi büyünün etkisinden kurtulacağı için normal bir şekilde hareket etmeye başar. Bu yüzden çok dikkatli olmalısınız ve sevdiğiniz kişinin sizi terk etmemesi için mutlaka medyuma gitmelisiniz. Medyuma giderek büyünün yenilenmesini sağlamalısınız. Bu şekilde ancak büyünün yenilenmesini sağladığınız sürece büyünün etkilerinin de sürmesi devam eder. Büyü yenilenmesi için de siz kendiniz herhangi bir şey yapmaya kalkmamalısınız. Mutlaka medyumdan yardım almalısınız. Aksi taktirde siz olumsuz durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Sevdiğim kişiyle nasıl birlikte olurum denildiğinde bu şekilde büyünün mutlaka yeniletilmesi gerekmektedir. Büyünün yeniletilmesi gerektiğini kişinin size karşı olan davranışlarından da anlayabilirsiniz. Eğer kişi size karşı olumsuz bir şekilde davranmaya başladı ise büyünün etkisi sona ermeye başlıyor demektir. Hemen müdahale ederek işlemin yeniletilmesini sağlamalısınız.

Yedirilerek Yapılan Aşk Büyüsü Günah mıdır?

İnsanlar dinimiz de uyarılmıştır. Hiçbir şekilde hiçbir sebeple insanlar büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelidirler. Aksi taktirde bu kez büyü yöntemini kullandığınız da çok büyük günaha girmiş olursunuz. Bu yüzden büyüden uzak durmalısınız. Sevdiğim kişiyle nasıl birlikte olurum denildiğinde hiçbir şekilde büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelisiniz. Büyü yöntemi çok büyük günahtır. Bu yöntemi kullanmayı tercih ettiğiniz de mutlaka cehennem ile cezalandırılırsınız. Bunun yerine doğal yollar ile sevdiğiniz kişiyi etkilemeye çalışmalısınız. Hem böylece kişi sizi gerçek duygular ile sever ve günaha da girmemiş olursunuz. Aynı zamanda büyü yöntemi geçici bir yöntemdir. Bu yöntemi kullandığınız da mutlaka etkileri sona erecektir. Bu yüzden günaha boşu boşuna girmiş olursunuz. Büyü ayrıca tehlikeleri olan bir yöntemdir. Büyü genel olarak şeytani güçler kullanılarak yapılan bir yöntemdir. Bu yüzden bu varlıklar size musallat olabilirler. Böyle bir durumla da karşı karşıya kalmamak için dikkatli olmalısınız ve büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelisiniz.

Yedirilerek Yapılan Büyü Nasıl Bozulur?

Bu büyünün gücü çok büyüktür ve yedirilerek yapılan bir büyü olduğu için de bozulması oldukça zordur. Bu yüzden bu büyünün bozulması için kişilerin mutlaka medyumdan yardım alması gerekir. Kendi başınıza hiçbir şekilde büyüyü bozmaya kalkmamalısınız. Mutlaka medyuma giderek işlemin bozulması için yardım almalısınız. Bu şekilde medyumda şeytani güçleri kullanarak büyünün bozulmasını sağlayacaktır.  Bu şekilde kişi üzerindeki büyü etkileri bozulmuş olur. Büyü etkisi kalktıktan sonra kişi artık tamamen size karşı olan duygularını kaybeder. Bu şekilde kişi normale dönecektir.

Aşk Celbi Yaptırmak

Sevdiğiniz kişiye aşk celbi ile de rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Celb yöntemi dualar okunarak yapılan bir yöntemdir. Bu yüzden günah değildir. Rahmani bir yöntem olarak geçer. Bu yöntemi kullandığınız da karşınızdaki kişi ömür boyunca celb etkisi altında kalarak hareket etmeye başlar. Bu şekilde rahatlıkla sevdiğiniz kişi ile birlikte olabilirsiniz ve onunda sizi sevmesini sağlayabilirsiniz. Celb yöntemi iki hafta içerisinde uygulanan zor bir yöntemdir. Bu yöntem uygulandıktan sonra birkaç hafta daha beklemeniz gerekebilir. Bu şekilde işlem birkaç ay sonra etkisini kişi üzerinde göstermeye başlar. Celb sayesinde artık sevdiğiniz kişinin de size karşı duyguları oluşmaya başlar. Bu şekilde sevdiğiniz kişi ile birlikte olabilirsiniz. Büyü yerine günah olmayan bu celb yöntemini kullanarak da sonuç alabilirsiniz.

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN