Sevgi ve Aşk Büyüsü

Büyüler eski çağlardan bu yana farklı amaçlar doğrultusunda kullanılmakta olan mistik bir güçtür. Bu gücün uygulanması için büyücüler vardır. Büyücüler büyünün yapım amacına göre farklı uygulama seçeneklerini kullanırlar.

PAYLAŞ

Büyüler eski çağlardan bu yana farklı amaçlar doğrultusunda kullanılmakta olan mistik bir güçtür. Bu gücün uygulanması için büyücüler vardır. Büyücüler büyünün yapım amacına göre farklı uygulama seçeneklerini kullanırlar. Özellikle bazı büyüler o kadar güçlüdür ki bu gücü yapımında kullanılan malzemelerden alırlar. Büyünün çok daha etkili bir hal alması için büyülerin yapımında büyücüler üç harflilerden yardım almaktadırlar. Bu şekilde büyü çok daha etkili bir hale gelir ve kısa sürede kişi üzerinde tüm bu etkilerini göstermeye başlar. Sevgi büyüsü de güçlü etkilere sahip olan bir aşk büyüsüdür. Aşk büyüleri kara büyüler arasında yer almaktadır. Bu büyülerin yapımı için oldukça farklı materyaller kullanılmaktadır. Kimi aşk büyülerinin yapımında domuz yağı, cenin, adet kanı gibi malzemeler kullanılmaktadır. Bu yüzden bu büyülerin gücü çok büyüktür. Bu tarz güçlü etkilere sahip olan büyülerin yapımı için kişilerin mutlaka medyuma ya da büyücüye gitmesi gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyü kişiler üzerinde etkilerini göstermeye başlayacaktır. Kişi böylesine güçlü büyüleri kesinlikle kendisi yapmaya kalkmamalıdır. Aksi taktirde büyünün tüm olumsuz özelliklerini üzerine çekebilir ya da büyüden kendisi de mutlaka etkilenecektir. Bazı durumlarda kişiye üç harflilerin musallat olduğu da görülmektedir. Bu yüzden mutlaka medyuma giderek sevgi büyüsü yaptırmalısınız, kendiniz yapamaya kalkmamalısınız.

Sevgi Büyüsü Yapım Şekli

Sevgi büyüsü gibi güçlü büyülerin yapımı için medyuma gittiğinizde kişiye ait olan herhangi bir eşyayı da yanınızda götürmelisiniz. Kişinin bu özel eşyası üzerine medyum tılsımlı sözcükleri üç harflilerin yardımı ile okur ve sevgi büyüsü tamamlanır. Bu büyü tamamlandıktan sonra kişiye ait olan bu büyülü eşya üç harflilerin yardımı ile kişinin evine geri götürülür ve güzelce saklanır. Bu sevgi büyüsünün tesirinin devam etmesi için mutlaka büyülü eşyanın kişiye yakın olması gerekmektedir ve ev dışına eşya çıkmamalıdır. Ancak bu şekilde büyü tesirini kişi üzerinde göstermeye devam edecektir. Sevgi büyüsü çok güçlü bir aşk büyüsü olduğu için büyü yapıldıktan yaklaşık olarak bir hafta sonra etkilerini kişi üzerinde göstermeye başlayacaktır. Yapımı ile de zor bir büyü olan bu sevgi büyüsünün bozulması da oldukça zordur. Bu yüzden büyünün yapımı ve ya bozulması için kişilerin mutlaka medyuma gitmesi gerekmektedir.

Sevgi Büyüsünün Kişiler Üzerindeki Tesir Etme Şekli

Sevgi büyüsü kişilerin sevdiklerine kavuşabilmek ve onlar ile mutlu bir birliktelik kurmak için tercih ettikleri oldukça güçlü büyülerden biridir. Bu büyünün yapımından sonra kişi yavaş yavaş büyünün etkilerini kendi üzerinde taşımaya başlar. Kişi artık tamamen büyünü etkisi altında hareket edeceği için kısa sürede kendi iradesini kullanamaz hale gelir. Bu yüzden de büyü nasıl isterse kişi o şekilde davranacaktır. Sevgi büyüsü yapıldıktan sonra kişi sürekli olarak sizi düşünmeye başlar. Artık gece gündüz demen sizi düşünen kişinin duyguları büyünün de etkisi ile giderek yoğunlaşmaya başlayacaktır. Bu yüzden de kısa sürede size gelerek duygularını açığa çıkaracaktır. Bu şekilde sevgi büyüsü kişiler üzerinde etkisini kısa sürede gösterir. Sevgi büyüsü yapıldıktan sonra kişi tamamen büyünün etkisi altında olacaktır. Büyünün yapımı esnasında medyumlar üç harflilerden de yardım aldıkları için bu varlıkla sürekli olarak büyü yapılan kişiye vesvese verirler. Kişi de artık tamamen bu vesveselere göre hareket etmeye başlayacaktır. Üç harfliler sürekli olarak kişinin aklına girdikleri için kişi sizi düşünmeye başlayacaktır. Büyü yöntemi kuvvetli bir yöntem olduğundan kişilerin duygu ve düşüncelerini kullanmasını engeller ve siz onların bu davranışlarını kontrol altına alabilirsiniz. Bu sevgi büyüsü ile kısa sürede sevdiğiniz kişiye ulaşacaksınızdır. O da artık sizi sevecektir.

Sevgi Büyüsünün Kişi Üzerinde Tesir Etme Süresi

Her büyünün belli bir etki etme süresi vardır. Bu etki süreleri büyülerin yapım şekillerine ve yapımlarında kullanılan materyallere göre farklılık göstermektedir. Bu yüzden de mutlaka büyülerin tesir süreleri sona ermeden önce yeniletilmesi gerekmektedir. Büyünün tesir süresi sona erdiğinde kişi artık tamamen büyünün etkisi altından çıkarak hareket etmeye başlayacaktır. Kişi büyünün etkisi altından kurtulduğunda ise ne olup bittiğini anlayacak ve artık size karşı duygular beslemediği için de sizi terk edecektir. Büyünün tesir süresinin bitmeye başladığını kişinin hareketlerinden öğrenebilirsiniz. Büyünün süresi dolmaya başladığında kişi artık size karşı çok soğuk davranışlar sergilemeye başlayacaktır. Bu şekilde kişinin hareketlerinden büyünün tesir etme süresi ile ilgili bilgi edinebilirsiniz. Sevgi büyüsü yeniletilme işlemleri için kişinin mutlaka gene medyuma gitmesi gerekmektedir. Kişi kesinlikle hiçbir büyüyü kendisi yenilemeye kalkmamalıdır. Aksi taktirde büyünün olumsuz özelliklerini üzerine çekecektir. Büyünün yeniletilme işlemleri için gene aynı medyuma giderek büyüyü aynı şekilde yaptırabilirsiniz.  Büyü mutlaka tesir süresi sona ermeden önce yeniletilmelidir. Kişinin kesinlikle büyünün etkisi altından çıkmaması gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyünün devamlılığı sağlanır ve kişi e sizi sevmeye devam edecektir.

Ek Büyüler ile Büyünün Gücünü Arttırmak

Sevgi büyüsünün çok daha etkili ve güçlü bir büyü olması için medyuma giderek ek bağlayıcı büyüler de yaptırmayı tercih edebilirsiniz. Bu büyüler sevgi büyüsü tesir süresini de uzatacaktır. Bu şekilde büyü kişi üzerinde çok daha etkili olacaktır ve uzun süreli olarak bu etkileri de görülecektir. Sevgi büyüsü ek bağlayıcı büyüler ile güçlendirilebilir.

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 4

  • evren | 05 Haziran 2020 23:26

    medyum burak telefon numarası 0 553 371 89 94

  • murat | 24 Mayıs 2020 02:28

    Açıkçası ben büyü yaptırma taraftarı değilim ne olur ne olmaz ben kendimi riske atamam bide sevdiğim kişiyi de bu şekilde etkilemek istemem ben oyüzden büyü değilde celb, hamaylı vekf gibi yöntemleri denemek istiyprum çok araştırdım bu yöntemler en iyileriymiş hem günah da değil celb için mesela rahmani bi yöntem yazıyodu kimse de pişman olmamış ama celb yöntemi ya da diğer yöntemlerden hangisini yaptırrsam daha etkili olur onu bi öğrnmek istiyorum daha önce yaptıran varsa bi bana yardımcı olursa çok iyi olur bi de herkes medyum burak hoca demiş durmuş ama numara paylaşmamışlar bi de numarasını paylaşında biz de bi arayalım

  • merhamet | 16 Mayıs 2020 22:27

    sevgi ve ask buyusu yaptırmak istiyorum ama bi sorum olacak burada yazılanları uygulatmak için kime ulaşacaz bide sevgi ve ask buyusu yaptırıpda sevgili olabilen varmı

BUNLARA DA BAKIN