Sevenleri Ayırma Büyüsü

Soğutma büyüsü gibi büyü yöntemlerini kullanmayı tercih etmemelisiniz. Büyü yönteminden kesinlikle uzak durmalısınız. Soğutma büyüsü kullanarak insanları ayırmak dinimizce de çok büyük günahtır.

PAYLAŞ

Büyü yöntemleri farklı amaçlar için insanlar tarafından kullanılmaktadır. Büyünün amacına göre yapım şekli de farklılık göstermektedir. Özellikle bazı büyülerin gücü çok büyük olduğu için yapımı da oldukça zordur. Soğutma büyüsü de bu büyülerden biridir. Soğutma büyüsü insanların sevdiklerinden ayrılması için uygulanan bir büyü yöntemidir. Bu büyü yöntemi yapıldıktan kısa bir süre sonra kişiler üzerinde etkileri görülmeye başlanır ve amacınıza ulaşacaksınızdır. Bu büyünün gücü çok büyük olduğu için mutlaka yapımı sırasında da dikkatli olmanız gerekmektedir. Büyünün yapımı için mutlaka kişiler medyuma gitmelilerdir. Medyuma gittiğinizde bu büyünün yapımı için üç harflilerden yardım alınır. Bu şekilde büyü çok daha kuvvetli ve tesiri uzun hale gelecektir. Medyum büyüyü yaptığında sizi de büyünün olumsuz etkilerinden koruyacaktır. Bu şekilde büyüden zarar görmeyeceksinizdir.

Soğutma Büyüsü Yapımı

Soğutma büyüsü yapımı için medyuma gittiğiniz de bu büyü için medyum bir muska hazırlayacaktır. Bu muska üzerine büyü yapılacak olan kişinin ismi yazılır. Daha sonra üç harflilerin yardımı ile muska yazma işlemi tamamlanır. Muska tamamlandıktan sonra mutlaka büyü yapılacak olan kişinin evinde bir yere büyü saklanmalıdır. Bu şekilde büyü tamamlanmış olacaktır. Büyü kişiye yakın olduğu sürece etkileri kişi üzerinde sürecektir. Büyünün gücü büyük olduğu için de anında kişi üzerinde etkileri görülmeye başlanacaktır. Soğutma büyüsü ile istediğiniz çiftin kısa süre içerisinde birbirlerinden ayrılmasını sağlayabilirsiniz. Çift tamamen büyünün etkisi altında davranacağı için kısa zamanda amacınıza ulaşacaksınızdır.

Soğutma Büyüsü Etkileri

Soğutma büyüsü yapıldıktan sonra kişiler artık birbirlerini çok farklı şekillerde görmeye başlayacaklardır. Artık kişiler tamamen birbirlerine karşı soğu davranmaya başlayacaklardır. Özellikle büyü yapımında kullanılan üç harfliler kısa süre içerisinde kişilere vesvese vereceklerdir. Kişilerde bu vesveseler doğrultusunda hareket edecekleri için birbirlerine karşı soğuk davranacaklardır. Kısa süre içerisinde kişiler Soğutma büyüsü etkisi ile kavgalar etmeye başlarlar. Sürekli olarak kavga edecekleri için de kısa süre içerisinde kişiler birbirlerinden soğuyarak ayrılma kararı alacaklardır.

Soğutma Büyüsü Tesir Süresi

Büyülerin her birinin belli bir tesir süresi vardır. Bu tesir süresi sona erdiğinde ise kişiler artık tamamen büyünün etkisi altından çıkarak hareket etmeye başlayacaklardır. Bu yüzden mutlaka büyülerin belli bir süre sonra yeniletilmesi gerekmektedir. Büyü yeniletildikten sonra ancak kişi üzerindeki etkileri sürmeye devam edecektir. Bunun için mutlaka büyünün medyuma gidilerek yapılması gerekmektedir. Kişiler Soğutma büyüsü kendileri yenilemeye kalkmamalıdırlar. Mutlaka büyünün yeniletilmesi için medyuma gitmeniz gerekmektedir. Medyuma gittiğiniz de büyü en başından itibaren tekrar yapılır ve gene aynı etki ile kişi üzerinde tesirini göstermeye başlayacaktır. Bu şekilde büyünün sürekli olarak kişiler üzerinde etkili olmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca büyünün tesir süresini mutlaka bu süre bitmeden önce yenilemelisiniz. Aksi taktirde kişi büyünün etkisi altından çıkacağı için olup  bitenin farkına varacak ve üzerinde büyü olduğunu da anlayacaktır. Bu yüzden sürekli olarak büyünün kontrol edilmesi gerekmektedir. Eğer kişi size karşı soğuk davranmaya başlamış ise büyünün tesir süresi azalıyor demektir. Bu durumda hemen büyünün yeniletilmesini sağlamalısınız.

Soğutma Büyüsü Nasıl Bozulur?

Soğutma büyüsünün bozulması oldukça zordur. Büyünün kuvveti büyük olduğu için kişilerin bu etkiden kurtulması zaman alacaktır. Bu büyünün bozulması için kişilerin mutlaka medyuma gitmeleri gerekmektedir. Aksi taktirde siz büyü yöntemini bozmaya kalkarsanız kısa süre içerisinde büyü etkisini sizin üzerinizde göstermeye başlayacaktır. Bu yüzden mutlaka büyünün bozulması için medyuma gitmelisiniz. Medyuma gittiğinizde üç harflilerin yardımı alınır ve kişi üzerindeki etkilerinin kaybolması sağlanır. Kişiler büyünün etkisi altından çıktıklarında artık tamamen normal bir çift gibi davranmaya başlarlar ve birbirlerine geri döneceklerdir. Soğutma büyüsü bozulduktan sonra artık kişiler büyüye dair hiçbir şeyi hatırlamayacaklardır. Bu şekilde büyü etkisinin kişiler üzerinden tamamen kaldırılması sağlanır.

Soğutma Büyüsü Sonuçları

Soğutma büyüsü çok tehlikeli bir büyüdür. Özellikle üç harfliler ile birlikte uygulanan bir büyü yöntemi olduğu için bu varlıklar belli bir süre sonra size musallat olabilirler. Aynı zamanda belli bir zaman geçtikten sonra büyünün gücü sizi de sarmaya başlayabilir. Bu yüzden Soğutma büyüsü gibi büyü yöntemlerini kullanmayı tercih etmemelisiniz. Büyü yönteminden kesinlikle uzak durmalısınız. Soğutma büyüsü kullanarak insanları ayırmak dinimizce de çok büyük günahtır. Hiçbir şekilde dinimize göre büyü ve bunun gibi yöntemleri kullanmayı tercih etmemelisiniz. Aksi taktirde büyü yüzünden dinimize göre cezalandırılacaksınızdır. Büyü yöntemini kullanan kişiler mutlaka cehennem ile cezalandırılacaklardır. Bu yüzden mutlaka büyü yönteminden uzak durmalısınız. Hiçbir şekilde bu yöntemi kullanmayı tercih etmemelisiniz. Büyü yöntemini kullanmak yerine doğal yollar ile amacınıza ulaşmaya çalışmalısınız. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır. Aksi taktirde günaha girmiş olursunuz ve mutlaka cehenneme gideceksinizdir. Bizler büyü yöntemini kullanmayı tercih etmiyoruz ve sizlere de asla tavsiye etmiyoruz. Bu tarz yöntemleri kullandığınızda amacınız iyi olsa bile mutlaka günaha girmiş olursunuz.

Soğutma Büyüsüne Ek Büyüler

Ana büyülere ek büyüler yapılarak güçlerinin artması sağlanmaktadır. Bu şekilde büyülerin tesir süreleri de uzatılır. Fakat bu bağlayıcı büyülerin yapımında çok dikkatli olmalısınız ve ana büyü ile ek büyü bağlantılı olmalıdır. Soğutma büyüsü için mutlaka kolay ayrılık büyüleri tercih edilmelidir. Bu şekilde bağlayıcı büyüler ile ancak büyünün çok daha güçlü hale gelmesini sağlayabilirsiniz.

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN