Soğutma Büyüsü ile Ayrılık

Bu büyünün uygulanması için pek çok farklı yöntem vardır. En güçlü tesir eden yöntem kişinin özel eşyası üzerine yapılan büyüdür. Bu şekilde büyü daha iyi ve hızlı bir şekilde kişi üzerinde etkisini gösteremeye başlayacaktır.

PAYLAŞ

Büyüler genel de inanların ya aşk için ya da ayrılık için tercih ettiği yöntemlerden biridir. Bu yöntemleri kullanarak rahatlıkla kısa zamanda amacınız ne ise ulaşacaksınızdır. Soğutma büyüsü çiftlerin arasına soğukluk girmesi ve ayrılmaları için uygulanan büyü yöntemlerinden biridir. Bu yöntemi kullandığınızda çiftlerden birinin davranışları anında değişiklik gösterecek ve kişi bir anda hiç olmadığı biri gibi davranmaya başlayacaktır. Bu yüzden bu büyü oldukça etkilidir ve kesin sonuç vermektedir. Soğutma büyüsü ile ayrılık bir hafta gibi kısa bir süre içerisinde amacınıza ulaşmanızı sağlar. Büyünün gücü çok büyük olduğu için çok fazla beklemenize gerek kalmaz ve anında sonuç alırsınız. Soğutma büyüsü kişi üzerine tesir etmeye başladıktan sonra kişinin duygusal olarak partnerine karşı hiçbir şekilde bağlılığı kalmayacaktır. Tam tersine kişi artık karşı taraftan nefret edecek boyuta gelir. Bu şekilde çift kısa bir zaman içerisinde ayrılma kararı alacaktır. Fakat soğutma büyüsü gibi güçlü büyülerden etkilenmemek için kişilerin mutlaka medyuma giderek büyüyü yaptırması gerekmektedir. Kendiniz hiçbir şekilde büyü yöntemi ile ilgilenmemeli ve uğraşmamalısınız. Aksi takdirde büyünün olumsuz özellikleri ile karşı karşıya kalacaksınızdır. Büyülerin yapımında şeytani güçlerden de yardım alındığı için bu varlıkların sizinle uğraşmasını istemiyorsanız kesinlikle medyuma gitmelisiniz.

Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır

Bu büyünün uygulanması için pek çok farklı yöntem vardır. En güçlü tesir eden yöntem kişinin özel eşyası üzerine yapılan büyüdür. Bu şekilde büyü daha iyi ve hızlı bir şekilde kişi üzerinde etkisini gösteremeye başlayacaktır. Büyü etkisini uzun süreli olarak görebilmek için medyuma büyü yapılacak olan kişinin özel çamaşırını götürmeniz gerekmektedir. Bu çamaşır üzerine medyum büyülü sözcükleri söyler ve kişinin de ismini okuyarak büyüyü şeytani güçlerin yardımı ile tamamlamış olur. Büyü tamamlandıktan sonra kişinin bu büyülü çamaşırı mutlaka gene evine bir yere konulmalıdır. Çamaşır kişinin evinde durduğu sürece büyünün etkileri kişiyi sarmaya başlayacaktır. Aksi taktirde büyünün hiçbir şekilde bir etki gücü olmayacaktır. Çamaşırın etkisi ile kişi artık eşini ya da sevgilisini çok farklı şekillerde görmeye başlayacaktır. Kişi artık sevdiği insandan nefret eder konuma gelecektir. Giderek sevdiği insan ile kavgalar etmeye başlar ve ona saygısızca davranacaktır. Bu yüzden de kısa zamanda kişiler birbirlerinden ayrılma kararı alacaklardır. Ayrıca büyü yüzünden kişi karşısındaki insana karşı sevgisini de kaybedecektir. Soğutma büyüsü ile ayrılık bu şekilde sağlanmış olunur. Büyünün gücü yüzünden kişiler bir hafta içerisinde birbirlerinden soğuyacaklardır. Büyünün ilerleyen süreçlerinde ise tamamen ayrılma kararı alırlar. Fakat bu süreçte büyünün kişiler üzerinde tesir etme süresine çok dikkat etmelisiniz. Aksi taktirde büyünün tesir süresi bittiğinde kişiler de eski hallerine geri döneceklerdir.

Soğutma Büyüsü ile Ayrılık Tesir Süresi Ne Kadardır

Tesir süresi büyüler için çok önemlidir. Büyünün tesir süresi bittiğinde artık kişi tamamen büyünün etkisi altından çıkacağı için kısa süre içerisinde kendi doğal davranışlarına geri dönecektir. Bu yüzden mutlaka büyülerin tesir süreleri belli bir zaman sonra mutlaka yeniletilmelidir. Büyünün tesir süresinin yenilenmesi için kişinin davranışlarını kontrol etmelisiniz. Bu soğutma büyüsü güçlü bir büyü olduğu için uzun süre tesir etse de,  kişi belli bir süre sonra normal davranışlar sergilemeye başlayacaktır. Kişinin davranışları bu şekilde değiştiğinde mutlaka medyuma giderek büyünün tekrar en başından yapılmasını sağlamalısınız. Ancak bu şekilde büyünün tesir süresini uzatmış olacaksınızdır. Büyünün tesir süresi uzadığında kişi gene eskisi gibi sevdiği insana karşı soğuk davranmaya başlayacaktır. Bu şekilde çiftin kesin olarak ayrılmasını sağlamış olursunuz. Soğutma büyüsü ile ayrılık tesir süresine ek olarak bağlayıcı büyüler de yaptırabilirsiniz. Bu bağlayıcı büyüler ana büyünün yanında onun gücünü arttırmak ve tesir süresini uzatmak için yapılmaktadır. Ayrılık büyülerinden birini seçerek ek olarak yaptırabilirsiniz. Bu şekilde de büyünün tesir süresini yeniletmenize gerek kalmaz.

Soğutma Büyüsü ile Ayrılık Nasıl Bozulur?

Soğutma büyüsü ile ayrılık gibi yöntemler güçlüdür ve bu yöntemlerin bozulması da oldukça zordur. Bu tarz yöntemlerin bozulabilmesi için ilk olarak büyülü nesnenin bulunması gerekmektedir. Bu nesne bulunduktan sonra ancak kişi üzerindeki büyü bozulacaktır. BU büyülü eşyayı mutlaka medyuma götürmelisiniz, kesinlikle eşya üzerindeki büyüyü kendiniz bozmaya kalkmamalısınız. Aksi bir durumda büyünün olumsuz özelliklerini üzerinize çekmiş olursunuz. Böyle bir durum yaşamamak için medyuma giderek büyülü eşya üzerindeki büyüyü bozdurmalısınız. Büyü bozulduktan sonra kişi üzerindeki tesiri zamanla ortadan kalkacaktır.

Soğutma Büyüsü ile Çiftleri Ayırmak Günah mıdır?

Soğutma büyüsü ve bunun gibi büyüler ile kişilerin arasına kara kedi sokmak onları ayırmaya çalışmak çok büyük günahtır. Özellikle büyü kişilerin kendi duyguları ve düşünceleri ile hareket etmelerini engellediği için onlara büyü yöntemi ile istemedikleri bir şeyi yaptırmak çok büyük günahtır. Bu tarz bir yöntemi kullandığınızda dinimizce de büyük günaha gireceksinizdir. Bu yüzden bu tarz yöntemleri kullanmayı tercih etmemelisiniz. Dinimize göre büyü yöntemi ile insanların hayatlarını değiştiren kişiler cehennem ile cezalandırılacaklardır. Onlar Allah’a şirk koşmuş olan kişilerdir, onların sonu ateştir. Bu yüzden bizler de bu tarz yöntemleri kullanmayı tercih etmiyoruz ve sizlere de kesinlikle tavsiye etmiyoruz. Bu tarz bir yöntemi denemek yerine kendiniz mutlu olmaya çalışmalısınız.

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 2

  • EGE | 22 Mayıs 2020 21:00

    Büyü hem günah bi yöntem hemde zararlı yani büyüyü yaptırmak yerine bence medyum burakhocayı arayıp celb yada hamaylı yaptırabilirsiniz benm annemle babam da çok kavbga ediyodu en sonunda ben dayanamadım soğutma hamaylo yaptırdım boşanmaları ikisi içinde bizi için de en hayırlısı olck diye düşündüm gerçektn de boşandılar çok lşükür şimdi ikisi de mutlu kendi hayatlarını yaşıyolar biz de çok mutluyuz medyum burak hocaya ulaşmak isteyen olursa yazsın numarasını veriyim hem büyü yöntemi günah olduğu için hamaylı yaptırdığınızda günaha girmeden sonuç almş oluyonuz bence siz de hamaylı yaptırabilirsiniz günaha girmemiş olursunuz hem de sonuç alırsınız mutlu olursunuz ben her zaman büyüden uzak durun derim

  • teyfik | 15 Mayıs 2020 22:39

    Hocam karımdan ayrılmak istiyorum işten geliyorum suratı beş karış öğlene kadar uyuyor yemek yaptığı yok ne lanet bir insanla evlenmişim az önce yine kavga ettik ayrılmak istiyorum ama bu ayrılmaz benden onu kendi rızasıyla kendi gönlünden gelerek ayrılmaya ikna etmek istiyorum bana büyüyle yardımcı olabiliyormusunuz valla evi terk edip gidicem elimden kaza çıkmasını da istemiyorum güzellikle o yoluna gitsin ben yoluam gideyim ya da büyüyle şunu ıslah edelim. İnsan gibi diğer kadınlar gibi kocasına hürmet etsin saygı göstersin ikisinden birisi valla canıma tak etti

BUNLARA DA BAKIN