Sevdiğine Kavuşma Büyüsü

Sevdiğine Kavuşma Büyüsü Yaptırmak yerine mutlaka doğal yollar ile sevdiğine Kavuşma ya çalışmak sizin için çok daha iyi olacaktır. Bu şekilde sevdiğiniz kişi de sizi gerçekten sevecek ve gerçek manada yanınızda olacaktır. Bu şekilde gerçekten sevileceksinizdir. Fakat büyü yöntemini kullandığınız da büyünün tesiri bittiğinde kişi de sizi terk edecektir.

PAYLAŞ

Büyü yöntemi genel olarak geçmişten günümüze hep aşk için kullanılmıştır. Aşk büyülerinin bu yüzden çok fazla yapım şekli ve etki türü vardır. Aşk büyülerinin kullanarak sevdiğiniz kişiye kısa süre içerisinde ulaşabilirsiniz. Bu şekilde sevdiğiniz kişi de sizi sevecektir. Büyü yöntemi tesir süresi sürdüğü müddetçe sevdiğiniz kişi sizin yanınızda olacaktır. Sevdiğine Kavuşma Büyüsü ile oldukça kuvvetli bir büyüdür. Bu yüzden yapıldıktan çok kısa bir süre sonra kişiler üzerinde etkisini gösterecektir. Kavuşma Büyüsü ile sizden nefret eden bir kişinin kalbinin bile size bağlanmasını sağlayabilirsiniz. Fakat bu tarz güçlü etkileri olan büyüleri kendiniz yapmaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde büyünün pek çok olumsuz etkisi ile karşı karşıya kalacaksınızdır. Büyü yöntemini uygulamak için mutlaka medyuma gitmeniz gerekmektedir. Medyuma gittiğiniz de sizi büyünün tehlikelerinden koruyacaktır. Hiç bir şekilde siz büyüden etkilenmezsiniz.

Sevdiğine Kavuşma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bu büyünün yapım için kişiye ait olan bir eşyaya ihtiyaç vardır. Bu eşya üzerine büyü yapılacaktır. Kişinin eşyası üzerine büyü yapıldığı için çok daha kuvvetli bir şekilde etkisini gösterecektir. Sevdiğine Kavuşma Büyüsü bu şekilde eşya üzerine yapıldıktan sonra mutlaka kişinin evinde bir yere saklanması gerekmektedir. Kişiye büyü ne kadar yakın olursa etkisi de o kadar güçlü olacaktır. Bu şekilde büyü etkisini kişi üzerinde göstermeye başlayacaktır. Büyü ile kişi artık sürekli olarak sizin yanınızda isteyecek, sizinle beraber olmak isteyecektir. Gün içerisinde sürekli sizi düşünecek ve sizinle alakalı hayaller kuracaktır. Bu şekilde sevdiğiniz kişi de yavaş yavaş sizi sevmeye başlayacaktır. Özellikle bu büyü üç harflilerin yardımı ile gerçekleştirildiği için sürekli olarak bu varlıklar kişiye vesvese vereceklerdir ve kişi de bu vesveselere göre hareket edecek sizi sevecektir. Bu şekilde sevdiğiniz kişinin kalbine girebilirsiniz. Büyünün gücü tesir süresi boyunca devam edecektir. Tesir süresi ne kadar uzun sürer ise kişi de sizin le birlikte o kadar uzun süre birlikte olacaktır. Bu yüzden Büyülerin tesir süreleri çok önemlidir.

Sevdiğine Kavuşma Büyüsü Tesir Süresi Nedir?

Tesir etme süresi büyüler için oldukça önemlidir. Büyülerin tesir süreleri ne kadar uzun sürer ise etkisi de o kadar uzun sürecektir. Bu yüzden mutlaka büyünün tesir süresi ara ara kontrol edilmelidir. Büyü tesiri sona ermeye başladığında kişi, size karşı soğuk davranmaya başlayacaktır. Bu yüzden de kısa süre de sizden ayrılacaktır. Böyle bir durumun olmaması için mutlaka kişi deki bu davranış değişikliğini fark ettiğinizde mutlaka büyüyü yeniletmelisiniz. Büyü yöntemini kesinlikle siz kendiniz yenilemeye kalkmamalısınız. Aksi taktirde siz fark etmeseniz de büyü sizi sarmaya başlayacaktır. Mutlaka medyuma giderek büyünün yenilenmesini sağlamalısınız. Medyum büyü yöntemini tekrar yeniden yaparak yenileyecektir. Sevdiğine Kavuşma Büyüsü yeniletildikten sonra kısa süre içerisinde kişi gene büyünün etkisi altına girerek hareket etmeye başlayacaktır. Kişi size gene aşık olacak ve yanınızda olmak isteyecektir. Bu şekilde büyüyü sürekli olarak yenilettiğiniz de kişi sizi sevecek ve yanınızda olacaktır. Bu yüzden Büyülerin tesir süreleri çok önemlidir, sürekli olarak yeniletilmesi ve kontrol edilmesi gerekmektedir.

Sevdiğine Kavuşma Büyüsü Nasıl Bozulur?

Büyülerin bozulması çok zordur. Kişiler genelde kendileri büyüleri internetten okudukları bilgilere göre bozmaya çalışırlar. Fakat Büyülerin bozulması için mutlaka medyuma gidilmesi şarttır. Medyum büyüyü bozmak için üç harflileri kullanmaktadır. Ancak bu varlıklar ile büyü bozulabilir. Fakat siz büyüyü bozmaya kalktığınızda üç harfliler size musallat olabilirler. Bu yüzden kendinizi korumak için mutlaka medyuma gitmeniz gerekmektedir. Medyum size zarar gelmeden büyünün bozulmasını sağlar. Sevdiğine Kavuşma Büyüsü bu şekilde bozulduktan sonra kişiler gene eskisi gibi davranmaya devam edeceklerdir. Kişi kısa zamanda gücünü ve enerjisini toparlayacak normal hayatını yaşamaya devam edecektir. Bu şekilde kişi hemen normale döner.

Sevdiğine Kavuşma Büyüsü Yaptırmak Günah mı?

Büyüler iyi bir amaç için bile uygulanıyor olsa çok büyük günahtır. Hiç bir şekilde büyü yöntemini kullanmaya kalkmamalısınız. Siz büyü yöntemini kullandığınız da insanların kaderlerine müdahale etmiş olursunuz. Bu da Allah’ın yazdığı kadere karşı gelmektir ona şirk koşmaktır. Bu yüzden hiç bir şekilde iyi bir amaç için bile olsa büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelisiniz. Aksi taktirde mutlaka cezalandırılacaksınızdır. Bu yöntemi kullanan kişiler mutlaka cehennem ile cezalandırılacaklardır. Bizler bu yüzden büyü yöntemini kullanmayı tercih etmiyoruz ve sizlere de bu yöntemi kesinlikle tavsiye etmiyoruz. Sevdiğine Kavuşma Büyüsü Yaptırmak yerine mutlaka doğal yollar ile sevdiğine Kavuşma ya çalışmak sizin için çok daha iyi olacaktır. Bu şekilde sevdiğiniz kişi de sizi gerçekten sevecek ve gerçek manada yanınızda olacaktır. Bu şekilde gerçekten sevileceksinizdir. Fakat büyü yöntemini kullandığınız da büyünün tesiri bittiğinde kişi de sizi terk edecektir. Bu yüzden bu yöntem den uzak durmalısınız. Sizlere bu yöntemi kullanmanızı tavsiye etmiyoruz.

Sevdiğine Kavuşma Büyüsü Tehlikeleri

Büyülerin yapımı esnasında üç harfliler kullanıldığı için çok büyük tehlikeleri vardır. Bu yüzden büyü yaptırırken mutlaka çok dikkatli olmanız gerekmektedir. Aksi taktirde büyü sizi de sarmaya başlayacaktır. Sizde büyüden etkileneceğiniz için mutlaka öncesinde bir koruma Büyüsü yaptırmalısınız. Bu koruma Büyüsü sizi büyünün tüm kötülüklerinden koruyacaktır. Aksi taktirde büyü etkisi sizi de sarar.

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 2

  • Seriyye | 22 Mayıs 2020 21:18

    Ben buranın yabancısı beni burda bi adam zorla tuturdu sonra ben ne yapcak bilemedi bi arkdş vardı TÜRK bana dedi burak var hoca ona gidelim o halledecek ben anlamadı başta sonra anladı ben mistik bişiy yapacaklar sonra tmm dedi ben belki olur sonra sevdiğim vardı kendi ülkemde ona kavşmak istedi ben snra gittik buraka bize celb yaptı kavuşma celbiymiş sonra bnm ardkşla beklemeye aşladı biz bi gün bu adam beni bıraktı artık istemiyor seni dedi bende ülkeme dönemk için hemen gitti bilet aldı arkdş beni götürdü sonra ben ülkeme gidince baktım sevdiğim adam orda beni bekler gerçekten beni beklermiş ben gelem diye beklermiş burak işi bilir gerçekten yapar dedğini

  • asiye | 16 Mayıs 2020 11:34

    Evlenmek istediğim kişiyle mezhep farklılıklarımız olduğundan dolayı ailem benim o kişiyle evlenmemi istemiyor. Aşırı karşı çıkıyorlar evlenecek yuva kuracak olan benim yarın evlendiğim zaman herkes kendi kabuğuna çekilecek ne olur sanki evlensem neden izin vermiyorlar bundan 50 sene önce 100 sene önceki gelenek ve görenekleri hala yaşatmaya calısan aile yapısı var benim gibi birçok kişinin var olduğunu biliyorum ben sevdiğim kişiylr kavuşmak istiyorum evlenmek ve yuva kurmak istiyorum. Ancak hiçbir şekilde ailem istemedi erkek arkadaşımda şimdi kara kara düşünüyor kaçmayı falan düşündük ama onu da ben istemedim çünkü telli duvaklı çıkmak istiyorum yasadıgımız yer küçük bi ilin ilçesi laf olur söz olur diye kaçmak istemiyorum. Ben sevdiğime kavuşmak için evlenme celbi yaptırdım soncunu merak ediyorum bu celp sayesinde ailemi evlenmeme rıza göstermelerini istiyorum henüz yaptıralı 17 gün oldu özellikle annem biraz ılımlı bakmaya başladı babamı da ikna edebilecek insan annem celb çalışmasının küçükte olsa ilk belirtisini annemde gördüm inşallah devamı da gelecek benim gibi lan arkadaşlara da sesleniyorum sevdiğiniz kişiyle evlenmenize izin vermiyorlarsa eğer mutlaka celb çalışması yaptırın derim sonuçta Allaha dua etmiş olacaksınız

BUNLARA DA BAKIN