Sevgilimle Nasıl Evlenirim

Medyuma gitmeden kendiniz herhangi bir şey yaptırmaya kalkmamalısınız. Sevgilimle nasıl evlenirim diyenler bu şekilde tesir süresine dikkat ederlerse eğer hiçbir sorun yaşamazlar.

PAYLAŞ

Evlilik için yapılan büyü türleri genelde çok güçlü oldukları için dikkat edilerek yapılması gerekir. Evlilik büyüsü yapıldıktan sonra biraz zaman geçer ve kişinin sevdiği kişi de ona karşı aynı şekilde hisler beslemeye başlar. Kısa zaman sonra da mutlaka evlenme kararı alırlar. Bu şekilde sevdiğiniz kişi ile mutlu bir yuva kurabilirsiniz. Fakat evlilik büyüsü uzun vadede etki edece bir büyü türü olduğu için tehlikeli yanları da vardır. Büyünün yapımı için mutlaka çok iyi bir medyuma gitmelisiniz ki sonuç alabilesiniz. Asla bu tarz büyüleri kendiniz uygulamaya kalkmamalısınız. Bu şekilde medyuma gittiğiniz d tehlikeleri de en aza indirmiş olursunuz. Kendinizi büyüye karşı koruyacaksınızdır. Sevgilimle nasıl evlenirim diyen kişiler evlilik büyüsünü yaptırabilirler.

Evlilik Büyüsü Nasıl Yapılır

Evlilik büyüsünün yapımı oldukça meşakkatlidir. Özel bir uygulama ile medyum bu büyüyü gerçekleştirir. Bunun için mutlaka sizin ve büyü yapılacak olan kişinin fotoğrafı gerekmektedir. Daha sonra temiz bir yerden alınmış bir avuç toprak gerekir. Daha sonra akan bir sudan bir şişe su almalısınız. Kadın için gül erkek için amber yağı kullanılır. Bu malzemelerin hepsi tamam olduktan sonra büyü yapılmaya başlanır. İlk olarak bu iki fotoğraf birbirlerine bakacak şekilde yağlar kullanılarak birleştirilir. Daha sonra 15 gün boyunca bu yağlı fotoğrafları kendi yatağınızın altında muhafaza edip medyumun size söylediği sözleri her gece yatmadan önce tekrar etmeniz şarttır. Bu şekilde büyünün ilk aşaması gerçekleşir. Daha sonra bu fotoğrafları bir yere elinizdeki temiz toprağı da kullanarak gömmelisiniz. Üzerine de bir şişe suyu dökmelisiniz. Bu şekilde evlendirme büyüsü yapılmış olur. Sevgilimle nasıl evlenirim diyenler mutlaka büyüyü bu şekilde uygulamalılardır. Büyü uygulaması bittikten sonra kısa bir zaman içerisinde tüm etkilerini kişiler üzerinde görmeye başlarsınız. Artık sevdiğiniz kişi büyü etkisi ile size aşık olur ve sizinle evlenmek ister.

Evlilik Büyüsü Etkileri Nedir?

Evlilik büyüsü yapıldıktan sonra kişi üzerinde etkisini birkaç hafta içerisinde göstermeye başlar ve kişi de artık tamamen büyünün etkisine girer. Artık kişi büyü etkisinde olacağı için sadece sizi sever ve kişi artık sizinle ciddi düşünmeye başlar. Sizden ayrı kalamaz hale gelir. Sürekli günlerini sizinle birlikte geçirmek ister. Bu yüzden de kısa zaman içerisinde artık tamamen size bağlı olur ve siz nasıl isterseniz o şekilde hareket etmeye başlar. Bu şekilde sevdiğiniz kişiyle rahatlıkla mutlu bir yuva kurabilirsiniz.

Evlilik Büyüsü Tesir Süresi Nedir?

Evlilik büyüsü tesir süresi uzun süren bir büyüdür. Bu yüzden kişi ilk olarak size aşık olur daha sonra evlenmek ister. Fakat büyünün evlendikten sonra da kişinin üzerinde etki etmeye devam etmesini istiyorsanız eğer mutlaka yenileme yaptırmanız gerekir. Yenileme işlemi için de mutlaka kişilerin medyuma gitmesi gerekir. Medyuma gitmeden kendiniz herhangi bir şey yaptırmaya kalkmamalısınız. Sevgilimle nasıl evlenirim diyenler bu şekilde tesir süresine dikkat ederlerse eğer hiçbir sorun yaşamazlar.

Evlilik Büyüsü Günah mıdır?

Bizim dinimiz de büyü Allah’ın yazdığı kaderi yok saymak ve ona şirk koşmaktır. Bu yüzden ne olursa olsun büyü yöntemini hiçbir şekilde tercih etmemelisiniz. Büyüden uzak durmalısınız. Dinimizde büyü yapan kişi de yaptıran kişi de cehennem ile ceza alır. Bu hayatta da hiçbir şekilde işlerinizi yolunda gitmez. Bunun sebebi büyü yaptırmış olmanızdır. Bu yüzden büyü yöntemini biz kullanmayı tercih etmiyoruz. Siz de dinimizde günah ve yasak olduğu için büyü yöntemini kullanmaktan uzak durmalısınız. Büyü yerine gerçekten sizi seven kişi ile evlenmelisiniz. Bu şekilde gerçek mutluluğu yalarsınız. Büyü yöntemini kullandığınız da ise sizi seven kişi sadece büyü etkisinde olduğu için sizi sevecek ve büyünün etkisi bittiğinde ise sizi terk edecektir. Bu yüzden büyü geçici bir yöntemdir. Büyü yönteminden bu yüzden de uzak durmalısınız.

Evlilik Büyüsü Nasıl Bozulur?

Evlilik büyüsü bozulması için kişilerin medyuma gitmesi gerekir. Medyum ancak büyüyü bozabilir. Siz kendiniz internetten bulduğunuz yorumlara göre büyü yöntemini bozamazsınız. Büyü bozulma işlemi gerçekleştirildikten sonra kısa zaman içerisinde kişi büyünün etkisinden kurtulur ve kısa zaman içerisinde tekrar normale dönecektir. Kişi üzerinde büyü olduğunu anlamaz. Bu yüzden kaldığı yer den sanki hiçbir şey olmamış gibi hayatını yaşamaya devam eder. Bu şekilde rahatlıkla büyü yönteminin bozulmasını sağlayarak kişinin büyü etkisinden çıkmasını sağlayabilirsiniz.

Evlilik İçin Celb Yaptırmak İşe Yarar mı?

Celb de insanların tercih ettiği etkili yöntemlerden biridir. Bu yöntemi kullanarak da sevdiğiniz kişi ile evlenebilirsiniz. Celb yöntemi sık sık kullanılan bir yöntemdir. Bunun sebebi de herhangi bir şekilde zararının olmamasıdır. Celb kişinin ve hocanın dualar okuması ile gerçekleştirilir. Bu yüzden size ya da karşı tarafa herhangi bir zararı olmaz, ayrıca günah da değildir. Bu şekilde celb işlemini uygulamayı tercih edebilirsiniz. Celb yapım şekline göre farklı süre aralıklarında kişi üzerinde etkilerini gösterecektir. Evlilik celbi güçlü bir yöntemdir fakat uzun vadede kişi üzerinde etkisini gösterir. Yaklaşık olarak üç ay sonra bu işlemin etkilerini kişi üzerinde görmeye başlarsınız. Bu şekilde kişi celb işleminin etkisi altına girdiğinde sizinle evlenmek isteyecektir. Sevgilimle nasıl evlenirim diyen kişiler bu celb yöntemini de rahatlıkla kullanabilirler.

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN