Sevgilimin Kıskançlıklarını Nasıl Önlerim

Sevgilim çok kıskanç biriydi. İlişkinin başında aslında bana karşı oldukça anlayışlıydı ama ilerleyen seneler de artık uzun bir ilişkimiz olduğu için sanırım çok fazla kıskanç tavırlar sergilemeye başladı. Ben de bu durumdan oldukça rahatsız oldum ve artık bu durumu onunla konuşmaya karar verdim. Kıskançlıklarından rahatsız olduğumu söyledim ama o ben böyleyim değişemem dedi ve resti çekti.

PAYLAŞ

Sevgilim çok kıskanç biriydi. İlişkinin başında aslında bana karşı oldukça anlayışlıydı ama ilerleyen seneler de artık uzun bir ilişkimiz olduğu için sanırım çok fazla kıskanç tavırlar sergilemeye başladı. Ben de bu durumdan oldukça rahatsız oldum ve artık bu durumu onunla konuşmaya karar verdim. Kıskançlıklarından rahatsız olduğumu söyledim ama o ben böyleyim değişemem dedi ve resti çekti. Ben de sevgilimden ayrılmak istemediğim için en sonunda medyuma gitmeye karar verdim. Medyuma giderek sevgilimin kıskançlıklarını nasıl önlerim dediğim de bana yönlendirme celbi önerdi. Ben de bu celbi yaptırdım. Bir süre celbin tesir etmesi için bekledim ve celb etkisini gösterdikten sonra gerçekten sevgilim ilişkinin başındaki gibi biri oldu. Artık eskisi gibi kıskançlık etmiyor ve biz gerçekten sanki yeniden bir birimize aşık olmuş gibiyiz. Şimdi düşününce iyi ki bu celbi yaptırmışım diyorum.

Yönlendirme Büyüsü ile Kıskançlık Giderme

Yönlendirme büyüsü  ile kişilerin fikirlerini değiştirerek kendi istediğiniz gibi birisi olmasını sağlayabilirsiniz. Bu yöntem genelde kadınların sevgililerini değiştirmek için kullandıkları bir yöntemdir. Fakat işlemin etkileri karşı tarafa bağlı olarak değişebilmektedir. Bu yüzden bu büyüden kesin bir sonuç alacaksınız diye bir şey yoktur. Bu yönlendirme büyüsü aynı zamanda çok dikkat edilerek yapılması gereken bir büyüdür. Hiçbir şekilde kendiniz büyü işlemini uygulamaya kalkmamalısınız. Mutlaka medyuma giderek işlemi yaptırmalısınız. Medyuma gittiğiniz de ise bu büyünün yapımı için bir tılsım yazılır ve muska şeklinde bu tılsım katlanır. Bu muskayı mutlaka kişinin eşyaları arasına kimsenin göremeyeceği bir şekilde saklamanız gerekmektedir. Muskanın hiçbir şekilde kaybolmaması ve kişi tarafından bulunup açılmaması gerekmektedir. Bu yüzden mutlaka muskanın saklanmasına çok dikkat etmelisiniz. Bu sevgilimin kıskançlıklarını nasıl önlerim diye düşünene kişiler yönlendirme celbini uygulayarak rahatlıkla amaçlarına ulaşabilirler. Kişi muskanın etkisi altında olacağı için artık istediğiniz gibi biri olacak ve size karşı kıskançlık yapmayacaktır. Kişi iradesini yitirecektir. Bu yüzden de siz nasıl isterseniz onu o şekilde yönlendirmeye başlayabilirsiniz. Bu şekilde kişiyi tam da istediğiniz gibi biri yapabilirsiniz. Yönlendirme büyüsü bozulmadığı sürece ya da tesir süresi bitmediği sürece etkilerini kişiler üzerinde göstermeye devam edecektir. Bu yüzden büyünün tesir süresine de mutlaka dikkat etmelisiniz.

Yönlendirme Büyüsünün Tesir Etme Süresi

Yönlendirme büyüsü gücü büyük olan kara büyüler arasında yer alır. Bu büyülerin tesir etme ve kişileri etkileme süreleri de oldukça uzundur. Bu yüzden sürekli olarak bir yenileme işlemi yaptırmanıza gerek yoktur. Fakat gene de tedbiri elden bırakmamalısınız ve mutlaka büyünün tesir süresine dikkat etmelisiniz. Büyünün tesir süresinin bitip bitmediğini kişinin değişen tavırlarından ve davranışlarından da anlayabilirsiniz. Bu şekilde büyü işlemini yeniletebilirsiniz. Kişi büyünün etkisi altından çıkmaya başladığında artık tamamen kendi normal eski davranışlarına geri dönmeye başlayacaktır. Bu yüzden de kısa zaman da gene eski sevgilinize kavuşursunuz ve sorunlar yaşamaya başlarsınız. Böyle bir durumun yaşanmaması için mutlaka medyuma giderek işlemin yeniletilmesini sağlamanız gerekmektedir. Yenileme işlemi de zor bir işlemdir ve dikkat edilerek yapılması gerekir. Bu yüzden yenileme işlemini de kendiniz yapmaya kalkmamalısınız. Bu yüzden mutlaka medyuma giderek işlem yaptırmalısınız. Bu şekilde sevgilimin kıskançlıklarını nasıl önlerim diyen kişiler yönlendirme büyüsünü tekrar ettirerek işlemin devam etmesini sağlayabilirler.

Yönlendirme Büyüsü Nasıl Bozulur?

Yönlendirme büyüsü zor ve kuvvetli büyüler arasında yer aldığı için bozma işlemi de oldukça zordur. Bu işlemin bozulması için özel bir ayin gerekir ve mutlaka büyülü tılsımı da medyuma götürmeniz gerekmektedir. İnternetten okuduğunuz bilgilere göre kendiniz bu işlemi herhangi bir şekilde bozamazsınız. Tam tersine bu işlemi bozmaya kalktığınız da siz pek çok olumsuz durum ile karşı karşıya kalacaksınızdır. Bu yüzden mutlaka medyuma giderek işlemi gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Medyuma gittiğiniz de bu tılsım açılır ve üç harflilerin de yardımı ile kişi üzerindeki büyünün etkisiz hale gelmesi sağlanır. Eğer siz büyü işlemini bozmaya kalkarsanız bu kez üç harfli varlıklar size musallat olabilirler. Böyle bir durumla karşılaşmamak için siz herhangi bir şey yapmaya kalkmamalısınız. Medyuma gittiğiniz de büyü etkisi kalktığın da artık kişi normal davranışlarına geri dönecek ve tekrar size eskisi gibi davranmaya devam edecektir. Büyü kişiyi olumsuz yönde etkilemez. Bu yüzden de kişi kendinde bir değişiklik olmadığı için herhangi bir şekilde üzerinde büyü olup olmadığının farkına varmayacaktır. Bu şekilde yönlendirme büyüsünün bozulmasını sağlayabilirsiniz.

Yönlendirme Büyüsü Yaptırmak Dinimizce Günah mıdır?

Yönlendirme büyüsü yapımı ile sevdiğiniz kişinin hareketlerini kendi istediğinize göre değiştirebilirsiniz fakat bu işlem bittikten sonra çok büyük günaha girmiş olursunuz. Büyü bizim dinimizce yasaklanmış ve haram kılınmıştır. Bu yüzden büyü yöntemini biz hiçbir şekilde kullanmayı denemiyoruz. Siz de hiçbir şekilde büyü yöntemini kullanmayı denememelisiniz. Büyü yöntemini kullanmaktan kesinlikle uzak durmalısınız. Büyü yöntemini kullanmak yerine sevdiğiniz kişi ile konuşarak sorunlarınızı çözmeyi denemelisiniz. Böylece günaha girmemiş olursunuz ve kalıcı bir çözüm elde etmiş olursunuz. Bu sevgilimin kıskançlıklarını nasıl önlerim diyen kişiler bu durumu doğal yollar ile çözmeye çalışmalılardır. Aksi taktirde çok büyük günaha girmiş olursunuz. Büyü yöntemi aynı zamanda tehlikeleri olan bir yöntemdir .Bu yüzden de büyü yöntemini kullanmaktan uzak durmalısınız. Büyü yöntemini kullandığınız da büyü sizi de etkisi altına almaya başlar ve siz bu durumun farkına bile varmazsınız. Bu yüzden artık sizin hayatınız da kötü yönde etkilenmeye başlayacaktır. Hiçbir şekilde büyü yöntemini kullanmamalısınız.

Yönlendirme Büyüsünün Yapıldığı Kolay Anlaşılır mı?

Yönlendirme büyüsü yapıldığında kişinin davranışları değişeceği için çevresi ya da ailesi tarafından bu durum anlaşılabilir. Fakat birebir kişi kendisine büyü yapılıp yapılmadığının farkına varamaz. Kişiler de büyü olup olmadığını anlayamazlar. Mutlaka medyuma gidilip kişi üzerinde büyü var mı yok mu bakılması gerekmektedir. Ancak bu şekilde kişi üzerindeki büyü anlaşılabilir. Yani kişi kendiliğinden üzerinde büyü olup olmadığını anlayamaz.

Yönlendirme Celbi Yapımı

Yönlendirme celbi de kullanılan yöntemlerden biridir ve bu yöntem kullanıldıktan sonra etkileri sürekli olarak kişi üzerinde görülür. Günah olmayan tehlikesiz bir yöntem oluşu ile de medyumlar bu yöntemi kişilere daha çok tavsiye etmektedir. Büyü yöntemine göre çok daha fazla tercih edilen bir yöntemdir. Celb yöntemi için hocaya gittiğiniz de on dört gün boyunca kişi üzerine niyet edilerek dualar okunmaya başlanır. Sizlerde mutlaka hoca ile birlikte bu duayı tekrar etmelisiniz. Bu şekilde duayı tekrar ettiğinizde celb işlemi tamamlanmış olur. Celb işlemi tamamlandıktan sonra artık bir süre boyunca bu işlemin etkilerini görmek için beklemeniz gerekmektedir. Celb işlemi etkilerini göstermeye başladığında kişinin değişen tavırlarından anlarsınız. Bu işlem biraz uzun süren bir işlemdir. Fakat etkileri ömür boyu insanlar üzerinde görülür. Büyüye göre de çok daha zararsız bir yöntemdir. Celb yönteminin uygulanması kolay gibi görünse de mutlaka bu işlem için hocadan yardım almanız şarttır. İnternetten de dualar bulabilirsiniz fakat bir sonuç alamazsınız.

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN