Sevgilim Bana Nasıl Geri Döner

Sevgilim bana nasıl geri döner denildiğinde bu celb yöntemini de kullanabilirsiniz. Celb yöntemini kullandıktan sonra etkilerini görmeye başlayınca sevdiğiniz kişinin size geri döneceğini de göreceksiniz. Kısa zamanda sizi arayarak konuşmak isteyecektir. Sadece bu yöntemden sonuç alabilmek için gerçekten yürekten niyet etmelisiniz. Siz de sürekli olarak işlem etki edene kadar gece yatmadan önce niyetinizi tekrar etmelisiniz.

PAYLAŞ

Sevgilisi ile arası kötü olan ve ayrılmış olan kişiler geri getirme büyüsünü kullanarak sevdikleri kişiye anında kavuşabilirler. Geri getirme büyüsü sizi sevdiğinizle tekrar bir araya getirebilecek bir yöntemdir. Sadece yöntemin kullanımında çok dikkatli olmanız gerekiyor. Bunun sebebi ise eğer yanlış bir uygulama yaparsanız bu kez büyüden sonuç alamayabilirsiniz. Bunun için mutlaka medyuma giderek yardım almanız gerekmektedir. Sevgilim bana nasıl geri döner diyen kişiler geri getirme büyüsünü kullanarak rahatlıkla amaçlarına ulaşabilirler. Geri getirme büyüsü etkisini göstermeye başladıktan sonra sevgilinizin davranışlarının size karşı eskisi gibi olduğunu görebilirsiniz. Artık kişi büyü etkisi ile tekrar sizi sevdiğini fark ederek sizinle gene birlikte olmak ister. Bu şekilde büyü kişiler üzerinde etkisini gösterir.

Nohut Büyüsü ile Geri Getirme

Nohut büyüsü çok fazla tercih edilen etkili büyülerden biridir. Bu yöntemi kullanmanız için mutlaka uygun bir şekilde uygulanmasını sağlamalısınız. Bunun için de medyuma gitmelisiniz. Medyuma gittiğiniz de büyünün yapılması için nohutlar üzerine üç gece boyunca işlem uygulanır. Medyum bu nohutlar üzerine büyülü sözcükleri söyler. Bu şekilde büyü tamamlandıktan sonra bir kavanoz içerisine nohutlar konur ve içine de gene medyum tarafından okunmuş olan su dökülür. Bu kavanoz size büyünün gerçekleşip gerçekleşmediğini gösterir. Eğer bu kavanoz içerisindeki nohutlar şişmeye başlar ise büyü etkisini göstermeye başlıyor demektir. Büyüden kesin sonuç alırsınız diyemeyiz ama etkilerini bu şekilde göstermeye başlar. Büyüler ne kadar güçlü bir yöntem olsa da etki etme durumu kişiden kişiye göre değişiklik gösterir. Bu yüzden kesin sonuç vermesi gibi bir durum söz konusu değildir. Sevgilim bana nasıl geri döner denildiğinde bu şekilde geri getirme büyülerinden olan nohut büyüsünü kullanabilirsiniz. Bu büyü yöntemi niyetinin yerine gelmesi için de tercih edilmektedir.

Nohut Büyüsünün Kişiler Üzerindeki Etkisi

Nohut büyüsü yapıldıktan sonra kişinin davranışları birkaç gün içerisinde değişiklik gösterir. Artık kişi sizinle geçen günlerini hatırlamaya başlar ve sizi özlemeye başlayacaktır. Bu şekilde kişi sürekli olarak sizi düşünmeye başladığı için kısa zaman içerisinde sizi arayacak ve size tekrar gri dönmek istediğini söyleyecektir. Bu şekilde tekrar sevdiğiniz kişi ile bir araya gelerek ilişkinize hiçbir şey olmamış gibi devam edebilirsiniz. Kişi büyü etkisi altında olduğunu anlamayacağı için sizi gene eskisi gibi sevmeye devam eder. Sevgilim bana nasıl geri döner diyen kişiler büyünün etkilerini bu şekilde görmeye başlarlar. Büyünün etkisi ile kişi tamamen iradesiz kalır. Artık tamamen sizi affeder hatta neden ayrıldığınızı bile unutacaktır. Büyünün etkisi bu kadar büyüktür.

Nohut Büyüsünün Tesir Etme Süresi Nedir?

Büyü tesir süresi sadece gücü ile ilgili değildir. Kişinin bünyesi ile de alakalıdır. Çok güçlü insanlarda büyü zor etki edeceği için etkileri de uzun süreli olarak kalıcı olmaz. Bu yüzden büyünün yeniletilmesi için kişinin davranışlarına dikkat etmelisiniz. Bu şekilde büyünün etkilerinin bitip bitmediğini anlayabilirsiniz. Büyünün etkileri bitmeden önce yeniletilmesini sağlarsanız eğer kısa zamanda gene büyü etkisi ile kişi davranışlarını değiştirmeye devam edecektir.

Nohut Büyüsü Günah mıdır?

Büyü yöntemi hem günah hem de tehlikeli bir yöntemdir. Bu yüzden hiçbir şekilde büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelisiniz. Aksi taktirde bu kez büyü yöntemini kullandığınız da çok büyük günaha gireceğiniz için cehennem ile cezalandırılırsınız. Bu yüzden büyü yöntemini biz kullanmayı tercih etmiyoruz. Siz de büyü yöntemini kullanmaktan uzak durmalısınız. Bu yöntemi kullanmak yerine sevdiğiniz kişiden af dilemelisiniz. Eğer kişi size geri dönmüyor ise Allah’ın sizin için hayırlı gördüğü budur. Her zaman hayırlısını istemelisiniz. Sizin için şer gibi gözüken olay aslında hakkınızda hayırlısıdır. Bu yüzden ısrarcı olmamalısınız. Hakkınızda hayırlısını isteyerek büyü yöntemini kullanmaktan uzak durmalısınız. Bu şekilde büyü yöntemini kullandığınızda Allah’tan gelene razı olmadığınız için günaha girersiniz. Bu yüzden de mutlaka cezalandırılırsınız. Böyle bir şeyin olmaması için büyü yöntemini kullanmaktan uzak durmalısınız. Siz asla büyü yöntemini  tavsiye etmiyoruz.

Geri Getirme Celbi Yaptırmak

Geri getirme celbi yöntemi günah değildir. Kişi onu terk eden kişinin ona geri dönmesi için niyet eder. Daha sonra dualar edilerek geri getirme celbi yapılmış olur. Bu şekilde geri getirme celbi uygulanmış olur. Celb işlemi uygulandıktan sora ise tesir etme  süresi değişiklik gösterebilmektedir. Kesin şu kadar süre içerisinde etki eder denilemez. Bu süre 15 gün ve 90 gün içerisinde değişebilir. Duanın kabul olmasına göre değişecektir. Celb işlemi günah olmayan bir yöntem olduğu için çok sık tercih edilir. Bir kez yapıldıktan sonra ömür boyunca kişi üzerinde etkileri görülür. Bu yönden dolayı da yöntem çok fazla tercih edilmektedir. Sevgilim bana nasıl geri döner denildiğinde bu celb yöntemini de kullanabilirsiniz. Celb yöntemini kullandıktan sonra etkilerini görmeye başlayınca sevdiğiniz kişinin size geri döneceğini de göreceksiniz. Kısa zamanda sizi arayarak konuşmak isteyecektir. Sadece bu yöntemden sonuç alabilmek için gerçekten yürekten niyet etmelisiniz. Siz de sürekli olarak işlem etki edene kadar gece yatmadan önce niyetinizi tekrar etmelisiniz. Bu şekilde işlem daha hızlı bir şekilde etkisini göstermeye başlayacaktır. Celb işleminin etkisi büyüye göre biraz daha zayıf olsa da rahmani bir yöntem oluşu ve tehlikesinin de olmayışı insanların bu yöntemi çok daha fazla tercih etmelerini sağlar.

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN