Sevdiğine Kavuşmak İçin Ne Yapmalı

Bu büyü yöntemini kullanmak en büyük günahlardan biridir. Bu yüzden hiçbir şekilde büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelisiniz. Büyü yöntemini kullandığınız da kısa zaman içerisinde amacınıza ulaşabilirsiniz fakat hiçbir şekilde hayatınız da hiçbir şey yolunda gitmemeye başlayacaktır. Ayrıca çok büyük günaha girdiğiniz için de cehennem ile cezalandırılacaksınızdır.

PAYLAŞ

Sevdiğim bir kız vardı ama bir türlü ona kavuşamıyordum. Elimden gelen her şeyi yaptım. Kızı istemeye bile gittik ama kız beni hiç istemedi. Artık ne yapacağımı bilemiyordum. Ama sonra bir arkadaşım bana bir çözüm bulduğunu söyledi. Arkadaşımın dediğine göre bir medyum celb yaparak sevenlerin kavuşmasını sağlıyormuş. Sevdiğine kavuşmak için ne yapmalı dediğim de medyum bana aşk celbi önerdi. Bende bu aşk celbini yaptırdım. Aşk celbini yaptırdıktan sonra bir süre beklemem gerekti. Daha sonra kısa zamanda sevdiğim kız da beni sevmeye başladı ve mutlu mesut bir ilişkimiz oldu. Şimdi çok mutluyuz. Bu celb sayesinde sevdiğim kıza kavuşmuş oldum. Sevdiğimle güzel bir ilişkim var. İyi ki arkadaşımı dinlemişim yoksa ben hala sevdiğim kızı bekliyor olacaktım.

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Aşk büyüsü çok kuvvetli kara büyülerden biridir. Bu yüzden bu büyü çok tehlikelidir. İnsanlar genelde internetten ya da kitaplardan okudukları şeylere göre büyü yöntemini kendileri evde yapmaya kalkabiliyorlar. Fakat siz hiçbir şekilde böyle bir şeye kalkışmamalısınız. Çünkü büyü yöntemi tehlikelidir. Bu yüzden büyüyü kendiniz yapmaya kalktığınız da pek çok olumsuz durumla karşılaşabilirsiniz. Özellikle büyü üç harfliler ile birlikte yapıldığı için dikkatli olmanız gerekmektedir. Bu varlıklar size musallat olabilirler. Bu yüzden mutlaka çok dikkatli olmalısınız ve medyuma giderek aşk büyüsü yaptırabilirsiniz. Bu büyü için medyuma mutlaka sevdiğiniz kişinin bir fotoğrafını götürmeniz gerekmektedir. Bu fotoğraf üzerine büyülü sözcükler okunur ve üç harflilerinde etkisi ile büyü tamamlanmış olur. Büyü yapıldıktan sonra bu fotoğraf yakılır ve külleri de bir bardak su içerisine dökülür. Bu suyu mutlaka sizin içmeniz gerekmektedir. Bu şekilde büyü etkisini kişi üzerinde göstermeye başlayacaktır. Sevdiğine kavuşmak için ne yapmalı diyenler bu şekilde büyü yöntemini kullanarak amaçlarına ulaşabilirler.

Aşk Büyüsünün Etkileri Nedir?

Aşk büyüsü etkilerini göstermeye başladıktan sonra üç harfliler sürekli olarak kişiye vesvese verirler. Bu vesveseler doğrultusunda da kişi artık tamamen büyünün etkisi altına girerek hareket etmeye başlar. Büyünün etkisi ile kişi artık sadece üç harflilerin verdikleri vesveselere göre hareket edeceği için kişi sürekli olarak sizi düşünmeye başlar. Gece gündüz demeden kişi sizi düşünür ve sadece sizinle birlikte olmak isteyecektir. Bu şekilde kısa zaman içerisinde size gelir ve sizi sevdiğiniz söyleyecektir. Bu şekilde büyü yöntemini kullanarak sevdiğiniz kişinin de sizi sevmesini sağlayabilirsiniz. Sevdiğine kavuşmak için ne yapmalı denildiğinde aşk büyüsü bu şekilde etkilerini göstermeye başlayacaktır.

Aşk Büyüsü Tesir Süresi Nedir?

Büyülerin belli bir etki süresi vardır ve bu süre sona erdiğinde ise hiçbir şekilde büyünün bir etkisi kalmaz. Kişi de büyünün etkisi bittiği için kısa zamanda normal davranışlarına geri dönecek sizi de sevmeyecektir. Bu yüzden mutlaka büyünün belli bir süre sonra yenilenmesi gerekmektedir. Ancak büyü yeniletildiği süre boyunca etkilerini sürdürmeye başlayacaktır. Sevdiğine kavuşmak için ne yapmalı denildiğinde mutlaka kişilerin tesir süresine dikkat etmeleri gerekmektedir. Tesir süresinin belli bir zaman sonra mutlaka yeniletilmesi gerekir. Bu yenileme için kişiler mutlaka medyuma gitmeliler. Kendiniz herhangi bir şey yapmaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde gene büyünün olumsuz özellikleri sizi sarmaya başlayabilir. Büyü yenilendikten sonra gene aynı şekilde kişiler üzerinde etkileri sürmeye devam eder ve hiçbir sorun yaşamazsınız.

Aşk Büyüsü Yaptırmak Günah mıdır?

Aşk büyüsü yapımı iyi bir amaç için kullanılsa da büyü yöntemini kullanmak hem sakıncalı hem de dinimize göre yasaktır. Bu büyü yöntemini kullanmak en büyük günahlardan biridir. Bu yüzden hiçbir şekilde büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelisiniz. Büyü yöntemini kullandığınız da kısa zaman içerisinde amacınıza ulaşabilirsiniz fakat hiçbir şekilde hayatınız da hiçbir şey yolunda gitmemeye başlayacaktır. Ayrıca çok büyük günaha girdiğiniz için de cehennem ile cezalandırılacaksınızdır. Bu yüzden mutlaka doğal yolları kullanarak amacınıza ulaşmaya çalışmalısınız. Böylesi sizin için çok daha olacaktır. Büyü yöntemi yerine sevdiğiniz doğal yollar ile etkilemeye çalışmalısınız.

Aşk Büyüsünü Bozdurmak Zor mudur?

Aşk büyüsü yapımı da zordur bozdurulması da oldukça zordur. Bu yüzden çok dikkatli olmalısınız. Büyünün bozulması için kişiler hiçbir şekilde kendileri bir şey yapmamalıdır. Üç harfliler size musallat olabilirler. Bu yüzden mutlaka medyuma giderek işlemin bozulmasını sağlamalısınız. Medyum büyüyü bozduğunda siz hiçbir şekilde zarar görmezsiniz. Medyum büyüyü bozduktan sonra kısa zaman içerisinde büyünün tüm etkileri ortadan kalkar. Fakat kişi hiçbir şekilde büyü bozulduktan sonra üzerinde büyü olup olmadığını anlamaz. Büyü etkileri de hemen kişi üzerinden kalkar ve etkisi bitecektir.

Aşk Celbi Yaptırmak

Celb dualar ile uygulanan bir yöntemdir. Bu yöntemi kullandığınız da kısa zaman içerisinde büyü de olduğu gibi amacınıza ulaşırsınız. Fakat bu yöntem için belli bir süre beklemeniz gerekmektedir. Çünkü celb işlemi 90 gün kadar sürmektedir. 90 günün sonunda ancak sonuca ulaşabilirsiniz. Celb yöntemini kişiler genelde çok daha fazla tercih etmektedirler. Bu yöntemin herhangi bir şekilde zararı yoktur. Rahmani bir yöntem olarak geçer yani günah da değildir. Bu yüzden çok daha fazla kullanılır. Sevdiğine kavuşmak için ne yapmalı diyen kişiler bu şekilde celb yöntemini de kullanarak rahatlıkla amaçlarına ulaşabilirler.

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN