Sevgilimle Aram Güzel Olsun

Sevgilimle aram güzel olsun, eşim ile aram iyi olsun diyorsanız yazımızı okumalısınız. Sevgiliniz ile aranızda bir sorun var ise o sorunu ortadan kaldırmak için çaba sarf etmelisiniz. Eğer sorun sizden kaynaklıyor ve sevgilinizin haklı olduğu bir konu ise o sorunlu olan tarafınızı törpüleyebilirsiniz.

PAYLAŞ

Kişiler karşı cinlerine karşı sevgi duyabilirler. Bu sevgi karşılıklı ise olumsuz bir durum ile karşılaşılmadığı sürece sevgili olurlar. Sevgililik sadece sevgiden ibaret değildir. Sevgiliniz ile aynı zamanda arkadaş olmanız da gereklidir. Yeri gelir sevgiliniz için abi veya abla olursunuz. Karşılıklı saygı duyulması da ayrıca önem taşımaktadır. Sevgilinize karşı açık ve dürüst olmanız gerekir. Günümüzde ne yazık ki birçok sevgili birbirlerini çok sevseler dahi anlaşmazlık sonucu ayrılmaktadır. Daha nişanlılık evresine kadar gelemeden ayrılan birçok çift vardır. Sevgilimle aram güzel olsun, eşim ile aram iyi olsun diyorsanız yazımızı okumalısınız. Sevgiliniz ile aranızda bir sorun var ise o sorunu ortadan kaldırmak için çaba sarf etmelisiniz. Eğer sorun sizden kaynaklıyor ve sevgilinizin haklı olduğu bir konu ise o sorunlu olan tarafınızı törpüleyebilirsiniz. Sevgiliniz için arkadaşlarınızdan ve çevrenizden tavsiye almanız son derece yanlış bir seçenektir. Bunun sebebi ise sevgilinizi siz tanıyorsunuz karşınızdaki kişi her ne kadar yakını olsa dahi sizin kadar iyi tanıyamaz. Sevgilikte eğer karşınızdaki kişiyi yeteri kadar tanımıyorsanız bunun üzerine gidiniz. Sevdiğiniz kişi sizin için uygun olmayabilir. Uygun olduğu anlamanız için ise o kişinin arkadaş ortamına ve aile yaşantısına bakabilirsiniz. Aile hayatında ve arkadaş ortamından kişinin ne kadar görgülü ve kibar olduğunu anlayabilirsiniz. Aynı zamanda o kişinin sır tutup tutmadığını da bu yolla anlamış olabilirsiniz. Bazı zamanlarda sevginin ağır bastığı ve anlaşamasanız dahi karşınızdaki kişiden ayrılmak istemezsiniz. Böyle zamanlarda kişiler ne yazık ki yapılması günah olan büyü gibi yanlış yollara başvururlar. Büyü yapmak kesinlikle günah ve kesin sonuç değildir. Bu büyüler genel olarak bağlama büyüsü, aşk büyüsü ve sevgi büyüsü olmaktadır.

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Aşk büyüsü kişilerin sevgililerini veya hoşlandıkları kişileri kendilerine aşık etmek için yapılan bir büyü çeşididir. Bazı kişiler sevgilileri ve eşleri ile kavga ettikleri zaman da bu büyüyü yaptırırlar. Aşk büyüsü yapılan kişinin aşk büyüsü yaptıran kişiye âşık olmasını sağlar ve o kişi ne derse tamam der. Aynı zamanda aralarında da herhangi bir kavga veya huzursuzluk çıkmadığı bilinir. Aşk büyüsü yapımı için kesinlikle yardım almanız gereklidir. Bunun sebeplerinden bir tanesi kişilerin sevdikleri kişileri veya yakın çevrelerine yapamayacak olmasından kaynaklanır. Bu durumu dikkate almayıp birçok kişi sevgilisini kendisine yeniden aşık etmek için aşk büyüsü yapmaya kalkışmış ve aşk büyüsü tutmamıştır. Bu aşk büyüsü çok uzun soluklu bir büyü değildir. En fazla altı ay gibi etkisini gösterdiği bilinir. Altı ay sonra yapımında yardım aldığınız alanında uzman medyuma veya yardım almış olduğunuz kişiye gidip yeniletmeniz gerekir. Aşk büyüsü yapımı aynı zamanda zor ve karışık olduğu için maliyeti yüksek büyü çeşitleri arasında yer almaktadır. Birçok kişinin belirli bir zaman sonra bu durumdan sıkıldıkları ve aşk büyüsü yapımını durdukları bilinir. Aşk büyüsü yapımı durdurulduğu yani yeniletme işlemini yapılmadığı zaman karşınızdaki kişi kısa zaman içerisinde kötü davranır. Bu durum korkulacak bir durum değildir. Aylardır büyünün etkisi ile size iyi davranan kişi büyü yapımı durdurulduğun da size karşı söylemek istediği fakat kalbiniz kırılmasın diyerekten söyleyemediği şeyleri söyleyecektir.  Eğer sizde sevgilimle aram güzel olsun diyorsanız ve aşk büyüsü yaptırmaya karar verdiyseniz yardım almalısınız. Aşk büyüsü yapımı için alanında uzman medyumlardan yardım alan kişilerin yaptırdıkları büyülerden memnun kaldıkları bilinir. Aynı zamanda aşk büyüsü yapım işlemi için daha önceden aşk büyüsü yapmış ve olumlu sonuç almış kişilerden de yardım alabilirsiniz. Daha önce hiç aşk büyüsü yapmamış fakat aşk büyüsü hakkında yeteri kadar bilgiye sahip kişilerden de yardım alabilirsiniz. Bu durum sizin tehlikeli olabilir. Kişi daha önceden hiç aşk büyüsü yapmamıştır ve yanlış yapılan bir aşk büyüsü çok tehlikelidir. Aşk büyüsünü yanlış yaptığının farkına varmaz ve aşk büyüsü yapımını tamamlar ise hem bozulması zor bir aşk büyüsü yapmış olur hem de aşk büyüsü ters tutar. Ters tutan bir aşk büyüsü kesinlikle sevgilinizi veya eşinizi sizden uzaklaştırır. Eşiniz veya sevgiliniz için yakın bir zamanda aşk büyüsü yaptırmış iseniz ve sevgilinizin size iyi davranması gerekirken sevgiliniz size kötü davranıyorsa hemen alanında uzman bir medyum bulup aşk büyüsünü bozdurmanız gerekir.

Aşk Büyüsü Nasıl Bozulur?

Aşk büyüsü bozulma işlemi için alanında uzman medyumlardan yardım almanız gerekir. Bunun sebebi ise alanında uzman medyumların en çok yaptıkları büyü çeşitleri arasında yer alır. Halk arasında aşk büyüsünü alanında uzman medyumlardan yardım alarak yaptıran kişilerin memnun kaldıkları bilinir. Aşk büyüsü bozulma işlemi yaptırmak için alanında uzman medyumlardan, daha önceden aşk büyüsü bozulma işlemi yapmış ve olumlu sonuç almış kişilerden yardım alabiliriniz. Aynı zamanda da aşk büyüsü hakkında yeteri kadar bilgiye sahip kişilerden de yardım alabilirsiniz. Fakat aşk büyüsü bozulma işleminde kesinlikle hata yapılmamalıdır. Bunun sonucunda yaptığınız hatalar geri dönülemez hatalar olur. Sevgilimle aram güzel olsun derken aranız daha kötü olabilir, sizi çok seven bir kişinin sizden nefret etmesini ve soğumasını sağlayabilirsiniz. Bu durum gerçekleştikten sonra ne yazık ki yeniden yapacağınız aşk büyüsü bir işe yaramayacaktır. Bazı kişilerin ise bünyeleri büyü için dayanıklı olmayabilir. Bu durum sonucunda da birçok kişi aşk büyüsünü bozdurmak ister. Bu nedenle kişiler aşk büyüsü yaptırmadan önce sevgililerinin veya eşlerinin üzerinde büyü olup olmadığını alanında uzman medyumlardan yardım alarak öğrenmelidirler. Bu durumun farkına varmadan yaptırmış ve sevgilinizin bünyesinin aşk büyüsü için dayanıksız olduğunu düşünüyorsanız yeniden bir alanında uzman medyumdan yardım alarak öğrenebilirsiniz. Fakat sevgiliniz çok sık hasta olmaya başlamış ve sürekli olarak halsizlik aynı zamanda da baş ağrısı çekiyorsa sevgilinizin bünyesi aşk büyüsüne karşı yenik düşmüştür. Bu durumu aşk büyüsünü bozdurarak atlatabilirsiniz. Günümüzde halk arasında fazla bilinmeyen aşk celbi de vardır.

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 2

  • Nihat | 25 Şubat 2020 19:05

    Sevgilimle aram bir iyi bir kötü. Anlamıyorum en ufak şeyi kafasına takıyor ve boş yere kıskançlık yapıyor. Halbuki ortada hiç bir şey yok. Tam tersine her seferinde ona olan sevgimi gösteriyorum ama o sürekli ters davranarak hevesimi kırıyor. Bu büyü yöntemini denemek istiyorum. Bana başka çare bırakmadı artık yoksa ayrılmak zorunda kalacağız artık. Bana iyi bir medyum önerebilir misiniz?

  • Kadriye | 21 Şubat 2020 16:30

    Sevgilim askere gittiğinden bu yana aramız kötü. Sürekli olarak kavga ediyoruz ve artık ayrılık konusuna kadar geldik. Ben sevgilimi çok seviyorum ve nasıl olduda bu hale geldik bilmiyorum. Ondan ayrılmak istemiyorum. O da beni eskisi gibi sevsin istiyorum. Bu büyü yöntemini kullansam acaba etkisini görür müyüm? Daha önce deneyen biri varsa bana bu konuda bir akıl verebilir mi?

BUNLARA DA BAKIN